|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
21.10.2009 10:18:38   
Anoniman
ne piše ništa Tasho čak nema ni u uputstvu od do , ali baš ništa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
21.10.2009 10:21:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ali do sada je bio i neki Sanostol na kom nema nikakve slike.

Evo iz teme o Preparatima za jačanje imuniteta slika:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo slikice kao što sam obećala...

user posted image




To je onda ovaj? Nema ni slika dece i mama i sl?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
21.10.2009 10:24:13   
Anoniman
e sad bi morala zvati tetu da je pitam imal kakva slika na flašici...uglavnom ima na kutiji slika

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Sanostol 3

user posted image



ali mislim  da na bočici nema ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
21.10.2009 10:29:14   
Anoniman
Ako ima na kutiji, onda ima i na bočici.

E kod nas taj ne postoji! Kod nas postoji samo onaj za decu iznad 6 godina i piše da je za decu iznad 3!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
22.10.2009 8:48:34   
Anoniman

Sanostol 3

user posted image


e ovakav je ima i na bočici slika , ali ništa ne piše sem da ga piju djeca, e sad djeca su od 3 godine a do 3 su bebe...elem ja Dini dajem 5 ml, a Meri 10 kako piše i eto pa ćemo vidimo kako će da djeluje

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
21.9.2010 11:24:45   
Crvenkapa85
ja sam maji pre par dana uzela ovaj sto i na kutiji pise 3 god.......i preko toga zalepljena etiketa,sad sam pogledala i mislim se boze ako je iza nalepnice br 6 najuser posted image ,sunce im njihovo,kad ono pise broj 3 i ja se smirim......juce sam isla da pitam u apoteku koliko da joj dajem,ja sam joj davala po 5ml a apotekarka je rekla 10ml na dan odjednom.....
kazite mi da li se vasoj deci povecao kojim slucajem apetiti uz upotrebu ovog sirupa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
5.12.2010 8:58:46   
bovari
Jos jedan problem sa sanastolom!!!.
Suprug je juce otisao do apoteke (
Da ne pminjem da u tri prethpdne nikad
nisu culi za tal sirup) i kupio.
Na kutiji su majka i devojcica i stoji dobro
naleplenjea nalepnica 3 godine, koja kad
se pocepa nazire se 6, kad sam izvadila
flasicu na njoj je ista slika devojcice i majke
ali pise 6 godina! Ko je sad ovde lid.
Moje dete ima 11 meseci i hiitno mu treba
neto za jacanje imuniteta sa dodtkom
gvozdja posto je zapalo u anemiju.
Ds ns kutiji pise sanostol plus eisen.
Malo sam pogledala po netu postoji i sanostol na cijoj
flsici nema nikakve slike, al nisam stigla da prevedem.



(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
5.12.2010 9:29:53   
bovari
Na sajrtu stoji:

Sanastol1- slicica male devojcice

2.sanastol 3, i sanastol 4 imaju slicicu decaka i devojcice.
3.snastol 6 ima slcicu mjake i devojcice
4.postoji sanastol bez slicice- ali to je probiotik.
Na njemu je majka sa decakom i u pitanju su kesice.

(odgovor članu bovari)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
5.12.2010 9:42:08   
Anoniman
bovari, tad sam ja Luki pretala da ga dajem, vidi prvi post u prethodnoj temi, i presla da Pikovit. Ali on je od 1god na dalje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
6.12.2010 8:45:41   
bovari
Tash, ja sam poletela da ga uzmem jer mi
je pedijatar preporucila bas njega posto
Andrej ima visemesecni problem sa jakim
prehladama a sad je zapao i u anemiju.
Sto je jos gore imam i dvoje starije dece koji
mu donose viruse iz skole, a treba da ga
zastitim neko vreme dok mu  organizam malo
ne ojaca.
Jos mi je napomenula da cu ovde tesko naci
taj sirup za uzrast od 1 godine.
Ma koliko sam zadnjih 6 meseci provela po lekarima
imam osecaj kao da sam i sama zavrsila medicinu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
6.12.2010 23:07:43   
Anoniman
dok ga je Luka pio, bio je najzdraviji i imao je odlican apetit. Pio je taj bez slike, sa dodakom gvozdja (stavila sam tu negde sliku), a prestala sam da mu dajem kad je tog nestalo i kad sam naisla na taj kurslus sa nalepnicama za koji uzrast je. Pikovitom nikad nisam bila zadovoljna kao sanostolom.
Imas temu Preparati za jacanje imuniteta kod dece, baci pogled, mozda nadjes nesto zanimljivo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
30.10.2012 20:03:10   
gagagagagaga
Nemojte brinuti za džabe!
Proverila sam kod jako dobre prijateljice-farmaceuta, sve je ok sa Sanostlom u Srbiji.
Postoje dve varijante (sa i bez gvožđa) i obe idu od 3 godine.
U krajnjoj liniji to je sirup koji postoji već jaaaako dugo i kod nas i u Evropi, proizvodi se u Nemačkoj.
Razlog lepljenja "markica" je to što ne proizvode pakovanja na srpskom (kako naš zakon nalaže) pa distributeri lekova to lepe a ne apoteke.
Inače zastupnik u Srbiji je farm. kompanija Nycomed, a ona je i proizvođač sirupa.
Pozdrav svima!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
30.10.2012 20:16:25   
Anoniman
Nemam problem sa lepljenjem markica kao markica, ali i dalje ne razumem zasto nasi nalepe da je za uzrast od 3 godine preko originalnog gde pise da je za uzrast preko 6 god...?

(odgovor članu gagagagagaga)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
30.10.2012 20:23:15   
Anoniman
Ne znam ali ovako promišljam: zakoni se u Srbiji u mnogome razlikuju od EU, posebno kad je u pitanju kolličina određenih supstanci u hrani, vazduhu, vodi i slično. Pa ono što se po našem zakonu smatra nekontaminiranom namirnicom, na primer, u nekim zemljama se povlači iz prodaje... Pretpostavljam da postoji slična razlika i u pravilnicima koliko čega smeju da sadrže određeni lekovi za određene uzraste pa ono što se kod nas smatra pogodnim za uzrast od 3 godine po strožijim EU pravilima se preporučuje tek za decu preko 6. Ako me razumete šta sam htela reći.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sanostol sirup PROBLEM!
30.10.2012 20:32:32   
mihi

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ne znam ali ovako promišljam: zakoni se u Srbiji u mnogome razlikuju od EU, posebno kad je u pitanju kolličina određenih supstanci u hrani, vazduhu, vodi i slično. Pa ono što se po našem zakonu smatra nekontaminiranom namirnicom, na primer, u nekim zemljama se povlači iz prodaje... Pretpostavljam da postoji slična razlika i u pravilnicima koliko čega smeju da sadrže određeni lekovi za određene uzraste pa ono što se kod nas smatra pogodnim za uzrast od 3 godine po strožijim EU pravilima se preporučuje tek za decu preko 6. Ako me razumete šta sam htela reći.


Ne znam ali mislim da ne bi smeli da menjaju indikcije uputstvo za upotrebu proizvođača, a sve kontroliše ALIMS Srmije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here