|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:00:21   
amdn
MLJ i nas deckonja je piskio puno kad spava budili smo se sto puta da ga stavimo na nosu,
al sad iako pije dosta tecnosti piski pre spavanja i kad se probudu ujutru ispiski sto ti kazes litar,
dal to ima veze sa godinama nemam pojma

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:00:51   
mila83
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image evo je sama je zaspala da se pohvalim user posted image i corava koka ubode zrno ehheheh...

Ja nemam nista protiv uspavljivanja meni prija da se pruzim pored nje i da se zajedno uspavamo ja odlezim i odremam pa opet ustanem (uglavnom), drugacije ne bih odmorila ehehhe...a sto se tice nocnog budjenja pa ja se budim da piskim od kad jedemo lubenice kao sumanuti. I ona se probudi da piski, ustane sa nose i sama se vrati u krevet. Sta sad ja treba da branim da mi dete pije tecnost i da ne jede lubenice zato sto se budi nocu? Bezveze. Ona bukvalno pola litre vode ispiski, meni je prosto neverovatno koliko ona tecnosti izbaci. I mm ustaje nocu ma svi se budimo bez obzira da li nas je cera probudila ili ne. I ne nisu to navike to je prosto tako, naravno da cu ustati da odem do wc-a pa necu se upisati u krevet jer se nocu boze moj ne piski i ne pije voda.

Ljiso user posted image user posted image Naravno ,slazem se i sa tim ! To su prirodne potrebe,o tome ne vredi ni raspravljati. Moji se sami probude i piske,nemamo veze sa tim.

< Poruku je uredio mila83 -- 15.7.2015 13:02:57 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:04:21   
vikiveki
Naravno,posle lubenice uveče ,svi se mi budimouser posted image jedino sam ja kao kamilauser posted image profes. deformacija.
A to buđenje kod dece me nervira jer kad se moj srednji probudi,opet moram ići kod njega da ga uspavljujem,i onda se desi u većini slučajeva da tamo i ostanem jer zaspim.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:19:00   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mila83
Ljiso user posted image user posted image Naravno ,slazem se i sa tim ! To su prirodne potrebe,o tome ne vredi ni raspravljati. Moji se sami probude i piske,nemamo veze sa tim.

user posted image ja moram da ustanem da je skinem i obucem a iskreno ja mislim da ona nije ni svesna ni sta radi, probudi se i kenjka cak ni ne kaze da hoce da piski vec ja znam da joj se pisa, ustanem stavim je na nosu, podignem obucem, i ona se sama vrati u krevet dok ja odnesem nosu u kupatilo sve gotovo. Kad bude velika da sama se skine i obuce necu ni toliko.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:24:46   
mila83
pa da.Nama se reeetko kad desi,u zadnje vreme ne pamtim kada,da sin ustane i place,jaako mu se piski,a pisa bude dignuta i onda ga boli.Ja odmah znam sta je i odvedem ga do wc.A stop kazes,kad se osamostale,sve ce sami.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 13:34:02   
aleksandrici
Pa sigurno da posle lubenice i voca mora se cesce ustajati.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 14:27:39   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Sanjica26
I ja ovo potpisujem. Kako zaspe uvece do jutra se ne bude.


Jao sanjice, blago tebi!!! ja bih baš volela da moje tako spavaju jer ja već godinama ne spavamuser posted image
Helena se budi zbog zubića i pretpostavljam da će se buditi i dalje, dok joj ne izraste preostalih 16. Lucija se veoma retko probudi, podigne glavu ili sedne, pogleda da li smo svi tu i nastavi da spava. Problem je što ona mene tad probudi, ja čujem da se ona pomera i ustajem. probudim se i kad hrče, kad šutne nogom ili udari glavom o krevet...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 14:42:09   
vikiveki
Mari spava li L. sa tobom?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 14:43:25   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Sanjica26
I ja ovo potpisujem. Kako zaspe uvece do jutra se ne bude.


Jao sanjice, blago tebi!!! ja bih baš volela da moje tako spavaju jer ja već godinama ne spavamuser posted image
Helena se budi zbog zubića i pretpostavljam da će se buditi i dalje, dok joj ne izraste preostalih 16. Lucija se veoma retko probudi, podigne glavu ili sedne, pogleda da li smo svi tu i nastavi da spava. Problem je što ona mene tad probudi, ja čujem da se ona pomera i ustajem. probudim se i kad hrče, kad šutne nogom ili udari glavom o krevet...


hehe to i jeste uglavnom problem. Oni spavaju. Ali šta vredi kada smo mi programirane da čujemo svaki šum,a onda ti đavo ne da mira pa ako ne možeš da shvatiš šta se čulo moraš da ustaneš da proveriš i onda zbogom spavanje user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 14:43:55   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: Sanjica26
I ja ovo potpisujem. Kako zaspe uvece do jutra se ne bude.


Jao sanjice, blago tebi!!! ja bih baš volela da moje tako spavaju jer ja već godinama ne spavamuser posted image
Helena se budi zbog zubića i pretpostavljam da će se buditi i dalje, dok joj ne izraste preostalih 16. Lucija se veoma retko probudi, podigne glavu ili sedne, pogleda da li smo svi tu i nastavi da spava. Problem je što ona mene tad probudi, ja čujem da se ona pomera i ustajem. probudim se i kad hrče, kad šutne nogom ili udari glavom o krevet...



user posted image Ta sam ! Ista stvar sa Teodorom,a prvo dvoje nisu tako. I ja imam prilicno lak san,cujem kad idu da piske ili hrcu,onda ustanem da ih pokrijem ili okrenem M na bok da ne hrce user posted image nekad odmah zaspim,nekad brojim ovce...sve je to u opisu posla majke...a kada porastu,onda zbog drugih stvari necemo spavati...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 15:52:56   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mari spava li L. sa tobom?


Ju, ne,ne,ne neuser posted image spava u svom krevetu sa nama u spavaćoj sobi. Zato je čujem kad hrče ili lupa nogama o krevet. Zajedno spavamo popodne ili vrlo retko kad mm nije kući, ove godine je to npr. bilo 2 puta.
Mila, ma valjda će biti neki period do puberteta kada će nas pustiti da bar nekoliko puta prespavamo noćuser posted image Jer kad krene pubertet da ih drma, nećemo spavati dok se ne odsele od nasuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 22:05:51   
mila83
Bas si me utesila sad Mariya user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 22:12:23   
vikiveki
user posted image kada krene pubertet i oni počnu da izlaze u grad ja mislim da će situacija biti obrnuta,uspavljivaće oni nas da ih ne bi čekali i gledali u koliko sati dolaze kućiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 22:37:05   
amdn
heh Viki prvo ce nas uspavati pa onda otici u grad, s obzirom da je sad vreme izlaska 11 - 12h

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
15.7.2015 23:19:19   
bubulence
Mariju nunam, i ni malo mi nije tesko, ne trazi ona nego ja insistiram, tako sam i Emu do trudnoce (jednom nunam, jednom se zagrlimo i tako se uspava) i jako mi je zao sto vise nece inace bih i nju opet nunala. Znaci, Masu uzmem, pevusim joj bilo sta i gotova je za 5 min.
Ema ima svoje rituale, prvo ide jedna prica i onda moram da joj pevam 3 pesme, posle toga poljubac, zagrli njenu igrackicu i zaspi...
i da imam trece dete, opet bih nunala. meni je to nesto najsladje

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 0:09:14   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: amdn

heh Viki prvo ce nas uspavati pa onda otici u grad, s obzirom da je sad vreme izlaska 11 - 12h

pa to i kažem,sačekaće da se uspavamo,pa će onda ići u graduser posted image ma sve dolazi u obzir za uspavljivanje,samo ne praktikujem da im pustim crtani da bi se uspavali,jer kad gledaju crtani razbude seuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 11:00:55   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: amdn

heh Viki prvo ce nas uspavati pa onda otici u grad, s obzirom da je sad vreme izlaska 11 - 12h

pa to i kažem,sačekaće da se uspavamo,pa će onda ići u graduser posted image ma sve dolazi u obzir za uspavljivanje,samo ne praktikujem da im pustim crtani da bi se uspavali,jer kad gledaju crtani razbude seuser posted image


E vidiš moje čak i crtani uspava. Bukvalno u roku od 5 min. hrču. Naravno, sve zavisi koliko su zaista umorni ali uglavnom bude tako. Kada neću da im puštam tv onda im dam knjigu i isto tako u roku od 5 min. gotovo.

A što se tiče brige i ne spavanja u njihovom pubertetu, bogami, po svojoj majci ne bih rekla. Ona je oduvek spavala kao beton, više je tata taj koji je na iglama.user posted image Nadam se da ću krenuti njenim stopama a i da će mi deca biti tako dobra i fina kao ja, da ne moram da brinem user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 12:45:21   
veselicaa
Moje kada se uspavaju vise se ne bude do jutra.Obe imaju cvrst san,pogotovo S koja se uspava u 10 a mi onda nastavimo da idemo po kuci,palimo svetla,lupamo a ona i dalje spava.
Sto se tice ko sa kim spava,A spava u svom krevetu u nasoj sobi,S sa mnom a posto je raspust cesto spavamo sve tri zajedno a tata gde stigne,obicno u dnevnoj.I super mi je tako,nema nista lepse nego kada se uvece mazimo.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 13:39:23   
Mariya

IZVORNA PORUKA: veselica
S koja se uspava u 10 a mi onda nastavimo da idemo po kuci,palimo svetla,lupamo a ona i dalje spava.


I moja L zna tako, kad se zakuca, niőta je ne može probuditi (kao mm, on njih nikad ne čuje kad se bude, spava kao top). A H kao zec, budi se na svaki korak, škripu kreveta, a na svetlo - čim otvorim vrata ona to primećuje i budi se.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 13:58:22   
vikiveki
E meni mlađi spava kao top,kad zaspi nikakva buka ga ne budi,dok je srednji kao zec i najmanji šum ga budi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
16.7.2015 13:59:22   
mila83
Moji klinci imaju cvrst san,njima nista ne smeta,ni busilica kad smo radili u kuci,lupanje na krovu,seka kada place,nista...Hvala Bogu ,inace bi bilo veselouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.7.2015 11:34:50   
Anarunika
I Arči i Ika kada zabetoniraju ništa ne može da ih pomeri.
Kao bebe su reagovali bukvalno na svaki šum i nervirala sam se zbog toga. Tako i Živa sada. Spava lepo jedino kada smo nas dve same.
Ali kod dečaka je ta osetljivost na zvukove prestala oko druge godine čini mi se i od tada su kao topovi. Ni kada Živa plače ne mrdaju, a plašila sam se da će ih buditi.
Zato se sada za Živu ne nerviram toliko znam da će i nju proći taj period osetljivosti na zvukove dok spava.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.7.2015 13:44:23   
mila83
Moji su fino spavali i kao bebe,mada Mima nikad nije bila spavalica,pogotovo dnevna.Ona je i volela da legnem pored nje i nunam za kuk ili tapkam po pampersu dok ne zaspi.A Dimi,on je jos brze znao da zaspi i bas spava,bio dan ili noc.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.7.2015 13:52:44   
Kata90
Ja sad preko dana u kolicima ga nunam,a uvece pre spavanja u rukama ali sedeci...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
17.7.2015 14:26:06   
mila83
Kato,i moja M kad je bila beba ,rodjena je u leto i prva tri meseca je cesto znala u kolicima da se upavljuje jel je bila vrucina da je drzim dok zaspi.Posle se naucila na krevretac.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here