|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 8:11:48   
Sanjica26 RR
Kod mene uzivancija. Obe spavaju. Imam srece sto obe vole dugo da spavaju. Sofiju sam podojila malo pre i produzila je da spava. Odradila sam neke sitnice po kuci. Sad mogu barem jos pola sata da citam knjigu.
Doco super za Doru.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 8:24:00   
Klarita
Dobro jutro i od mene! Nema me par dana, non stop neki gosti, non stop. Glava me od jutros rastura user posted image pijem kafu da vidim da li ce proci, ako ne, drmnucu si jedan nimuliduser posted image
iscitala sam sve...pravi sam streberuser posted image

Dijana, garant nije dobro iskljuceno, pa bio preblizu kontakt i to je to, moje logicno objasnjenje za vrtuljakuser posted image

Doco, imas preokupaciju, uzivaj u sredjivanju, ne daj da te to optereti user posted image

Emice, odlicna frizura. I ja sam zvala mog frizera da se sisam. Meni odgovara popodne, ali on jedino sutra radi popodne, a meni rodjendanuser posted image tako da cekamo i dalje sa frizurama i K i ja.

MiLj, uzivajte u setnji. Nadam se da vas nece omesti kisa i super za prst sto prolazi.

Torbice, je l' treba svaki dan da pisem da ti zavidim user posted image

Sanjice, Teodora je kao dete sa reklama, slatkica prava, pre neki dan sam je pokazivala drugariciuser posted image

Reve, sta uradiste sa vakcinomuser posted image i dalje stand by?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 8:29:05   
emicaa
Mamice nadam se da ste i vi i dječica dobro.Nas dvije smo jutros u tri poranile,ali zaspala je opet u pola 5,svaki dan ima po malo proliv,samo po jednom dnevno pa kontam da i nije strašno user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 8:34:45   
Sanjica26 RR
Hvala Klarita! user posted image Mnogi to kazu. Stvarno moram da je prijavim za neku reklamu. Samo da je vidis kad je na nekom rodjendanu. Uvek bude u centru paznje. Mene su nervirale takve devojcice u skoli. Sad je moje dete takvo.user posted image Volim sto je slobodna. Prvi put je videla nasu drugaricu ,odmah je skocila da je poljubi.
Juce je bila izuzetno dobra. Ne znam sta joj bi. user posted image Ma, preterujem. Bude ona poslusna, ali desi se kad smo u gostima da me ne ferma.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 30.6.2014 8:43:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 9:11:16   
adulence
dobro jutro i od mene,moje dete jutros otislo u vrtic posle skoro tri nedelje odmora i zvrndanja,sama sam kod kuce,mislila sam da ce mi vise prijati,fale mi mm i Iva,ali dobro,hvala Bogu imam sta da radim ....pa polako u akciju....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 9:26:38   
doktorkakristal
KLARITA kakva je situacija sa mlekom?

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 12:11:07   
Klarita
Doco, puj, puj, puj, sve bolja i bolja,strah me da ga ne ureknem, pa zato ne pisem. Da li je bila faza ili sta, ne znam. Pije tih 120ml, a, svaki drugi obrok recimo, place za jos pa mu dopravimo i obicno popije jos 30ml, mada sinoc eto popio 180ml pred spavanjeuser posted image
Hvala puno sto mislis na nas user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 15:13:28   
doktorkakristal
KLARITA user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 15:15:36   
Sanjica26 RR
Jutros kad sam vam pisala da cu da citam knjigu, zaspala sam. Probydila se deca kasno i ja sa njima. Brze bolje nahrani Sofiju, daj Teodori dorucak. Spakovala ih i izasle napolje. Uspesno smo otisle i jos uspesnije se vratile. Stigla da spremim rucak, jer sam njih spakovala u krevet. Jos uvek spavaju. Ovo je jedan od boljih dana.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 15:38:05   
emicaa
I moja je Teodora zaspala,ručak gotov,posle skoro godinu dana čitam knjigu,kiša pada i cjele sedmice će izgleda padati...ucrvaću se u stanu....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 16:44:25   
ivaMark
Hej mame, ubi me ovo vreme...l

Toliko sam slomljena da ne znam kako funkcionisem uopste. Odlucim ja tako danas kada je J imala prvu dremku da spavam sa njom...kad gle cuda: odlucila je da bas tada ne spava skoro dva sata nego pola sata, poludela saaam user posted image Eno je sada zaspala posle rucka a ja pijem kapucino, ceka me gomila sudova iz masine i druga gomila da se ubaci u masinu ali necu sada da je ne bih probudila user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 22:45:11   
dijana1*
Dobro veceuser posted image
Sanjice kada bi tako bio svaki dan, ali nesto nece user posted image
Klarita bravo!
Iva a sto mi je to poznato:-)
Kod nas se situacija popravlja, Vuk je mnogo bolje. Danas prvi dan bez cepica ili brufena. Jeo je jaja i cevape :-) jede cevape a meni noge klecaju. Sinoc je povratio i od tada je drugo dete. Nema slina i bolje jede, veseliji je i ne kuka da ga boli. Tj veceras je trazio sunopen da mu namazem vrat, kaze da ga je ugrizao komarac i da ga svrbi. Verovatno mu rana zarasta pa ga svrbi a on misli da je komarac user posted image Sutra idemo na prvu kontrolu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.7.2014 7:46:42   
doktorkakristal
jutro mame user posted image ,ogrejalo sunce valjda ce biti lep dan,danas planiram do stana i da tamo budemo veci deo dana user posted image ,prenosim jos neke stvari pa da to poslozim,vec vidim koliko se muz raduje user posted image ,mrzi covek stanove iz dna duse,za njega su to bolje uredjeni zatvori

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.7.2014 7:51:27   
Trcosava
Dobro jutro mamike!!

Sad šibajte u temu za jul :P
KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 639
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here