|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 9:44:03   
plačljiva
Trco,kod mene možda bol potiče od kilaže...Ali stvarno mi je nezgodno što ne mogu da spavam,kada nisam bila trudna spavala sam na stomaku,sada nema šanse...user posted image ,i svi mi kažu da su se u trudnoći naspavali,ja vala nisam...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 9:47:41   
serpica
Trudnice drage,samo da vam mahnem,jos uvek necu da mi date mesto dok ne odem na prvi Uz,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 10:51:54   
vonavoj
Trco,preterala si!
Stigla sam od dr,nisam videla bebu na monitoru,na brzinu je pogledala sve,sve je ok,ima oko 3400,taman! Kaze ima jos do porodjaja da dobije,ako docekam jos 2 nedelje,znaci jos 400guser posted image
U dobrom je polozaju,sve je ok!user posted image user posted image
Ja zadovoljna,da ima i 3500! DOsta,laksi porodjaj,a ona i posle porastiuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 10:56:31   
branki*
trco,to ti je od onih aktivnostiuser posted image
salim se ja malo..
von,super,pa odlicna kilazauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 10:57:55   
vonavoj
user posted image user posted image dobro branki kaze,vidis da nas ne boliuser posted image
Inace,rekla sam joj za 137 hemoglobin,kaze juhu,super,kao da niste trudniuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 10:58:27   
anita

IZVORNA PORUKA: serpica

Trudnice drage,samo da vam mahnem,jos uvek necu da mi date mesto dok ne odem na prvi Uz,user posted image


Sepri bice mesta za dve nedelje. Cuvacemo ti. user posted image Von ti je vec rezervisala.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Trco,preterala si!
Stigla sam od dr,nisam videla bebu na monitoru,na brzinu je pogledala sve,sve je ok,ima oko 3400,taman! Kaze ima jos do porodjaja da dobije,ako docekam jos 2 nedelje,znaci jos 400guser posted image
U dobrom je polozaju,sve je ok!user posted image user posted image
Ja zadovoljna,da ima i 3500! DOsta,laksi porodjaj,a ona i posle porastiuser posted image


Von super je bebac. Jos malo pa cete uzivo da se gledate. user posted image


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 10:59:20   
vonavoj
Ma da,bice iznenadjenje kad je vidim,zato nisam sad ni trazila..strpljen,spasenuser posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 11:03:34   
SunFlower
Dobro jutro i od nas! Since mi jos uvek spava, mamin domacinuser posted image a i ja se jos izlezavam, nek ide zivot.
Serpice, ne femkaj se nego upadaj slobodnouser posted image svaka ti cast, sve mi sto se plasimo i strepimo treba da se ugledamo na tebe, tri deteta i cetvrto na putu, heroj mama nema sta!
Von, blago tebi, jos malo i bebica je tu.
Sve ostale zenske, nadam se da su dobro.
Mene moja bebica bas bas lupka, sad sam nekako svesnija trudnoce, a nekako mi se i cini da mi je i stomak odjednom veciuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 11:15:16   
17 joka
Von, eto bravi bebac, bas se priblizilouser posted image

Šerpi dolazis u najlepšu druzinuuser posted image

sve vasuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 11:41:44   
Trcosava
Von, Branki da je barem od tga ne bi se ja pitala. OVo je bilo pre 'aktivnosti' user posted image

Plačljiva, padalo mi na pamet, da sam se ja nešto drastično ugojila, pa bi rekla ok. Ovako i to isključujemuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 12:05:29   
wivern
Helloooooo...
Ja sva sreca nemam tih problema, spavam amlo ukoceno jer sam navikla da spavam na stomaku a i ako se pomeram u toku noci bebac me odmah drma. Ali brate spavam. A zato preko dana se jedva nesto krecem, dole me sve zivo pritiska i boli, osecam se rasrafljeno.
Ja se spremam da pocetkom meseca idem i povadim sve analize, da vidim na cemu sam i da se spremam za finis. Kesica spakovana, sad da pocnem da pakujem i torbu koju ce mi mm doneti. Sinoc je momak dosao u 3 ujutru, a otisao da opere kola u 22h i da popije jedno pivo. Zato ce danas opet da riba onako neispavan user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 12:10:25   
bubulence
juuhuuu, Serpi, mesta ima pa uskoci kad god zelis user posted image .
ja sam sinoc lepo spavala, mm radio nocnu, Ena kod bake u sobi tako da sam se samo Jednom budila da idem u wc .
kod nas je divno vreme, bile smo u setnji celo pre podne .
Von, super za bebanu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 12:31:52   
Ana13
Zdravo,zene. Mi krecili stan,pa ne stigoh ni da vas citam,a ne i da pisem. Samo da vas pozdravim,pa da sednem i da vas procitam uz caj user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 12:38:08   
branki*
ana,100 godina te nema ovde kod nas...i kod tebe se priblizavauser posted image
lep dan,cekam jos sat,pa odoh po bozu u obdaniste..kako mi brzo prodje ovo pre podne,cudo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:01:49   
anita

IZVORNA PORUKA: Ana13

Zdravo,zene. Mi krecili stan,pa ne stigoh ni da vas citam,a ne i da pisem. Samo da vas pozdravim,pa da sednem i da vas procitam uz caj user posted image


Bas dugo te nije bilo. Kako si? Jel ste sredili sve? user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:02:39   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: wivern

Helloooooo...
Ja sva sreca nemam tih problema, spavam amlo ukoceno jer sam navikla da spavam na stomaku a i ako se pomeram u toku noci bebac me odmah drma. Ali brate spavam. A zato preko dana se jedva nesto krecem, dole me sve zivo pritiska i boli, osecam se rasrafljeno.
Ja se spremam da pocetkom meseca idem i povadim sve analize, da vidim na cemu sam i da se spremam za finis. Kesica spakovana, sad da pocnem da pakujem i torbu koju ce mi mm doneti. Sinoc je momak dosao u 3 ujutru, a otisao da opere kola u 22h i da popije jedno pivo. Zato ce danas opet da riba onako neispavan user posted image

carice!
user posted image ja sam mog iznapusavala od jutros,ni smece nije izbacio,a danas idu djubretari..sve da se crta,prica,i posle samo zvocamuser posted image
sad spremam rucak,i pravim spisak za nabavku,poduzi ce mi trebati,jer je friz skroz prazanuser posted image ..bila plata danas!user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:26:47   
wivern
Anci pa gde nestade ti nama user posted image .
Von ja sam u stvari ona najgora zena manipulatorka user posted image , i on to mucenik i zna. Kaze provalio sam te li sta da radim user posted image . Danas sam mu rekla, zao mi je (mozes misliti) sto si neispavan ali mora da se riba patos i da se sredjuje, ja cu uraditi koliko mogu, sta cu kad sam mnogo uporena zbog stomaka user posted image . Stvarno sam usporena ali to nema veze sa pricom o ribanju. I onda se on oseca kao da nista ne radi, pa me alo podmiti malo radi i svi srecmni i zadovoljni .
Da kucnem u drvo danas se bolje i krecem. Ja zene mislim i da ovo vreme jako utice na sve te nase bolove i otezanu kretnju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:40:19   
vonavoj
Sve utice na nas,i vreme,i muzevi i bebeuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:47:21   
srculence25
Ana user posted image
Jutros sam ustajala u pola 6 da spremim mm za poneti za posao pa se vratila da spavam.
KAd sam videla koliko ima sati nisam stigla ni da se rasanim bukvalno sam iskocila iz kreveta user posted image
Vec sam videla scenu u glavu doci ce baba u sobu i rece pa ti jos spavas a pola 12 je user posted image
Nego zenice drage kad su vama muzevi poceli da pomazu oko spremanje stana recimo ribanje kupatila?
to sad ovako kad je teze za kretanje ili jos u ranoj trudnoci?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:52:01   
wivern

IZVORNA PORUKA: srculence25
Nego zenice drage kad su vama muzevi poceli da pomazu oko spremanje stana recimo ribanje kupatila?
to sad ovako kad je teze za kretanje ili jos u ranoj trudnoci?

Srculence zavisi kad ga upregnes user posted image .
Meni je poceo cim je stomak porastao i ja vise nisam bila tako okretna. Stedela sam ga doduse, sve do sad pred kraj. Sad mora da pomaze. Pre neki dan je morao da mi nazuje carape, nisam mogla da se namestim nikako za nazuvanje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:52:14   
vonavoj
srculence,dobro pitanjeuser posted image
meni kao moj pomaze,ali uz motku.user posted image ..relativno rano,jer sam prokrvarila,pa nisam htela da se presavijam da perem kupatilo,usisavam,ribam pod..ostalo sam sve radila..

wiv,ja uspevam da se obuvam,cudo,cak sam i nokte na nogama sekla juceuser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 29.9.2014 13:53:11 >

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 13:59:06   
srculence25
Pa dobro to za carape se podrazumeva user posted image
Ja sam na pocetku trudnoce isto prokrvarila i resila da se cuvam.
Rekla sam da nesmem nista tesko da dizem i da od ribanja kupatila uzdisem te hemikalije.
Usisava on a baba recimo riba kupatilo i sto me iznervira svaki put dodje da mi kaze
eto oribala sam kupatilo kad ti neces mos misliti trudna ja sam istovarala kukuruze u tvom stanju u 7 mesecu i svaki put kad nesto uradi samo mi prebaciuser posted image
pa sam mislila da mm angazujem oko toga.Ipak smo dugo cekali da se trudnoca desi pa sto sad da izigravam da vse mogu kad nemogu zaista.
Sinoc sam mesila mekike i nisam mogla stojeci da razvlacim testo koliko su me krsta zabolela

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 14:02:08   
bubulence
srculence meni moj pomaze od kada smo u braku, a to je za mesec dana tacno 4 godine user posted image . bez zezanja, kupatilo, izbacivanje smeca, sredjivanje ostave itd su njegovi poslovi i kada nisam trudna . sada sam mu dodala samo usisavanje, ranije je to radio ko stigne. nema kod nas muskih i zenskih poslova, posebno od kada se E rodila. bitno je da je cisto a nema veze kod koga je krpa. jedino se u kuhinju ne mesa. osim kafe i supe iz kesice nista drugo ne zna sam da spremi. i ne mora.
Ana, jeli sada sve spremno?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 14:03:46   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj
wiv,ja uspevam da se obuvam,cudo,cak sam i nokte na nogama sekla juceuser posted image

Blago tebi, ti si pravi gumiflex user posted image
Nego ja se razmisljam kako cu se pripremiti za porodjaj, tj moracu na depilaciju a "to" ne volim da depiliram.
Ili da i za to zaduzim mmuser posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
29.9.2014 14:07:44   
vonavoj
ja sam vec bila na depilaciji,nesto mi se nije cekao poslednji dan..sve sam mislila da ce me boleti vise..
a pred porodjaj cu samo malo da je doteram,brijacem..tj,mm ceuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here