|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2012 22:24:27   
maslackic
hahahha, kozica kao da je na baterije ,i kad je drzim ona skakuce...inace merila sam sada sto i nase stolice cisto d aimam predstavu koliko mi treba i ta visina koju ti imas i nije nesto nisko...znaci da nece biti problem da se nadje user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 12:38:25   
Guardian
Mi nećemo ni kupovati tu hranilicu. Bebu bez problema hranimo na krilu ili na krevetu okruženu jastucima. Jeste da nam je sve interesantno, da gledamo gore-dole, levo-desno, da jedemo čarapu ujedno sa ručkom user posted image , ali se, za sada, snalazimo i ovako.

I da kupimo tu stoličicu nemamo je gde stvarno.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 13:47:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Guardian

Mi nećemo ni kupovati tu hranilicu. Bebu bez problema hranimo na krilu ili na krevetu okruženu jastucima. Jeste da nam je sve interesantno, da gledamo gore-dole, levo-desno, da jedemo čarapu ujedno sa ručkom user posted image , ali se, za sada, snalazimo i ovako.

I da kupimo tu stoličicu nemamo je gde stvarno.


Sačekaj da počne da puzi pa da hoda, nema tih jastuka koji će ti pomoći da sedi na mestu dovoljno dugo da joj utrapiš makar jednu kašiku.

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 428
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 14:00:59   
Shishica
Mi jos koristimo stolicu, dve godine. Koristice je verovatno jos godinu.. Tu jede i igra se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 15:07:58   
Bbojana
Ima li neko da koristi samo booster, mislim i kod kuceuser posted image ?
Ja zaista nemam vise gde da stavim klasicnu stolicu za hranjenje, a za za booster se jedino bojim da li je dovoljno stabilna i to sto vidim da uglavnom imaju pojaseve koji se vezuju oko struka a preko ramena-ne.

Sad ima Chicco booster na akciji u Tempu, pa bih da iskoristim ako valjauser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 15:43:36   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Guardian

Mi nećemo ni kupovati tu hranilicu. Bebu bez problema hranimo na krilu ili na krevetu okruženu jastucima. Jeste da nam je sve interesantno, da gledamo gore-dole, levo-desno, da jedemo čarapu ujedno sa ručkom user posted image , ali se, za sada, snalazimo i ovako.

I da kupimo tu stoličicu nemamo je gde stvarno.




A u nekom trenutku ce pozeleti sama da jede (moje dete jede samo od 1 rodjendana) sto je bez hranilice nemoguce.

Mi imamo ovu od proletos, koristimo je kad idemo van kuce a i za sto u dvoristu nam super posluzi. Platneni delovi se lepo peru u masini, cvrsta je... KLIK Po meni je prakticnija od boostera, cak iako se koristi samo kuci.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 16:07:45   
Guardian
Ajoooj, a gde ćemo je? Bukvalno nema mesta u sobi, da sedimo u predsoblju jedino?! Kuhinja nam je malecna takođe.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 16:11:22   
Anoniman
Nevena odavno jede sama, u stolici crta, u stolici se i uspavljuje. Stavim je u stolicu, dam flašicu sa mlekom ili vodom u zavisnosti kad je i koliko večerala i kad zaspi prenesem u krevetac.

Inače, za sve mame koje imaju ili kupuju Chicco Polly 2u1 stolicu, jedan broj tih stolica je povučen iz prodaje jer su se deca povređivala. To je stariji model koji je sa zadnje strane imao štafove na koje se mogla okačiti tacna. Ti šrafovi su bili takvi da su se deca povređivala, u nekoliko slučajeva su posekotine zahtevale i ušivanje. Novije stolice ovog modela nemaju te šrafove pa smo se mm i ja prvo ubili tražeći gde se to kači tacna kao što je prikazano na youtube-u a sad smo zahvalni što nismo našli. Tako da ako kupujete novu, mislim da nemate o čemu da brinete ali ko kupuje polovnu neka obrati pažnju!

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 433
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 16:11:37   
MarijaBg
Super je ova sto se kaci na sto, pogledaj, stavila sam link gore. Ja sam kao beba imala takvu, pa moj brat i onda je moja mama kupila mom detetu bez obzira sto vec imamo standardnu hranilicu user posted image I mogu ti reci i da imamo samo ovu visecu, nista ne bi falilo user posted image

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.8.2012 16:38:42   
Anoniman
Guardian, skoro sve stolice se sklapaju pa ti moze stojati naslonjena na zid, zauzima mesta koliko i daska za peglanje. ja imam prepreke kao ogradica, njegova stolica, stolic - i ne moze da se prodje. jbg, znaci mi kad moram da kuvam a on njanjav pa ga stavim u stolicu i priblizim meni pa kao zajedno kuvamo, ali i kad jedemo sedi sa nama, tako uci socijalizaciju.

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 435
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.8.2012 21:30:08   
maslackic
ima li neko iskustva sa Chicco Jazzy stolicom? mm se svidela najvise a i meni..jedino sto mi se nesvidja je to sto ima jednu visinu...ali ok nis strasno...a stvarno lepo izgleda, a nisam videla da je neko nesto pisao o njoj...mi moramo obavezno da je kupimo..ovako neide..jedva se objasnimo da mora da sedi i jede pa tek onda da se igra user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.8.2012 22:38:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

ima li neko iskustva sa Chicco Jazzy stolicom? mm se svidela najvise a i meni..jedino sto mi se nesvidja je to sto ima jednu visinu...ali ok nis strasno...a stvarno lepo izgleda, a nisam videla da je neko nesto pisao o njoj...mi moramo obavezno da je kupimo..ovako neide..jedva se objasnimo da mora da sedi i jede pa tek onda da se igra user posted image


Ima Mali Miš i ako se nešto drastično nije menjalo čini mi se da je jako zadovoljna.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 437
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.8.2012 22:54:51   
Ana RR
A i lepa je, videla sam uživo (Mare je i overio user posted image ).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
16.8.2012 16:17:42   
Sesilija 83
Mi dobili neku drvenu koja se kasnije razdvoji i dete dobije stolicu i stocic za igru ali meni se ne svidjaaaaa.... moram da premantam mm da uzmemo ovu sto se kaci na sto i da dete lepo jede sa nama ko co;ek

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 16.8.2012 16:18:26 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2012 0:57:30   
Guardian
Uzesmo ovu http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=50&products_id=3528

Joooj, predivna je, a naša devojčica uživa u njoj, pa i mi. user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2012 20:29:02   
Anoniman
user posted image za stolicu!
sad ima da uzivate

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 441
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.8.2012 20:43:24   
cockic
cipolino bueno je nasa hranilica to mi je dala tetka kao i kolica isto su cipolino samo neznam njihov naziv ali  bas su glomazna a i nije nasla pojas za vezivanje zagubila ga je.za peku mi nisu ni trebala jer on nikako nije hteo u kolicima da se vozi.pa samo sad uzeli ova chicco london i ja sam zadovoljna jer su laka imaju 7kg mada cak ni to nije lako ali naspram 10kg jesu svaki gram znaci a kamoli kguser posted image

tako da kolica i hranilicu nisam kupovala tek sad uze ova chiccova kolicauser posted image

mada ova nasa hranilica je starija to se vidi jedino u dezenu sadasnji dezen te bueno je bas ruzan a nasa ima neke mede koji se klackaju na klackaliciuser posted image pa je mojoj deci zanimljivo da se okrecu i pipaju tu sliku i onda ustanu iz hranilice user posted image tako da i nju kratko koristimo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
21.8.2012 8:13:54   
Guardian
BlackBetty, hvala user posted image

Ti si najviše uticala na našu kupovinu ( pozitivno naravno ).user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
22.8.2012 23:34:33   
Anoniman
user posted image
sad ce ispasti da surujem sa korporacijama za izradu stolica za rucavanje user posted image

moja je umazana kao da isprobavam hranu na njoj - ja njemu kasiku u usta a on onda glaba tacnu ili nogu od stolice, pa mlati rukama dok jede kao pohmanitalo pile pa me tresne po kasici koja sleti na navlaku-mene-stolicu-pod-plafon ... treba da ga hranim napolju, bar ce pas da pojede ono sto sleti user posted image

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 444
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 14:09:18   
misicjh
Cao mame, morala sam da vam se prikljucim o ovoj temi, jer mi treba pomoć i podrška user posted image . mi imamo tri meseca i ja polako biram stolicu za hranjenje. MM i mama kažu da preterujem (to su govorili i za kolica pa nasa Ana uživa u kolicima, to su mi govorili i za ogradicu pa evo već tri dana kako je ogradica stigla ona ne izlazi iz nje user posted image
Nego sad...ja bi hranilicu sa položajuima sedišta, pomeranju po visini i pronašla sam jednu chipolino-vu koja mi se jako svidja ali mi oni stalno govore da nema potrebe sa tim i da je skupa i da treba da kupim onu sto se kači na sto koju je neko gore već hvalio i stavio link (ne poznajem još sve na forumu).. meni se ta svidja, nije da ne, ali ja sam htela da odmah. čim krenemo sa čvrstom hranom ona bude u stolici....Sta vi kažete? vredi li kupavati tu sa položajima ili ovu sto se zakači na sto?

ova je moja želja :
http://www.takolako.rs/user/stolice-za-hranjenje/stolica-za-hranjenje-grand-comfort-pink/44_784_33636_1_0_-1/item.jsp

i da, gledala sam i polovne, ali nesto nisam pronašla nista sto mi se bas dopada.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 14:36:34   
isidora88
moj savet je obavezno sa vise polozaja naslona i visine stolice.
meni je sin sa 4 meseca sedeo u hranilici ali ne pod pravim uglom kao sto je slucaj sa tim slolicama sto se kace na sto,one su iskljucivo za decu koja stabilno sede,tamo negde od 7,8 meseca po mom misljenu jer se manja beba nekako krivi u tom.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 14:44:35   
isidora88
evo nadjoh ovu stolicu,cena je bas povoljna,lepo izgleda,ocuvana je koliko vidim na slikama
www.kupindo.com/Hranilice-setalice-i-ogradice/10420098_Bertoni-stolica-za-hranjenje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 15:12:13   
Anoniman
ja sam kupila peg perego prima pappa (ima sve sto zelis) za manje od 3000, ali sam aktivno pratila aukcije sigurno 2 meseca. pregledaj kupindo, limundo i kupujemprodajem jer mozes naci tri puta jeftinije a potrebna joj je samo nova navlaka i detaljno pranje.
inace, aktivno smo poceli da je koristimo tek od 6-og meseca, ali svejedno ja nisam zurila, pa i tebi preporucujem da se ne zaleces jer sigurno imas jos 2 meseca ispred sebe.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 448
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 15:38:58   
misicjh
gledala sam sad po svim oglasima..nasla jednu divnu u Hrvatskom oglasinu, ali ne verujem da šalju, na kupindu i limundu nije bilo nista ovih dana, ali sam danas pronasla nekoliko pa sam kontaktirala prodavce...nemam potrebe da žurim, ali kod mene je sve sad i odmah user posted image
Hvala Isidora na pomoći, sad sigurno kupumej neku da položajima, ali bi pre neku boju za devojcice...ko ce meni ugoditi user posted image . pronasla sam jednu na kupindu i lepo izgleda i nije skupa, ali nema navlaku ( to je ono sto BB kaže), pitala sam krojacicu da li bi mogla da mi sasije, ali ne znam koji materijal treba da kupim..plastificiran ili....gde da ga pronadjem????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.8.2012 16:34:29   
Anoniman
ja sam sama sila (mozes par strana unazad i da vidis to remek-delo user posted image ) od platna i 2 cm sundjera. sa jedne strane - moram da je perem u masini jer samo mu oci budu ciste, sebe i oko sebe uprlja a tek je krenuo sam da klopa, i to se da resiti ako napravis 2 komada, pa jedan peres jedan koristis, jos i napravis da budu dezenirani kako zelis (sledeci cu da napravim da se uklapa sa kujnom user posted image
plastificirani su dobri jer samo obrises i mirna si.
ne znam gde ima da se kupi plastificiran materijal, mozda da pitas u nekoj metrazi da li znaju gde da te upute, ali ni obicno pamucno platno nije promasaj.

(odgovor članu misicjh)
  Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Gde cete ove godine na more
isidora88

Da li idete na more ove godine i gde?

Grcka (47%)

Crna Gora (20%)

Turska (3%)

nesto drugo (30%)


Ukupan broj glasova: 116

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here