|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 21:31:02   
Modessty
Maja tako i moj Nikola. user posted image A kda primeti da je neko došao, onda nezna jadan gde će pre, kod mene ili kod Danila.
Moram da priznam da mi baš prija odlazak naposao. Malo se opustim jer me niko ne cima i ne zove i nikome ne moram da spremam doručak user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 21:42:22   
mirkam
Mala Elena, i meni je to bilo ok kad je radio da tri-cetiri mjeseca, ali on sada ima osam, pa me to malo zbunilo. Ma mozda se samo tripujem (ja sam i onako opterecena svim i svacim, i kad trepne drugacije panicim user posted image )
Ja danas bila da kupim klincu malo jesenjih stvarcica, vec zahladnilo. Nije imao skoro nista da obuce dugih rukava i nogavica, sve prerastao. I sve strpam u masinu (i zuti duks i teget trenerku i plavo bijeli bodic i jos svasta nesto), cisto da prodje kroz vodu. Kad sam krenula da vadim iz masine umalo me slog nije strefio. Zuta majica je sada prljavo-zuta (fuj boja), plavo bijeli bodic je sada plavo-prljavo bijeli...ma katastrofa.Valjda ona teget trenerka pustila boju. Nije strasno, mozda drugi i nebi vidjeli, ali ja vidim i ja znam. I sad ne znam sta da radim...bas me to iznerviralo danas. Nikad mi se nije desilo da mi nove stvari koje samo "provucem" kroz vodu i malo praska puste boju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 22:35:20   
Torbica
Joj Mod, legendo! user posted image
Majo, srecnooo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:06:48   
superm
Drage mame, odoh na spavanje! Pozdrav do ujutru. Pitam se s kim cu sutra od vas da pijem jutarnju user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:11:25   
dijana1*
Mame dobro vece i laku nocuser posted image user posted image
Sve vas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:24:10   
Torbica
Ehej Superm! user posted image Navraticu!
Pozdrav svima!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:25:57   
superm
Ipak nisam jos otisla na spavanje, zao mi devojke da vas pustim da caskate bez mene user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:29:16   
superm

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ehej Superm! user posted image Navraticu!
Pozdrav svima!

Moze, uvek!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 23:31:40   
Torbica
Uh, bas bih volela i tako, ja mislila navraticu na RR, zasad sve po starom...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 0:47:52   
Mala Elena
Mirkam , probaj sa onim hvatacem boja sto reklamiraju , mislim da imas i po vecim parfimerijama ! Isto mi se desilo kada sam stvari koje je E dobila za babine strpala sa muzevljevim carapama koje pustaju boju! Slognula sam se, isto je bila zuta tunika i helanke -ma ni na sta ne lici .Kao da je nosena 2 godine .Spakovala sam sve to, pa cekam platu da to kupim da probam. user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 6:23:49   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Evo user posted image

Mene moja mama juce tako iskritikovala kako mi je haos u kuci, mm me jutros iskritikovao kako nisam ves ispeglala samo me nesto kritikuju user posted image . A ja prepodne dzedzim ispred vrtica (kazu da budem ispred u pripravnosti) a kad se vratimo kuci kuvam, kad se cura probudi igram se sa njom popodne jer zelim da nadoknadim prepodne sto nismo zajedno i eto ti posledica svega toga je-> nesredjena kuca i nesredjen vesuser posted image . Ja vidim da falimo D i mm i ja. Cak sam je sinoc stavila da spava sa nama u krevetu i nisam pogresila, probudila se oko 3 i onda naizmenicno lezala taji na grudima pa meni na grudima i tako dok nije zaspala. Boli me uvo za kucu, ja prosto ne mogu da razumem da oni ne shvataju zasto je stanje u kuci takvo. Ma boli me bas. Mami sam nesto pre neki dan odbrusila. Mm me kao brani i kaze: "sto nisi rekla mama da nemas svekrvu koja ti pegla ves i sredjuje kucu i cuva dete?"

Ma samo me nerviraju user posted image . Odoh eno cerka me zove budna je.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 6:45:43   
dijana1*
Dobro nutro, moze kafica.
Ljiso sve te razumem. Ja se u poslednje vreme opasno svadjam sa mmuser posted image muka mi je vise od svega. Po ceo dan sam sama sa decom, sama kupujem i vucem stvari iz prodavnice sa njima, sama kuvam, sredjujem ma sve. Uvece nema sanse da legnem a da sve nije sredjeno. Iz prodavnice vucem puna kolica a on me pita pa zar nisi mogla meni da kupis npr koka kolu. Nisam, brate idi i kupi. Ne mogu sve da vucem. Meni je najveci problem bio ves po kuci. Susenje i pranje a moralo se peglati. E to sam prepustila mami. Smupim vesa i onda ona to popegla. U principu i mene stalno nesto kritikuje, smucilo mi se vise. Bar da ne sredjujem, nekuvam ... pa da covek nesto kaze ali sto vise radim i sto se vise trudim to je sve gore. Ne moze da shvati da imam bebu koja se dize i da nesmem da ga ostavim da bude sam. Duga tema nazalost, dokle cu da trpim ne znamuser posted image to sam i njemu rekla ali me ne shvata ozbiljno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 6:48:09   
dijana1*
Kucam sa tel. nepregledno mi je pa je i malo komfuznouser posted image

Uglavnom bic i udri po muskom roduuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 7:30:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dobro nutro, moze kafica.
Ljiso sve te razumem. Ja se u poslednje vreme opasno svadjam sa mmuser posted image muka mi je vise od svega. Po ceo dan sam sama sa decom, sama kupujem i vucem stvari iz prodavnice sa njima, sama kuvam, sredjujem ma sve. Uvece nema sanse da legnem a da sve nije sredjeno. Iz prodavnice vucem puna kolica a on me pita pa zar nisi mogla meni da kupis npr koka kolu. Nisam, brate idi i kupi. Ne mogu sve da vucem. Meni je najveci problem bio ves po kuci. Susenje i pranje a moralo se peglati. E to sam prepustila mami. Smupim vesa i onda ona to popegla. U principu i mene stalno nesto kritikuje, smucilo mi se vise. Bar da ne sredjujem, nekuvam ... pa da covek nesto kaze ali sto vise radim i sto se vise trudim to je sve gore. Ne moze da shvati da imam bebu koja se dize i da nesmem da ga ostavim da bude sam. Duga tema nazalost, dokle cu da trpim ne znamuser posted image to sam i njemu rekla ali me ne shvata ozbiljno.




Di svakom se to desi bar jednom u zivotu,odahni malo,nece kuca pasti ako nije sredjena,daj sebi oduska,ovako kad si opterecena i nervozna sve ti smeta.
Probaj da mu das obavezu,ti ces sutra to i to,ja sam drugo planirala.Tako ga stavis pred svrsen cin i valjda nece da odbije.
Dobro jutro mamike.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 7:34:24   
mirkam
Jutro mame..
Ko kuva user posted image jutros?
Mala Elena, pokusacu. Sinoc sam jos dva puta prala al nista, isto, ne skida se.
Bas svjeze jutros napolju, brrrr.

Odoh, evo ga, probudio se.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 7:36:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Nas dve smo same. Razmisljam se sta da spremam za rucak.
Dijana zasto vuces iz prodavnice sama?Uzmi sta ti je potrebno za decu. Ostalo neka uzima on.Ja sam to prepustila mm-u. Ne moramo sve da radimo. Ima nesto za njih.user posted image
Sad ce Vuk da ti krene u vrtic i bice ti mnogo lakse.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 7:47:41   
Torbica
Dobro jutro!
Ih, gde me nadjoste?! Ljisho, tako i treba, sve dobro radis osim jedne stvari - pecas se na udicu. Dakle, osmeh na lice i nemoj ali nemoj da te dotice. Lako je sa strane pametovati sto nije ovo ili ono, ti najbolje znas kako ti je. Ja sam se prekalila, jer realno ne moze biti cakum/pakum stalno. Evo juce sam sve uglancala i oribala, a jutros vidim na podu bademe sto su grickali i parcice papira, i uvek ima nescega. Briga me. Meni kad se upali crvena lampica, mm se hvata usisivaca inace bih ga pojela.....
Dijo, Sanjice user posted image
Odoh, kuckam kasnije..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 8:01:41   
Sanjica26 RR
Zamislite kad se i ja ne nerviram kad mi je nekad krs. user posted image a devica sam kojoj uvek mora sve da bude pod konac.
Zivot na zemlji je kratak da bi se oko toga nervirala. Mene najvise nerviraju medjuljudski odnosi, ali za to cu da ojacam.
Torbice kako kuckas preko mobilnog ove zute znakove? Kod mene nece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 8:08:28   
emicaa
Dobro jutro ženice,ima li za mene kafice user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 8:57:02   
Torbica
Sanjice, kad sklonim tastaturu pojavi mi se sa leve strane prozora u koji pisem, isto kao i na racunaru.
Jesu medjuljudski odnosi cudo, ali uvek ima dobrih i divnih ljudi koji zasene one koji to nisu...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 9:31:15   
superm
Dobro jutro i od mene! Tek sada pijem user posted image lagano a onda me ceka speed user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 9:36:00   
superm

IZVORNA PORUKA: Torbica

Uh, bas bih volela i tako, ja mislila navraticu na RR, zasad sve po starom...

Torbi, znas kako se kaze, strpljen - spasen. user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 9:44:01   
Torbica
user posted image jeste!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 10:34:11   
doktorkakristal
DIJO ja sam isto uglavnom sama,isto idem u nabavku sa Dorom,placam racune sa njom,masu puta idem u psujem u sebi sve redom,al sta ces kad se mora,ti jos imas dvoje pa mogu misliti kako je user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 10:39:43   
Modessty
doco sa dvoje to izgleda kao sa jednim samo što si još pogubljenija i haotičnija nego sa jednim user posted image
najgore je kad u isto vreme zakukaju za nešto ili kad im dosadi da hodaju odnosno da se voze a ti se žuriš da stigneš što pre od tačke a do tačke b...
ma sve zavisi kakav je dan i tebi i deci! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here