|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 11:56:47   
vagica.
Gotovo posto sam jutros dala krv.... u svakom slucaju ponovicu za koji dan ponovo,tako su mi rekli, prvo 6 marta a posle toga opet za par dana....
U svakom slucaju javljam kasnije sta je bilo....
Hvala na savetima, ogoviorima, podrsci....

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:19:34   
vagica.
Rano ili ne, negavtivan rezutat je negativan i posle 15 dana od et!
Moj je negativan danas, i bice i za par dana .....tako da vise srece u sledecem izvlacenju user posted image

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:29:08   
wivern
Javi klinici gde si radila da vidis sta ce ti oni reci. Nekada se beta pojavi tek 15-og dana. Ja sam radila dve vantelesne u dve razlicite ustanove i nikada mi nisu rekli da vadim betu tako rano upravo zbog mogucnosti kasne implementacije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:32:10   
vagica.
Bila sam juce kod njih, i bas mi sestre napomenule, ako je negativna nece se promeniti-ostace negativna :( Ako je makar malo pozitivna, onda ima nade da raste.....
Idem za vikend da se napijem i da se otresem ovog stresa i bogami od ponedeljka ponovo sve ispocetka!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:34:19   
ivanicasale
ja sam sinoc prokrvarila.Zvala sam kliniku rekli su mi da radim sutra betu,zavisno od rezultata videcemo sta ce biti.Boli me i stomak.Jutros sam imala i neku sluz zajedno sa krv na dnevnoj ulosci.Tako me je strah.... :( :( :(  Danas mi je 12dpt.Inace koristim Crinone gel uvece,pitala sam da koristim dva puta dnevno rekla mi je da je to maksimalna doza.

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:37:53   
Trcosava
Vagice, a gde si radila VTO?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:39:05   
wivern
Vagice a gde si radila vto postupak?

Ivanice grlim snazno i navijam da sve bude ok... user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 12:50:09   
vagica.
Bis...a radili su mi Radunovic i Spremovicka zajedno....i aspiraciju i oplodnju i et...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 13:03:35   
wivern
Da njih dvoje znam iz visegradske, a kako si se odlucila bas za njih. Izvini sto te sad i ja zamaram, obicno se svi odlucujemo za 2-3 iste klinike a ja za njih do sada nisam ni cula.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 13:07:02   
vagica.
Pa ja sam kod Spremovicke u Visegradskoj, a on je vlasnik klinike...pa posto sam bila komplikovan slucaj on je morao da asistira sve vreme....levi jajnik mi je "bacen" posle laparaskopije iza materice i ugnjezdio se izmedju krvnih sudova, pa je aspiracija bila nemoguca, ali uspeli su da izvuku cak 3 jc iz njega...A gde si ti radila, posto vidim da je uspelo hvala Bogu!!! user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 13:15:22   
wivern
Prvi put prosle godine u visegradskoj i uspela vto ali imala kiretazu u 9-oj nedelji, sada sam radila u Mariboru i cekam ultrazvuk. Bicu mirna tek kad budem videla srce na ultrazvuku, imam traumu od njega user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 13:25:27   
vagica.
Verujem! Ali bice to sve ok! Prosto-mora!!! user posted image
Ja sam za ovu sad vto bila u fazonu nadaj se najboljem, ocekuj najgore...retko koga znam da mu je uspelo iz prve. Citala sam da upse, ali od mojih nikome. Pa cak ni iz drugog pokusaja. Ali ja se sad odmah ostrim i idem odmah da skupljam nove rezultate i ispocetka!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 13:58:35   
pilence83
wivern draga nikako da ti čestitam mila. mnogo mi je drago zbog tebe user posted image

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 14:44:13   
LIDIJA STEVAN
Vagice,bas mi zao...ali javi se ipak klinici i vidi sta ce ti reci...mozda se pokaze...ko zna..ja sam betu radila 11 dan bila negativna pa mi rekli da ponovim 14 dan od et.a et je nulti dan.i ja sam cula da nekome uspe iz prvog puta,doduse te osobe nisam upoznala,pa su rekli ako ne iz prvog onda ce sigurno iz drugog,pa evo sada u februaru radila drugi put sa smrzlicima i eto opet nista..mislim da za to nema pravila i da je svaki organizam za sebe...jednostavno kako Wiv kaze,kad se uradi et samo odmaraj,kuliraj,druzi se .set_aj i ne misli na to...pa ce sve biti ok.ja cu se za sledeci postupak tako pripremiti...Opusteno...

< Poruku je uredio LIDIJA STEVAN -- 6.3.2014 14:45:37 >

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:11:20   
wivern
Zenske meni je vto uspela iz prvog puta, i znam dosta mojih prijateljica kojima je isto tako uspela.....ja sam imala nesrecu da mi se ponovi BO ali to nema veze sa vto postupkom. tako da ne razmisljajte negativno nego samo napred...sledeci put mora da uspe...user posted image
Pilence user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 6.3.2014 15:14:26 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:17:20   
vagica.
Lidija, slazem se sa tobom i Wiw....mebi je dr i rekla,odlezi taj dan a posle uzivaj- setaj, idi na pice sa drugaricama, uzivaj...a ne ja....ne ustajem iz kreveta ko da ce da mi ispadnu!!! Tako da cu sledeci put raditi sve sto sada nisam- uzivacu u zivotu!
I mislim da je to jedan od boljih saveta za uspeh!

(odgovor članu LIDIJA STEVAN)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:19:46   
Lepterija
I meni je uspelo iz prvog, mada sam se psihicki pripremila na neuspeh, racunajuci na neki prosek da svaka treca uspeva. Zato, samo pozitivne misli i napred, do cilja!
Wivern, dali si ti mozda ranije pisala (znam da je neka sto je radila vto u Valjevu) da je radila NK celije. Potrebno mi je da mi kaze neko u okviru kojih analiza se rade, jer u Konzilijumu ne znaju. Moja drugarica je radila 4 vto i sve cetiri uspeju i na kraju beta podje da pada. Sad su uradili sve moguce analize i sve je u redu, niko ne zna razlog i sta vise da uradi. Pisala je u Prag, ni oni nemaju ideju, pa se setih da je neko spominjao te natural kiler celije da ako su povecane mogu da smetaju implantaciji ili tako nesto??? Ne znam ko bese to radio u Valjevu?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:21:19   
dunja RR
Možda Štetica?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:35:15   
LIDIJA STEVAN
Vagice,meni su u Jevremovoj rekli,3 dana mirovanja,a posle setnja,uzivancija i ne misliti na to..ja sam prvi piu lezala 5 dana ,,tako mi rekle neke zene,i nista a inace naslusala sam se rzanih prica da svih 14 dana leze,samo do wc i na 3 dan se kupale ,pod tusem svega 3 min..ma strasno...to je stres za organizam...ja sam ovog puta 2 dana lezala i posle setala po kuci kad mi se lezalo lezala ,kad sam htela da sedim sedela..i opet nista,treci put cu iz iskustva drugih i licnog,samo taj dan kad mi rade et da odmaram,lezim a vec sutradan vracam se svojim aktivnostima samo bez podizanja teskog ili nekog tereta..i videces uspece sigurno...user posted image

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 15:38:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lepterija
Wivern, dali si ti mozda ranije pisala (znam da je neka sto je radila vto u Valjevu) da je radila NK celije. Potrebno mi je da mi kaze neko u okviru kojih analiza se rade, jer u Konzilijumu ne znaju. Moja drugarica je radila 4 vto i sve cetiri uspeju i na kraju beta podje da pada. Sad su uradili sve moguce analize i sve je u redu, niko ne zna razlog i sta vise da uradi. Pisala je u Prag, ni oni nemaju ideju, pa se setih da je neko spominjao te natural kiler celije da ako su povecane mogu da smetaju implantaciji ili tako nesto??? Ne znam ko bese to radio u Valjevu?


Lepto, evo linka, pisale su Palcica, Štetica, Daca, još neke devojke KLIK


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 16:05:51   
alex88
Meni je isto uspela iz prvog pokusaja,a nisam se iskreno nadala,razmisljala sam bas cu ja da budem jedna u 3,5 kojoj ce uspeti,cak i kad sam otisla da dam krv za betu rekla sam sestri cisto da uradim ali nema nista dobicu,jer mi se tog jutra pojavila providna sluz sa malo krvi i boleo me stomak kao da sam dobila.
Ivanice moja user posted image user posted image user posted image ,nadam se da je Sale u pravu i da ce dobiti cokoladu.

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 16:56:12   
vagica.
Naravno Lidija,pametan covek se uci na greskama!
Mada kapiram da je vecina nas taj prvi put u strahu od nepoznatog pod stresom , a drugi put vec znas sta te ceka i samim tim nemas taj stres i opusteniji si. A biti opusten,verujem da je glavni faktor!
Tako da cu sledeci put sigurno biti opustenija!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 17:28:19   
Nitrogirl
Drage djevojke,

ja se nenormalno preznojavam...da li to moze biti posledica utrogestana?

(odgovor članu vagica.)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 18:16:11   
ivanicasale

IZVORNA PORUKA: alex88

Meni je isto uspela iz prvog pokusaja,a nisam se iskreno nadala,razmisljala sam bas cu ja da budem jedna u 3,5 kojoj ce uspeti,cak i kad sam otisla da dam krv za betu rekla sam sestri cisto da uradim ali nema nista dobicu,jer mi se tog jutra pojavila providna sluz sa malo krvi i boleo me stomak kao da sam dobila.
Ivanice moja user posted image user posted image user posted image ,nadam se da je Sale u pravu i da ce dobiti cokoladu.


i ja se nadam...javljam se sutra kad dobijem rezultate user posted image

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vantelesna oplodnja XIII
6.3.2014 18:24:16   
Ninnochka
@ Nitro

ja imam povremeno nalete vrucine, ali nista bitno. Inace, imam ja jos dosta do bete draga :) tek mi je danas 6dpt, beta 16. marta.
Osecam sve i svasta, ali necu da tripujem ni dobro ni lose, nista vise nije u mojim rukama, pa neka bude volja Bozija. Prilicno sam opustena, ali verovatno necu biti kako se bude blizio dan B user posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here