|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:25:09   
Diabla
Ja se pitam ko je pisao ovo pod anoniman, bas mi se svidjelo, kad ono jauser posted image user posted image user posted image user posted image I dalje tvrdim da je to najefektivnije, dizanje noga. Probaj gagana, ja cijelog zivota radim tu vrtu trbusnjaka. Za samo mjesec dana meni se opet stomak zategao. Sad mogu na palzu bez ustrucavanja.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:30:01   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja se pitam ko je pisao ovo pod anoniman, bas mi se svidjelo, kad ono jauser posted image user posted image user posted image user posted image I dalje tvrdim da je to najefektivnije, dizanje noga. Probaj gagana, ja cijelog zivota radim tu vrtu trbusnjaka. Za samo mjesec dana meni se opet stomak zategao. Sad mogu na palzu bez ustrucavanja.


Znaci da dizem noge? user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:36:09   
Anoniman
Samo sa zaštitom... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:38:00   
gagana83
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:41:35   
Diabla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       I to naravnouser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:42:12   
LillyT
Gagana, savijes ih pa ih tek onda dizes (sa zastitom), znaci, sve vreme su ti savijene u kolenu

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:46:34   
gagana83
Ok user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:50:36   
Diabla
Sa ispruzenim je jos teze, ali rezultat je brzi. Za  pocetak savijaj, poslije ispravi. Stvarno se stomak brzo zategne.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:57:18   
Cvetana
Trbusnjaci, s dizanjem nogu, a dobri su i oni kratki s rukama pored tela. Plus Guam blato i ima jedna posebna njihova krema samo za stomak, pece malo kad se namaze. Za mesec dana nema stomaka. user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:57:37   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Hvala LillyTuser posted image

Ne znam da li sam te dobro razumela:legnem na ledja i dok podizem noge u isto vreme ih savijam u kolenima?
Radim ovu sa ispruzenim nogama,uradim deset_ i padnem na nosuser posted image




A kad malo stekneš snage, onda ispruženim nogama obrazuješ brojeve 1-10 user posted image Ubija, razvaljuje, to smo radili na treninzima (bilo jako davno). Naravno, ja to ne radim, jer sam lenština. Najgora, najcrnja.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 10.6.2010 22:59:34 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 22:59:23   
gagana83
Sestro slatka,na moze se ova moja stomacina skinuti za mesec danauser posted image

A tek koza na stomaku kakva mi jeuser posted image user posted image user posted image ostala od porodjaja,kao vrecicu neku da nosim na stomaku...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:02:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Sestro slatka,na moze se ova moja stomacina skinuti za mesec danauser posted image

A tek koza na stomaku kakva mi jeuser posted image user posted image user posted image ostala od porodjaja,kao vrecicu neku da nosim na stomaku...



user posted image user posted image I ja, i ja! Samo trbušnjaci, vežbice, korigovana ishrana. Zvuči jednostavno, zar ne? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:04:47   
gagana83
Ja sam sebi zadala zadatak:do mora 10kg a do zime jos 10!

Al ovo je za temu Vezbajmo i smrsajmo zajednouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:08:35   
Diabla
Moze i tacka!!!! Samo vjezbaj i vidjeces da sam bila u pravu! I onda mi kupis cokoladuuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:10:22   
gagana83
Ma samo da se ja dovedem u red,kupicu ti sleper cokolade!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:12:18   
dunja RR
najbolji su trbušnjaci sa dignutim nogama savijenim u kolenima, i ne dizati se i ne spuštati skroz nego do pola....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:13:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dunja

najbolji su trbušnjaci sa dignutim nogama savijenim u kolenima, i ne dizati se i ne spuštati skroz nego do pola....


Moj burazer ih zove bokserski, ne znam zašto. I jako su teški.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:15:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: dunja

najbolji su trbušnjaci sa dignutim nogama savijenim u kolenima, i ne dizati se i ne spuštati skroz nego do pola....


Moj burazer ih zove bokserski, ne znam zašto. I jako su teški.



jesu najteži, mi smo ih radili na jazz baletu, davno....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.6.2010 23:16:36   
Cvetana
IZVORNA PORUKA: gagana83

Sestro slatka,na moze se ova moja stomacina skinuti za mesec danauser posted image

A tek koza na stomaku kakva mi jeuser posted image user posted image user posted image ostala od porodjaja,kao vrecicu neku da nosim na stomaku...



Za tu kozu mozes da se dogovoris sa dr kad se sledeci put budes poradjala, pa ako bude carski rez da ti secnu i lepo usiju. Njoj je to uradjeno u Narodnom frontu.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 10:58:31   
Dora
Recite mi, da nema slučajno neki način da se skine stomak ali bez vežbanja?user posted image
Ja MRZIM da vežbam, radije imam velik grozan pihtijast stomak...user posted image eto koliko baš nema šanse sebe da nateram na vežbanje...

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 11:13:41   
Unica
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: dunja

najbolji su trbušnjaci sa dignutim nogama savijenim u kolenima, i ne dizati se i ne spuštati skroz nego do pola....


Moj burazer ih zove bokserski, ne znam zašto. I jako su teški.



a ja ih znam kao fudbalerske user posted image
svojevremeno sam imala skoro pa muske trbusnjake,tj. dok nisam ostala u drugom stanju. sad je samo ostalo secanje na njih.
nekada sam te trbusnjake radila po 100 komada bez da se umorim a sad mislim kad bih 1 uradila srusila bih se. user posted image kad uspem da proderem kroz visak koze i salca na stomaku napipam po koju kockicu ali mislim da ih skoro necu videti. i nije mi jasno odakle mi to salce na stomaku kad sam na kilazi od pre porodjaja i sigurna sam da tad nisam imala shlauf ni spojlere. user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 11:23:25   
Diabla
Moze:
1. Carobni stapic
2. Zlatna ribicauser posted image user posted image user posted image

Doro, natjeraj se da radis vjezbe. Pocnes pomalo, koliko mozes, pa ces sama osjetiti potrebu da povecavas.


IZVORNA PORUKA: Dora

Recite mi, da nema slučajno neki način da se skine stomak ali bez vežbanja?user posted image
Ja MRZIM da vežbam, radije imam velik grozan pihtijast stomak...user posted image eto koliko baš nema šanse sebe da nateram na vežbanje...



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 11:32:09   
Anck Su Nmaun
Ja sam pre dve godine radila trbusnjake( cisto da ih malo vise zategnem jer imala sam mali donji stomak) 3 meseca po 100 trbusnjaka na dan....i nista se nije primecivalo user posted image mozda se to vise primeti kad bas imas stomak... mada ja usko=ro pocinjem jer mi je sad samo  stomak problem posle porodjaja , nema drugog spasa...mada sam i ja lenja za vezbanje user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:14:37   
Dora
IZVORNA PORUKA: Diabla

Moze:
1. Carobni stapic
2. Zlatna ribicauser posted image user posted image user posted image

Doro, natjeraj se da radis vjezbe. Pocnes pomalo, koliko mozes, pa ces sama osjetiti potrebu da povecavas.


IZVORNA PORUKA: Dora

Recite mi, da nema slučajno neki način da se skine stomak ali bez vežbanja?user posted image
Ja MRZIM da vežbam, radije imam velik grozan pihtijast stomak...user posted image eto koliko baš nema šanse sebe da nateram na vežbanje...




user posted image user posted image user posted image e, to mi se sviđa!!!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:18:19   
Iva979
IZVORNA PORUKA: Dora

Recite mi, da nema slučajno neki način da se skine stomak ali bez vežbanja?user posted image
Ja MRZIM da vežbam, radije imam velik grozan pihtijast stomak...user posted image eto koliko baš nema šanse sebe da nateram na vežbanje...



Ja sam sa više strana cula da je trcanje najbolje za stomak, da trbusnjaci ni upola ne mogu da skinu stomak kao dzogiranje...
Pretpostavljam da je najbolje da se obavijes i onom folijom i malo u trk i da ces brzo videti rezultate user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here