|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 1:11:24   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Vježbice Jillian Michaels. Mislim da je Shred za pocetnike . Daje najbolje rezultate na stomaku i guzi. :-)


Mislim da ne postoji "lijenija" (što mi ovo čudno zvuči, da l' se uopšte tako kaže user posted image ) osoba od mene. Srećom genetika mi je dobra pa se ne gojim previše. Ali od trudnoća mi uvijek "ostane" pomalo stomaka. Totalno je čudno i nemam pojma zašto se dešava, ali ujutru se probudim bude mi relativno ravan, a do uveče se naduva kao da sam trudnica user posted image Moraću da probam sa tim vježbama kako znam i umijem user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 1:14:19   
Buba Mira
Moj stomak mi uredno obezbedi mesto za trudnice u busu. Tako da, dok su ove vrućine i guranje u busu, ja ga skidat' neću. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 1:18:01   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Moj stomak mi uredno obezbedi mesto za trudnice u busu. Tako da, dok su ove vrućine i guranje u busu, ja ga skidat'' neću. user posted image


Meni ga je poslije trudnoće sa M, pop blagoslovio misleći da sam trudna user posted image Od tada, ne mogu nikako da ga se rješim user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 5.7.2015 1:32:46 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 1:20:36   
Buba Mira
Ja sve ko računam sad ću ostat trudna, pa da ne mršavim džaba user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 1:24:54   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sve ko računam sad ću ostat trudna, pa da ne mršavim džaba user posted image

P'to! user posted image Nisi blesava da se mučiš dva puta, kad možeš sve o jednom trošku user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 7:08:04   
mali_mis
A znaci iz ove teme se spominje cuvena nana i po kafani user posted image
I meni je ostao stomak. Mrsava sam i samo stomak strci. Kad sam u pms, izgledam trudno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 13:56:21   
veselicaa
Mali mis,ovde smo culi za cudotvornu vodu sa nanom koja topi stomak user posted image Evo javljamo utiske da li stvarno radi nesto za neku nedelju.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 15:04:17   
Mariya
Meni je kolega preporučio ovu vežbu http://www.prva.rs/zivot/dijeta-i-fitnes/66316/vezba-koja-topi-salo-sa-stomaka-zateze-zadnjicu-noge-ramena-i-ruke.html, posle mesec ipo dana sam primetila rezultate.

Nemam pločice i imam stomak, ali mi je struk a i trbušni mišići definisaniji i neuporedivo jači nega kad sam radila samo trbušnjake.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 15:19:06   
nata11
E ove vežbe su super stvar i nije lako kao što izgleda. Žene ovo je detox voda znači za izbacivanje štetnih materija ne čudnovati napitak :) Bacite se i na lagane vezbice

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 16:23:10   
veselicaa
Ma Nato znam da nije cudotvorna voda,to sam se samo salila user posted image Vezbe se podrazumevaju ali ja sam uvek lenja,volim setnje i trcanje,plivanje kada sam u mogucnosti i to je to.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 19:03:15   
vikiveki
Ja pijem detoks vodu i radim neke vežbe što sam davno nekad radila samo za butine

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 20:56:57   
emicaa
Mariya samo ovo,položaj daske i tako držiš,ništa spuštanje i to?
Ja od kad pijem "čudesnu vodu" imam redovnu stolicu a inače ne idem i po tri dana na wc user posted image
PS:uradih ja vježbu kako piše,20 sekundi,zadnjih 5 mi se tjelo počelo tresti user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 5.7.2015 21:02:34 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.7.2015 23:05:17   
vikiveki
i meni je detoks voda pomogla oko regulisanja stolice,što mi je bilo najvažnije da postignem,jer i ja sam muku mučila oko toga

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
6.7.2015 9:15:46   
nata11
Ja vodu i nepijem ako ne ukljucim aplikaciju da me podseca svakih sat vremena.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
6.7.2015 13:37:21   
Mariya
IZVORNA PORUKA: emicaa

Mariya samo ovo,položaj daske i tako držiš,ništa spuštanje i to?
PS:uradih ja vježbu kako piše,20 sekundi,zadnjih 5 mi se tjelo počelo tresti user posted image


Da, samo se držiš. I ja se tresem, to je ok, znači da mišići rade. kako stičem kondiciju tako se tresem sve manje. Samo izdrži, videćeš rezultate.
Ja sam prestala da vežbam kako sam bila bolesna,pa sad krećem ponovo, videću koliko mogu, 180 s, možda i višeuser posted image

našla sam i ove vežbe, sad ću početi i sa njima, čini mi se da su dobre, a nisu preteške.
https://www.youtube.com/watch?v=LebPal5gKrc

< Poruku je uredio Mariya -- 6.7.2015 13:41:03 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
6.7.2015 13:44:27   
vikiveki
M vežbe su izgleda odlične...a ja vodu Nato pijem i bez podsećanja,jer vodu obožavam pa je mogu piti svaki čas

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 16:52:21   
aleksandrici
Laganu ishranu sa dosta vitamina,supice,corbice,puno voca.Jedite vise puta u toku dana a manje.Sezona je raznih salata,pa iskorisrite ih na pravi nacin.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 16:54:00   
aleksandrici
Ma opusti se i uzivaj.Ne mozemo imati isti broj kilograma i izgledati isto sa 20,30 ili 40 godina.Sve u svoje vreme,tako svi kazu.Naravno,treba biti umeren u svemu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 16:55:11   
vikiveki
Ne znam da li je moguće, ali ja već primećujem da mi se polako stomak smanjuje,po garderobi vidimuser posted image valjada je to posledica detoks vode ali i topljenja usled ove vrućineuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 17:02:44   
nata11
Da moguce, voda ti je pomogla da izbacis visak tecnosti. Priznaj da cesce piskis user posted image

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 17:08:25   
mali_mis
I ja sam pocela da je pijem, i bas mi prija. Nemam onaj grozan osecaj balona koji samo sto nije pukao u stomaku.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 17:10:32   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: nata11

Da moguce, voda ti je pomogla da izbacis visak tecnosti. Priznaj da cesce piskis user posted image

Priznajemuser posted image ali to mi ne smeta,najbitnije mi je da sam počela redovno stolicu da imam, a ne na svaka dva ili tri dana

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 21:19:00   
emicaa
I ja imam redovnu stolicu i dalje ali mi se stomak i dalje stalno duva,dok jedem osjetim da je sve veći user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.7.2015 21:21:50   
vikiveki
Čekaj polako,nije ni meni skroz spao stomak,samo osećam da mi nije više onako naduvan kao preuser posted image imala sam osećaj da u stomaku imam balonuser posted image koji nikako da se izduva

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
5.11.2016 21:34:06   
emicaa
da podignem temu user posted image koji su cajevi sve protiv duvanja(skidanja) stomaka.Pijem neki mjesavima djumbira,mente i breskve cini mi se i vec mi je malo dosadio pa bih promjenila.Jel zeleni caj dobar za to?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here