|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:08:07   
gaganele
tasho nisam ni ja nije ni moj muz ni moja mama ni niko od njegovih ali puno puno zena jeste...user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:09:54   
LillyT
Gaganele, izvini, ali sterilne zene ne verujem da su sterilne sto su ih mame mazale Pavlovicevom. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:17:02   
gagana83
Odavno sam cula ovo za Pavlovicevu i bornu kiselinu ali i pored toga Unu mackam istom.Ne nasedam ja na te price.
Moje je misljenje da je sve to propaganda,Pavloviceva se godinama u velikim kolicinama izvozi u Hrvatsku sto je verovatno nekome smetalo,mozda konkurenciji,ko bi ga znao...
Pa ne verujem da je Pavloviceva mast jedini proizvod koji sadrzi bornu kiselinu a samo se oko nje digla fama!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:36:22   
*Alexx*
Andrej se užasno ojedao od krema sa cinkom- Sebamed, Mustela, Nivea... Samo ga je Jekoderm lečio od ojeda, a ovako kosistimo Pavlovićevu. Niko mi nije rekao (ni pedijatar, ni patronažna...) da ne koristim Pavlovićevu - poenta je samo tanko namazati, da se ne ojede.
Naravno, ako bebi odgovaraju kreme sa cinkom, zašto da ne user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:41:59   
Anoniman
Pavloviceva je zakon!
Sve sto cujem protiv nje -ne verujem!!!


(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:54:39   
Jeca*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Andrej se užasno ojedao od krema sa cinkom- Sebamed, Mustela, Nivea... Samo ga je Jekoderm lečio od ojeda, a ovako kosistimo Pavlovićevu. Niko mi nije rekao (ni pedijatar, ni patronažna...) da ne koristim Pavlovićevu - poenta je samo tanko namazati, da se ne ojede.
Naravno, ako bebi odgovaraju kreme sa cinkom, zašto da ne user posted image



nama kreme sa cinkom NIKAKO ne odgovaraju.
u fazi kada luka ima osip na guzi ja mu naćapam ogroman sloj pavlovićeve i verujte mi samo to pomaže. Pupupu
i inače koristimo pavlovićevu od rodjenja i mama je nas troje očuvala mažući nam guze Pavlovićevom i ja zaista ne podržavam ovaj stav, ali svako ima pravo na svoje mišljenje.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 14:59:43   
*Alexx*
Poenta je naći ono što bebi odgovara. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 15:25:50   
gaganele
slazem se ali bar uzimajte pavlovicevu koja kima kamilicu umesto borne kiseline...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 15:35:07   
Jeca*
moj sin je ocajno odreagovao na pavlovicevu sa kamilicom. Toliko se osuo...od tad strogo vodim racuna da se ne zeznem i greskom kupim nju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 15:47:48   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: gaganele

slazem se ali bar uzimajte pavlovicevu koja kima kamilicu umesto borne kiseline...



Ne znam što si toliko zapela?
OK, iznela si svoje mišljenje, mi primili K znanju i to je to.
Znam da misliš sve najbolje i super što si se potrudila da nađeš one silne informacije user posted image ali dopusti da svako radi prema svom izboru.



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 15:49:55   
gaganele
pa naravno da ce svako da radi po svome ne mogu ja nikome zabraniti niti gledati sta ko radi, a zapela sam jer sam ljuta na njih sto se kod nas sve zadnje sazna...uzas user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 15:53:03   
buhla
ja koristim pavlovicevu i za sada je sve ok... patronazna mi je rekla da ne stavljam na prevoje mnogo i ja obicno razmazem na moje ruke kremu pa onda njega tako namazem i nogice, ruke i stomak koji su mu se perutali posle dva dana su bili super! za sada nismo imali probema sa ojedom.
e da, i receno nam je da je dovoljno jednom dnevno namazati kremu na kozu!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 16:03:27   
Mishica 77
Pa to ti je zemlja Srbija.
Mada... lično ne verujem u štetnost ac. borici.
Ne verujem, u stvari, u većinu takvih tekstova. Mislim da je propaganda.
I naši lekari idu na strane kongrese tj. edukuju se ali ja nisam ni od koga čula takvu informaciju. Kolega pedijatar, sa posla, mi je čak preporučivao da je stavljam Isidori na pupak ali ja nisam jer sam stavljala jod.
Ne znam šta da mislim više...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 16:07:07   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: buhla

ja koristim pavlovicevu i za sada je sve ok... patronazna mi je rekla da ne stavljam na prevoje mnogo i ja obicno razmazem na moje ruke kremu pa onda njega tako namazem i nogice, ruke i stomak koji su mu se perutali posle dva dana su bili super! za sada nismo imali probema sa ojedom.
e da, i receno nam je da je dovoljno jednom dnevno namazati kremu na kozu!



Ovo sam i ja čula ali ne radim tako.
Na prevoje baš naćapam i mažem je prilikom svakog previjanja. Ne mogu da zamislim drugačije. Sve mislim da bi se ojela da je svaki put ne namažem. user posted image
Ne znam šta drugi misle o tome. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 17:34:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Gaganele, izvini, ali sterilne zene ne verujem da su sterilne sto su ih mame mazale Pavlovicevom. 


Apsolutno se slažem.


Recimo, nisam imala pojma da postoji Pavlovićeva sa kamilicom, i kupila bih je možda jer ne bih to ni videla. Super što to sada znam, da je ne bih slučajno kupila, jer, jednom sam, iskreno zbog cene, i tada zbog hvale drugarice, kupila Pavloderm, i bacila celu kutiju jer se Luka osipao od nje.

user posted image

Krema
sadrži vitamin A i D, ekstrakt nevena i
kamilice, kao i prirodan alfa bisabolol koji
sprečava iritaciju i upalu bebine kože, zbog
čega se često preporučuje od strane pedijatara,
naročito za bebe
koje imaju problema
sa ekcemom.



< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.4.2010 17:36:23 >

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 21:14:07   
Tufna
Ej citam tri strane rasprave o pavlovicevoj masti i ne verujemuser posted image Ma sve to zavisi od bebe do bebe, pa i mi zene nemamo isti tip koze i ne odgovaraju nam iste kreme. Sto jednoj prija drugoj skodi.
Ali za Pavlovicevu ne mogu da se slozim. Mislim da je to samo propaganda velikih farmaceutskih kompanija. Tolike generacije je koristile, pa i meni su guzu mazali time i ja mojoj Andjeli sada pa joj nista ne fali. Ali svako ima pravo na svoje misljenje, a ovde smo da ga iznesemo.
Pa Pavlovicevu koriste u svim porodilistima, na Institutu za neonatologiju iskljucivo njome mazu nedonoscad (glavu, guzu, lice) i ona od 600g koja su osetljiva na sve i svasta!!! Eto jedna moja prijateljica je mazala Jekoderm bebi na lice pa se osula, druga mazala Sebamed pa se osula i uzela Niveinu. I opet kazem sve zavisi od bebe. Neke majke imaju srece pa iz prve pogode sta njenom cedu odgovara a neke ne user posted image



_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 21:19:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77


IZVORNA PORUKA: buhla

ja koristim pavlovicevu i za sada je sve ok... patronazna mi je rekla da ne stavljam na prevoje mnogo i ja obicno razmazem na moje ruke kremu pa onda njega tako namazem i nogice, ruke i stomak koji su mu se perutali posle dva dana su bili super! za sada nismo imali probema sa ojedom.
e da, i receno nam je da je dovoljno jednom dnevno namazati kremu na kozu!



Ovo sam i ja čula ali ne radim tako.
Na prevoje baš naćapam i mažem je prilikom svakog previjanja. Ne mogu da zamislim drugačije. Sve mislim da bi se ojela da je svaki put ne namažem. user posted image
Ne znam šta drugi misle o tome. user posted image



samo da kažem da je ne mažem svaki put kad je presvučem...možda svaki drugi ...

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 21:59:15   
gagana83
Mishice,moj ti je savet da ne preterujes sa kremicom jer mozes da dobijes suprotan efekat,moze beba da se ojede jer koza ne moze da dise ako stavis debeo sloj kreme.Dovoljno je samo malo,kad sebi npr. kad stavljas kremu na lice,ne vise.
Ja sam Uni Pavlovicevu mazala u jako tankom sloju i to samo na guzu i prepone,nista vise i da kucnem u drvo nismo imali problema sa ojedom.
U pocetku sam je mazala svaki put kad je presvucem,sada vise ne,mazem je 3 puta dnevno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 22:14:25   
Mishica 77
Ma ne preterujem ja, samo je dobro namažem. Po guzi, ribici, preponama i bokovima. Da svuda bude masna. Nisam primetila da joj smeta.
Kad je skinem upiškenu vidim da kremice nigde nema, mokraća sve razložila pa pomislim kako bi je to "izujedalo" da nije imala kremicu. Zato je mažem svaki put.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kozmetika za bebe..
29.4.2010 23:20:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ti si prva koja je rekla da Pavlovićeva ne valja. Zaista to još ni od koga nisam čula.
A i u Pantenol se kunem. Ne znam šta bih bez njega.



Pazi sada ovo, gaganele: KLIK user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2010 11:25:40   
*adrijana*
Pozdrav svima user posted image
Mi imamo jako puno problema sa kozom,naime imamo ekscem.Vuk ima6.5 meseci i vec 2 meseca a mozda i vise se mucimo borimo ali slabe koristi.Sto se tice pavloviceve verovali ili ne ali ona nam je napravila jednom recju uzas,ali to nemora da znaci sve zavisi od koze bebe.Pojavio mu se bio ekscem ali u skroz blagom obliku na obrvi,koza je bila suva i perutala se,i jednom prilikom kod pedijatra na redovnoj kontroli ja je pitam da li postoji nesto da to prodje(neznajuci u opste sta je ekscem),ona kaze da mazem pavlovicevu jer eto u njoj ima sve potrebno za suhu kozu itd.Nakon samo par mazanja moj Vuk je poceo da se cese i cese i cese i napravio haos sve inficiri i razneo prvo na jedan obraz pa na drugi pa na ruke.I onda smo koristili antibiotike(sirup i kremu)da to saniramo ali dzaba.Odemo kod koznog ona nam naravno da kremu koja sadrzi kortikostoroide i od toga nam prodje ekscem,ali nazalost nakon samo jednog dana pauze poceo da se vraca.E sad koristimo seba med kupku,kremu i kremu za lice,na licu sad za sad odrzavamo ekscem u nekom blazem obliku,pojavi se negde pa prodje i tako ali nije strasno ali na rukama i dalje nista ne prolazi.Planiram da kupim mustelu,ali nazalost ovde gde zivim je nema,pa za par dana idemo u Bg pa ce mo je uzeti.Ili mozda neku drugu kozmetiku da probamo,sta mislite vi jer ja vise nisam pametna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2010 11:48:10   
*Alexx*
Adrijana, ja rado preporučujem Mustelu, jer je moj Andrej imao ekcem, i Mustela mu je jako pomogla. Oni imaju Stelatria kolekciju, baš za smirenje kože pod ekcemom, i Stelatopia kolekciju, za kožu sklonu ekcemu (blaži oblik).
Imamo temu o ekcemu, pa možeš da pročitaš šta smo sve pisale: KLIK

E, da, pripremi se na to da je Mustela baš skupa (ako se odlučiš za nju).


< Poruku je uredio Alexx RR -- 2.5.2010 11:52:17 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *adrijana*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kozmetika za bebe..
2.5.2010 16:18:53   
*adrijana*
Vec sam se rapitala za cenu i znam kolika je,samo da mu pomogne nije bitno ostalo.Jer i sama znam da je svake bebe koza drugacija i da treba da se pronadje ono sto joj odgovara ja se nadam da ce mu pomoci.Hvala ti.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kozmetika za bebe..
4.5.2010 18:56:50   
kriss
Mi koristimo Sebamed mleko za telo,Sebamed kremu za lice,Becutan kupku,vlazne baby maramice raznih proizvodjaca ( Nivea,Becutan,Hops,Pampers...) i Pavlovicevu mast za mazanje pregiba i negu koze guze.

_____________________________

"Da volim jedino to umem, jer ljubav je jedini vazduh koji sam udisao i osmeh jedini jezik koji na svetu razumem." ( Miroslav Mika Antic )

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kozmetika za bebe..
4.5.2010 20:52:01   
gaganele
adriana ja sam na bebi primetila na obrascicu i na uvencetu da mu je poceo ekscem i perutanje koze i dva puta namazala mustelinu kremicu koja se zove stelatopia emollient cream i sve mu je proslo tako da bih ti to iskreno preporucila

(odgovor članu kriss)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here