|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 11:03:25   
nata11

IZVORNA PORUKA: Cece1

Samo malo da virnem u cekalice.
Vidim tema godine,e pa ja sam Danila rodila na 39 rodj.a ti mila Verka u mojim god.Visnju vodis u predskolsko.
Pozz.za cekalice i samo vjerujte i mislite pozitivno.Kiss


Ali zato izgledas kao da imas 29 user posted image

Ma manite godine user posted image ko ih sisa. Bitno je kako se osecas i da li si spreman za obavezu roditeljstva ili ne.
Podrzavam radjanje sve do 45.

Mene i Verku koci prvo a posle cemo na po svake 2 god po jedno. user posted image

Serpi 100x sam ti rekla i jos 100x cu - ti si moj idol.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 12:19:46   
amelia
Crtice nemojte se opterecivati godinama sve dokle god je moguce da rodi zena treba radzati to jest dok ima ciklus znaci daje normalno radzati user posted image moja mama se udala sa 18 godina njenja borba za prvom user posted image je trajala 4 godine onda je rodila moju najstariju sestru koja sada ima 37 g. onda je rodila jos nas 4 dece mene je rodila tamo u 38,39 godini i nista mi nije hvalilo cak naprotiv imam 3 sestre jednog brata koji se uskoro zeni i mnogo decica imamo u familiji 9 za sada user posted image user posted image a jos ce daih bude user posted image zato uzivajte i radzajte truditese nemojte misliti o godinamauser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 13:23:59   
Anoniman


Ali zato izgledas kao da imas 29 user posted image

Ohohoh hvala na kompl.user posted image
E jis da se ti i Verka preselite u druge teme pa da krenemo drugi krug user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 13:55:33   
IVA 11
Zdravo drage moje crtice! Ima li koja nova trudnica? Navijam za sve i ljubim vas puno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 14:26:06   
Dada81
I ja zelim ko ceka,da ubrzo doceka svoje crtice.Znam kako je kada sam ja ugledala svojeuser posted image user posted image Ivo,trebas da si cesce na ovoj temiuser posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 15:45:20   
Maslacak15
Pozdrav crtke,
Devojke su vec sve manje vise rekle ja evo da sumiram sta kaze nauka. To mi dodje profesionalna deformacija. Uprskos rasprostranjenom narodnom verovanju zena od 32 godine nije nikakva " matora porodilja". I iako fertilitet u principu lagano opada kako starimo, to je minimalno sve do pred kraj 30 tih. Necu da vas bombardujem grafikonima, verujte mi na rec razlika u plodnosti izmedju zene od 25 i prosecne zene od 35 je vrlo mala. Problemi zapravo krecu tek ulaskom u petu deceniju i tada jako brzo se sve odvija. Znaci sa 40 velika vecina zena ce moci i dalje da zatrudni a vec par godina kasnije samo mali procenat, dok je posle 45 spontana trudnoca je ravna cudu.
Ja licno sam pred prvu trudnocu imala problem ( ispostavilo se trivijalan), stare crtke i ringerajke to znaju, i zatrudnela sam posle 2,5 godine pokusavanja kad sam otkrila caku. Porodila se sa 34 i kao prava plavusa uspela da zatrudnim, samo sedam meseci posle porodjaja od jednog jedinog nezasticenog odnosa ( nisam mislila da to moze meni da se desiuser posted image . I porodih se sa 35,5. Toliko o padu fertiliteta.
Imate dovoljno problema i bez izmisljenih dijagnoza, borba za bebu je dovoljno komplikovana za neke i bez toga da ih neko proglasava za matore a nisu. Samo napred Verka i ostale 30- something user posted image
user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 16:05:09   
superm
Wow, nisam verovala da ce jedna moja recenica izazvati ovakvu buru.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 16:07:47   
superm
Sve moze da se izvuce iz konteksta i zloupotrebi.Ako neko to zeli.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 21:18:45   
Maslacak15
Superm,
da ne zaostravamo raspravu, ajde probaj sledecu vezbu. Zamisli da imas 35 godina i nula dece, i da prolazis kroz veliku borbu da zatrudnis godinama u nazad. I onda procitaj tvoj post "Vremena bas i nema na pretek..." i razumeces. Mozda. Ako ne razumes, probaj ponovo da ga procitas. Zato sto je tesko staviti se u poziciju ako nisi osetio na kozi. Ne radi se o izvlacenju iz konteksta nego su takve zene osetljive, i sto sta ih pogadja ( s razlogom) i poslednje sto im treba je hranjenje paranoje da su prestare ( tika taka tika tika).
Imali smo vise puta slicne rasprave na slicnim relacijama ( ne sa tobom, sa drugim clanicama), kapiram da se ne radi o predumisljaju i losoj nameri ali ne treba da se vredjas sto je izostao aplauz. Pozdravljam te.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 21:28:28   
bubulence
mislim da niko nije nesto lose ili pogresno shvatio.
superm ti imas dvoje dece i ostvarila si se kao majka, to je najbitnije. trece dete mozes i za 5 godina da rodis ako budes zelela a svakako da ne treba sada da ga radjas ako nisi sigurna u tu odluku.
ostale zenice su se nadovezale na pricu o godinama ali bez da se neko uvredio, nego eto..
kao sto sam vec rekla, svako treba da oseti tu srecu pa nema veze sa koliko godina...
npr ja se sada osecam staro da nastavljam skolovanje a evo mm, ako Bog da, u septembru ipak zavrsava diplomski. a mladja sam od njega. znaci nisam stara nego su mi godine izgovor. tako mislim i da si ti daleko od stare zene za radjanje nego samo sada nisi spremna pa trazis neki izgovor i to je sasvim ok...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 21:53:49   
superm
Dakle, rekla sam da nema bas vremena na pretek, ali za MENE ili U MOM slucaju. Pri tom ne mislim da su zene od 35 pa nadalje stare za bilo sta, pa i za radjanje. Naprotiv. Svako ko me dobro poznaje zna da je to istina. Ja sam npr, jednoj prijateljici koja ima 40 god i zeli drugo dete rekla da je to fantasticna odluka. Kada sam rekla da to sto imam35 i ne bas vremena na pretek, mislila sam na to sto sada nisam sigurna da li da idem na 3. dete ili ne, i u tom slucaju je bolje da odustanem nego da cekam jos nekoliko godina. Zasto? Zato sto bi razlika izmedju 1. i 3. bila za moj ukus veca nego sto treba. Zato sto sam obe trudnoce prelezala prakticno i imala odredjenih problema i mislim da se to godinama moze samo pogorsati.
Nikoga nisam zelela da omalovazim a sebe ponajmanje. Pozdrav

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 22:00:20   
superm

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

borba za bebu je dovoljno komplikovana za neke i bez toga da ih neko proglasava za matore a nisu.

E, ovo se zove ruzna, ruzna prozivka... I to je ono sto me je razljutilo.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 22:05:50   
bubulence
superm user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 22:08:15   
serpica
Superm mislim da si pogresno shvatila,ne ljuti se,nije Maslacak htela da proziva niti je mislila nista lose veruj mi.Mislila je na zene koje se godinama bore za decu a imaju preko 30 i nesto godina,i da te zene ne misle da su stare,naprotiv. Niko ti nije uzeo za zlo ono sto si napisala,to je ipak tvoja odluka samo su izneta misljenja vezano za godine,neko i sa 30 misli da je kasno da rodi,svi se mi razlikujemo i imamo drugacija shvatanja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 22:44:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Maslacak15


Imate dovoljno problema i bez izmisljenih dijagnoza, borba za bebu je dovoljno komplikovana za neke i bez toga da ih neko proglasava za matore a nisu.

Meni ovo izgleda kao dobronamerna podrska. Superm, nije ovo tebi bilo upuceno, vec generalnom stavu da posle 30-te bioloski sat otkucava.
Nema mesta ljutnji ni prepirci.
Jbga, ja cu se truditi dokle god mogu. Sta da radim? Pocela sam da pravim dete sa 27, ali eto nije islo. Moja majka je mene rodila sa 19. I ona je prva mislila da je sve preko 30 prematoro za radjanje (user posted image ). Ali onda se na svojoj kozi oseti drukcija stvar, pa se i misljenje promeni. Ja sam zelela da do 30-te rodim dvoje dece i onda da gradim karijeru. Jbga, kod mene stvari idu obrnutom putanjomuser posted image
A da me malo bocne to kad neko kaze, imas preko trideset i mator si za decu, bocne me. Nije mi prijatno. I ne mora niko nikoga eksplicitno da imenuje, citam ja iz konteksta. Samo mene to sto je Superm napisala nije uopste naljutilo niti uvredilo, samo me je malo razalostilo. Znaci ne ona, vec taj stav koji deli mnogo ljudi.
Grlic za sveuser posted image Ne cervix, nego dve ruke pod uglom od 180 stepeniuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 22:57:03   
superm

IZVORNA PORUKA: superm

VEROLINA, lepo poslusaj svoje ime i veruj... bice sve dobro...i rodice se jedna mala, prkosna pricljivica nalik svojoj mami user posted image
Sve vas user posted image !

Bice, bice...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
23.7.2014 23:12:12   
Verolina
user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:06:25   
jovicaa
da presecem malo..
posto sam luda, naravno uradila sam danas test, znam da je rano.. 27 dana od pocetka prosle menstruacije i po mojoj proceni deset_ak dana posle ovulacije... i test je blago, blago, ali izgleda pozitivan.... jos uvek ne mogu da verujem. koliko ja znam ako nema trudnoce ne pojavljuje se uopste druga crtica ni najbledja moguca?
znam da je jos uvek rano i da lako mogu da dobijem za koji dan.. ali osecam jake simtpome pmsa i crtica se definitivno nazire, izuzetno je svetla, ali nazire se.....

< Poruku je uredio jovicaa -- 24.7.2014 8:07:11 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:10:09   
adulence
a joooooj pa divnooooooo.....ajde cekamo da potamni malo za koji dan....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:15:21   
jovicaa
ne znam nekako mi je cudno... bolje da nisam radila test sad sam u jos vecoj neizvesnosti.. ali koristim neku terapiju protiv kandide, pa sam zato uradila test da proverim, posto ta terapija ne ide uz trudnocu...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:16:34   
branki*
jovice,da l je moguceuser posted image ajde,bas da vidimo sta ce biti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:48:02   
vonavoj
jovicaa,user posted image user posted image izgleda da je uspelo!! a za kandidu mozes canesten,iako si trudna!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 8:59:20   
Torbica
Jovice user posted image Bas ste ga smuckali brzo! user posted image
Poliginax je skroz ok, provereno, i bezbedan u trudnoci.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 9:42:41   
lelaigor
Jovice, pogledaj moj test u postu crtica za april mesec 25.04, pa vidi kakav je moj bledunjav bio pa sam eto trudna! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo dve crtice 07/14 [chat]
24.7.2014 10:25:20   
superm
Nije nemoguce. Idi na sajt countdowntopregnancy i tamo imas slicice testova po danima PO. Srecno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here