|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
14.6.2012 14:09:34   
Verus
Nece ti trebati, beba koja sisa ne mora da pije vodu....
IZVORNA PORUKA: soni

crazy jel je dohranjujes??? zasta si uzela flasicu?? ja sam samo jednu kupila mali 125ml avent, ali rekli mi da mi mozda flasice nece za prvo vreme ni trebati zato sto beba ne pije vodu user posted image


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Flasica..
8.6.2014 5:33:37   
moja ciklama
Za 0+
Staklene ili Plastične?
Kog proizvođača?


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Flasica..
8.6.2014 7:58:13   
dijana1*
Ja koristim staklenu Nuk. Vise mi se svidja staklena od plasticne.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Flasica..
8.6.2014 14:16:12   
Klarita
Ja i plasticne i staklene Nuk. Staklena se i meni vise svidja, ali kad priporaste pa bude sam drzao ili hteo da drzi svejedno, bice mu tesko kad predjemo na veliku.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Flasica..
8.6.2014 14:25:56   
ivaMark
I u nasem slucaju je Nuk, s"tim sto je plasticna...
Jako sam trapava pa sam se plasila da je ne razbijem u bebinoj blizini (i jeste mi se desavalo da mi par puta padne), samo zbog toga, inace da sam spretnija i ja bih odabrala staklenu user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:19:55   
wivern
Za pocetak se koristi ona mala flasica od 125, koliko mi je dovoljno tih flasica 2? I da li uopste da kupujem vece dok ne ocenim situaciju. Ja sam uela jednu plasticnu avent i sad bih kupila i jednu staklenu nuk-ovu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:24:21   
mali_mis
Mi smo u pocetku kupili malu od 125ml, i veliku od 250ml. Pa smo posle nekog vremena kupili jos jednu veliku.
Pa tek kad je imao oko 7 meseci sam mu uzela sa mekim piskom, koju tek sad ume da koristi.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:25:23   
branki*
wiv,ne treba ti veca od 125 do mesec i po dana sigurno,a posle sve zavisi,trebace.ja sam imala 2 staklene te manje,posle sam uzela i vecu staklenu,bilo mi bolje zbog otkuvavanja da su staklene.posle sam uzimala i plasticne kad je malo porastao.ja uzimala chicco.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:26:58   
pocahontas
nemoj zuriti i trositi pare bezvrze, sacekaj da vidis kako ce se razvijati situacija, ako budes dojila ni ta jedna ti nece trebati, a ako ne budes, lako ces dokupiti jos jednu flajku.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:27:30   
milicicak
Wiv, 2 su ti dovoljne za pocetak, mozda cak i jedna... iz prostog razloga sto bebac mozda nece prihvatiti taj oblik cucle koji si odabrala. Mi smo prvo probali nuk pa nije islo pa smo presli na avent i sve bilo super user posted image
lako ces dokupiti posle i te male i vece

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:33:27   
Klarita

IZVORNA PORUKA: milicicak

Wiv, 2 su ti dovoljne za pocetak, mozda cak i jedna... iz prostog razloga sto bebac mozda nece prihvatiti taj oblik cucle koji si odabrala. Mi smo prvo probali nuk pa nije islo pa smo presli na avent i sve bilo super user posted image
lako ces dokupiti posle i te male i vece

Milicicak, kod nas obrnuto bilo, sa K. N nisam ni "pitala" kupila Nuk i aj zdravo, ce prihvati user posted image

Wiv, ja ne bih kupovala razlicite proizvodjace, bolje je da imas jednu,dve ali istog proizvodjaca. A, za dalje sacekaj, mozda ti sto neko rece nece ni trebati flasica (daj Bozeuser posted image ), a inace velika, ti za sada uopste ne treba, bar dva meseca sigurno user posted image ako ne uopste i flasica user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:39:10   
milicicak
Hihihi, Klarita, meni su jos uvek privikavanje na flasice i AD mleko nocna mora user posted image
i slazem se da ne treba mesati proizvodjace. Ja sam i lazu/dudu/varalicu posle kupila aventovu i sve bilo 5 user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:46:06   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern

Za pocetak se koristi ona mala flasica od 125, koliko mi je dovoljno tih flasica 2? I da li uopste da kupujem vece dok ne ocenim situaciju. Ja sam uela jednu plasticnu avent i sad bih kupila i jednu staklenu nuk-ovu.

nemoj da mesas proizvodjace,imaju razlicite cucle..polako..videces..lako se kupi..ja sam imala pumpicu avent i onda koristila njihove flasice..a istu cuclu imaju i babylove,tako da sam posle presla na njih,velika flasica je oko 300din.a avent preko 800din..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:53:21   
wivern
Skapirala user posted image . e sad jos jedno pitanje, ja ne videh da avent ima staklene flasice, doduse staklene drugih proizvodjaca sam videla tek kad sam kupila ovu plasticnu, tj platila sam danas neiskustvu user posted image , a htela bih i jednu manju staklenu. Onda vecu necu ni kupovati, nego tek ako zatreba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:57:35   
doktorkakristal
WIV mislim da Avent nema staklene,po meni je avent najbolji,a staklene imas od drugih proizvodjaca i manje i vece,za pocetak ti ne treba vise od jedne lako ces kupiti ako ti zafali

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Flasica..
12.9.2014 10:59:31   
wivern
Hvala DR, e to je kad kupujes bez iskustva user posted image pa ne znas ni sta sve postoji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:00:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Za pocetak se koristi ona mala flasica od 125, koliko mi je dovoljno tih flasica 2? I da li uopste da kupujem vece dok ne ocenim situaciju. Ja sam uela jednu plasticnu avent i sad bih kupila i jednu staklenu nuk-ovu.


ovako smo se i mi pripremili. staklena nuk nam je bila za vodu, avent za mleko za ne daj Boze... obe od 125ml

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:02:28   
Klarita
Ako cemo koja je najbolja, mislim da je dr browns neprevazidjen, ali nEsam imala snage i volje da menjam vise gospodZi K kad je bila beba i jedino njih nismo probali (period kad je odbijala mleko, probali sve flasice, cucle, mleka i ostalouser posted image ) a, za N smetnuh s uma, pa je dobio Nuk siroki sisac, jer je K kasnije njih najbolje prihvatila, iako smo joj spremili aventove, za koje sam onda smatrala da su najbolje user posted image
Konfuzno sam napisala, a? Razumete me valjda user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:03:28   
bubulence

IZVORNA PORUKA: milicicak

i slazem se da ne treba mesati proizvodjace. Ja sam i lazu/dudu/varalicu posle kupila aventovu i sve bilo 5 user posted image


ja se ne slazem user posted image . bas zbog takvih stvari deca sticu neke navike koje meni i nisu mogo logicne. Mi smo koristili i 2-3 dude razlicitih proizvodjaca, flasice uvek uzimali drugacije, spavala je u kolicima, na krevetu, u kreveticu i mislim da bas zbog toga nikada nikakvih problema nismo imali. ono da odbija vodu iz ovog, nece da jede iz onog, nece da spava ako nije mrak i njen krevetic...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:09:21   
Klarita
Bubi, da li treba da kazem da se slazem sa tobomuser posted image Omasile smo sve da napisemo da se ne mesaju proizvodjaci flasica kad je mleko u pitanju, a za vodu smetnuh s uma. Mislim da si u pravu, ja sam to praktikovala sa K, pa je tako iz nase bogate kolekcije flasica, svaki dan imala drugu za vodu, a za mleko jedino i iskljucivo Nuk siroki sisac.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:09:29   
Mala Elena
Ja sam ovde jedina kupila vece flasice user posted image , sta cu kad nisam bila ovde da se posavetujem! Pih .Kao racunam imace i za posle, a ono vec jedna izbledela od kuvanja , valjda od sode bikarbone . Jedna nuk je od cak 300ml, a druga nip 250...cucle su im skroz razlicite pa sam uzela da vidim sta ce prihvatiti. .sada zna obe da koristi. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:23:16   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

WIV mislim da Avent nema staklene,po meni je avent najbolji,a staklene imas od drugih proizvodjaca i manje i vece,za pocetak ti ne treba vise od jedne lako ces kupiti ako ti zafali

ima,ima..juce sam videla u Aksi,cak od 240ml!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:26:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: pocahontas

nemoj zuriti i trositi pare bezvrze, sacekaj da vidis kako ce se razvijati situacija, ako budes dojila ni ta jedna ti nece trebati, a ako ne budes, lako ces dokupiti jos jednu flajku.

Tacno! A i ako npr. uzmes Aventovu pumpicu za izmlazanje, sa njom idu i flasice.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:38:37   
wivern
Pa dobro vas dve jel treba da vas utepam sad, Bubi i Klarita? Znaci ipak mogu dve razlicite? Za vodu i mlekce?
NM bravo, i tu imam flasicu, toga se ne bih ni set_ila.
I jos jedno pitanje, jel ima nesto kod flasica na sta posebno treba da obratim paznju, npr ako dokupljujem one sisaljke gore na broj rupica, na oblik??
Izvinjavam se sto verovatno postavljam preglupa pitanja.


< Poruku je uredio wivern -- 12.9.2014 11:40:42 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:43:36   
vonavoj
gledaj samo da bude 0+..i nemoj kupovati flasicu preko 180ml..nece ti trebati!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here