|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:20:59   
cicko
Doro, svakako ne smes jos raditi trbusnjake zbog CR, ali mozes pokusati da pijes po 3-4 l OBICNE vode, nista gazirano, nista sto nadima, i da "stipkas' stomacic. U krevet bez obilne vecere, malo mackanja kremema i... trebalo bi koliko toliko da pomogne. Pokusaj.


IZVORNA PORUKA: Dora

Recite mi, da nema slučajno neki način da se skine stomak ali bez vežbanja?user posted image
Ja MRZIM da vežbam, radije imam velik grozan pihtijast stomak...user posted image eto koliko baš nema šanse sebe da nateram na vežbanje...


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:21:58   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  



IZVORNA PORUKA: Tashke

Samo sa zaštitom... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:25:15   
Anoniman
izvini, cicko, ali 3-4 litre vode mislim da je previse (a ja pijem stvarno dosta vode), mislim da i previlika kolicina vode moze da nasteti organizmu, ako se secam bila je prica o nekoj zeni iz australije (ne mnogo pametnoj) koja je drzala dijetu i shvatila bukvalo da treba sto vise vode da pije i mislim da joj se na kraju nesto desilo (inace i ne bi izasla u novinama). mislim da je do 2.5 l sasvim ok.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:51:10   
cicko
Mozda si u pravu, ja to pokupila sa neta.


IZVORNA PORUKA: ksena

izvini, cicko, ali 3-4 litre vode mislim da je previse (a ja pijem stvarno dosta vode), mislim da i previlika kolicina vode moze da nasteti organizmu, ako se secam bila je prica o nekoj zeni iz australije (ne mnogo pametnoj) koja je drzala dijetu i shvatila bukvalo da treba sto vise vode da pije i mislim da joj se na kraju nesto desilo (inace i ne bi izasla u novinama). mislim da je do 2.5 l sasvim ok.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 12:56:14   
Dora
Ja zaista pijem puno vode, mislim čak 3 l da mogu popiti. Dojim. Uvek imam osećaj da ću umreti od žeđi, čak i posle 2 čaše vode na iskapuser posted image

Cicko, probaću to sa štopkanjem, kupila sam i pojas pravi medicinski ali mi je jaaako vruće da ga nosim ovih dana...

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 13:01:49   
kokoloko
ovako:a ko je postporođajni stomačić sa kožom onda - steznik (koji je doduše trebalo nositi što pre posle porođaja), štipkanje kože stomaka. ako je salce onda - malo vrbušnjaka, malo preparata (probala sam samo GUam) i pakovanja u najlone, radi topljenja sala. mada ja stomak ne mogu da skinem dok ne smršam bar 3  kg.ne nam da li sam bila od pomoći, ali bar sam probalauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 13:02:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja zaista pijem puno vode, mislim čak 3 l da mogu popiti. Dojim. Uvek imam osećaj da ću umreti od žeđi, čak i posle 2 čaše vode na iskapuser posted image

Cicko, probaću to sa štopkanjem, kupila sam i pojas pravi medicinski ali mi je jaaako vruće da ga nosim ovih dana...



Uf ja sam pokušala da ga nosim dok vozim bajs.
Muka živa!
Voda iz mene lije, mada kontam da je to i poenta...user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
11.6.2010 13:05:13   
Nena81
A da malo maknete duuser posted image   od kompjutera, samo teoretisete niko da krene konkretno u akcijuuser posted image user posted image user posted image
Svaka cast izuzecima

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
26.10.2010 9:40:43   
Didy

IZVORNA PORUKA: Diabla

I dalje tvrdim da je to najefektivnije, dizanje noga.


Žene, ove vežbe su odlične, ali morate da ih radite pravilno da ne biste povredile kičmu. Dok ležite na podu, leđa moraju UVEK i POTPUNO biti zalepljena za pod, znači ne sme da se pojavi "grba", odnosno "rupa" između leđa i podloge. Stomak uvek morate da gurate prema kičmi dok spuštate noge. Čim osetite da se kičma odvaja od podloge, ne spuštajte više, jer NEMA EFEKTA, a opterećujete kičmu. Znači milimetar-milimetar. Kako trbušnjaci budu jačali, tako ćete noge moći niže spustiti bez uvijanja kičme.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
4.2.2011 10:03:49   
Lu
Kako skinuti stomak? na ovom delu tela se veoma često "lepe" naslage sala i kod ljudi koji nisu baš debeli...


user posted image
user posted image
Veliki stomak i naslage sala na njemu javljaju se i kod muskaraca i kod žena čija težina ne odstupa previše od idealne.Veliki stomak se redje javlja kod mladih dok se kod onih koji su prešli tridesetu a vole popiti koje pivo i uživaju u masnoj hrani veoma često vidja.Da bi mogli skinuti stomak pre svega moramo voditi računa o hrani koju unosimo u organizam.Najveći uzročnici stvaranja naslaga sala na stomaku su pored masti i ugljeni hidrati ,zato izbacite iz ishrane namirnice koje sadrže velike količine ugljenih hidrata beli hleb,testenine,krompir,pirinač,slatkiši...Razne grickalice poput čipsa takodje utiču na stvaranje masnih naslaga na stomaku iako je kesica često od samo 50 grama.Masti nikako ne treba unositi u organizam od mesa koristite belo pileće,ribu, ponekad mladu junetinu.Oni koji su navikli na veće količine hleba mogu u početku osećati glad ako ih naglo smanje.Ovo treba rešiti većim unosom voća posle obroka.Obavezno uvedite dve voćne užine.Jedna jabuka će organizmu dati neophodne vitamine i stvoriti osećaj sitosti.
Kako skinuti stomak da li moram da vežbam?
Da!
Fizička aktivnost je neophodna trčanje, plivanje ,vožnja bicikla,odlazak u teretanu će učiniti da smršate naravno uz pravilnu ishranu ali salo na stomaku se najteže skida pa ako izgubite i 5 kila vaš stmak će se neznatno smanjiti.
Kako onda skinuti stomak?
Naravno uz trbušnjake! ali nije dovoljno samo raditi veliki broj trbušnjaka svakog dana nego ih treba raditi pravilno (pogledaj slike).Najbolji efekat se postiže sa spravama za trbušnjake pa ako možete sebi priuštiti teretanu ne oklevajte što duže imate "pivski stomak" teže ćete ga skinuti!.Ne zaboravite da unosite dovoljne količine vode.Pravilna ishrana bez trbušnjaka neće skinuti vaš stomak ali i samo vežbanje bez pravilne ishrane(bez mnogo ugljenih hidrata i masti) takodje neće skinuti vaš stomak.U prvom pokušaju nećete moći da uradite veliki broj trbušnjaka ali budie uprni svakog dana povećavajte do granice izdržljivosti!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 10:02:23   
MaDi
E ovako... danas treci dan od kad pijem kapsule zelenog caja... cesto idem da p....m ! Inace pijem 3 u toku dana,stim sto 1 pijem tek tako,jer ne veceram ,imam 2 obroka... pre sam bas imala redovnu stolicu...i sada imam tako su ok... a sto se nekih daljih efekata tice..rano je govoriti..videcemo... user posted image

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 10:05:01   
Olga75
mislim da bi trebalo da imas bar jos jedan obrok
a iz iskustva , bez trbusnjaka i trcanja salo sa stomaka nece otici user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 10:51:28   
Nensi*
Prvenstveno trcanje,jer dzaba ti trbusnjaci ako ima sala,trbusnjake mozes da formiras i ispod sala,ali sta ce ti ako se ne vide user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 11:12:32   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Prvenstveno trcanje,jer dzaba ti trbusnjaci ako ima sala,trbusnjake mozes da formiras i ispod sala,ali sta ce ti ako se ne vide user posted image



Nazaslost, samo trcanje skida salce, najbolji rezultati se postizu u kombinaciji sa aerobnim vezbama posle 30-40 minuta trcanja...
Sa vecim brojem trbusnjaka treba poceti tek kad se salo skine, inace ide teze...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 11:13:43   
Olga75
e ondaK prvo trcanje pa trbusnjaci user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 17:44:49   
Verus
Hm, istina ALI: od kad radim trbusnjake svaki dan stomak mi je u odeci puuuuno manji.  Vise ne izgledam kao trudnica!  Naravno, kad sam gola vidi se da ima sala i da ima extra koze, ili sta je to vec, ali dobro, kardio mora da se radi to stoji!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 18:34:34   
Nensi*
Ja sam resila da preskacem konopac,to mu dodje isto kao trcanje user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 18:36:04   
Olga75
e , ja sam bila optimista pa sam resila da upotrebim hulahop i onda sam shvatila da vise ne znam da ga vrtim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 18:37:41   
MarijaBg
Nensi, mozda i bolje user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 19:50:22   
MaDi
trbusnjake ok mogu...setnju mogu..ali trcanje-NIKAKO... ali da da bi efekat bio mora da se vezba samo sto svi to stavljamo u zadnji plan ali vreme je za promene...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 19:59:17   
MaDi
Olga znam da bi trebalo da imam 5 obroka..3 obroka +2 uzine..ali nemogu... ujutru kafa+cigare i zbog toga kasno doruckujem...onda okasnim sa ruckom...opet kafenisanje(kafa me pravi sitom) i onda kada kao osetim da sam gladna to je oko 21-22 h a tada bas ne bi da jedem...pa onda pojedem ili jabuku,narandzu..popijem casu jogurta..kako kad... zato imam samo 2 obroka... ali valjda cu uspeti i to da promenim..treba navike da menjam...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
19.3.2011 20:02:08   
Nensi*
Kojih crnih 5 obroka,nema sanse,ja nekad jedva da imam 3,uglavnom 2...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
20.3.2011 18:21:24   
MaDi
pa i ja 2 .. ali kazu da je bolje vise manjih obroka tipa tri glavna jela i 2 uzine... ali i ja ne mogu ...kazu kada cesce po manje jedes i u normalno vreme da je efekat dobar...ma neznam...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
20.3.2011 19:00:13   
marince1
IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Prvenstveno trcanje,jer dzaba ti trbusnjaci ako ima sala,trbusnjake mozes da formiras i ispod sala,ali sta ce ti ako se ne vide user posted image



Nazaslost, samo trcanje skida salce, najbolji rezultati se postizu u kombinaciji sa aerobnim vezbama posle 30-40 minuta trcanja...
Sa vecim brojem trbusnjaka treba poceti tek kad se salo skine, inace ide teze...



Sta su aerobne vezbe?user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
20.3.2011 19:06:15   
dunja RR
ja dijete jok, ne volim...lakše mi je da vežbam user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here