|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
31.3.2012 21:34:34   
slavica.
Lilla izmerila sam juce sve tri koje sam uzela...pa manje-vise to je to. Sipala sam 100ml vode,i onda presipala iz jedne u drugu,i negde,sad se vise ni ne secam u kojoj,je bilo ispod crte,ali na samoj ivici,a da se ne lazemo,crta je deblja...tako da je valjda to-to.
Micina m. ta Nuby silikonska je jedna od te tri koje sam kupila user posted image
Jedino,mislim da ce mu ona biti tek od treceg meseca,na kutiji su nacrtane dve kapljice,a cini mi se kada izvrenem da za nijansu brze curi iz nje,nego iz druge dve koje imam...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:21:21   
soni
koliko mi flasica i od koliko ml treba za prvo vreme??
jel beba odmah koristi cajice i vodu??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:26:28   
jance
soni kako koja. vecina beba koje iskljucivo sisaju nece vodu ni da primirisu, a desava se i sa bebama koje su na dohrani. moj savet ti je da za pocetak kupis jednu dobru ako izadjes iz bolnice ko ja da dohranjujes, onda ce ti trebati, a za ostale sacuvaj pare pa kad vidis kakva je situacija onda ces dokupiti koliko ti treba. uglavnom bebe koje sisaju nemaju ni potrebu za vodom toliko cesto, tako da je tu jedna flasica duuugo dovoljna a bebe koje su na dohrani, tu se savetuje ako je moguce 6 flasica za svih 6\7 bebinih obroka (kasnije 5 + jedna rezervna dok su ostale na pranju\sterilisanju)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:29:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: soni

koliko mi flasica i od koliko ml treba za prvo vreme??
jel beba odmah koristi cajice i vodu??


Uzmeš 2 male za početak. Ako beba bude sisala one će ti biti taman za vodu kasnije (Nevena sad sa 9 meseci pije iz njih vodu). Ako bude na dohrani ili ad mleku videćeš pa dokupiti vremenom, te 2 će ti biti dovoljne za par dana dok ne vidiš kako i šta.

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 554
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:31:06   
soni
hvalaaa... a jel posle svakog hranjena flasica mora u sterilizator ili jednom dnevno, npr uvece mogu sve da sterilisem, a do tada ih perem??? kad cujem 7 flasica, bas puno zvuci

kupimo m neku aventovu malu user posted image ..moracu sigurno jos neku vecu

< Poruku je uredio soni -- 2.4.2012 15:32:14 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:32:56   
jance
meni su rekli da nema potrebe ali to ces vec i sama videti. ja sam otkuvavala jednom dnevno, ostalo sam samo oprala sa razblazenim deterdzentom za sudove. uglavnom sam otkuvavala uvece pa da imam za noc i za sutradan.

uzmi jos jednu vecu neke druge marke (ako budes imala izbirljivu bebu) pa ces videti kako joj odgovara.
inace sto se ml tice, mi smo u startu koristili one od 260ml

< Poruku je uredio jance -- 2.4.2012 15:35:00 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:35:22   
soni
pa da... tako sam i mislila..sada cu na temu ako imaju sterilizatori user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Flasica..
2.4.2012 15:36:44   
Anoniman
Ja sam prva 3 meseca sterilisala posle svakog a onda jednom nedeljno. Sad ne sterilišem uopšte, sve perem u mašini sa ostalim sudovima (flašice i cucle samo ne dude jer se u njima skupi voda pa bi ostala sapunica).

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 558
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:06:02   
crazymama
promenih tri razlicite flasice, moje dete ne ume da vuce :(
jako joj podliva i davi se, ne znam sta da radim..? prvo smo uzeli avent 125ml, pa nuk, pa chicco, iz svake joj podliva niz bradu i davi se... imate li neku preporuku?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:08:53   
Ana RR
CM, tommie tippie i dr'brown's flašice imaju cuclu koja je u obliku dojke tako da bih ti preporučila da probaš njih. Dr Brown's ima odličan sistem za vazduh tako da su i grčevi mnogo blaži (moj Mare ih maltene nije ni imao).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:10:42   
crazymama
a gde mogu da ih kupim, anci?

evo nadjoh, ima u enci menciju :)

< Poruku je uredio crazymama -- 18.5.2012 23:13:18 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:12:21   
Anoniman
Koje modele ste uzimali? Sa kakvim cuclama?

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 562
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:13:52   
crazymama
pa pojma nemam gae, uzimala sam one na kojima pise 0+ ...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:16:48   
Anoniman
Nuk imaš uske i široke a od svakih imaš cucle od kaučuka i silikona. Sa Aventom i Chiccom nemam iskustva ali Nuk koristimo od prvog dana i nismo imali problema. Mi imamo sve uzane silikonske. Kod nikad nisu podlivale, samo je fora da se okrenu kako treba, rupa za vazduh ide gore, pod nosić...

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 564
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:18:19   
crazymama
user posted image

ova mi je nukova



_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:23:56   
Anoniman
To je first choice, široka, nisam ih imala ali me čudi da podliva...

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 566
   RE: Flasica..
18.5.2012 23:38:04   
Druid
Avent nam je sjajan. Samo kupujemo veće cucle. Sad imamo neke roze flašice od 260ml čisto da ne budu baš dosadne. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Flasica..
19.5.2012 12:07:15   
bubamara2011
Mi smo koristili takvu NUk-ovu flašicu i nije bilo nikakvih problema. Prije mjesec dana sam joj kupila MAM-ovu flašicu i oduševljena sam - bubica sad najčešće iz nje pije čaj i vodu.

(odgovor članu Druid)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Flasica..
19.5.2012 14:25:24   
crazymama
uzeli smo tommee tippee, sad cu je probati, pa javljam...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu bubamara2011)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Flasica..
19.5.2012 14:31:22   
cockic
ja sam sa chiccovom staklenom jako zadovoljna user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Flasica..
19.5.2012 17:35:27   
crazymama

IZVORNA PORUKA: crazymama

uzeli smo tommee tippee, sad cu je probati, pa javljam...



ne podliva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Flasica..
19.5.2012 17:39:45   
soni
crazy jel je dohranjujes??? zasta si uzela flasicu?? ja sam samo jednu kupila mali 125ml avent, ali rekli mi da mi mozda flasice nece za prvo vreme ni trebati zato sto beba ne pije vodu user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Flasica..
19.5.2012 17:48:54   
crazymama
prestala sam da je dojim pre desetak dana, sad smo samo na formuli, flasica mi je neophodna, a neka si uzela tu avent od 125ml, zatrebace ti kad tad.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Flasica..
14.6.2012 13:34:19   
ishler
Gae iz cega ti Nevena pije mleko,jel iz flasice ili solje?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Flasica..
14.6.2012 14:07:05   
red3lilu
Mali je sisao do 2meseca+3 nedelje, za to vreme sam imala potrebe i da ga dohranjujem i koristila sam Avent malu flašicu od 125 ml. Kasnije kad sam prešla na sve veštačke obroke i kad je malko poodrastao dokupila sam još jednu veću od 260 ml. Nema potrebe trčati "pred rudu" i kupovati flašice na angro jer posle neće služiti ničemu...
Od prvog dana sam davala malome vodu i to na kašičicu, prokuvanu... Kasnije tek na flašicu...
Inače avent takođe ima odličan sistem gde jedna cucla može da se podesti da tečnost kaplje, a samo jednim potezom ista ta cucla tečnost daje u mlazu user posted image , fantastičan izum user posted image 2 u 1....

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here