|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
6.8.2014 21:27:30   
Linaaaa
Gde ste crticeeee???? Ili nema novih cekalica? Treba mi savet ako neka zna, danas mi je 20dc i pojavio se obilan sekret bele boje bas obiman. Da li neka ima iskustva? A ovulacija je bila 14dc.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 16:11:20   
jeca ph
Linaa, i meni se to pojavilo, 4-5 dana posle O, bilo obilno, kremasto belo, trajalo jedan dan i to je to, nemam pojma zbog cega user posted image
meni je danas 16 DPO, test jutros negativan, temperatura visoka,. nikakvih simptoma osim bolnih grudi ali samo na dodir i to vec 10ak dana user posted image

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 17:44:07   
17 joka
Jeco ako nema user posted image ponovi test za dva tri dana a ja jakouser posted image

Lina, desava se ,ali ako ti je lakse idi ginekologu i odradi briseve.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 17:53:34   
nata11
Lina ako se nastavi odi do dr.
Joko heloooo user posted image

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 17:57:45   
17 joka
Natice moja user posted image user posted image kako da te sto pre isteram odavde

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 18:11:21   
nata11
Aaa pa Joko neide to lako user posted image Evo samo da se otkacim bakterija i krecem u akciju.

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 18:18:20   
17 joka
Ici ce Nato vrlo brzo, kakve sad bestije naisle?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 18:32:39   
jeca ph
interesantno da vec skoro godinu dana dobijam tacno u dan, svakog cetvrtog utorka popodne, al sad omasilo, ne znam da nije zbog klomifena, tri meseca sam ga pila, i to treci bez folikulometrije jer mi dr bio ceo mesec na letovanju, pa mi frka da klomifen nije napravio neki haos user posted image
radila sam lh testove, pokazali su ovulaciju bas kad i treba da bude, merila T i to se poklopilo, FF presekao isto tad, samo jos da sam mogla da vidim sta se tamo 'dole' desava user posted image
frka mi od cisti user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 18:55:20   
17 joka
Jeco, ako nebude ni user posted image ni user posted image idi doktoru

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 23:21:33   
jeca ph
Moracu Joko... user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
7.8.2014 23:58:15   
Lejjan
Jeco,ma jel- to moyda user posted image ???? Wiiiii, Drzim ti figeee..[sm=bravo.gif


Cure, ja stvarno ne znam je l do men ili je i vama tako,koje ste koristile Nadzemni caj Ocajnice Marubii HErba.
Cure, ja ne mogu da popijem solju caja,a da odma posle njeg ne popijem casu vode ili neki sok, ili staviim zvakacu..Odma mi se povraca i muka mi.
Pa caj je UZAS! :O :D
Goooraaaak je katastrofaaaaa :D Da li je i vama bio toliko gorak i da li vam se mucilo od njeg?
Ja to majki stalno govorim,a ona kaza :JA da znam da ce mi nesto pomoc da ozdravim pojela bi i g....
I jeste tako, ali devojke, ovo nisam vidila u zivotu..KSKSSSSS...user posted image
Mada ne odustajem , sve dok ne stanem pred ogledalo ovako user posted image :D

Wiii..Kiss!user posted image

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 8:38:51   
jeca ph
eee, Lejjan, nece mene ta sreca, nisam dobila jos uvek T iznad crte , danas malo pala, al sve imam utisak da ce da se sroza svakog trenutka, ja poslala sinoc sms dr, on mi kaze da dodjem na UZ 11. jer tek tad radi, a ako user posted image dodje pre toga da opet pijem klomifen, mislim da ce me klomifen unistiti user posted image

Joj , secam se tog osecaja dok sam pila macinu travu, bas mucenje, cesto mi se vracala, nisam mogla da je progutam user posted image user posted image

e da , da podelim jedno iskustvo sa vama, bila sam u manastiru Koporin, tamo citaju molitve za porod, bilo je jos 10ak parova kad i mi, iskustvo je neverovatno, osecaj predivan, a kad pomenu vase ime u molitvi suze same krecu...user posted image
bilo je i parova koji su doveli decu koja su nastala posle molitve, tj kako oni kazu izmoljena su u tom manastiru, tako da zaista verujem u uticaj te molitve i manastira.. user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 21:57:04   
milica93
Veliki pozdrav mojim čekalicama i starim i novim! user posted image
Dugo me nije bilo,ali nisam zaboravila na vas. Istina je da mi je trebalo malo, tačnije malo više distance od svega toga. Preopteretila sam se i samo stresirala samu sebe, a znate već i same da to nikome ne koristi.
Nisam i dalje zatrudnela. Nedavno sam dobila onu zakasnelu M, jos od onda, 4 meseca skoro. Nisam htela hormone, ni nista. E sad pametno ili ne s moje strane, druga prica. Lično mislim da sam sve to prouzrokovala sama sebi, s previše razmišljanja i cepidlačenja oko svega. Ne samo trudnoće. Vreme je bilo da sebe stavim u prvi plan, posle dugo, dugo vremena.
Zdrav život, vežbanje, malo dijetica i sve se polako vraća u normalu.
Trebalo mi je da to rešim sama sa sobom.
Nismo odustali. Prodjoše 2 godine, al imamo kad. Biće. Kad dođe sreća, sreća, radost user posted image niko srećniji od nas. Znate i same već. Imamo jedno drugo, volimo se, pazimo i to je najbitnije.

Nisam stigla sad da čitam i idem mesece unazad, al nadam se mnogima ostvarila naša najveća želja user posted image Kolko vas će me obradovati ? Da se neke nisu i porodile dok ja dođoh user posted image

Ljubim vas punoooo!

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 22:10:28   
milica93
Veliki pozdrav mojim čekalicama i starim i novim! user posted image
Dugo me nije bilo,ali nisam zaboravila na vas. Istina je da mi je trebalo malo, tačnije malo više distance od svega toga. Preopteretila sam se i samo stresirala samu sebe, a znate već i same da to nikome ne koristi.
Nisam i dalje zatrudnela. Nedavno sam dobila onu zakasnelu M, jos od onda, 4 meseca skoro. Nisam htela hormone, ni nista. E sad pametno ili ne s moje strane, druga prica. Lično mislim da sam sve to prouzrokovala sama sebi, s previše razmišljanja i cepidlačenja oko svega. Ne samo trudnoće. Vreme je bilo da sebe stavim u prvi plan, posle dugo, dugo vremena.
Zdrav život, vežbanje, malo dijetica i sve se polako vraća u normalu.
Trebalo mi je da to rešim sama sa sobom.
Nismo odustali. Prodjoše 2 godine, al imamo kad. Biće. Kad dođe sreća, sreća, radost user posted image niko srećniji od nas. Znate i same već. Imamo jedno drugo, volimo se, pazimo i to je najbitnije.

Nisam stigla sad da čitam i idem mesece unazad, al nadam se mnogima ostvarila naša najveća želja user posted image Kolko vas će me obradovati ? Da se neke nisu i porodile dok ja dođoh user posted image

Ljubim vas punoooo!

(odgovor članu jeca ph)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 22:17:11   
superm
Milice93, user posted image Bravo za pozitivan stav. Bice Mico svega , tako je, ako imatee jedno drugo i podrzavate se.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 22:40:34   
Rina32
Drage trudilice i čekalice, evo i ja da Vam se pridružim. Već više od godinu dana radimo na bebici i ništa :-(. Ja sam uradila najosnovnije preglede i moj muž spermogram, sve je ok kažu doktori, ali beb nema :-(. Nadam se da će nam stići uskoro :-)

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 23:13:15   
superm
Rina, user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Rina32)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
8.8.2014 23:35:20   
serpica
Samo da vam mahnem,i pozelim srecu u vasoj borbi....
btw rekoh da cu u ovu temu od N.godine ali ko zna mozda bude i ranijeuser posted image
verovatno ce stici M,ai za sada kasni svega dva dana...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 0:07:11   
Azra_
Serpice izdajice, reče da ćeš me sačekati! :-) Šalim se... Znam da želiš, navijam, kad god...možda je i lepše da te malkice iznenadi!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 0:27:34   
Anoniman
Ja resila da ovaj mesec uhvatim muza u plodnim danima, posto je tu sledece nedelje tako da , tannananan navijajteuser posted image ...user posted image

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 1:32:13   
Azra_
Una, navijam! Biće uskoro, samo opušteno!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 8:06:36   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja resila da ovaj mesec uhvatim muza u plodnim danima, posto je tu sledece nedelje tako da , tannananan navijajteuser posted image ...user posted image

navijam i vucem!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 9:46:32   
Štetica

IZVORNA PORUKA: serpica

Samo da vam mahnem,i pozelim srecu u vasoj borbi....
btw rekoh da cu u ovu temu od N.godine ali ko zna mozda bude i ranijeuser posted image
verovatno ce stici M,ai za sada kasni svega dva dana...

Serpi ovo mi je divan rodjendanski poklon,jos samo da ga potvrdis sa user posted image . Vucem te u tromesecje.Odoh da ti raspremim krevet i ormar da se lepo smestisuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 12:23:13   
17 joka
Serpi, ima ti ubrzo da castis nisam ja bez razloga sanjala tebe trudnu user posted image user posted image

Uninauser posted image jako jako

Rina,Milice bice uskoro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 16:13:52   
nata11
Milice bice ti si mlada i imas vremenaaa i vremenaa
Rina ima hiljade pretraga koje trebas obaviti, polako odmori pa ako ti zatrebaju saveti tu smo.
Serpi, UM za vas znaci navijamo sada user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here