|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 0:44:30   
Didy
Sanjice, i ja sam popodne odspavala dobra dva sata. user posted image Mm je na godišnjem, pa koristim te retke trenutke predaha kad je on kod kuće i kad pazi decu. Samo sam rekla - Odoh malo da dremnem. user posted image
Laku noć, ženice! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 7:30:57   
doktorkakristal
jutro ajde kod mene na kafu user posted image
Zna se ko su ovde ranoranioci user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 7:31:01   
New Mom
Dijana, mislim na vas!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 7:55:32   
reve84
Jutro devojke!

Evo moja iva vileni od jutros...Poludecu sa komarcima, paucima sta god. Izujedali su je iza oba uha! Kako je samo nadjose tu...:(((

Dijana draga mislimo na vas! Vuk je veliki momak to ce on o cas posla da sredi! :)

Veliki pozdrav za sve!!!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 8:24:04   
Klarita
Jutro i od mene! Evo, upravo me zvao mm, bio do DZ, nema guzve, rekli mu da dovedemo N po vakcinu user posted image

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 8:27:39   
branki*
jao,vakcine...kad se samo setim ..opet grcevi,nosanje po noci,izmlazavanje,pa da l ce da pije mleko,blendiranje,zvakanje,zagrcnjavanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 8:33:59   
vikiveki
Dobro jutro mame...ja ustala u 6h da bi sa mm popila prvu jutarnju kafu na miru,pre nego što on ode na posao i deca ne ustanu.Inače dvoje starijih još spava samo je najmlađi delija ustao skoro.Došao frajer a ja na komp. pa me pipka za leđa a ja se okrenom a on me kao uplaši i kaže buuu,sedne kod mene u krilo i onda se malo mazili i sada otišao do TVa da gleda crtani.
A ja sam od jutros bila vredna,zalila svo cveće i napolju i ukući,skinula prekrivač sa bazena da se voda još malo zagreje jer ovi moji hoće i danas da se kupaju, ali videćemo kako će vreme biti, za sada je sunčano mada najavljivali su kišu.
Dijana držimo vam palčeve

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 8:36:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Moja Sofija je malko imala povisenu temperaturu zbog vakcine.
Reve lepo te je videti. Ako ste u Obrenovcu toga ima svasta.
Dijana, srecno.user posted image
Branki mnogo si opusteniji sa drugim detetom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 8:49:00   
big mum
Dobro jutrouser posted image

Vik.blago tebi ovi moji indijanci ustaju rano.Čim ja ustanem eto i njih,sad kako sofi neide u vrtić pa su ih dvoje i stalno se nešto prepiru galameuser posted image jer gospođici naravno smeta mlađi brat a on kao kobac i nastane gužva vrlo brzo.Samo nešto galame ,vrište.
MM ove sedmice vozi buduću strinu na hemoterapije u BL.a popodne radi tako da sam non stop sa njima.

Sofi je bila a i ostala vrlo zahtjevno djete,stalno nešto traži, pita, zahtjeva.Popiće mozak to dok joj ne odgovoriš ili udovoljiš zahtjevu.
Strahinja ne voli da gleda crtane on opet stalno nešto njuška, traži, prevrće,izvrće...

Osjećam se bezveze,za dva dana je mamina godišnjicauser posted image te tih dana nisam najbolja.


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 9:24:49   
emicaa
dobro jutro,mi se sad vratili od doktora,morala sam je odvest da pregleda da znam da nije nista drugo jer je pocela kasljati ali sve je u redu tako da nam sad ostaje da cekamo zubice,valjda necemo jos dugo cekati....uzivajte

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 9:50:40   
Klarita
Vratili se s vakcinacije. Iako su rekli da dodjemo odmah, cekali smo skoro sat vremena, pa sam usla i user posted image vrcnuse se za minut. pa, majku mu, akos te rekli da dodjemo onda se pokrenite. Malo je zaplakao i za minut se uspavao, eno ga spavka sad!

Je l' se javlja Dijana?

Sanjice, imali ste reakciju na pentaxim?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 10:09:51   
bubulence
Klari i moje dete je imalo T posle pentaxima ali nije bila visoka

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 10:35:49   
Sanjica26 RR
Mi smo cekali da stigne vakcina. Juce nas je docekala ta vakcina i dosao je red na drzavnu. Sad od koje nemam pojma. Do sada nismo imali reakciju. Temperatura je bila samo 37,2. Malo je nemirnije spavala, ali nista strasno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 16:14:43   
doktorkakristal
kakvo ludo vreme ,padao grad,mislim da mi je posteno ocukao kola user posted image
Ja isla sa D do grada da pokupujem neke sitnice za stan,sreca te ugrabile pre nevremena

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
24.6.2014 22:29:57   
Torbica
Mi smo danas bili u Nea Rodi, odmah pored Jerisosa, predivno je sve! Jedino sam stalno na oprezu da momci ne skinu sesirice, da Djole ima majicu, suvu kad je van vode...bas ima osetljivu kozu. Iako maksimalno vodim racuna, nikad mi niko nije izgoreo, ni sad, ali prevenciju drzim na zavidnom nivou. Voda je bas prijatna i svi se brckamo.
Doco, taj Opanak nam je dva coska od nas user posted image
Ljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 3:56:28   
emicaa
Mamice sam da vam mahnem pa odoš pokušat uspavat ovu svoju žabicu,budna je već 45 min.mislim da je dovoljno user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 7:32:13   
doktorkakristal
stavljam kaficu izvoli te
TORBI i mi smo tu u blizini bili smesteni ,mislim da je hotel Paradiso ili nesto tako,sve dolaze Beogradjani jer ide preko neke agencije
Dora opet ustal;a u pola sest,odlepicu majke mi user posted image user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 7:59:20   
reve84
Jutro devojke!
Doco stizem na kafu...i moja Iva se povampirila..Ne znam sta joj je ovih dana..Obicno kad kasno zaspi i duze spava...Napipala sam joj donju levu jedinicu da joj je ostra pa ne znam da li je od toga...
Kad smo kod vakcine, ja je kupila pre neki dan kad ovi u DZ Obrenovac samo dezuraju i primaju decu za vakcine a u BG nas ne primaju jer nam radi DZ! Bas su me iznervirali a vakcina mi u frizideru.

Pozz

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 8:45:53   
Klarita
Dobro jutro i od mene!
pridruzujem se kafenisanju!
Reve, a zasto je cuvate? Ne razumem, mislim, zasto niste vakcinisali Ivu?

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 9:21:48   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Ja sam na postedi. Rasekla sam najstrasnije kaziprst (sve se rana rascopala user posted image ). Mm me menja, pere sudove i on je nocas D uzeo kad se probudila jer ona cim vidi moj prst u zavoju odmah ga stiska. user posted image a meni oci ispadaju. Danas me mm cak postedeo i kuvanjauser posted image jupiiii.... Mogla bih ja cesce da razbijam case hahahah... Jao ja sam kreten casa se razbila tj krenula da pada i ja da je uhvatim a casa udarila o ivicu kuhinje i rabila se u padu i na moj jadan prst se zabila. Vreme je grozno. A bas sam mislila da cu da visim sa D napolju danas ceo dan.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 11:21:32   
dijana1*
Dobar dan mameuser posted image
Vuk je juce operisao krajnike i prva dva sata je spavao druga dva bio super ostalo onako. Nije me slusao i nije gutao kako treba pa umesto da smo jutros izasli jos uvek smo u bolnici jer postoji sansa da prokrvavi. Sestre su ga naplasile i uzele pod svoje tako da je jutros dosta popio soka i gutao pljuvacku. Cak je i jeo keks, plazmu i mleko. U 12 h imamo ponovo kontrolu ako bude dobar idemo kuci a ako ne ostajemouser posted image
Hvala vam sto mislite na nasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 11:36:36   
mtajcica83
Dijana bice sve ok...user posted image
Kod nas danas kisa, smor i sparina, pravim rucak i znojim se ko luda user posted image ..
Juce bili na dryzenju sa drugarima s kojima se dugo nismo vidjeli i uzivali smo.Djecica su se bas lijepo igrala a ja i drugarica bas lijepo ispricale..


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 12:52:12   
Sanjica26 RR
Dijana, bice to dobro. Pisi nam posle kako je Kosta podneo bez tebe.
MLj ti si bas nagrabusila.
Sofija i ja smo prosetale. Isle smo do biblioteke da uzmemo seki knjigu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 12:55:56   
Torbica
Dijana, poljubac i od nas! Beban dzonja a ja landram.
Ljisho, da brzo prodje!
Ljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
25.6.2014 12:59:03   
Azra_
Torbice, kakvo vam je vreme? Kako se snalazite sa kuhinjom i hranom?

< Poruku je uredio Azra_ -- 25.6.2014 13:05:46 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...
Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here