|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 11:49:42   
alex88
Uplasena zao mi je sto se nije nista oplodilo,sledeci put ce biti bolje,i nisi ni svesna koliko si hrabra,da nisi ne bi se borila.

(odgovor članu uplasenaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 21:09:43   
nata11
Meni je 13 oduvek bio srecan broj user posted image

_____________________________





(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 21:13:24   
daca77
Uplasena, veliki user posted image
A gde si radila Vto?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 21:41:57   
uplasenaa
alexuser posted image
daco u kc nis

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:09:54   
branki*
ja sam danas se bas obradovala,koleginica iz skole koja ima 42 godine i dugo pokusava da dobije dete,nakon 2 inseminacije,ostala trudna prirodnim putem,usla u peti mesec i nosi decaka.bas sam bila srecna kad sam culauser posted image
devojke drage,da sto pre,ali sto pre ugledate svoje crticeuser posted image

< Poruku je uredio branki -- 1.3.2014 22:11:37 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu uplasenaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:18:08   
Skijasica
Moram konstatovati da nas ovde prosvetnih radnika ima bas dosta.
Wiv mi smo generacija! user posted image

Meni je 13 srecan broj!

< Poruku je uredio Skijasica -- 1.3.2014 22:19:12 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:23:50   
wivern
Skijasice user posted image napokon neko "mator" kao i ja

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:28:39   
Skijasica
Jao, cuti!user posted image Ja gde god da se pojavim najstarija sam, mada mi niko ne veruje. To je jedino dobro, sto sam mlada duhom! Nije vazno koliko godina imas, nego kako se osecas! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:34:06   
wivern
Osecam se ja, jos uvek kao da mi je 25. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:38:47   
Skijasica
To je ta generacija!user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
1.3.2014 22:42:39   
wivern
Ma idi, prave smo devojcice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 7:22:19   
Ninnochka
Evo da se prijavim i ja kao slucaj cetrdesetogodisnjakunje, koja se oseca kao da ima 30 user posted image

Danas mi je treci dan posle transfera, imam tri mrvice ovde sa mnom i uzivamo u carima surutke i mladog sira od ranog jutra user posted image
Je l' mora da se ima povisena temperatura kada je implantacija ili je i to individualno? I u koje doba dana je najmerodavnije meriti temperaturu?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 9:24:54   
wivern
Ninocka ja bih rekla da je sve individualno i da uzivas sa svoje tri mrvice i ne opterecujes se simptomima. Uzivaj u svakom trudnickom danu. I dobro nam dosla u klub 30 drugi put user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 9:29:04   
Trcosava
Khm izvinjavam se za OT, ali nesam mogla da odolim. Ja čim sam prešla 25, sećam se da sam uvek govorila da imam 23 user posted image

Problem nastaje kad mi neko kaže da je recimo '86 godište. I onda kako ja računam koliko ima godina? Ja imam 23 minus 6, 17! I onda kao auuuu pa još ni punoletan/na nije.
Tek kasnije mi sine da ja nemam 23, nego 33.... user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 9:33:06   
Štetica
Wiw cestitam,nisam ulazila na forum nekoliko dana i sad sam listala unazad da vidim sta si uradila. Sto volim kad mi ovako lepo pocne dan.
Ninocka i za tebe navijam da nas obradujes za 10 dana. A sto se implatacije i temperature tice to je stvarno individualno i ne bas realan parametar kod nas vto-ovki,jer temperaturu odrzava progesteron a mi ga koristimo kroz utrogestan,tako da nemoj se opterecivati sa temperaturom.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 9:53:11   
wivern
Trco ziva istina user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:29:00   
LIDIJA STEVAN
Drage moje,treba mi savet..da li Vi kad se spremate za et i za vreme kad iscekujete rezultat bete ,da li se ugojite od svih silih lekova i koliko?jer ja se ugojim svaki put najmaje 8 kg.i budem kao baloce,pa posl e skinem nekih 5 kg i dalje ni makac...hocu da poludim jer od kako sam krenula u proces a to je bilo pre tacno godinu dana ,ja sam se ugojila 7 kg.koje nikako ne mogu da skinem..zna li neka kako da smrsam?pozz za Wiv,Chipsi,Ninocka,Joka,Hanku,Ivanicasale,Nitro...i sve koje nisam navela..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:31:49   
wivern
Lidija i ja sam u proslom postupku dobila 7 kg, ali sam vise lezala nego u ovom. Sada sam vise setala, doduse i sada jako slabo mogu da jedem muci me zeludac ako pojedem vise od 3 zalogaja user posted image .
Jedina srecna okolnost sto sam ja bila mrsa pa sam sada sa svim tim ilama sasvim normalna.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:38:05   
plačljiva
Wivern user posted image čestitam draga user posted image user posted image Neka je sa srećom user posted image user posted image
Ostale stare i nove drugarice da vam se javim user posted image evo počela sam da pijem kontraceptiv i počinje moja druga VTO...Krenula sam konačno drugi put po moju srećuuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:39:01   
LIDIJA STEVAN
Wiv draga moja,ja sam pre celog postupka kad sam uopste krenula u ovu borbu imala super kilazu taman za moju visinu a ranije sam bila bas mrsava taman kad sam dostigla zeljenu kilazu usla sam u proces i nacisto sve poremetila..pa mi tako ti kilogrami ne prijaju,nisam ja bucka,nego jednostavno mi ne odgovaraju kilogrami i osecam se nekako debelo jer nisam navikla...znas kad godinama imas istu kilazu pa ti i 1 kg smeta kad se naviknes...strasno..a i vidno je za okolinu jer su me i oni navikli mrsavijom..pa me smarauju pitanjima..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:44:04   
wivern
Placljiva navijamo......i radujemo se uskoro user posted image

Lidija, onda na neke vezbice. Nema ti druge, a taman i da izbacis energiju posle svega

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 13:49:29   
sunascee
Placljiva, samo napred i neka se zavrsi uspehom user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 14:08:44   
alex88
Lidija isti problem,nisam debela al imam par kg koji mi smetaju nikako da skinem,izbacila sam hleb,slatkise,pocela sa fitnesom pre mesec dana al nista ni gram dole.Najvise bih da skinem to zbog sledece vto jer cu opet da nabacim,6 kg sam se ugojila od kontracpcije do transfera,u trudnoci 4,posle spontanog imala 8kg manje,sad u toku zime nabacila kilo,dva i bilo bi dobro kad bi smrsala 5 al nesto nece

(odgovor članu sunascee)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 16:45:36   
pilence83
pozzz drage mojeuser posted image evo i mene opet posle dugo vremena. trebalo mi je baš dosta vremena da se oporavim posle neuspešne VTO. ali šta ću idemo dalje. ja sam pre par dana bila na skidanje polipa na endometrijumu i zdravlje bože sad čakam ciklus i počinjem sa pripremom za drugu VTO. doktor mi kaže da mi 90% nije uspela prva vto zbog polipa. sve koje očekuju user posted image želim puno uspeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
2.3.2014 17:09:33   
LIDIJA STEVAN
Alex kako cemo skinuti kilograme,evo i ja sad napokon prokrvarila...stomak me uzasooo boli...sve me nesto nervira...
puno srece svima koji su krenuli u pobede nove i oni koji iscekuju beteee...user posted image user posted image user posted image navijamo

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here