|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:33:15   
Rivana
Hvala svima user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:33:49   
Rivana
Viking imas pp user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:37:24   
Anoniman
Rivana draga baš mi je žao što ste sve to morali proći, a naročito zbog tvog malog dječaka.
Hvala Bogu dragom da je sad bolje i to je ono što je najvažnije.

A za te idiote nije riječ izmišljenja kojom bi ih nazvala

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:38:23   
2002m
Bas mi vas je zaouser posted image user posted image user posted image , bitno  da je malisa dobrouser posted image user posted image .I mi smo jednom zaglavili bolnicu, ali smo bili samo na dnevni boravak(samo smo prespavali) i sutra bili otpusteni kuci.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 14:00:11   
Anoniman
Rivana, ovo je uzas. Nazvala sam drugaricu koja radi u gradskoj kuci, i radila je na b92, i preporucila je da posaljes pismo Djilasu, licno. Kaze da je on izuzetno osetljiv na takve stvari i da se ona licno uverila u to (nije nikakva propaganda, niti ona podrzava ili ne podrzava njegove politicke stavove, kad sam joj samo rekla jednu recenicu , odmah je rekla da, ako neko moze da pomogne, to je Djilas). Nadam se da ce malisa uskoro da ozdraviuser posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 14:04:17   
vodolija 82
Rivana,ovo je strasnouser posted image user posted image user posted image Prosto ne mogu da vjerujem,da mogu biti takvi idiotii uopste u takve bolnice primati makanje...uzas.Takodje mislim da ovo trebaju da proprate mediji definitvno,treba da se zna sve,zato nemoj odustajati,nego sve obelodani....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 14:36:55   
Rivana

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Rivana,ovo je strasnouser posted image user posted image user posted image Prosto ne mogu da vjerujem,da mogu biti takvi idiotii uopste u takve bolnice primati makanje...uzas.Takodje mislim da ovo trebaju da proprate mediji definitvno,treba da se zna sve,zato nemoj odustajati,nego sve obelodani....


Ma nase zdravstvo je u haosu samo covek da moli Boga da se ne razboli da im od njih ne treba pomoc

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 15:16:50   
oliveradj
Danas mi je neki bezveze dan sentimentalna sam valjda jel kiša samo što ne pada i sad da mogu zaplakala bih. Tužno je to što mi moramo da preživljavamo kao majke. I u NS je tako. Stolica za mamu, za bebu grozan krevetić da tu spava i strahota kakvi su svi tamo. Dve drugarice su mi preživele to. Jedna iz komšiluka je izašla srele smo se i kaže hvala Bogu dobro je, a ja sad odo da se okupam i odmorim mozak od svega user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 16:25:42   
SUPER MAMA
Rivana zasto ih neprijavis, ja bi ovoobjavila na televiziju. Nesmem da psujem ali sam besna idemu onog ministra da ga obesim.Ako hoces samo pozovi jutarni na studio B.Ja bi to uradila.


(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 16:42:51   
mihi
Ma baš njih briga, pa tu sudbinu doživljava svakog dana desetak majki sa malom decom u Institutu, Tiršovoj, Zemunskoj bolnici i toj Olga Dedijer.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 16:52:32   
Trcosava
Užas! Mene su kao malu hteli da zadrže u Olga Dedijer, tad sam imala 6 godina i upalu pluća, ali mama nije ni pod tačkom razno htela da me ostavi u bolnici (posesivna mnogo)
Tada je važila za jednu od najboljih bolnica u Bgd.
Na žalost, stanje u zdravstvu je tuga Božija - pa me priča ni malo ne čudi, bube isto tako.
Žao mi je Rivana mnogo i pridružujem se savetovanju da se obelodani na TV, novinama, radiju....
Bitno je da je se Luka oporavlja, a ovi će već svoje dobiti

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 17:15:34   
SUPER MAMA
Rivana jako mi je zao sto ti se sve ovo desilo.ja bi te i licno podrzala da ovo objavis i malo protresemo gace ministru.besna sam i ljuta idemi ja da prijavim ovu pricu/Jer niko ali bas niko ne zasluzuje vakav tretman.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 17:19:47   
mihi
Jel ona bebe umrla od meningitisa a oni su se međusobno branili i natezali ko je kriv? I jel nekom hvalila dlaka sa glave nije naravno..... Toliko o tome.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 17:27:19   
SUPER MAMA
Znam mihi da si u pravo ali nista nekosta da se objavi narvno ako zeli.Ako svi cutimo znaci da nam odgovara.Ja bi se bunila i u srazburu jer na ovaj nacin je prekrseno ljudsko pravo na zdravstvenu zastitu.Ili u svetsskoj zdravstvenoj organizaciji.nemoj da se ljutis mihi samo kazem svoje misljenje.:)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 17:37:32   
mihi
Ma znam Super mama u pravu si ali pošto sam isto prošla sa svojom bebom, prvo sam bila besna htela sam da ih prijavim a posle samo da mi je dete dobro pa sam odustala, ali treba ih prijaviti ombudsmanu za ljudska prava ili ne znam kome a oni će reći pa tako je nema mesta u našim bolnicama,  kriza a kad mi uzmu od plate skoro 20000 za zdravstveno i penziono onda ti ne kažu znate kad dodjete u bolnicu sedećete na plastičnoj stolici tri noći......

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 20:45:16   
Delijagirl
O boze oprosti ko da zivimo u neznam kojem veku da bar za bube nemoze pobrinuti. A da o ponasanju medicinskog oseblja nit ne izgubljam reci. Ja bi njima svima oduzela dozvole za rad ove olose "rade" a oni dobri ljudi koji imaju bar trunku osecanja za socoveka su bez posla user posted image user posted image user posted image user posted image prave sramotu svim zdravstvenim radnicima.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 20:59:11   
indy_25
o draga rivana razumijem te u potpunosti ovu pricu o hororu u bolnicama sam dozivila 3 puta cak po citavih mjesec dana samo u bosni. Prvi put meningitis i meningokokna sepsa i jos mi stave sa jedva oporavljenim djetetom u sobu 4 babe koje ne zna se ni koju bakteriju imaju. Stavljaju pacijente sa razlicitim zaraznim bolestima koje mogu vrlo lako preci. Drugi put krzamak i upala pluca jer doktori nisu na vrijeme ustanovili da je krzamak pa otislo sve na pluca a treci put slijepo crijevo ma fuj. A sto kazes navece zohari i bube kolo vode ma uzas zivi a majke na stolicama spavaju a sestre toliko izbocaju djecu dok im venu nadju da im krv izvade i deru se na njih ko da su djeca kriva. Bilo ih je i onih sestara koje su vjerovatno u klimaksu pa se istresaju na majke da im bude lakse. Ali kome se obratiti za takvo nesto kad ti se desi niko nema sluha za to.Ja sam dva puta izasla na svoju odgovornost kada sam vidjela da je djetetu lakse i da sve sto radim u bolnici mogu  i svojoj kuci.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 21:15:15   
Ana RR
Nemam reči.. sramota..

Hvala bogu, bebac je dobro, čuvajte se..  ja bih to prijavila, i ne bih se smirila dok to ne uradim..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 10:27:09   
Rivana
Mene boli to sto kad se neko pobuni izbace ga iz bolnice sve sa bolesnim detetom user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 10:31:41   
Delijagirl
Ma za to nemaju nikakva prava! Pa sta ako se zalis mislim imas pravo na to da kazes svoje misljenje i sta ti se ne svidja a pogotovo kada je rec o takvim uslovima mislim da po detetu idu bube i da nemas osnovnih higijenskih uslova???? Meni kada bi nesto tako reko skupljao bi zube po patosu nemoj da me pogresno shvatite ja sam inace mnogo miroljubna osoba ali kada citam ovakve stvari skoci mi pritisak na 500

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 10:58:31   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ma za to nemaju nikakva prava! Pa sta ako se zalis mislim imas pravo na to da kazes svoje misljenje i sta ti se ne svidja a pogotovo kada je rec o takvim uslovima mislim da po detetu idu bube i da nemas osnovnih higijenskih uslova???? Meni kada bi nesto tako reko skupljao bi zube po patosu nemoj da me pogresno shvatite ja sam inace mnogo miroljubna osoba ali kada citam ovakve stvari skoci mi pritisak na 500

Ovde moras da cutis ko debil ako kazes da se nesto menja ili ti se ne svidja ladno te izbace sve sa bebom koja nije izlecena, to me boli sto ne mozes reci ono sto mislisuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 11:02:11   
mihi
Jel sad ok sve nema više temperaturu mališa?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 11:03:48   
Rivana
Nema hvala Bogu prima injekcije jos uvek ali sad mu je nos jako zapusen od toga sto je zaradio u bolnici pa se plasim na pluca da mu se ne spusti. Mihi poslala sam ti sinoc pp

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 11:03:50   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ma za to nemaju nikakva prava! Pa sta ako se zalis mislim imas pravo na to da kazes svoje misljenje i sta ti se ne svidja a pogotovo kada je rec o takvim uslovima mislim da po detetu idu bube i da nemas osnovnih higijenskih uslova???? Meni kada bi nesto tako reko skupljao bi zube po patosu nemoj da me pogresno shvatite ja sam inace mnogo miroljubna osoba ali kada citam ovakve stvari skoci mi pritisak na 500

Ovde moras da cutis ko debil ako kazes da se nesto menja ili ti se ne svidja ladno te izbace sve sa bebom koja nije izlecena, to me boli sto ne mozes reci ono sto mislisuser posted image


Rivana nema potrebe da cutis reci sta te boli ako te izbace napravis frku imas pravo na oskrbu koja je vredna coveka a ne na neke neljudske uslove...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
18.9.2009 11:08:41   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ma za to nemaju nikakva prava! Pa sta ako se zalis mislim imas pravo na to da kazes svoje misljenje i sta ti se ne svidja a pogotovo kada je rec o takvim uslovima mislim da po detetu idu bube i da nemas osnovnih higijenskih uslova???? Meni kada bi nesto tako reko skupljao bi zube po patosu nemoj da me pogresno shvatite ja sam inace mnogo miroljubna osoba ali kada citam ovakve stvari skoci mi pritisak na 500

Ovde moras da cutis ko debil ako kazes da se nesto menja ili ti se ne svidja ladno te izbace sve sa bebom koja nije izlecena, to me boli sto ne mozes reci ono sto mislisuser posted image


Rivana nema potrebe da cutis reci sta te boli ako te izbace napravis frku imas pravo na oskrbu koja je vredna coveka a ne na neke neljudske uslove...


E izgleda da je kod nas sve naopako user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here