|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
14.7.2014 15:12:49   
Sanjica26 RR
Odoh za koji sat da se vidim sa Torbicom. Jedva cekam!user posted image
Razmisljam se kad budem prestala sa dojenjem da predjem na neko organsko mleko sa lesnikom. To da dajem Sofiji da pije umesto kravljeg ili adaptiranog.
Uzivaj Dijana kad vec mozes.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 14.7.2014 15:13:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
14.7.2014 16:30:54   
Torbica
Evo ja u niskom startu, cekam da se javis pa da krenem user posted image
Inace, dobar dan!
Danas sam skinula u lokalnoj anesteziji dva mladeza. Jedan sa prepone koji sam na moru povredila i jedan ispod lopatice koji je malo veci. I radujem se da sam se i toga resila! Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 9:12:27   
adulence
dobar dan mamice,odvela Ivku u vrtic sada sam doruckovala,pa se spremam za spremanje kucice i kuvanje..,.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 9:21:31   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Mi nocas stigli kuci i celo jutro mazuljanje sa indijancima. Bas su mi nedostajali.
Samo da vam mahnemuser posted image
Torbi, Sanjice, NM prelepe steuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 9:33:49   
Torbica
user posted image Hvala Dijana!
Dobar daaan!
Moj malisa je u vrticu a ja cekam patronaznu, doci ce da procaskamo, divna je zenica stvarno. A inace imam u planu da ispakujem komplet kuhinju jer sam navukla sto rka i da deo izbacim, ostalo slozim. Ponovila sam se sa Tupperware posudjem, i nemam gde sa njim... Sve mi je krcato user posted image
Sanjice, cekamo te jos jednom bar user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 12:29:17   
doktorkakristal
zdravo mame mi u stanu,isla da predam dokumenta na jos jedan konkurs u nekoj privatnoj klinici,do sad sam predala papire na 4 mesta i nigde se jos nista ne zna,poludecu vise oko ovog posla user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 13:09:20   
mtajcica83
Dobar dan i od mene,Kod nas neko muljavo vrijeme cas oblaci cas sunce a sparina uzas.Nismo cijelu proslu sedmicu isli na plazu em sam ja imala user posted image i bilo je ruzno vrijeme. Danas cemo najverovatnije ici, a ako more bude hladno, svrco se se igrati sa svojim kanticama i bagerima, a ja cu malo kulirati user posted image ..
Za koji dan mi stizu kumovi, ovdje imaju kucu pa cemo Boze zdravlja provesti lijepo vrijeme sa njima,
Sve vas user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 13:26:57   
Torbica
Nase caskanje do malopre.....Nista od spremanja, mozda veceras kad legnem bebca... Jos malo pa po njega.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
15.7.2014 13:51:39   
Torbica
Kako slagati samu sebe? Imam hor veceras.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 7:45:23   
doktorkakristal
jutro mame,ajte na kaficu user posted image
nadam se da nece biti kise pa da danas malo setamo,inace D je izbio ceo drugi kec hocu reci celom gornjom povrsinom,tako da se nadam da ce sad biti manje nervozna

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 7:55:01   
big mum
Jutro i vamauser posted image

Doktorka nadam se da ćete sad biti malko mirnije,moji su oboje jako plakali kad su im izbijali zubići .Ponekad sam im stavljala čepiće da im umiri bolove,pa su bili mirniji.

Čekam da banda ustane pa moram voditi Sofku doktoru.Stalno joj ide krv iz nosa.Juče je išla 2x.I meni se to dešavalo u tom periodu.Da li od vrućine ili skakanja.
Mislim ništa strašno ali ću ipak odvesti da budem mirnija.

Ne znam šta bi za ručakuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 8:40:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Ne stizem da kuckam. Sutra se vracamo kuci. Nije neki odmor sa decom, ali bitno je da nisam osetila alergiju i da se Sofiji smirio nos.
Juce smo Teodora i ja isle na bazene. Bas je uzivala,a meni je bila milina da ju je gledam. Danas ne rade bazeni,a htele smo jos.
Ova mala je ostala sa tatom i bila je kmezava. Trazila me je po sobi. Ona je u stanju da preko dana uopste ne spava. Bas je muce desn
Videla je juce Torbica. Tri puta sam je uspavljivala i na kraju vise nisam htela.
Najbitnije od svega ovoga da sam upoznala divnu Torbicu. :) Nadam se da ce ovo poznanstvo dugo traje. Kao da se znamo 100 godina. I ono sto kaze "ocas posla" upravo je tako.user posted image Sve radi sa lakocom. To sam napisala za sve neverne Tome.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 9:09:52   
adulence
Joj i ja bih vas tako rado sve upoznala,nadam se da cu u skorije vreme do ns pa barem neke da upoznam divne zenice....ja pravim pizzu pa cemo mm i ja da doruckujemo,a Ivka nam je u vrticu...pozdrav zenice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 9:49:54   
Torbica
Cao mamike!
Jao Sanjice, veruj, kad mi tako kazu, zastanem i razmislim i ne znam.. Ide pa ide. Hvala ti draga, ti si jedna divna dusa, kao i tvoja porodica, skladni i slozni i preslatki! user posted image Bas kao da se znamo, i ja imam utisak kao da se vidjamo od ko zna kad. user posted image Trajace dokle i mi trajemo! user posted image
U 13h idem na previjanje ova dva mladeza a trebala bih i markice za knjizice da podignem, da odem do mts-a da vidim za produzenje paketa...Muz mi uvalio da platim neke racune.. Svasta nesto, a imam utisak od kad smo se vratili sa mora da sam sva spetljana, ne znam sta bih pre!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 14:46:28   
Torbica
E pa, prevazisla sam samu sebe! Sve sam obavila! I sad moj sin i ja jedemo benice, sto on kaze! Lubenice, jel! Evo ga vice - vec si pojeo? Mali papagaj! Idemo popodne kod drugarice i drugara malenog, 8 dana je medju njima, bice uzivancija u pesku! Poljubac svima


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
16.7.2014 15:55:09   
doktorkakristal
zdravo mame mi rucali D spava ja da odmorim malo
SANJICE ne stizem da ti napisem da kapiram kako je kad ne spavaju preko dana D je imala tu fazu pa je proslo,a za zubice mi nista ne pricaj presvisnucemo dok joj ne izrastu ,kao i BIG MUM ja sam joj par puta dala paracetamol i bilo joj je bolje,samo da ne krenu gornji kecevi odmah da bar malo odmorimo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 0:13:49   
vikiveki
Dobro veče mame, ja sam se juče vratila od mojih...bilo nam je super,kao nikad do sada.Išli smo svuda,na mesta koja sam odavno htela da posetim ali nikada nismo imali vremena....e ovaj put smo bili svuda i na kraju u selu smo nabrali pune kante malina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 7:23:57   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Viki znala sam da si ti pisala u ovoj temi u tako kasne sateuser posted image nisam morala ni da pogledam. Dobro dosla nazaduser posted image .

Mame ja i D juce u akciji po basti ceo dan, i moja cura se valjda na kraju umorila ubrala papriku sela na zemlju i pocela tako da je jede kao jabuku i vice njam njam njamuser posted image . Imam blesavo dete. Paradajz jede samo ako ga ona ubere i to na licu mesta i samo čeri, kajsije isto tako i td. Ocito obozava da ona sama ubere i pojede. Nekad me to izludjuje voce mi u kuci trune jer nece u kuci da ga jede a kad izadjemo napolje krene da prozderava sve sa drveca i biljakauser posted image . Srecom sve je ovde organik hehehe...

Lubenice tamanimo naveliko ali moja D ima gasove od lubenice pa joj dozvoljavam samo prepodne da jede, jedemo i dinje (nije jos skapirala gde u njivi se one nalaze ali verujem da jeste da bi otisla na lice mesta i tamo pocela da jede sve sa koromuser posted image )

Imam nesto kukuruza secerca u basti i nabrale smo juce i sinoc sam ga skuvala. Sad cu da joj ga ponudim za dorucak. Treba da nam dodje kupac za lubenice ne znam kako ce moja D preziveti kad covek krene da utovara sto lubenica a njoj ne ostavi nijednuuser posted image . Mislim ima naravno jos u njivi al ona to ne zna hahahaah....

I danas cemo da uzivamo da se prljamo a sutra cemo biti fine pa eto mozda i na rr skup pa u savetovaliste.

Pozdrav mame

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 8:18:49   
big mum
Viki dobro nam došla.Suze mi krenu na oči kad pročitam ovako nešto.Kako je lijepo imati imati svoje roditelje,svoju sigurnu bazu gdje uvjek možeš otići.Kako godine prolaze sve više i više mi fale moji roditeljiuser posted image
Kad sam konačno sazrela kao osoba i kad shvatam šta zaista znači biti roditelj,koliko ljubavi i napora treba da se uloži da bi izveo svoju djecu na pravilan put.
Oni ne znaju drugačije da nam vrate nego poljupcem i zagrljajima a to je složićete se svi nešto najljepše u životu što čovjek može dočekatiuser posted image

Misho tvoja D.prava mala seljančicauser posted image .U njivu ,uberi obriši od sebe sjedi i jedi.Kakav stol i tanjir.Tako su mi najslađi.Moj Strahinja stalno hoda bos,šljapka po lokvicama,bere jabuke,jede crne dudove sa zemlje.Bude kao user posted image Stalno negdje njuška zaviruje.

ODO ODNJETI sofkine nalaze ,pa nešto ispeglati i pakovati se.Odo kod sestreuser posted image nisam je vidjela 15 dana.U petak joj rođendan,napravićemo joj neku finu torticuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 9:33:44   
doktorkakristal
jutro mame,mi odavno na nogama user posted image bile da platim neke racune kupila neki dorucak,D sad spava ja malo da odmorim pa u akciju,danas idemo kuci posto stizu Svajcarci,dever snaja i zaova imamo neku svadbu u subotu,jetrva ce ostati sa klincem mesec dana pa ce biti i neki dan kod mene u stanu,inace ja i ona se ok slazemo mladja je od mene godinu dana i skroz je ok

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 13:01:20   
Misha i Ljisha
Dobar dan vidim nigde nikog hehee.. Neka znaci da ste svi negde i da uzivate.

BM moja D bas prava seljancica sto ti kazes. Jao ali me nervira mm kad kaze vidi sva je musava i prljava. Pa sta??? Znate kako su nama davali da jedemo lubenicu baba i deda? Skinu nas u gace i daju nam krisku i grizemo. Mislite da nismo bili lepljivi i musavi??? Mislim bezveze. Sad se svi nesto pokondirili kao jao vidi musavo dete pa ne znam ni ja sta.

Inace za dorucak je pojela samo svezu papriku OPET a za uzinu smo ona i ja skrkale skoro celu dinjuuser posted image a verujte mi pojela je vise od mene.

Nego ima tema škola nekada i sad ali je zakljucana a htela sam ovo da okacim tamo malko da se nasmejemo od muke a pogotovo kolege prosvetari klik

user posted image

Rucak u rerni razmisljam se veceras da kuvam za sutra i kako da iskombinujem sutra Dunjino spavanje jer imamo savetovaliste u 12 a ona bas spava uvek u to doba. Bice nervozna haos tamo. Ce da me sramotiuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 13:28:09   
Misha i Ljisha
ijuuuuuuuuuuu doso cika po lubenice i on i ja utovarili tonu upravo. Brzi smo bili i efikasni ali brate mili crkla sam. On u kamionu a ja napolju dodajem mu do kamiona da on slaze. Bolje da je bilo obrnutouser posted image kad nisam sad crkla. Uf zaboravi covek vrlo brzo te lubenice kakav su napor ahahah... Lije s mene znoj. Dobro je da mi rucak nije zagoreo a ni D mi se nije probudila fjuuu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 13:43:16   
adulence
dobar dan zenice,ja zavrsavam rucak,do malopre ucila fino mi ide,pa jos malo po Ivku u vrtic..ne znam jesu li najavljivali kisu nesto se mislim da odemo do grada,ali ne bih bas volela da nas uhvati kisa...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 13:47:39   
Peace*
Sad se svi nesto pokondirili kao jao vidi musavo dete


Hm, pa nema to baš veze sa sad i nekad. Prosto neki su to radili tako nekad i rade i sad. Moji baka i deda mene nikada nisu skinuli u gaće i dali mi parče lubenice, već su mi u početku sekli na kockice i jela sa viljuškom, a veoma brzo sam naučila da koristim i nož te sam jela nožem i viljuškom. Druga je priča da sam to mrzela. user posted image
Ne kažem da su moji baka i deda radili ispravno, samo mi je to "pokondirili" malo zasmetalo. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
17.7.2014 13:50:09   
Misha i Ljisha
user posted image ma Peace mislim na moje, mm, snajku brata i ostale iz moje familije ahahah...Nigde ja D ne vodim musavu, ako je musava musava je kuci i kuci se brlja kolko hoce zna se sta je red, ali hocu da kazem da mi je bezveze da ja sad detetu cupam iz ruke eto tu svezu papriku jer Boze moj jede je na sred baste. A paprika nije prskana ni nista.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here