|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
7.6.2016 23:38:24   
serpica
Chupa retko kad je kupam pre spavanja probala sam sve nisam nasla resenje,cekam krstenje i verujem da ce nakon toga biti ona stara beba za primer.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
8.6.2016 0:01:25   
choopa choops
Da znaš da si mi pala neku noć na pamet user posted image Pročitah ono za uroke neki dan i preksinoć I se odjednom probudi i neće da spava, vrišti plače, ne znam šta joj je. Kao da je sami đavo ušao u nju. Jedva je nekako zaspala opet, ali sam se odmah tebe sjetila i toga da više ne znaš šta je. Tako da mogu da zamislim kad je meni za jednu noć svašta došlo u glavu, kako je tek vama user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.6.2016 0:02:23 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
8.6.2016 6:29:24   
serpica

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da znaš da si mi pala neku noć na pamet user posted image Pročitah ono za uroke neki dan i preksinoć I se odjednom probudi i neće da spava, vrišti plače, ne znam šta joj je. Kao da je sami đavo ušao u nju. Jedva je nekako zaspala opet, ali sam se odmah tebe sjetila i toga da više ne znaš šta je. Tako da mogu da zamislim kad je meni za jednu noć svašta došlo u glavu, kako je tek vama user posted image




Ja vise ne znam sta bi moglo da bude,ne znam... nocas se pobudila oko 00 i 30h,sve je razbudila,zao mi starije dece oni treabaju da ustanu za skolu i vrtic i budu naspavani a i oni ko zombi kad ih budim ujutru....
ali sve se nadam procice,jos samo malo...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
8.6.2016 7:25:25   
Mala Elena
Serpi, ne znam koji savet da ti dam...vidim da to traje duze user posted image
Kazem ti, moja je imala te vriske ali tacno nedelju dana, i nista nije pomagalo, vristala je zatvorenih ociju . Choopo,bas kao da je djavo usao u nju user posted image
Zadnji put joj se to desilo pre oko mesec dana...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
8.6.2016 9:16:37   
mila83
Moja deca u tom uzrastu kada bi imala neke vriske u snu,uvek bi izasli zubi,kod svo troje...ne znam sta bih vam rekla,nadam se da ce brzo proci.
A sto se tice ceskanja,i ova nasa mala smizla voli,i to je naravno tata naucio.Kao macka se namesti i ceka user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
8.6.2016 10:01:14   
emicaa
Mila mene je tata naučio na češkanje a sad ja Doru user posted image mm nije drago uopšte zbog tebe,kaže dosta što mora mene češkati a sad i ona dodje i samo okrene ledja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
10.6.2016 0:07:08   
Anarunika
Ž se uspavljuje na sisi i nije u izgledu da će se to uskoro promeniti. I danju i noću. Nema šanse da je ja uspavam drugačije. Gospođica se sama namesti i posluži ako ja neću da joj dam.
A Šerpice za to vrištanje, da li si joj možda ipak proverila uši, jer i mi smo imali tako nešto slično, bez temperature bez jasnih znakova i na kraju se ispostavilo da su uši tj. uvo. Ili su možda zubiuser posted image Mislim govoriš o trzanju iz sna noću i vrištanju jel takouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
27.6.2016 13:09:49   
ivannna
sada kada mi cerkica ima 3,5 god pred spavanje pricamo price,uglavnom su u pitanju 3 praseta,crvenkapa,uspavana lepotica i ivica i marica a po nekad upalimo i onu igracku bubamaru koja baca po zidu zvezdice,to joj je sad bas zanimljivo

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
27.6.2016 13:13:50   
Rosita
Citamo svasta. Od bajki do enciklopedija i casopisa.To smo poceli sa 22 meseca, nedugo posle prekida dojenja, a do tad- na sisi.
Ps Serpice, moj sin, cerkica od degu iljise, dugo su imali to budjenje sa najstrasnijom vriskom. Kod nas nije bilo nista organski , nije bol, ne mogu da tvrdim ali osecam tako. Bio je hipersenzitivno dete i to bi bilo ucestalije posle uzbudljivog dana.

< Poruku je uredio Rosita -- 27.6.2016 13:17:42 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
24.7.2016 9:16:30   
wivern
Nadam se da od veceras nema vise sikenja, vec 8 dana je sa svekrvom na placu i na siki.
Tako da mi je plan da preguramo noc bez sikenja.
Do sada smo se sve uspavljivali sikenjem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
24.7.2016 9:33:53   
isidora88
I dalje se uspavljuje na rukama, i to moram da setam i cuolkam i ljuljam u isto vreme,user posted image
Sa drugim detetom napravih greske koje nisam ni sa prvim. Mateja se uspavljivao u kolicima, ovaj mali nema sanse da spava u njima. Haos

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
24.7.2016 23:51:23   
wivern
Popio je kakao, vrteo se po krevetu, vrteo , vrteo...i zaspao na kraju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 0:03:07   
choopa choops
Bravo wiv!user posted image Samo tako nastavite! user posted image

Mi se uspavljujemo na rukama, ja je nosim i pustim dječiju muziku na telefon i ona obično ubrzo zaspi. Međutim nekoliko večeri mi se desilo da je spustim, ona se probudi i taako po dva tri puta u toku uspavljivanja. Jednu noć mi je došlo da je lansiram na mjesec user posted image Ne znam koji joj je andrak. Mislim u odnosu na uspavljivanje na siki, ovo je super, ali interesuje me kad ćemo ovoga da se riješimo?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 7:13:44   
vocicana
Moj bebac je jos mali, ali rutina je takva, kupanje, oblacenje, mlekce i dok ga odnesem iz dnevne u spavacu sobu, on je zaspao, toliko. Ali ga nosam jos malo i spustim, ne pomera se sigurno do 3-4, okrene glavu na drugu stranu i to je to.
Nego pre jedno tri dana je poceo da vristi tako strasno, iz cisttog mira, malo su mu natecene desni, ne mogu da verujem da je isti kao ja, stvarnone mogu. Ja sam imala jedinice pre navrsenog 4-tog meseca zivota. Kako vristi, kao neka devojcica, prvi sopran!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 8:57:38   
isidora88
Choopa i ja ludim od toga, uspavam ga i nosam i prokuvam nacisto, spustim ga u krevetac i on se probudi i onda sve ispocetkauser posted image
Joj voci, pa nisu valjda zubici, mada Alekseju su natecene desni bile oko mesec dana, tek pre 2,3 dana je poceo zubic da viri. I konacno je malo manje nervozan, i dalje mi je ruka stalno u ustima ali malar ne vristi za svaku sitnicu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 9:09:51   
Anck Su Nmaun
Moramo da se pohvalimo da smo naucili sami da se uspavaljujemo user posted image
Valjda sam sve pozaboravljala pa smo ga u pocetku stalno uspavljivali na rukama , dok vec nisam pocela da otpadam i taj slucaj, spustim ga a on se probudi. Preko dana ..ko sta radi ja ga uspavljujem, e onda sam pukal vec bila.
Par puta je malo plakao ali sam se uspavao posle 5-10 min. Sad kad vidim da mu se spava , malo ga nosam ali ga spusim pre nego bas zaspe, ponekad se malo buni (ali ne place) i zaspe a nekad zaspe istog momenta.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.7.2016 9:14:06 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 9:44:36   
wivern
Bas je bilo uspesno.
Budio se u toku noci par puta, ja mu samo kazem lezi i pajki i on legne, vrti se malo i zaspi user posted image
Veliki moj decak user posted image , upalilo je ovo odvajanje na nedelju dana.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 9:48:37   
IvanaSK RR
Wiv, super user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.7.2016 15:10:41   
choopa choops
Wiv bravo za dječaka! user posted image

ASN, svaka čast! user posted image

Ma meni I generalno dobro spava, nego je par zadnjih noći pravila haos ko uspavljivanja. I sinoć opet. Ali nos joj je pun i probudi se, ne zna da diše na usta. Ja sam čak pokušala da je uspavam i da sjednem, i tako da spavamo, ali ona se koprca. I onda je jedva nekeko oko 1h, ja krenula sa njom i kompjuterom i muzikom u krevet i legla je i zaspala je za dvije sekunde. Mada se koprca cijelu noć zbog nosa user posted image

voci zubici sigurno, tako su i moji. Kad vrisnu da se zalediš!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
13.10.2016 20:56:12   
Anck Su Nmaun
Sve me vise odusevljava kako se sam uspava. Kad primetim da trlja okice, samo ga spustim , poljubim i pomazim i ostavim,, on nekad po malo prica ili samo leskari i gleda preko mrezice i zaspe. Danas se okrenuo i zaspao sam na ledjima dok je pricao sa igrackom... dusa mala user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
13.10.2016 21:04:36   
Animsaj9
preko dana ga uspavljujemo u kolicima jedino tako hoce , a uvece se vec izmori jedva gleda i od rodjena posle kupanja muz ga uspavljuje , legne pored njega tj krevetac priblizi krevetu i da mu ruku .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2016 2:12:45   
degu
Sad pricamo price i pevamo pesmice, svaki dan iste user posted image
Onda se mama pretvara da spava, pa zadrema pre deteta user posted image a onda se mama probudi pa vilenibpo rr jer joj se vise ne spava user posted image
Nismo je nikad nosali hvala Bogu (sem kad smo bile u bolnici i malo posle nje) razne faze smo imali, ali uglavnom smo samo lezali s njom, tako i sad.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2016 9:57:36   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

preko dana ga uspavljujemo u kolicima jedino tako hoce , a uvece se vec izmori jedva gleda i od rodjena posle kupanja muz ga uspavljuje , legne pored njega tj krevetac priblizi krevetu i da mu ruku .

E ovako smo mi sina.
Sada bebu u rukama user posted image
Jeste da je ne nosim, ali opet ne znam koliko je to pametno. Sednem, nju u narucje, dam joj dudu, malo ljuljuskam i ona zaspi. I trenutno je tako zaspala :)

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2016 10:50:50   
emicaa
Ivana isto user posted image Samo ja Davida ne ljuljuskam.Njemu je bitna duda pa cesto ga stavim u ljulju,dam dudu i gotovo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
14.10.2016 11:53:56   
isidora88
vasa deca su zlatna, moj stariji se i dalje uspavljuje tako sto ga ljuskam, a mladji na rukama, ali moram da stojim, setam i ljuljam u isto vreme inace nema sanse da zaspi, i tako pola sata minimum user posted image
kad mm nije tu i dodje noc presedne mi, prvo ljuljaj jednog, pa namestaj krevet drugom, pa njega ljuljaj. jedina pozitivna stvar je sto vise nemam problem sa nesanicomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here