|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
6.7.2014 12:45:08   
Anoniman
Dobar dan mamike,kako ste?
Redovno pratim sta pisete,al jednostavno nemam vremena da pisem!user posted image
Kod nas nista novo,Hana je vrtirep kao i pre,Filip zeza sa spavanjem. Mm ima problema sa pritiskom bas se brinem,pije terapijuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
6.7.2014 21:23:45   
doktorkakristal
zdravo mame,ni ja ne stizem da pisem,jutros se pricestile ja i D,pa posle bili u nekoj skitnji i tako,sutra opet sa njom odoh u stan ,izgleda da joj izbija i ova druga jedinica opet je nepodnosljiva,slabije jede ,ujeda,nervozise user posted image izludece me njeni zubi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
6.7.2014 22:20:46   
Torbica
Cao mame!
Mi uzivamo jos koji dan a bas smo konstatovali mm i ja kako bismo mogli ovako do septembra, oktobra user posted image  Mi nismo od onih kojima kojima more dosadi...
Jutros su se moji ukomirali pa sam otisla sama do Kakova na Liturgiju, bas mi se islo. Dosla u pola deset a moji svi spavaju, lenstinice jedne. Ceo dan na plazi.. Juce i danas skitamo na susednim plazama koje su 10 min od nas, ovde su talasi doneli neke drangulije, pa nije onako cisto kao sto je bilo. Mada kaze komsinica da je danas dobro, verovatno sutra ostajemo tu.
I tako, ne ide nam se kuci nikako, sram nas bilo. Cak nam i bekac odspava po dva sata na plazi bez problema. user posted image  Svi smo kao cigancici jedino je mm kao rak, koza mu je osetljiva i ne pocrni nikad. Ljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 1:00:57   
Azra_
Jao Torbice, divno!!! Vi ste tamo domaći. Kakovo je prelepo! Ja sam bila baš oduševljena zelenilom, maslinama, dete hranilo one ribice. Naravno crkva, posebna priča. Uživajte!!!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 7:31:37   
adulence
Dobro jutro mamasite,ja ispratila mm na posao,i leakarim,cekam da se ivka probudi...Torbi,uzivajte,mogu da zamislim kako vam je lepo....danas ce opet biti pakao,tj,cini mi se da je vec jako vruce....lep dan zelim svima...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 7:56:52   
doktorkakristal
jutro mame,ja pijem kafu D divlja u dubku,kasnije idemo u stan,bicemo dole sutra mi stize kuma sa bebicom user posted image
svima lep dan

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 8:53:12   
emicaa
dobro jutrooo,jos dvije sedmice i idemo opet za bosnu,jedva cekam.danas nikako nije moj dan,na danasnji dan prije dvije godine mi je pogunuo ujak,jos se nisam od tog oporavila.zelim vam lijep danuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 9:35:15   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Kosta spava a ja uzivam u kaficiuser posted image verovatno ce biti kratko ali slatkouser posted image
Torbi vi bas uzivate.
Mm i ja za vikend idemo na more sa kumovima bez dece na jednu noc. V i K ce cuvati moja mama i sveki. Idem malo da odmorim glavu a krajem meseca idemo sa decom desetak dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 10:02:15   
Torbica
Jutro! Hvala drage, ljubim! Mrzim pakovanje za kuci, mada ja to sve naguram za sat vremena. Jos dva dana user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 10:51:28   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Od jutros sam u akciji. Imamo i goste, pa treba da spremam rucak.
Mene ubi alergija. Ima vec mesec dana.user posted image
Joj kako bih volela da nam neko pricuva decu na pola sata. Mogu samo da mastam.user posted image
Treba mi odmor jer od septembra startujem sa poslom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 12:00:59   
Klarita
Dobar dan, zene!
od ranog jutra smo po gradu zavrsavali N i ja obaveze. Konacno sam uzela pin za karticu za bankomatuser posted image , popili kafu pored reke, sad se ukomirao od spavanja, bas je vrucina, ali neka, ja volim vrucine, ne volim hladnocu user posted image
Kasnije cu da pravim kantarionovo ulje. Spremila sam flase i kantarion, samo jos mm da mi donese maslinovo ulje...pa po K u vrtic, pa sve jovo na novouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 14:13:49   
vikiveki
Dobar dan mame...moj mali vragolan spava podnevnu dremku,a ja nešto pisala za posao pa se sad malo odmaram uz kafu...baš je vruće morala sam i klimu da upalim.Još tri dana i idem u zavičaj,malo na odmor i da pokupim decu, ne mogu više baba i deda da izdrže taj tempo.sada razmišljam da li da spremam nešto za ručak ili da podgrejem ono što nam je ostalo od juče,sada nas je manje pa ono što napravim nema šanse da pojedemo za tri danauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 16:10:06   
adulence
Dobar dan zenskaci,Ivka spava ubila je ova vrucina,pa je komirana...a ja cekam dragog mi muza da dodje sa posla i da pijemo kaficu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
7.7.2014 17:01:33   
anci kv
konačno da se banjamo u dvorištu u bazenu. Po ceo dan. Ljubim vas

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 6:27:36   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Mm odlepio skroz na skroz juce i zapeo da idemo na more odmah sada odmah ahahha...Ja naravno nemam nista protiv ja obozavam iznenadna putovanja jos more pih gde ces vece sreceuser posted image . Elem na kraju se odlucismo (pisala sam u temi kuda u CG) da ipak idemo u Grcku. Za iste novce mozemo otici, put je laksi do Grcke nego do CG jedina razlika je u tome sto ako odemo u Grcku ja bih kuvala a ako odemo u CG onda planiramo hotel da se ratosiljam ja kuvanja. I ja pristanem na Grcku i kuvanjeuser posted image . Zakazali smo izradu pasosa za D. Al sad muka videli smo sjajne ponude na netu vec od 135e npr za Nea Skioni i Zakintos i svasta nesto, al ne mogu da bukiram nista jer D nema pasos a procitala sam da se ceka i do 30 dana. Tako da cemo cekati da D dobije pasos pa cemo da vidimo neku last minute ponudu pa da uskacemo. Najverovatnije ce biti tako hahah...Nema veze samo nek mi idemo a u stanju sam ja da nas spakujem za dan (tako smo mm i ja kad sam bila trudna, prepodne nam javili imate avionsku kartu do Soluna u 16 i 30 a ja i mm u 11 jos uvek bili u pidzamamauser posted image ) otisli mi i proveli se kao nikad hahahah...Jao ma mi smo ti pisurija. Jos tad mi u sebe ko u inat nesto malo eura i samo 300 danara ahahhaah...Verujte ostali smo tad 5 dana u Grckoj i proveli se superiska. MM i ja obozavamo takva uzbudjenja. No ipak sad imamo dete ne bi niposto smeli sa tako malo novaca igde da krenemo, al onda nam nije nesto bilo bitno ahhaha...

D se brckala juce bas dosta, al izgleda danas bas i nece jer je oblacno i pirka neki vetar.

Odoh mame da pripremim sta mi treba danas za rucak smislila sam sta cu. Pozdrav

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 6:37:03   
branki*
MLJ,idete na more,superuser posted image ne sumnjam da ce vam biti lepo gde god da odete.bas je to lepo kad imas kucu,pa dvoriste,razapnes taj bazen,dete se brcka,uziva,napolju po ceo dan..kod nas klasika-mm ode na posao,ja budna od 6,pijuckam kafu,potopila sinoc pasulj,pa stavila sad da se skuva.sa paradajz i krastavac salatom ima da bude super,mljac.bas nisam ga odavno jela.boza spava..kasnije kod logopeda,i to je to.bice topao dan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 10:36:10   
reve84
Zdravo drugarice!
Nadam se da ste dobro....Kod nas je vec pakao napolju, sparno i ne moze da se dise ...najavili kisu za popodne....

MI konacno primismo 3. pentaksim jutros...Izmerili se i smizla ima 6800g...Doktorka opet kao malo je...nudite je da jede cesce...Bla bla...Odlepih vise od toga malo je i malo je...Ona pije mleka izmedju 150 - 180ml i ima 2-3 nemlecna obroka u toku dana...Mrljava je ali ako je nudim sa manjim razmakom od 3 sata nece da jede...valjda je jos sita...Kaki lepo 1-2 puta u toku dana...

Ljudi sta jos da radim...Zapalicu ovaj nas DZ!!!

Pozz!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 11:29:01   
Misha i Ljisha
E na kraju ce ipak kisa a sa mene sve kaplje koliko se znojimuser posted image

Inace mame mi smo juce otvorili sezonu lubenica. Ubrali smo jednu i bila mmmmmmmmmmmm...Jupiiiii jos koji dan i eto nama stalno benice

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 12:27:39   
Klarita
MiLj lubeniiiiiiiiiceeeeeeeeuser posted image Moreeeeeeeuser posted image Uzivajte!

Mame, mi danas bili do savetovalista. Pisacu u temi o napredovanju i ishrani. No, sta mi zapara oci i mozak, bebe obucene kao da je sneg do kolenauser posted image jedna pre nas umotana u cebe, a obucena u benkicu i prslucic neki sa sve dva para carapauser posted image N je spavao na onom pultu za bebe, pa je dr prisla da ga poslusa i sledeca beba leze do njega, jao majko mila, umotana u zimsku dunjicu, u ZIMSKU, ja u soku. N spava, obucen samo u bodic, bez carapica, a baba koja spusta dete do nas pita: "Ne li u je sino ladno na noge?" user posted image Reko: "A, vama na vase?"
Kuku, zene jos sam u sokuuser posted image

K je u vrtic, N se ljuljuska i ne moze da zaspi,muci se, ja malo zasela na RR
Sve vas user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 13:03:40   
emicaa
Klarita na sve strane ih ima što tako upakuju djecu,kad vidim djete u kolicima koja imaju onaj vuneni uložak u sred ljeta kosa mi se digne.ja sam par puta obukla malo više jer je meni uvjek hladno pa sam vidjela da se kosica znoji i od tad sam je prestala oblačit koliko i sebe.ovde inače opet kiša,ludim već,ne mogu sastave dva sunčana dana user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 15:58:07   
anci kv
kod nas je tolko sparno da priželjkujem kišu
Dunda spava,a ja čekam mm da donese mini pekaricu da zamiriše hleb jednom i kod mene..user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
8.7.2014 22:43:30   
Misha i Ljisha
e slatko sam se nasmejala na ova njuz net clanakuser posted image

Moji spavaju ja cekam da se ohladi kozije mleko sto sam skuvala za D pa da idem i ja u krevet

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 7:32:05   
big mum
Jutrouser posted image

Sinoć zaspala oko ponoći te se cjelu noć po običaju šetamo po kući.Djeca nikako da se nauče zaspivati u svojim krevetima i da tamo ostaju .Zaspu sa nama jer se boje u svojoj sobi onda ih prenosimo te oni u toku noći dolaze jer nevole da sami spavaju.Prvo stiže Strahinja pa onda Sofi,e onda ja idem sa Sofi u njen krevet jer nema mjesta u našem za sve.E onda mm ide ujutro na posao pa ja prelazim opet u svoj da Strahinja ne bi spao a utom stiže i Sofi jer naravno nemože da spava samauser posted image user posted image


Planirali do rodice danas ,međutim nadula se kiša padatiuser posted image
Dosadilo mi je sveuser posted image ubi me monotonija.Od mora i ove godine izgleda ništa.Renoviramo stan i svaki dinar ode tamo.''bem ti zidove i muža i sve višeuser posted image user posted image
Mislila sam barem na produženi vikend samo da odem negdje,ubi me ovouser posted image MORE
Zarobljena sa dvoje male djece, njega nikad nema.Još kad kiša pada pa u stanu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Odo se pakovati,stala je kiša sve i da nije ODOH!!!


< Poruku je uredio big mum -- 9.7.2014 7:44:49 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 7:45:42   
dijana1*
Dobro jutro drugari.
I mi smo malo utanjili sa pisanjem. Kosta proslu noc bukvalno nije spavao, dete preplakalo, nocas nije bila sjajna situacija alimnogo je bolje. Sumnjam da mu izbija zubic ali posyo je prosle nedelje vadio krv i nije bas bilo sjajno ipak sam ga juce odvela kod dr da ga pregleda da ne rizikujem. Ima malo sekreta, odbija hranu ali beba je u principu zdrava. I dr. misli da ce izbiti zubic. Kaze da je i ovaj prvi izbio na cudan nacin, nema crvenila, otoka, ma niceg, samo zub.
Klarita ljudi misle ako je pala kisa da je hladno user posted image nadam se da su ih posavetovali da je to pogresno.
Reve bitno je da Iva napreduje i ona ocigledno ima svoj neki ritam. Nemoj da se nerviras, hrani je na 3 h.. Pa ne mogu sve bebe piti po 210 ml. Ja sam Kosti par puta dala AD mleko i popije oko 150 ml.
MLJ uzivajte na moruuser posted image
Ljubim vas sveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 9:10:57   
emicaa
Jutro od nas dvije,joj žene ubi me ovo vrijeme,hladno hladno katastrofa,hoću suncee user posted image .Teodora slini a neda da joj očistim nosić,stalno vodimo borbu.nadam se da ste svi dobro.cmok

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here