|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 8:37:24   
dijana1*
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 1.6.2014 9:14:24 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 8:59:30   
anci kv
već jun..auh kako trčkara vreme
Ajde mame,ustajanje,ne zabušavajteuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 1.6.2014 9:14:58 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 9:38:43   
vikiveki
Ne zabušavaju mame,nego decauser posted image
Mi ustali i već je krenula žurka bez prestanka,ko je prvi počeo ds se bije,ko se kome rugao...ja polako pristavljam nedeljni ručak i raspremam jutarnji haos posle oblačenja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 10:05:41   
emicaa
Samo da vam mahnem pa idem,radim danas po podne.juče sam konačno posadila cvjeće na balkonu.još 20 dana i eto mog rodjendana user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 11:25:30   
adulence
Dobar dan,Emice pa tebi. Meni je istog dana rodjendan...mi polako odbrojavamo jos 11 dana i morence

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 11:38:07   
Torbica
Daaan!
Mm sprema danas rucak napolju, eno i decaci se zabavljaju sa njim, cera sprema svoju sobu, jeee. A ja malo kuhinja, malo ovdi. Stavila sam u pekaricu da mi zamesi lepinjice pa cunjam za neki lep kolac sa visnjama!


< Poruku je uredio Torbica -- 1.6.2014 11:39:41 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 11:59:10   
dijana1*
kosta spava, Vuk gleda crtani a ja pijem prvu jutarnju kaficu iako je uveliko dan user posted image
Torbi ja sam pravila kolac sa visnjama i okacila sam ga u C kuhinji pa mozes da pogledas. Lagan je, pravi letnji kolac user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 12:29:34   
Sanjica26 RR
Mi smo se vratile sa sluzbe. Sad sam ih spakovala za spavanje. Sofija se teze uspavljuje. Muxe je desni. Krenem jyce da masiram kad ono nesto bocka. Zubic provirio.user posted image
Gladna sam, ali izgleda cu morati da pricekam.
Torbice eto ti Didin kolac sa visnjama.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 1.6.2014 12:32:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 16:27:24   
vikiveki
Mi ručali i sada mm spava,srednji sin je otišao kod nekog druga, mlađi je za danas završio sa spavanjem pošto je to odradio jutros dok smo mi bili kod komšija na kafi.I meni se spava ali ne mogu da ih ostavim same, tj. mogla bi da ih ostavim jer je Viki velika i uma da čuva S i lepo se igra sa njim ali on bih osmah došao da me budi...a duša mi spava

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 17:17:37   
Torbica
Hvala zene, Dijana probacu sigurno, sad su visnje u jeku, a za Didy-n mi je falila slatka pavlaka pa sam napravila jedan super sa Coolinarike, kombinovala sam, okacicu.
Nagovaram mm da idemo kod drugara,a on mora nesto da crta user posted image Tezak je za druzenja, ili radi u kuci, ili projektuje, ili cuva decu dok ja skitam user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 17:23:52   
vikiveki
Ja sam nešto malo peglala šta će ko obući sutra kada krenu u vrtić i školu...još dve nedelje i kraj školske godine.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 17:53:07   
Torbica
Moja smizla je sklopila jednu masinu vesa, ima jos jednu, decaci orcaju, leti perje user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 17:54:29   
lanajelena
Ja radim Lani domaci a ona pravi haos po stanu,vec se vidi kakav ce djak biti user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 17:56:34   
Sanjica26 RR
I meni se negde ide. Dobila sam upalu misica jer mi je Sofijasve vreme spavala na rukama na sluzbi. Bas me sad boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 18:00:38   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja radim Lani domaci

Uz net, fb i RR. Bas za primer.user posted image


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 18:01:30   
Torbica
Joj Sanjice, kad se set_im, kao da je bilo pre sto godina. Moji spartaju i druze se, kod nas ima bas puno decice. Standardno 15-20 a vecim praznicima ihaj vise. I bas je opustena atmosfera. Moji su naravno oko pevnice samnom, svi su oguglali, deca kao deca, moja su sve samo ne mirna.

< Poruku je uredio Torbica -- 1.6.2014 18:03:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 18:04:16   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja radim Lani domaci

Uz net, fb i RR. Bas za primer.user posted image


user posted image zavrsila sam malopre

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 21:08:00   
doktorkakristal
zdravo mame,ja sinoc bila na proslavi 10 godina mature,bilo je ekstra,juce ceo dan sredjivanje cak sam i zvala devojku da mi odradi profi sminku user posted image naravno pljustali komplimenti sa svih strana taman da se malo nahrani ego user posted image jutros dete poslala kod mame pa odmarala veci deo dana,tj oporavljala se i sad svratih da vidim sta se desava,nego videh na nekoj vremenskoj prognozi skoro ceo jun kisan user posted image ako bude tako izludecu u kuci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 21:10:35   
anci kv
doco,pa tek je počeo mesec,polako
Jel izdržao nokat proslavu?user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 21:19:56   
Torbica
Anci legendo!
Meni stiglo 10 domacih pilica pa cu da se pretvorim u mesara, samo da malo prozujim ovde..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 21:37:54   
serpica
Dobro vece mamike....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 21:52:43   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Torbica

Anci legendo!
Meni stiglo 10 domacih pilica pa cu da se pretvorim u mesara, samo da malo prozujim ovde..

kažem ja da joj fali piletinauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 22:07:42   
vikiveki
Anci user posted image ja imam pun zamrzivač mlade piletine.....a pored sebe starog iskusnog petlauser posted image
Šalu na stranu ,ja spremam decu za ujutru i njihove posloveuser posted image ,ćerku sam već sredila sad su na tapetu sinovi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 22:37:31   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: anci kv
Jel izdržao nokat proslavu?user posted image user posted image

user posted image


Dobro veceuser posted image
Doco i ja sam cula da ce biti kisno. Imam osecaj da ce posle toga biti +50user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
1.6.2014 23:06:03   
Klarita
Ako me pa nesto vise iritira nego kad se utepam kucajuci,a ode mi post user posted image

Sutra, sem sto je vreme za samoutepstvo, necemo imati struju od 7-8h do 17-18h, ceo grad user posted image

A, samim tim ni vodu user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here