|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 13:58:09   
alex88
Ivanice navijam jako i verujem da si user posted image
puno user posted image za tebe i tvoje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 14:04:16   
pilence83
ivanicaale hvla na odg user posted image mislila am da je možda i Genesis Novi Sad u ponudiuser posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 14:57:10   
17 joka
Lepterija, znam sve ali hvala u svakom slucaju, overila sam oba uputa
i za hematologa i reumatologa zovem za pola sata da zakazem

Wiv,i ja se vodim tim , stvarno nemam novca za privatno pa kad moze drzavno tako cu, i mene nervira to cekanje mesecima ali kad se tako morauser posted image

Ivaniceuser posted image svim srcem za veliku betu i bebice

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu pilence83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 15:40:03   
smejalica88
Drage samo da vam javim ishod sa prvih konsultacija, od sutra krecem da pijem siofor 2x1 i primolut-nor 2x1, tj od 05.03. do 24.03. Doktor nam je rekao kada zavrsimo to,krajem maja kecemo sa stimulacijom i ako bude sve kako treba (a dace bog user posted image ) pocetkom aprila ce nam raditi. inace rekao je da smo na dugoj semi. I tako da smo krenuli, sve ide tako brzo user posted image , tako daq sam veoma srecna a u isto vreme veoma uplasena.. ivanicesale nadam se da je sve kako treba i da ce biti uskoro malisa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 16:24:31   
17 joka
Smejaliceuser posted image user posted image srecno, vreme ce proleteti

ja sam zakazala 26,3 kod reumatologa a 11,3 kod hematologauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu smejalica88)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 21:18:37   
alex88
Smejalice srecno
Joko nije to puno,ipak manje od mesec dana,brzo ce da prodje dvadesetak dana,user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 22:56:58   
cocaboca
Pozdrav svima..pratim vas u poslednje vreme redovno,nova sam clanica :)
imam jedno pitanjce za vas...21.02 mi radjen ET ,9-og dana sam uradila kucni test iz znatizelje i bio je negativan..mozete misliti nase razocarenje Sad ..pa sam htela da pitam da li to moze do bete da se promeni,inace betu radim u petak 7 marta...prvi mi je pokusaj Vto..hvala unapred :*

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 22:57:50   
cocaboca
Evo ja jos jednom da se javim Sad pre dva dana sam prokrvarila,odnosno samo smedji iscedak,ali ga nemam na vesu i dok hodam,samo kada se obrisem...ali danas je poceo da vuce na crvenu boju ali ga nemam puno...da li se jos nekom to desilo,znacilo bi mi da cujem vasa iskustva ukoliko ste imali...i naravno javljam se upetak posle bete

(odgovor članu cocaboca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
4.3.2014 23:34:03   
alex88
samo miruj i nastavi sa terapijom,navijamo za petak!

(odgovor članu cocaboca)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 9:57:27   
wivern
Cocaboca moze da se promeni jer si test radila prerano a i test nije toliko merodavan u nasem slucaju sigurnija je beta. Desavalo se to sa iscedkom, miruj, nastavi terapiju i javi se lekaru koji ti je radio vto da vidis sta ce ti on reci..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 12:43:25   
Lepterija
Cocaboca, i ja mislim da treba da se javis na kliniku gde si radila. Znam da u Spebu u takvoj situaciji ukljuce injekcije Progesteron depo.
Ivanice, i ja imam neki osecaj vezan za tebe. I meni je bilo muka na neke mirise, tj. pojacalo mi se culo mirisa, pa sam posumnjala i radila test 10.dpt. Setaj malo da prorade creva, pij jogurt sa semenom lana i mekinjama. user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 13:33:37   
cocaboca
Hvala vam devojke na odgovoru..danas mi se krvarenje pojacalo,kao normalna M... cak pocinje i da vuce na crveno,zvala sam doktorku i rekla mi je da pratim do sutra i da joj se javim sutra pre podne jer ako se nastavi to moze da bude problem..samo mi nije rekla kakav problem :(

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 14:28:37   
wivern
Ivanice ocekujem pozitivnu betu, i to leeeeeeepu betu user posted image

Cocaboca pokusaj da ne razmisljas o tome negativnom, samo na pozitivno...
Ja se nadam da ce to sve prestati....

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu cocaboca)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 15:17:28   
plačljiva
Pozdrav svimauser posted image ja ne prepoznajem sebe,samo plačem,nerviram se,na poslu vičem za neke gluposti...Inače važim za veselu i stabilnu osobu,ali od mikroginona nemam kontrolu nad sobom user posted image Ko će ovo izdržati,psihički ne podsećam na sebe user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 15:36:28   
wivern
Hahahahahahaha isto tako sam se i ja ovaj put ponasala od kontracepcije, i imala jos gomilu "side effect" a mikroginon mi je bas prijao prosli put...
Izdrzi jos malo, mada je sav taj osecaj kao da gubis razum user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 18:45:12   
LIDIJA STEVAN
Pozz svima,
Ivanicesale<kad radis betu?user posted image
Nitro ,kad ti radis betu,,,javite nam da se i mi radujemo velikm betama...user posted image user posted image user posted image
poseban poz za Wiv i uzivaj u trudnoci draga,,,
Jokouser posted image ..pozavrsavaj sve te nalaze pa u nove pobede..tako cu i ja..pa treci put i meni i tebi neka bude srecan /,,,treca srecauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
5.3.2014 19:00:39   
17 joka
Cocaboca,trebala bi uzimati jacu dozu progesterona,nadam se da ce se to curkanje zaustaviti i da ce u petak beta pokazatiuser posted image

Placljiva ih i ja te razumem ja sam bila najgori negativac i ludela sam za sve bila nepodnosljiva, nadam se da ce brzo proteci ovo vreme dok ispijes lek, pa posle krece zurka
Lidija, bice ta nasa treca srecauser posted image

Ivaniceuser posted image svim srcem za veliku betu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 8:59:41   
daca77
VTO-vke, navijam jakoo za sve user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 10:37:41   
vagica.
Devojke, pratim redovno forum, ali me mrzelo da kuckam user posted image
Sad mi treba jedna mala pomoc....radila sam jutros betu, rezultati ce biti tek oko 3-4....a mene krenuo po malo da boli stomak kao da cu da dobijem, a ne bi trebalo pre vikenda, mozda samo kasnije....Da li da me brine to ili ne?
Inace ET mi je uradjen 23 februara....Od svih nekih simpomta "rane trudnoce" ja nemam nista, osim sto stalno idem u wc i temperature 37,1 - 37,2.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 10:52:41   
Nitrogirl
Ninnochka kako se osjecas? Priblizila se beta! Kad radis?

Ivanice user posted image

Lidija, 12.marta radim, tada je 14-ti dan od ET, mada iskreno, pripremam sebe na neg rezultat, nisam pesimista ali nekako osjecam da nije uspjelo. Prvih dana sam imala dosta raznih simptoma, posle 5 dana sve se smirilo, nista se ne desava, nekako mi sve to cudno, posebno zato sto moj organizam na sve burno reaguje pa bih ocekivala slicno i u ovakoj situaciji....ali, vidjecemo 14-toguser posted image

user posted image za sve!

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 10:55:33   
Nitrogirl
Vagice, zar nije rano za betu?

Ja sam ET radila 26.02 a rekli su da ne radim betu prije 12.03...

Visoka temperatura moze biti i od utrogestana, mada je i znak rane trunoce. Drzim fige da bude ovo drugo! Cekamo rezultatuser posted image

(odgovor članu Nitrogirl)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 11:23:43   
LIDIJA STEVAN
Nitro,samo pozitivno razmisljaj,beta ce biti pozitivna user posted image
Vagice,jos je rano za betu..radi je kad ti je rekao dr.a stomak moze da boli i usled trudnoce ..tako da samo napred user posted image

(odgovor članu Nitrogirl)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 11:38:02   
vagica.
Pa receno mi je danas da je radim, jer njih dvoje koji su mi radilo VTO kazu da je vec tad ok da se uradi-tj. vec tad se pokazuje beta. Radjen mi je ICSI metod, ako to ima bilo kakve veze user posted image

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 11:46:55   
wivern
Vagice ona vec tada moze da se pokaze ali nije kod svih isto vreme implantacije. Mislim da si trebala sacekati jos par dana ali ti svakako zelim pozitivnu betu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 11:53:26   
vagica.
http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_transfer
Evo i ovde nadjoh isto sto su mi rekli....mozda jos nekom pomogne....

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here