|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 16:25:44   
srculence25

IZVORNA PORUKA: milica93

Veliki pozdrav mojim čekalicama i starim i novim! user posted image
Dugo me nije bilo,ali nisam zaboravila na vas. Istina je da mi je trebalo malo, tačnije malo više distance od svega toga. Preopteretila sam se i samo stresirala samu sebe, a znate već i same da to nikome ne koristi.
Nisam i dalje zatrudnela. Nedavno sam dobila onu zakasnelu M, jos od onda, 4 meseca skoro. Nisam htela hormone, ni nista. E sad pametno ili ne s moje strane, druga prica. Lično mislim da sam sve to prouzrokovala sama sebi, s previše razmišljanja i cepidlačenja oko svega. Ne samo trudnoće. Vreme je bilo da sebe stavim u prvi plan, posle dugo, dugo vremena.
Zdrav život, vežbanje, malo dijetica i sve se polako vraća u normalu.
Trebalo mi je da to rešim sama sa sobom.
Nismo odustali. Prodjoše 2 godine, al imamo kad. Biće. Kad dođe sreća, sreća, radost user posted image niko srećniji od nas. Znate i same već. Imamo jedno drugo, volimo se, pazimo i to je najbitnije.

Nisam stigla sad da čitam i idem mesece unazad, al nadam se mnogima ostvarila naša najveća želja user posted image Kolko vas će me obradovati ? Da se neke nisu i porodile dok ja dođoh user posted image

Milice draga bas sam se pitala sta je sa tobom.Slazem se sa tvojim stavom dobro je da si to sama resila sa sobom.Ja te vucem i prasim user posted image

Ljubim vas punoooo!


(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 17:27:24   
Anoniman
Hvala Vam svimauser posted image , nekako kada god su mi plodni dani mm nije tu, tako da se ovaj put sve nekako poklopilo, pa da probamo ahahhahahha....ako nismo zaboravili, dosta smo se cuvaliuser posted image

(odgovor članu srculence25)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 18:14:57   
milica93
Superm , Joko, Nato, Srculence ... drage moje, hvala vam punoo user posted image
Nadam se iskreno da ćemo se uskoro družiti u nekim drugim temama. ;) Mučila sam trudnice da me vuku za nos user posted image
Ljubim vas sve <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 21:57:17   
mara1981
Unina mama, navijamo, navijamo!!!user posted image
Mi za 2 dana idemo na more i taman tamo su mi plodni dani pa bi bilo bas fino da napravimo jednu morsku user posted image
user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 22:17:37   
17 joka
Maro, budite vredni user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 22:25:22   
tijatija
serpi, um i ostale cekalice navijam jaaaako,a ja sad begam iz ove teme jer mi nije tu mesto user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 22:39:24   
nata11

IZVORNA PORUKA: tijatija

serpi, um i ostale cekalice navijam jaaaako,a ja sad begam iz ove teme jer mi nije tu mesto user posted image user posted image


ali ipak te nesto vuce user posted image

_____________________________





(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
9.8.2014 22:51:21   
jovicaa
navijamo user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
10.8.2014 10:27:15   
tijatija

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: tijatija

serpi, um i ostale cekalice navijam jaaaako,a ja sad begam iz ove teme jer mi nije tu mesto user posted image user posted image


ali ipak te nesto vuce user posted image

vuce,vuce user posted image ali tamo do 2022 ako se popravi situacija u drzavi mozda jos jedno ako ne dosta je od mene... volim ovu temu stvarno, da su finansije drugacije rodila bi jos jedno... I ovako mi posla nema ,samim tim kad kazem da imam cetvoro dece svi prevrcu ocima user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
10.8.2014 15:11:03   
madre
tijo, pa covece, bila bi na televizoruser posted image user posted image
zene, ovde je tiho... malo nas, doduse, i ima! nemam sta pisati. planiram da kada oset_im da se blizi O, odem na uz da ispratimo folikule i endometrijum, da vidim sta se tu zbiva. sve vas pozdravljam!

< Poruku je uredio madre -- 10.8.2014 15:14:39 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
10.8.2014 15:49:46   
Linaaaa
Cao crtice evo i mene, pratim vas stalno ali nemam sta za pisati. iscekujem jos 4 dana pa da vadim betu user posted image madre,unina mama navijam jako i sve vas user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
10.8.2014 20:20:31   
amelia
Crtice navijam za sve vas jako jakouser posted image user posted image user posted image vidim da imamo puno novih cekalica. Ja imam jake napadi mucnine povratila sam par puta kad udzem u toalet dodze mi da povratim glava me boli nenormalo a tek mije 10 dpo sumnjam dasu ovi simptomi trudnoce ovoliko rano pre mislim daje neka gripa ali buni me ova mucnina racunam da sutra posaljem mm da kupi test da uradim znam daje rano ali ne mogu da izdrzim jos koji dan user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
10.8.2014 20:24:37   
17 joka
Amelija uradi test bar na dan D. strpi se jos malo a ja svim srcem zelim da se radujemouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 1:19:14   
srculence25
Amelia draga naaaavijaaam jako da je to to.Uradi test user posted image
Nato koliko vi pokusavate?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 6:06:08   
branki*
amelija,bas bih volela da si trudnauser posted image ajde,pa javljajuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 6:19:43   
serpica

IZVORNA PORUKA: tijatija

serpi, um i ostale cekalice navijam jaaaako,a ja sad begam iz ove teme jer mi nije tu mesto user posted image user posted image




Tijo user posted image hvala rekoh ja da cu da te stignem, e sad da li sledece ili one tamo godine videcemo user posted image
do danas 4 dana kako kassni,mislim da ce da stigne ali ajde....neka me ovde jos malo,volim ja ovu temuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 6:24:04   
branki*
serpi,pa je l ima obicaj da ti kasni ili..?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 6:26:52   
17 joka
Šerpi, ides ti ponovo u trudnicke teme sigurna sam user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 8:43:49   
serpica
Nema obicaj da kasni,ali sad sam se malo opteretila oko krstenja a i nasekirala se zbog tome pa je verovatno zbog toga,ali ne bih imala nista protiv da vidim user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 11:48:18   
joliska
da se javim trudilicama, nije me bilo dva meseca zbog putovanja, juce sam ugledala svoje user posted image , i da ne verujete samo smo jednom vodili ljubav za mesec dana i etooooo user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 11:55:50   
pipi_coco
Samo da vam mahnem i pozdravim vas user posted image cisto da me ne zaboravite user posted image a ja cekam jos samo dva mjeseca pa se bacam naglavacke u ovu temu opet.

Joliska cestitam od srca.

Svim cekalicama želim da ovo ljeto bude upjesno i da pluste crtice na sve strane.
puno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu joliska)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 14:25:46   
nata11
Joliska cestitam. user posted image


_____________________________





(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 17:01:48   
17 joka
Juliska user posted image user posted image Cestitam

Pipi,user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
11.8.2014 17:11:46   
superm
Šerpice! Navijam!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 08/14 [chat]
12.8.2014 10:56:56   
Jole84
Šerpiii user posted image user posted image znam da bi bilo diiiivno i da će Bojan u top da te stavi user posted image user posted image
Verka,Nato,Kumo user posted image user posted image mislim na vas iako me nema,samo da znate!

< Poruku je uredio Jole84 -- 12.8.2014 10:57:36 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here