|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.6.2011 21:49:29   
Inica
Meni prvo nisu hteli da kazu, pa pri kraju trudnoce nisam ni htela da znam, kad sam vec pred porodjajem.. I rodila sam upisulju user posted image

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
25.6.2011 16:46:52   
Lilla
Saznali smo u ponedeljak (18 nedelja). Nisam se nimalo iznenadila kad je babica rekla da je user posted image , nesto mi je govorilo da ce biti djecak od samog pocetka, i eto nisam se prevarila user posted image

< Poruku je uredio Lilla -- 25.6.2011 16:47:36 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.6.2011 15:46:10   
Malena_pg
Ja sam saznala u 20 nedjelji kada sam dobila nalaz amniocenteze, inace vise sam voljela da bude iznenadjenje. Jako me obradovalo sto cu roditi djevojcicu.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.6.2011 19:55:14   
bajkica
ja sam u 23. nedelji i jos nismo sigurni kog je pola. Beba nece da otkrijeuser posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.6.2011 20:07:17   
vonavoj
ja sam juce tek saznala ...u 21oj nedelji,malena nije htela da se pokaze..i juce je pravila problem,stidljiva je!user posted image

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
29.6.2011 0:09:17   
bina88
Moja bebica je vrlo "problematicna" :))) nikad ne rasiri nogice kako treba da dr vidi :)
prvi put mi je moja dr rekla da joj izgleda kao djecak ali nije sigurna, poslije kada sam isla kod druge dr na 4D rekla mi je da je curica :) na sljedecem pregledu kod moje maticne dr rekla mi je da je curica :) ali kaze da ne moze bas najbolje da vidi iz oba ugla, vec samo iz jednog i da je sigurna 80 % da je curica :)) ja sam sretna sta god da je, bitno je da bude zivo i zdravo...prvo mi je pa ne zudim da bude m ili z user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
29.6.2011 0:13:51   
Ptičica
Mislim negde oko 18-te nedelje. Maleni dečkonja! Znala sam od početka, nekako, ne znam kako.

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu bina88)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
9.9.2011 11:26:28   
Tinkerbell82
U 15 nedelji je Dr sumnjala na decaka, a u 19+5 Dr kaze 90 % decak, a za nedelju dana idemo na ekspertski pa cemo videti sta ce da nam kazu.

_____________________________

Moje najsladje na svetu Marko 23.01.2012.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.9.2011 19:55:32   
bea83
u 16+2 nedelji, dr kaže da je 100% dečkićuser posted image

(odgovor članu Tinkerbell82)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.9.2011 22:40:17   
goda
u 12  ili 14 nedelji ne secam se zaboravila sam,merio tada vratnu brazdu i pita: "Hoces li da vidis sta ces roditi" Naravno da hocu ja radoznala,kad doktor kaže: "Gledaj,stoji pravo kao strel",i uveliča sliku na prirodnu veličinu. Dječak i to neki mali bezobrazan cim ga je dobio odmah da ga isproba kako stoji pravo user posted image user posted image user posted image .
ja se postidela,pokajah se sto rekoh da hocu a u srcu mi drago jer ce moja Anastasija  dobiti brata.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.9.2011 23:27:03   
tijana86
Doktorkki se slucajno omaklo , bilas am 4 mesec !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.10.2011 10:19:07   
icikaa26
u 6 mesecu na 4d uz  i bio je tacanuser posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.10.2011 23:01:09   
crazymama
meni je jos rano, ali nekako mislim posto jako, jako zelim devojcicu, da cu dobiti decaka, ne znam zasto... javicu!

(odgovor članu icikaa26)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.10.2011 13:29:37   
Nanet
U prvoj trudnoći sam u 20. nedelji saznala da je dečak. Do kraja, na svakom UZ su mi isto potvrđivali.
Sada, u 31. nedelji još uvek ne znamuser posted image Prvo je oko 16. nedelje bilo - možda je devojčica, a onda u 28. nedelji - možda je dečakuser posted image I stvarno mi sve jedno, ali ubi me znatiželja!!!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.10.2011 12:06:15   
blondyy
Ja sam juce (28 nedelja) isla na redovni UZ pregled. Razmisljala sam da li da pitamo ili ne,medjutim moj dragi je hteo i naravno,onako  kao ,,uzgred" promrmljao i pitao :). Dr ga je malo provocirala i salila se sa njim i na onda nam pokazala  sliku  gde se lepo vidi da je decak (sve ono sto ga cini decakom :))...
Ja sam se bas iznenadila, a i on je, jer smo oboje bili ubedjeni da je devojcica (ne znam zasto). I sad nam je problem sto smo za seku i ime smislili i sve,a za batu nam nista pametno ne pada :).

(odgovor članu Nanet)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
10.11.2011 21:34:03   
New Mom
Ovaj put 18+0, opet amniocenteza, user posted image .

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu blondyy)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.11.2011 0:37:01   
IRJ82
u 22. nedelji, kada sam radila ekspertski UZ

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.11.2011 8:48:47   
majared
18+0 po ultrazvuku devojčica, čekamo potvrdu sa amniocenteze mada je dr bez oklevanja rekla

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.11.2011 2:51:57   
Bebilina
Na porodjaju, kad je beba "ispala" videli smo i mm i ja. Nismo hteli ranije da znamo, zeleli smo iznenadjenje na dan. Imena smo imali za oba pola.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.11.2011 3:26:20   
milia
Sa 32 pune nedelje su rekli da je decak, a do tada smo mislili i receno nam je da je devojcica. A ja taman mislila da ne krecim sobu u drugu boju  user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
14.11.2011 10:52:12   
Makica99
U 20. nedelji, valjda nece da menja pol naknadno, to me najvise nervira!

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
11.12.2011 21:34:34   
Nestrpljivaa
Hehe meni na prvom ekspertnom nije htela da kaze kao vidim pol ali necu da ti kazem,verovatno nije bila sigurna.Sutra imam zakazan drugi ekspertni i nadam se da ce da ispuni datu rec da ce da mi kaze na sledecem.Ja bih volela da bude devojcica a muz zeli decaka (on je cak i ubedjen da je decak)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
12.12.2011 21:33:10   
slavica.
Ja sam sa punih 13 nedelja bila na prvom ekspertnom,i doktor mi je rekao da misli da je decak :)
Cak mi je na slicicama i pokazao zbog cega to misli user posted image  mada mi je naglasio da je jako rano,i da se to sada tesko razlikuje,tako da cu ipak jos malo sacekati da potvrdim user posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
12.12.2011 21:37:29   
magnetic
Prvi put smo saznali u 22-23.nedelji,a ovaj put u 20+1user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
13.12.2011 3:02:13   
vukosava
21 nedelja UZ

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here