|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 11:00:00   
reve84
Dijana pa najteze je valjda proslo sada ce biti lakse...dan po dan!! Drzim fige da Vuk danas bude jedan dobar decak!!!!

E doco Iva se isto poprilicno oslanja na noge pocela je da se vuce iz kreveca a kad je drzim spustim je malo samo da vidim i poprilicno je stabilna...Ja imam dubak...nasledili smo ga od brata od ujaka :) taman da ga probamo! Uraaa!!!

Klarita slepci bre...Prazan DZ...nema nikoga...njima tesko da joj daju vakcinu! Kreteni uvek bili!

Pozz mamite! :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 11:34:18   
anci kv
žene,šta se radi. Ja i dunda zakucale jutros do pola 10,pa posle iskoristile malo mirnog vremena da doručkujemo napolju. Dan idealan za dremku

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 13:54:47   
doktorkakristal
REVE draga samo napred,javljaj kako Iva reaguje user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 14:29:59   
branki*
dijana,samo da ste pre prodje...
mi malopre dosli u stan,teram bozu da spava,a i meni se nesto pridremalo.za rucak nema nista,reci cu mm da nesto kupi usput.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 16:48:36   
emicaa
Danas u šetnji neki leteći insekt me gricnu za nogu,sve su prilike da je pčelica već mi je nateklo a i svrbi i boli,posle dvije godina morala sam popit tablete za alergiju user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
26.6.2014 22:22:03   
viktori
emicee pa zar nema one kako je zovu zaoka? jel da?
Mi smo se setali setali setali, tj N je mamu setaoooo!
Gledamo za more gde cemo kad cemo, a ja sma takav antitalenat za trazenje po netu tih aranzmana.
Kod nas opet kisa...kako je dosadna vise...

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 7:27:55   
doktorkakristal
jutro mame user posted image cekam vas na kafi
Kod nas opet tmurno,ja danas idem do grada,mama i sestra ciste stan,pa malo da ih obidjem da im pruzim moralnu podrsku user posted image user posted image ,pitate se sto ja ne cistim ,pa podelile smo se one ce danas,ja cu nesto u nedelju tj da dovrsim i postavim tepihe zavese i razmestim stvari,sudove,nesto od odece i tako
pozdrav lep dan vam zelim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 7:40:29   
adulence
Dobro jutro mamice,ja ustala malo zatezem kucicu i cekam da mi se Ivic probudi,pa polako imamo svasta danas da pozavrsavamo...mm otisao na posao,polako se vracamo u rutinu posle odmora...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 8:57:25   
Torbica
Poljubac i od nas!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 10:02:42   
reve84
Jutro mame! Moja Iva je nocas bila dobra pa sam malo odspavala! Kod nas lep dan a ja jos ne smem da je izvodim napolje u ovaj nas jadni Obrenovac! :(
Pozz


_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 10:11:55   
mtajcica83
Dobro jutro i od nas. Ovdje konacno sunce danas, pa popodne idemo na plazicu.
Ljubac za sve

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 11:34:44   
ivaMark
Zdravo mameee,

Dijana, nadam se da ste se vratili u rutinu.

Reve, ne mogu da zamislim kako to sada izgleda..jesu li pocele neke radnje da rade?

Tajcice, bucni se jednom i za nas nasukane kitove user posted image

Mene neka nervoza uhvatila user posted image nemam pojma kako cu sa Jokom kada odem u porodiliste, nemam ko da je cuva....... Ludim, ludim, ludim.........

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 11:53:38   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Ostalo mi je jos da usisam kucu, pa cim Sofija zaspi da citam knjigu. I ovo malo vremena sto imam za citanje od septembra dovidjenja.
Jyce mi je dan bas bio los. Trebalo je svi cetvoro da idemo kod prijatelja. Medjutim, mm nije mogao. Drugarica me je nekako ubedila da dodjem. Ona ce da me vrati. Preselo mi je. T me nista nije slusala. Prevrtalo mi se u zelucu. Nikad necu sa decom da idem bez mm. Lepo mi je rekao da se s njima ne maltretiram.
Ivo jel moze tvoja mama da dodje?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.6.2014 11:55:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 12:05:19   
ivaMark
Sanjice, ako pocne da radi moja mama nema sanse da dodje. Tu u Po bi trebalo da pocne ali je jos pod znakom pitanja. Iskreno bih volela da radi a mi cemo se nekako snaci... Mogu da zamislim kako ti je bilo samoj sa devojcicama, ludo i nezaboravno user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 12:45:17   
Sanjica26 RR
Ti dovedes Joku, pa je svi zajedno cuvamo.user posted image Jel se to nesto otvara u PO?
Ma Sofija se ziva nije cula. Teodora je bas zvrk. Hoce da je u centru paznje. A od pinedeljka picinje raspust. Bice mi veselo sa njom pre podne dok be dodje mm sa pisla.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.6.2014 12:46:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 18:47:05   
ivaMark
Sanjice, mozda se i desi da dodjemo tu, ne znam jos nista sigurno. A mama bi treeeebalo da pocne da radi u Crvenom krstu, nije jos sigurno nista i to bas od septembra a meni je termin kraj avgusta. Uh, mogu da zamislim kako ce ti biti sa bebom i malim zvrkom...i mene to ceka pa samo o tome razmisljam a nemam opciju vrtica za Jovanu user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 18:54:13   
reve84
Ivamark zeznuto ti je ali snaci cete se sigurno..za takve stvari prosto se nekako sama situacija namesti! :) Ipak je to beberon! :)))

Sanjice znaci veselo! Kako je T prihvatila seku? Jel ljubomorna?

U Obrenovcu radi par prehrambenih radnji, 2 banke i 2 kafica :)
Uzasno je i dalje....mada ipak svakim danom bolje i bolje....Ovo je moj grad i volim ga i ovako ranjenog! :(

Pozz!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 19:31:38   
ivaMark
Reve, nadam se da ce se sve skockati kako treba user posted image

Ovo je moj grad i volim ga i ovako ranjenog!
user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 21:07:51   
Sanjica26 RR
Ivo ako dodjete eto tebi drustvauser posted image Znam kako ti je. Svuda vucemo decu sa sobom, jer nemamo ko da ih pricuva. Sreca nasa da je dadilja radila kad sam ja otisla u porodiliste. Ona je T cuvala pre podne, a mm posle podne.
Reve ma nije uopste ljubomorna. Cim se vrati iz vrtica trci sa vrata. Stalno je grli i ljubi. Eto jedino sto je upala u fazu da za svaku sitnicu place. To je na mene povukla. Zato me i nervira.user posted image
Danas smo nas dve uzivale u gradu. Sofija i tata su spavali.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.6.2014 21:12:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 21:32:42   
emicaa
Žene moje ja se ošišala i to baaaaš skratila,pokušaću stavit sliku preko telefona,ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 21:46:03   
emicaa
evo je user posted image

user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 22:18:55   
doktorkakristal
EMICE super ti je frizura,bas ti lepo stoji
Ja bila na probifolklora,sad malo da iskuliam i odoh da legnem,D se budi kao kokoska u 5 ili 6 pa da ugrabim da odspavam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 22:25:32   
emicaa
Hvala,sad sam kao tinejdzerka stalno pred ogledalom,nikad nisam imala ovako kratku kosu pa sam sebi neobična,mm je još u šoku user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
27.6.2014 23:56:51   
anci kv
emice lepše ti stoji ova frizurauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 6:52:56   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Mi juce ceo dan bili u skitnji danaske smo kuci. Kuca mi je sredjena samo prasinu obrisem i to je to. Jupiii uzivancija ceo dan a vidim bice bas lep dan, mozda bude i malo pretoplo user posted image (nikad nismo zadovoljni s vremenskim uslovima heheeh)

Prst mi je malo bolje, ne nosim zavoj vise ostavila sam da se rana suši, ostace mi oziljak sigurno, nije jos zaraslo ali je mnogo bolje. Juce me je svekrva mazila a prethodnih dana muz hehe...Da sam znala da ce toliko da me maze ranije bih se rasekla haahha....Mm se sad vec zeza da sam ja to namerno. user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here