|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 9:33:58   
emicaa
E Sanjice svašta da čujem,da neko ukrade dječije,stvarno nas ima svakakvih.
Moja neće ni u vreću niti da da je pokrijem,a da je više obučem kontam pretjeraću i biće joj ružno u štramplicama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 9:41:59   
Peace*
Mi smo jutros zaspali! user posted image Kad sam skočila u 7.15... a Luka prepodnevna, pa užina, pa doručak, pa oblačenje... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 9:46:28   
Modessty
ukrali jaknu?! e svašta! user posted image

Tash i ja sve ujutru pakujem Danilu i spremam šta će da obuče. Srećom pa on ide od 11h. Ima vreme i za spavanje i za igranje natenane. Dok sam ga vodila u državni vrtić bilo mi baš stresno. Dok se razbudi, pa još i nije voleo da ide. Užas jedan.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 9:55:02   
Sanjica26 RR
Emice jos ce mm da vidi danas. Jedinu jaknu ima za ovo vreme. Zimsku treba da joj kupimo.

Ja sam ljudi toliko zadovoljna ovim novim kolegama. Direktorka je divna. Naravno ona uciteljica sa kojom sam imala problem jos na pocetku svima pravi probleme. Kazem joj vec dva dana dobar dan, ona okrene glavu. A ona je ta koja se svadjala sama sa sobom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 9:57:00   
Mala Elena
Dobro jutro od nas. ..beba je ustala nervozna , samo na ruke hoce , prosto covek da pop. ...! Bilo bi dobro da hoce kao Docina devojcica da zaspi na vikanje user posted image
Sad se pitam da li da viknem !user posted image
Ne mogu da verujem da kradu decije ! Mi vecito ostavljamo kolica recimo u prizemlju dz-a, pored ulaza u shopingu ...i cebence , igracke i sve uredno zateknemo .

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 10:06:41   
Klarita
Dobar danuser posted image
Dok sam iscitala sta ste pisale, doslo vrme za uzinu user posted image
N se budio par puta ali samo zaplace, ja iz kreveta shshshshshshshs, on nastavi i tako, a onda K se smrzla pa me zvala u njen krevetuser posted image
i onda se uspavamo za vrtic, pa kad smo vec kuci, ostale u krevet do malocas, a mm hranio i presvlacio N user posted image

Ljiso, srecno, cekamo vesti user posted image ajoooooooooj, sta odabratiuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 10:21:20   
mali_mis
A. se probudio. Jedva sam uspela da sednem i popusim cigaru. Sad odoh da nam przim jajca user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 10:47:28   
Klarita
MM, jos nisam zapalila, sad me podsetiuser posted image

Sanjice, ma sad se setih, da li je moguce? Mozda je neko greskom uzeouser posted image mislim kako ce je oblaciti svom detetu, valjda ces je prepoznati, ma user posted image da popuser posted image je l' nema kamera? Jaoooo, Boze, da krade neko po vrticima??? Pa, to je ili neki roditelj, ili neko od radnika...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 10:53:55   
big mum
Samo ti ćiburi -joj joj kad te odalamim jednom-mhhuser posted image

Ovo se i meni jednom desilo da je neko greškom uzeo Sofinu jaknicu,pa je sutradan vratio.


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 11:08:27   
mati
Zdravo mamike... Ja sam Mitu celu noc ljuljala u nadi da se smiri i ne trazi sisu ali uzalud...
Sanjice, sacekaj dan dva, ne osudjuj odmah. Mozda je neko greskom uzeo... Kod nas se recimo desavalo da jedan od roditelja ujutru ostavi dete a rugi popodne dodje po njega ili dodju babe , dede. I nemaju pojma u cemu je dete otislo u vrtic i uzmu sve iz ormarica... ali kazi vaspitacicama.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 11:35:20   
Sanjica26 RR
Mati nema osudjivanja dok ne ode danas mm u vrtic. Mozda je neko vrati. Razmisljam i ovako: ako neko nema jakñicu neka mu je alal. Razumece Klarita sta znaci. Mm je toliko poslednjih dana rasejan da je mislio da je ostala u kolima. Medjutim, nema je.
Sofija i ja se vratili iz setnje. Sad cu da doruckujem i brisem na sednicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 14:12:31   
Misha i Ljisha
Hvala zene razgovor prosao super. Ja zadovoljna. Posao je moj ako se ne javi neko sa licencom. nazalost ja je nemamuser posted image no ja sam optimista da nemaju ni drugi kandidati a covek je ocaran mnomeuser posted image tako da... cekam da mi javi da sam dobila posaouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 14:31:53   
emicaa
Ljljišo ljišo šta uradi čovjeku pa ga očara user posted image user posted image navijam za tebe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 14:35:15   
Klarita
Ljiso, kakva crna licenca user posted image mene jos nisu ni pozvali a, radim evo treca godina. Papiri uredno poslati na vreme. Moju koleginicu zvali prosle godine a, to joj bila 8.skolska godina kako radi user posted image Posao je tvoj user posted image
Jaoooooooo, drzim palceveuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 15:09:51   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Hvala zene razgovor prosao super. Ja zadovoljna. Posao je moj ako se ne javi neko sa licencom. nazalost ja je nemamuser posted image no ja sam optimista da nemaju ni drugi kandidati a covek je ocaran mnomeuser posted image tako da... cekam da mi javi da sam dobila posaouser posted image

bravo,ljiso,bas dobra vestuser posted image to je posao u skoli,tako?do kad traje konkurs,je l gotov?ma,kakva licenca,gde je to merodavno..a,i odakle nekom licenca,ja imam 10 godina staza,pa nemam licencu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 15:19:15   
mali_mis
Bravo Ljiso user posted image Navijam da niko od preostalih kandidata nema licencu user posted image
A. je danas bio prilicno blesav. On ima svoje skroviste. I sve sto mu se svidi, zavrsi tamo. Najgore je sto je mesto prilicno nedostupno, jer moram da slozim krevet (trosed) pa ga ispomeram (a tezak ko djavo), a tamo svega i svacega user posted image Danas je u skroviste sakrio poklopac od sudokrema. I sedi momak na krevetu i smeje se, izlomila sam se dok sam ga izvukla. Prosli put kad smo mama i ja pomerale krevet u skrovistu je bilo: moja leva papuca, par igracaka, jedan casopis, iscepana strana iz drugog casopisa neke devojcice, njegova jedna carapa (ubi se trazeci istu)...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 15:21:07   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ljljišo ljišo šta uradi čovjeku pa ga očara user posted image user posted image navijam za tebe




Kako god da si, user posted image , nek ti je da srecom ! A koji predmet je u pitanju?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 17:40:10   
popkica bebic
Zdravo, mame! Evo i mene ponovo. Grejete li se, ima li zime kod vas? Kod nas se uveliko lozi, mada se i bez toga znojim, V se nonstop penje uz mene i hoce da ga drzim i nosim.... pozdrav!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 18:30:02   
doktorkakristal
evo mene nista ne stizem isli do kuce mm doasao svekar na par dana pa da vidi Doru tamo spremila rucak ,posle odvela Doru kod mojih tamo ce da spava,inace nesto je bila kenjkava u jednom delu dana izgleda izbijaju dvojke user posted image ,sad me mama zove kaze super je ne place
Ja da odmorim malo stize mi najbolji drug da malo kafenisemo
LJISO drzim palceve da ti dobijes posao user posted image
SANJICE ja se isto mislim za vrecu ali nikako da je kupim ,mada kako se Dora vrti ne verujem da ce hteti u nju,sto su nam bre ova deca nesto komplikovana user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 20:24:30   
Torbica
Cao mame!
Sanjice, nadam se da je neko greskom uzeo.
Ljisho, svaka cast! user posted image
Mi smo svi odlicni.
Odoh da strebam, ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 20:29:57   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Torbica

Cao mame!
Sanjice, nadam se da je neko greskom uzeo.
Ljisho, svaka cast! user posted image
Mi smo svi odlicni.
Odoh da strebam, ljubim vas



Drugacije i ne bilo normalno. I ja verujem u to.
Ja malo podigla Elenu uz jastuk i zagradila je jastucima nema kud...user posted image da vidimo koliko dugo me nece traziti user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 20:57:04   
Sanjica26 RR
Jaknu je neko okacio u delu gde su jakne za jaslice. Ocigledno je neko pomesao, pa je tamo stavio.
Doco verovala ili ne Sofija se prevrce, ali nekako kako se okrene tako istaje pokrivenauser posted image
T me je rastuzila. Bile smo u prodavnici i ispao joj prsten. Toliko je vristala da je bilo strasno. Potresla se za jedan prsten. Otisla je u krevet bez vecere, jer tera inat. Dusa me boli. Sad sam je pokrila i trazila je da je poljubim za laku noc. Nekad se stvarno ponasa haoticno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 21:12:23   
Klarita
Okupam ih i smestim ranije na spavanje i kad mi K ponasanje cudno, oci cakle. IMA TEMPERATURU user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 21:22:52   
Mala Elena
user posted image pusti virus. Mene nikako ne pusta.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
25.9.2014 22:04:08   
Jole84
Di ste ženske user posted image Uspavkala sam Milu, pa sad konačno malo vremena za sebe, naravno tek posle hrpe sudova, brze večere, sterilisanja i zagrevanja vode za termos user posted image
Klarita baš te poteralo danas user posted image Kolika joj t?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here