|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 7:50:27   
Trcosava
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 8:32:23   
vikiveki
Dobro jutro mame....mi smo ustali baš rano,popila sam kafu a mali čovek mi je pravio društvo sa milk šejkom.Zalili smo zajedno i cveće i sada gledamo TV.Konačno je progrejalo Sunce pa ćemo posle malo da se šetamo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 8:45:53   
adulence
dobro jutro i od mene,odvela ivku u vrtic,bila u nabavci,sada doruckujem,pa cu da pripremam rucak,pa sve lagano...jutros je bas bilo hyladfno kod nas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 9:12:38   
emicaa
Već jul,kako vrijeme leti.
Ja se moram bacit na učenje,od moje zaove muž predao papire za državljanstvo
I izgleda će dobit odbijenicu jer ne zna dovoljno o švici a ja predajem 2015 i moram sad učit o njihovoj politici,kulturi,geografiji i što je najgore švicarski jezik,ja pričam čisti njemački a sad im je najnovije da za državljanstvo svako mora švicarski pričati user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 10:37:37   
Jole84
Dobar dan mame,od mene i Mile user posted image
nas dve ženskice same,uživamo i vrtimo vrtešku user posted image Čekamo sveki na kafu i malu pomoć user posted image Juče sam shvatila da je Mila prerasla one prve stvarčice koje su joj visile,jupiii user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 10:53:25   
anci kv
emice,kad znaš nemački onda ti ni švicarski neće pasti teško,auh
Jole,samo vi lepo napredujte,pa ćeš već sa 5 meseci imati pun džak malih stvari!!!
žene, ko bi rekao da je jul...ovo vreme ništa ne obećava sem kiša i ledenicauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 11:04:27   
Torbica
Poljubac i od nas! Ovde prziiii bas bas! Kao morzevi smo, ne izlazimo iz vode!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 11:06:05   
Sanjica26 RR
A nas tri smo se instalirale na podne puzle. Htele smo da se setamo, ali duva neki vetric. Rucak imam neki za mm i meni. Samo deci da spremim ruckic kad njih dve legnu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 12:07:08   
mtajcica83
Dobar dan da se upisemo i u julsku temu..user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 13:24:26   
ivaMark
Zdravo mame user posted image

Sanjice, Pozarevac i njegov vetaaaaar, samo da nije jak...

Emice imas vremena, godinu dana skoro a mislim da se svajcarski ne razlikuje mnogo od nemackog sem u dijalektu, nije potrebno uciti onu osnovu: a, b, c user posted image

Torbi, uzikajte i za nas koji smo u cetiri zida..

Meni dosla sveki da cuva J, trebala sam na kontrolu...kad me zovu iz ordinacije da otkazu pregled... Jeeeee, ne moram da brinem kako ce njih dve jer J nikada nije bila sa babom sama, baba ne zna ni pelenu da joj promeni. Pao mi je kamen sa srca kada su mi to javili.

Evo izvela je napolje i kaze meni: ti sad mozes rucak da spremas...a ne....ja cu sada kafu jutarnju da popijem user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 15:13:01   
emicaa
Ma imam vremena naučiću ga,i njemački sam brzo naučila,problem je što nemam volje da ga učim jer njihov dijalekt mi se uopšte ne svidja...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 17:25:17   
doktorkakristal
zdravo mame mi bili u ku[povini nekih sitnica za stan,ja se jutros probudila ukocena,pa mislila da ce proci,kasnije se javio otok izmedju ramena i vrata sa leve strane nisam mogla ruku da mrdnem pa otisla da primim injekciju pa me malo pustilo,ali kad ja ne mogu da odmorim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
1.7.2014 23:38:24   
Sanjica26 RR
Pozdrav zene! Do sada sam sredjivala po kuci dok svi spavaju. Jednostavno ne stizem sa njima dvema i ako su dobre. Posebno Teodoru moram da pohvalim. Ovih dana je bas dobra. Cim Sofija treba da spava ona se povuce u svoju sobu. Nesto se ovih dana i rastuzila. Kaze kako bi volela da bude opet beba. Valjda vidi kako Sofiju nosimo,pa je pozela. Od prvog dana kako se Sofija rodila trudimo se da je ne zapostavljamo. Cak stavise sa Sofijom ne stizemo kao sto smo radili sa Teodorom.
Odoh da procitam koju stranicu knjige i da legnem


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 1.7.2014 23:46:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 8:28:08   
vikiveki
Dobro jutro mame....osvanuo je baš lep dan,moj mali arambaša doručkuje pa posle planiram da odemo da se prošetamo do vrtića,treba da uzmem još neke sveske koje su mi ostale jer pravim portfolio za svako dete pojedinačno,tu im lepim sve radove od prošle školske godine i zapažanja o njihovom napretku...tako da imam posla i kada sam na odmoru.Tako da sada koristim vreme dok su mi dvoje starije dece kod babe i dede da odradim to što treba pa ćemo za koji dan i mi da im se pridružimo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 8:46:26   
emicaa
Dobro jutro,ja sam jutros ranim jutrom išla u apoteku kupit mm lijek protiv gripe,kuka kao da će svake sekunde ispustit dušu,strašno

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 8:56:16   
dijana1*
Dobro jutro.
Jao Emice izvini smesno miuser posted image tako i moj ali i vecina muskaraca kuka.
Mi se polako vracamo u normalu. Vuka sam sinoc malo izvela napolje i slusao me je za divno cudo. Sanjice sta nam je sa decom kada su tako dobra. Nesto ima u vazduhuuser posted image Kosta u petak prima vakcinu. Jos to da pregrmim i od ponedeljka smo kao novi.
Kaze mi juce jedna drugarica jaooo al si se ti " izduvala" prosli put kada sam te videla ( pre 2 meseca) bila si ogromna, ali ogromna, bas ogromna. Koja krava. Skinula sam 2-3 kg za to vreme ali ne moze mi tako reci prvo zato sto nisam bila ogromna a drugo pa i da jesam rodila sam. Ja jos nikoga ne znam ko nosi M velicinu a da je toliko ogroman da je za cudjenje. Glupave, ljubomorne zeneuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 8:58:17   
Klarita
Dobro jutro i od mene.
Klaru mi juce ujelo dete za rukicu, bas, bas jako. Opet sam sinoc s njom vezbala kako da SADA pesnicom udari dete koje je ujede preko zuba user posted image mm mi rekao da nisam normalna, ali ja vise necu da dozvolim da place i kida se user posted image pa kad nekom naduje usta, da vidim da l' ce da se seti da ugrize jos nekog, pa majku mu vise...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 9:10:48   
big mum
Mame, mame stalno u nekim problemima oko djece i muževa.

Nekad kao da ih pukne neka blesavost,pa po cjeli dan samo kmeze i nešto izmišljaju.Ovi moji su zadnja dva dana pošandrcali totalno.Plaču,otimaju tuku se ,skidaju se goli po kući i sl.Rjetko kad se baš lijepo igraju.

Dijo ima baš ljubomornih žena,tipa one slike koju sam postavila na klik

Takvima se samo nasmijem i kažem da smršala sam na djevojačku težinu pa nek crknu od mukeuser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 9:18:12   
Sanjica26 RR
Klarita secam se sad da je moj brat dolazio iz vrtica sav u modricama. Onda ga je moja strina uhvatila i naucila da im vraca. Jednom prilikom tata dolazi po njega, vaspitacice se zale na njega jer bije decu. Moj tata ju je odmah pitao: " Jel ga oni prvo diraju"? Naravno da jesu. Onda nemojte da se zalite.
Bas se plasim za moju T i ovako je mrvica. Ne zna da se brani. Najvise vole da joj cupaju kosu.user posted image
Dijana juce mi je mm drzao predavanja nakon mojih komentara kako je T poslusna. Otvorio mi je oci da previse trazim od nje i ocekujem. I stvarno je u pravu. Preterujem stvarno. Juce je bila toliko fina. Verovatno zato sto sam i ja promenila taktiku.
Sofija i ja smo budne. Sad idemo da budimo T i pravac napolje.
Moj muz je juce dok smo T i ja bile napolju, oribao kuhinju, ukljucio masinu za sudove i Sofiju okupao i uspavao.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.7.2014 9:22:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 11:08:28   
emicaa
Dijana vjeruj mi i ja se smijem kad ne vidi,baš su tetkice.Ako Teodora bude kao ja neću je morat učit da se brani ona će to sama,ja sam muškarce redovno tukla i kao djevojčica i kad sam odrasla a uvjek bila švrćo user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 14:09:22   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26


Bas se plasim za moju T i ovako je mrvica. Ne zna da se brani. Najvise vole da joj cupaju kosu.user posted image




Sanjice ja mislim da joj je takva priroda. Evo ja svoju D nisam ucila ni da se brani niti sam ikad upadala u decije svadje ali da vidis kako zna da se brani user posted image . Kad je njen brat od ujaka gurne, ona nista, drugi put je gurne ona nista a treci put kad ju je gurnuo znas kako je i ona njega. hahahah..ja se valjala od smeha. nek se bori. Ja ne uskacem ako ce da trpi da je gurkaju neka trpi ako ce da se bori nek se bori. Mislim da je to sve do karaktera. Naravno ima tu i vaspitanje velikog udela. Npr mnogi roditelji kad se dete udari o sto i pocne da place kao udare sto da mu vrate. Ja nikad tako nesto nisam uradila. Ne mora po svaku cenu da se vrati udarcem, kako ne treba udariti drugo dete ne treba udariti ni stouser posted image

Jao mame danas dan ludnica. D i ja sele u afto sa mojom drugaricom iz Dubaija i ajd drugi pokusaj upisa u vrtic. Mi tamo, a ono guzva nevidjena. Sta cu cekam, opremile se ovaj put sa igrackama, povela sam tu drugaricu da zanima D ali nasla je D tamo drugare. Deca se njare haos, kad krenula i moja D, a jedna me zena gleda (sigurno je i ona mama cim stoji tu) u fazonu "ucutkaj to dete" kad krenuo jos jedan mali jos gore da se njari a ta zena samo prevrce ocima. Bas je deci super da stoje u redu sa roditeljima. Mislim se u sebi ocito ima nekog ko joj cuva dete sto onda upisuje dete u vrtic. Srecom moja D se brzo oraspolozila (nazalost taj mali drugar nije bas je jadnicak drekao) ali dali smo mu neku guralicu macu pa se smirio. Kad mi zavrsili i da uzmemo guralicu i da idemo a on krenuo da place sto smo mu uzeli guralicuuser posted image . Ma haos jedan ahahha a naravno samo jedan salter radiuser posted image

Posle smo otisle nas tri cure na strand. Moja drugarica prakticno sama pila kafu ja sam D ljuljala, pa je vodila na trambolinu al dobro igrala se malo i sama u pesku, pa sam zbrzala kaficu. Dosle kuci, ona zaspala u kolima a ja brzinski pristavila rucak i evo krcka se.Zaspala mi je nesto pre 1, obicno ona oko pola 12 zaspi al ajd danas smo vrdale.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 16:06:37   
Anoniman
klarita, samo je uci. ja sam blesava ucila moju da ne sme da otima tudje stvari ako joj ne daju sami i da ne sme da udara drugu decu, a sad pokusavam da ispravim to. nedavno na nekom rodjendanu je jedna mala bas ustipnula jako za ruku, a ova moja sva zacudjeno gleda i kaze "mama, ona mene stipa" lepo sam joj rekla kao i prosli put kad se slicno desilo u igraonici sa jednim decakom, ako tebe neko prvi udari, ustipne, zeza, uradi i ti to isto. a ona meni "ali ja necu da ga udarim!"
a sto uvek udaram kad se udari o njega, hahaha

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 21:33:24   
doktorkakristal
tek sad da vam se javim,pisem iz stana ceo dan u frci,sama sam sa D muz ostao u kuci nas dve uzivamo u stanu,nasa prva noc ovde ljubim vas sve

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 21:50:14   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Dunja i ja se danas nauzivale. Na strandu pa posle rucka i kuci, jos nam dosao moj bratanac i uzeli oni kantice lopatice i grablje i kanticu za zalivanje i pomazu mi u basti. Ja rekoh aj malo da im sve napravim zanimljivijim i da im umesim malo zemlje heheh tj blato i ja im napravila krofnu (moja D odmah rekla njamo ja se vec uplasila da ce da je pojede ahahha) pa smo pravili kulu pa svasta nesto i onda su dosli odrasliuser posted image . Izgrdili me kao da sam decu bicevala a ne da sam se igrala sa njima. Jos sam ja bila i najprljavija ja sam im sve to pravila a oni su samo dolivali vodu i kao mesali tim njihovim lopaticamauser posted image i kao kako ja njih brljam, ja volim da su oni prljavi ja to namerno ja ne znam stauser posted image . Mislim odlepila sam. bratanac je naravno hteo da nastavimo a verujem i moja D (samo sto ona ne zna da mi kazeuser posted image ) ali smo prekinuli i onda smo se oprali, pa su me jos kritikovali kako su sad i mokri i bla bla bla bla bla bla bla.... Mislim zar im nije drago da sam ja dezurna budala koja se uvek igra sa decom???? Bas sam odlepila. Snajka ce isto dici frku kad vidi sina, ali sto ga salje na salas cakum pakum sredjenog pa brate mili na SALAŠU smo i prljaju se makar se prasnjave ako nista drugo. boli me uvo. Mi smo se igrali i tacka. I sutra nastavljamo samo li bude ovako lepo vreme. Ima stalno da se blatnjavimouser posted image svima u inat.

E tako. Ovo je mozda vise bilo za negativu. Nem pojma ali eto ovde vam se pozalih. Moji naravno spavaju. Ja cekam da me zove drugarica da se pozdravimo.

Pozdrav za sve mame

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
2.7.2014 22:19:06   
Sanjica26 RR
Naravno i kod mene svi spavaju. user posted image Zavrsavam knjigu. Knjiga se zove "Jedan u milion". O decaku koji ima autizam. Pisana je po istinitom dogadjaju. Odusevljena sam kako je majka decaka. pozrtvovana. Eto Branki ako vidis ovaj post uzmi obavezno. Pozitivna je knjiga. Decak je genije.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.7.2014 22:20:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here