|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
24.6.2010 18:42:18   
Mishica 77
Pa znaš ono, nešto je lepo u bočici, a na koži ljaks... kao recimo parfem. Tako ja delim kozmetiku.
Mm obožava Kosili... navalio da kupimo kad smo se spremali za bebu, a ja kao pa nećemo valjda to jeftino, hoću nešto lepše(lujka) i uzeli da prvo probamo Chicco pa da vidimo.. sad mi se sviđa. Niveu sam probala ja user posted image , a Kosili zaista extra miriše.
I ja mislim da je u suštini sve jedno(setih se sad reklame.... user posted image ). I Isidora ima lepu kožu i bitno da je čista, a da li je kupka jeftina ili najskuplja... mislim... to su hirovi roditelja. Drugo je kad bebiša ima problematičnu kožu pa mora određena kozmetika.
I nisam za mackanje bebe raznim špecijama. Njena koža je tako "nevina" da mi ponekad dođe da je perem samo vodom kad vidim kako je fina i paperjasta, a ja na nju stavljam "hemiju"... pa makar bila i namenski za bebe.
Mi još ne jedemo penu user posted image .... samo sopstvene prste.... sve od reda.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kozmetika za bebe..
1.7.2010 12:02:30   
Anoniman
Ja koristim nivea baby sapun za kupanje...i koliko vidim odgovara nam... povremeno ih kupam kamilicom...

Nego...Sara mi je dugo bila u inkubatoru...pa joj se sada guli koza...a na glavi, tj na chelu i od chela prema temenu ima onako kao naduvane suve bubuljice, a to je ustvari koza koja se odigla od glave.... Neznam chime to da joj mazem...bash joj je suvo to.... Jel dovoljno samo baby ulje, ili neku kremu da uzmem? user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kozmetika za bebe..
1.7.2010 12:13:11   
New Mom
Smeshkice, sve bebe u početku imaju onako bubuljice crvene sa belim tačkicama, zatim onakve kao akne, često im se guli koža po prevojima... sve se tako čiste od naših hormona. To se ne maže, eventualno sa kamilicom.
A na glavi ako izgleda kao masna perut, seboreja, to je temenjača, to se tretira bebi uljem i češljem. TEMA o tome.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kozmetika za bebe..
1.7.2010 12:18:11   
Anoniman
Nije to...nisu bubuljice...imaju one masne bubuljice...to znam...to je od hormona... One crvene imaju povremeno...to kamilicom tretiramo...al ovo na Sarinog glavi je bash isushena koza... na stomaku je vetj krenula da se guli...ali na chelu ne...nije temenjacha....rekla bi mi patronazna da je to... Na prevojima nemaju nikakvih problema...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kozmetika za bebe..
1.7.2010 12:21:51   
New Mom
Nama se u početku gulila koža na stopalima, iznad šaka, oko kukova i na vratu. To mi patronažna rekla da mažem nekim bebi losionom, da hidrira.
Je l' vas patronažna još obilazi? Da čuješ njeno mišljenje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kozmetika za bebe..
1.7.2010 12:28:40   
Anoniman
Dotjitje sutra opet.... proshle nedelje je dolazila svaki dan... pa je bila ove nedelje u utorak...pa u sredu da vidi Saru (koja je izashla u utorak), i dotjitje sutra....pa tju je pitati....al sam htela da vidim i vashe misljenje...user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kozmetika za bebe..
2.7.2010 12:00:14   
LillyT
Smeski, vidim da se svi kunu u Mustelino mleko za telo, pa ako se nastavi, probaj sa tim. Imas tu kozmetiku po apotekama, a od skoro je ima i u Lilly-u (koji ima apoteku). Ja sam gledala kremu za lice, ali mi je apotekarka rekla da je ne uzimam nista jer joj se cistila koza i stvarno je nakon nekoliko dana prestalo. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kozmetika za bebe..
2.7.2010 12:32:57   
Anoniman
Sad sam pitala patronaznu...kaze da joj samo brishem lice, tj chelo i kosicu kamilicom nekoliko puta dnevno... da zasad ne koristim kreme i ulja...jer obe imaju dobru kozu...pa da je ne zeznem....user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 16:42:24   
New Mom
Ih, kako sam se razočarala! Prva tri meseca neću da je kupam sem sa sapunom i koristili smo SebaMed, ekstra je. Ali, sad sam kupila Chicco-ov (jer mi lepo mirišu njihove špecije) i toliko joj isuši kožu da je to strašno!
Back to SebaMed...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:04:53   
Mishica 77
Vidiš, a mi od početka koristimo Chicco-vu kupku i extra nam je. Do duše nismo probali sapun. Eto ti kako deca različito reaguju... 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:09:07   
New Mom
Rekla mi je i drugarica da su ima kupke drugačije, i ona koristi, a i njoj je koža od sapuna bila suvlja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:12:50   
Nensi*
Mi koristimo sve Niveino,i kupku sa samponom i mleko za telo i ulje i koza mu je fenomenalna user posted image
A kad peremo samo guzu,koristimo SebaMed sapun...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:21:06   
choopa choops
Mi od rodjenja koristimo Chicco i Kosili kupke. Nista vise. Nikakva ulja, mlijeka ne mazemo. Jedino koristi kremu za guzu Becutan i Chicco. To je to od nase kozmetike user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:43:13   
buhla
Za kupanje Chiccokupku, a kad se bas bas buckama onda stavim kosili kupku jer super peni user posted image Mazem mu guzu pavlovicevom, kao i prevoje i vrat kad se ojede.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 17:55:50   
minavb
Mustela sampon, Sebamed kupka i losion za telo, Weleda krema za telo, Weleda krema za ojed guze i Pavloviceva. A da, i Johnson''s sapun za pranje guze. Zaboravih i bebi puder Kosili koji stavljamo ispod vrata i pazuha, i od kad ga koristimo, nema tackica.

< Poruku je uredio minavb -- 21.7.2010 17:56:55 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 18:06:20   
lanajelena
ja sam originalnu pavlovicevu zamenila pavlodermom (jeftinije a bolje) ...jako sam zadovoljna,pavloviceva se po ovim vrucinama toliko izgnjecavi da mi se gadi da je mazem a kako li je tek bebi u peleni...jos uvek ga kupam samo sapunom i to najobicnijim merima i super mu je koža,koristili smo i johnson i to je ok...sa prvim detetom sam želela da to sve bude najbolje i kupovali smo svasta da bi na kraju shvatili da ono sto je jednostavno i traje vec milion godina bolje od svih tih skupih stvari...jedino ne stedimo na dobrim kremama za sunce

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:01:14   
pepeljuga
mi se kupamo chicco kupkicom, na guzu mazemo pavlovicevu a na lice mustelu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:06:30   
Anoniman
Kosili puder
pavloviceva za guzu
chicco kupka i sampon do skoro, sada Becutan kupka
chicco losion za telo ponekad (jednom u sedam dana)

za lice i telo: jekoderm! Ne svako vece ali jednom u tri dana je namazem jekodermom
p.s. moja mama je mazala mene jekodermom jer joj je tako rekla jedna mnooogo dobra babica...i meni je koza bila kao bebi savrsena..celog zivota mi je ok ten i koza..naravno da nema veze sa jekodermom ali...ko zna?
uostalom, mislim da ono sto je dobro moja mama radila preuzmem..

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:09:25   
Snelle
Pre neki dan kupim Becutan vlažne maramice i oduševim se!!! Ma kakva Nivea, Pampers, kakvi bakrači, one su fantastične. Vlažne dovoljno i pod rukom izgledaju nekako kremaste, kao da sadrže kremu u sebi, a i lepo mirišu. Niveine mi smrde user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:11:33   
Anoniman
dobar je becutan..njihovo mleko sam ja mazala na sebe...obozavam ga ..i miris.
a cena..da ne verujes.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:14:56   
choopa choops
Snelle i mi koristimo Becutan vlazne :)) Ponekad uzmem baby lindo, kad ne nadjem Becutan.
Nama odgovara i njihova krema za guzu,umjesto pavloviceve user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:16:49   
LillyT
OTI, a da li je i po licu mazes jekodermom ili samo po telu? 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:17:11   
Snelle
Nisam probala ništa njihovo osim maramica, ali ću da se osmelim user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:19:19   
Anoniman
i po licu i po telu jednom u nekoliko dana..
ne neki veliki sloj, bas malo stavim
mene je moja mama svaki dan mazala.
na svim slikama se sijam kao bebauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kozmetika za bebe..
21.7.2010 23:19:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Nisam probala ništa njihovo osim maramica, ali ću da se osmelim user posted image


kupka je solidna
mleko za telo fenomenalno
ali kremica- NAJBOLJA!!!!
e i ulje je ok

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here