|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 22:32:50   
mama kukunka

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Svaka tebi čast!!! Luda ženo mogla bi od tih ruku lepo da živiš !!!

ovo sam joj ja objasnjavala nocas u sitne sate!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.5.2012 22:37:00   
Anoniman
nadam se. pokusacemo, sta sad, ta putanja je ili na gore ili na dole, a 'leba ne iste user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.5.2012 9:38:28   
Azra_
Kad beba može u stolicu za hranjenje? Može pre nego počne da sedi ako postoje stolice sa podesivim naslonom da odgovara bebi? Besan je dok jede, mlatara, sve živo zamaže.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.5.2012 9:51:55   
Anoniman
Chicco Poly Magic, kao što ima Ana, pogledaj na prethodnim stranama, može od rođenja. Ostale sa 3 položaja mogu od trenutka kad počneš dete da stavljaš u polusedeći položaj, tj počneš da podižeš naslon kolica na prvi i drugi stepen. Jednopoložajne tek kad dete počne da sedi.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 12:25:28   
Anoniman
Ko ima Ikea hranilicu ??

< Poruku je uredio ribizla -- 9.6.2012 12:26:06 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 405
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:00:25   
Anoniman
Idi na FB ima tamo zadovoljnih korisnika ako se ovde niko ne javi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:01:25   
Anoniman
Gde na FB ? U beleznicu ili ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:05:09   
Anoniman
Beležnica

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:15:06   
tijatija

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam porucila juce ovu stolicu,stize mi sledece nedelje,jedva cekam user posted image , nadam se da ce i mateja uzivati i da nisam dzaba bacila ovolike pare,inace peg perego mi se nije svidela uzivo pa sam odustala user posted image

ovo je do nekih 6 meseci da moze da se igra
user posted image

a ovo je kad se skine taj ulozak za novorodjencad user posted image
user posted image

evo nase stolice


Ovo je nasa stolica , prezadovoljni smo, imamo je vec 3 godine user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:19:13   
MicinaMama
Jsam se ipak odlucila za ovu i bas smo je iskoristili i nije mi problem je ni sa poneti negde ni za skloniti
user posted image


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.6.2012 13:24:14   
MicinaMama
http://www.google.fr/imgres?q=thermobaby+r%C3%A9hausseur+babytop&um=1&hl=fr&sa=N&rlz=1T4ACPW_frDE416DE417&tbm=isch&tbnid=-1XMq9OTyT0sUM:&imgrefurl=http://www.bebesurfeur.com/toilette/hygiene/rehausseur-de-chaise-thermobaby-babytop-rose&docid=vB4f8skSn-70EM&itg=1&imgurl=http://www.bebesurfeur.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/a/babytop_rose.jpg&w=984&h=1280&ei=HTLTT_mREMO1hAeis8DyAw&zoom=1&iact=hc&vpx=90&vpy=92&dur=3527&hovh=256&hovw=197&tx=105&ty=205&sig=105528387915040510794&page=1&tbnh=123&tbnw=95&start=0&ndsp=13&ved=1t:429,r:7,s:0,i:93&biw=1093&bih=461

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 10:06:02   
maslackic
Imali i gde OVAKVA stolica da se kupi kod nas?

koliko su visoke te stolice obicne sto imaju noge...nama je sto visok 100cm.. tj to je kao neki sang , bas bih da moze da ga dohvati, a ako ne ondak cemo neki booster...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 10:08:17   
cockic
ja imam koju mi je tetka dala ona je koristila za sina i posto nece vise dece dade mi sva sreca da je nisam kupovala jer on u njoj nije proveo vise od 7-8  meseci dete cim stade on je iz nje stalno izlazio tj.dizao se da stoji u njoj.e sad za mese dana da je aktiviram za lenu i vala nju cu nauciti da se u njoj samo sedi user posted image

do kad su vasa deca koristila hranilicu posto ja nema predstavu do kad u njoj sede,a sta mislite o onim drvenim hranilicama.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 10:10:18   
cockic
e maslackic ja ovo nigde kod nas nevido a super je stvar bas zanimljivouser posted image mozda mozes preko neta da narucis ne gde ja slabo tako kupujem pa ne mogu nista tacno da ti kazem user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 10:34:28   
isidora88
mateju i dalje hranim iskljucivo u hranilici i mislim da cemo je koristiti jos dugo.
imamo chicco polly magic i jako je visoka,ima cini mi se 5 podesavanja po visini,meni je sad na trecem stepenu i taman staje uz sank i sto

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 10:46:38   
maslackic
sad sam se bacila u razgledanje i analiziranje, dok ja sve to zavrsim kozica ce krenuti u srednju skolu ... izgleda da nijedan booster ne moze da se zakaci za stolicu bez naslona...nasla sam jedn Cam pa cu pogledam na njihovom sajtu..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 12:45:32   
Anoniman
A da uzmete klasičnu stolicu?

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 14:54:44   
Guardian
Mi držimo bebanu u krilu, ali postaje nezgodno i njoj i nama. Moramo kupiti stolicu, samo ne znam gde su najjeftinije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 14:58:12   
Anoniman
Cena više zavisi od marke i modela nego od mesta prodaje.

Maslackic, i da nadješ booster stolicu koja se kači za sedalni deo nije nikako bezbedno kačiti booster na stolicu bez naslona. Statički proračun ti je loš. Ili kupiu običnu stolicu za bebu ili kupi stolicu sa naslonom da staviš booster.

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 15:56:31   
maslackic
dimenzije stolice rasklopljene 62 x 77 x 112 cm ova poslednja velicina je predpostavljam do vrha naslona?

treba mi neka koja moze da mi se viisoko podigne user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 16:07:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

dimenzije stolice rasklopljene 62 x 77 x 112 cm ova poslednja velicina je predpostavljam do vrha naslona?

treba mi neka koja moze da mi se viisoko podigne user posted image


Nisam skontala user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 421
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 16:27:23   
maslackic
znala sam da ces posvetiti paznju mojoj potrazi, hvala user posted image sto koji imamo je ustvari sank koje je visok ( visi od standardnih stolova ) i volela bih da nadjem stolicu za hranjenje u kojoj bi kozica sedela normalno sa nama za stolom ....tj da doseze do te visine...sto je visok tacno jedam metar , ovo mi je prva potraga za stolicom user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 16:48:42   
Anoniman
Kad se podigne na najviši nivo standardna stolica tacna bude na 87cm (konkretno chicco polly 2u1) tako da kontam d to ne pije vodu, ali nisam sigurna koliko je stabilan buster na barskoj stolici posebno što Kozica nije statično dete, kad krene da đipa u stolici ko oba moja neće biti dobro.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 423
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 16:56:20   
maslackic
da , da za booster sam mkontala da nije dobra ideja...mislim da su i proizvodjaci mislilai na to, jer za sada nijednu nisam videla da moze da se m0ntira na stolicu bez naslona. hvaalaa user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 16:59:10   
Anoniman
Ni barska sa naslonom nije dobro rešenje. Gledam nevenu koja đipa, bacaka se, migolji i kad uspe da se izvuče iz kaiševa i ispod tacne ustane, stane na sedište, uhvati se za naslon i skače. A nešto mi govori da Kozica neće biti ništa mirnija od nje. user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here