|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 7:53:40   
emicaa
Samo da vam mahnem,zaspala je jutros ponovo u 5 i nastavila do 7.Odošmo sesad spremat imamo termin u 9 kod doktora.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 8:59:54   
Mala Elena
Dobro jutro mamice , nisam se naspavala ...gledam sad neku seriju onako uzgred ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:33:29   
emicaa
E ovako,kaže doktor da su velike šanse da ne podnosi laktozu,sad sam joj kupila mlijeko bez laktoze i do utorka ću joj to davati pa na kontrolu.za svaki slučaj uradio je neki test da nema neke bakterije ili tako nešto pa će u utorak biti rezultati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:38:10   
dijana1*
Emice nadam se da ce biti sve ureduuser posted image
Kosta je celu noc preplakao, strasno! Nisu zubi sigurno, cujem kako stomacic krklja. I njega nesto opasno muciuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:43:45   
Modessty
Emice bar ćeš sada znati šta je u pitanju! Ako je bude mučilo i to mleko bez laktoze , probaj sojino mleko da joj daš.

Di da nije pokupio neki virus?! Samo vam još to treba! Nema ništa od vakcine izgleda

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:46:20   
Trcosava
Dijo jel još ima proliv?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:49:18   
dijana1*
Nema proliv, samo juce ujutru jedna tecna ali celu noc je preplakao. Malopre je normalno kakio, raspolozen i igra seuser posted image
A vakcine nema do cetvrtka.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 9:51:45   
Modessty
Di a da nisu ipak zubi? Nikola je ovih dana baš nervozan! Sinoć sam mu dala Panadol Baby da bi mogao da zaspi. Sam sebe je grizo koliko ga je bolelo! Baš mi ga bilo žao

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 10:23:40   
dijana1*
Mod ne znam vise sta da mislimuser posted image
Bas sam cula kako stomak krklja. A ako ga tako boli i ne moze da spava a ne znam sta mu je sta smem da mu dam? Paracetamol? Ili nesto drugo?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 10:47:23   
doktorkakristal
jutro mame,vidim bio haos nocas,meni mama kaze da se Dora isto vrtela opet celu noc i lose spavala
DIJO kod starijih se nista ne daje za bolove u stomaku,ali njemu probaj paracetamol ako vec place i uvija se
EMICE nadam se da ce biti bolje sad
ja se naspavala,da popijem kafu pa ad idem do grada da nesto zavrsavam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 10:50:35   
Sanjica26 RR
Grlim vas sve, a posebno Kostu.
Dijana a sto mu ne uradis analizu stolice? Sigurno da smes paracetamol, ali bi ga vodila i kod dr.
Idem na posao. Kasnije vodim T u muzicku skolicu. Trebalo je da naprave neki instrument. Ona hoce zvecku. Tako da ceka taty posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:03:25   
Jole84
Ćao mamike user posted image
mi noćas slabo spavale, M se prevrtala cele noći, malo sam je nunala, malo vozikala u kolica ali baš je loše spavala, doduše nije plakala. Evo sad je čekam da se probudi pa da ručkamo kašicu drugi dan user posted image user posted image
Klarita kako je K? user posted image
Vidim za Rosu da nije trebalo da je prokuvavam, neko vreme i nisam, ali se onda našo neko pametan da me opravi. Bitno da ja imam moje rr patronažne sestre user posted image user posted image
Što se tiče sterlizacije, znam da preterujem pa ću da počnem da proređujem.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:06:59   
Modessty
Jole kjad si slobodna da navratimo Šerpi i ja? Ima sve da te opravimo, bolje nego sve "drage savete" što imaš oko sebe user posted image
Zovi bre ženo kad god ti nešto treba! Rekoh ti to sto puta!!! Zovi i u pola noći slobodno!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:09:51   
Jole84
Mod vidiš kakve blesave nedoumice imam ja, sramota me tolko da zovem, il da vikam što bi rekla Klarita user posted image
Kad god vam odgovara? Hoćete neko prepodne? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:40:46   
reve84
Cao drugarice.
Iva i ja smo se isto igrale od 5-7...MIlina jedna
Mene izgleda hoce da vrate ranije na posao...pa se raspitujem da li neko zna kakva je procedura da ja prekinem porodiljsko a da muz nastavi?
Ako odbijem sad...cekaju me papiri za teh. visak posle... SMrc...

Pozz za sve!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:47:24   
Dada81
Pisala sam u Septem. barr-u user posted image
Citala sam vas malo,ne mogu duze posto je Marko uz mene.
Dosli sa odmora sad u nedelju ,raspakivala se dva dana, a ova dva dana me uhvatio ,izgeda ,stomacni virus.Jedva dodjoh sebi.
Marko doji,za sada je on dobro,to me najvise i brinulo.
Grlim vas sveuser posted image
Dijana,kako malisa?

< Poruku je uredio Dada81 -- 26.9.2014 11:48:30 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:47:26   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mod ne znam vise sta da mislimuser posted image
Bas sam cula kako stomak krklja. A ako ga tako boli i ne moze da spava a ne znam sta mu je sta smem da mu dam? Paracetamol? Ili nesto drugo?


Paracetamol je cist placebo (za stomacne tegobe i bolove u ledjima). Znaci paracetamol kad odrasli popiju misle uf kolko mi je lakse ali decu placebo ne radi (Diagnostic accuracy of tramadol, paracetamol and placebo groups were 96%, 94% and 94% respectively.). Ovo je samo rezultat istrazivanja da li je paracetamol placebo za odredjene bolove

Drzi ga par dana na "sigurnoj" hrani tj na onoj za koju si sto posto sigurna da mu ne smeta. Kad se se vrati u normalnu onda ponovo ruckate kao i uvek i naravno ako hoces uvedi probiotik.

D spava ja cu da kuvam i sredjujem kolko mogu. Nesto mi kasljuca pa ocekujem da ce se brzo probuditi

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 26.9.2014 11:48:24 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 11:51:06   
Dada81
I ja bih definitivno probiotik uvela,mislim da ne moze da skodi. I sto rece MLJ, nesto kao ''dijetalna''hrana koliko to mozes,manje voca i mlecnih proizvoda,pa bar 3-4 dana.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 14:07:14   
ivaMark
Zdravo mame user posted image

kod nas zurka skoro svake nociiiii...
Jovana se budi cesce nego mali bebac. Nocas sam bila budna od tri do pet, prvo se J probudila pa mali koji je gladan a ona je malo ljubomorna, pa se kaci na mene dok mali coka i takooooo......

Dado, nadam se da ste se lepo proveli na odmoru user posted image

Dijana, moja J pre svakog zubica ima proliv nedelju danaaaaaa.....aaaaaaa... Prvi put mi nije bilo svejedno, onda sam ukapirala da je od zubica. Prvo ide proliv 7-8dana pa onda curi nos isto toliko i tako. kaze mm: kao da joj zlatni zubi izbijaju user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 14:09:41   
Mala Elena
Dado drago mi je da si dosla...user posted image nije te bilo duuugooo...
I mojoj beki ce izaci uskoro, slabo spava i jede. Ali kada je ovako vreme virusa, i da dobije temperaturu ja ne bih znala da li je virus ili zubi.user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 26.9.2014 14:12:48 >

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 18:18:07   
Klarita
Dadooooooooo, stigli ste user posted image Kako ste prosli? kako bilo? Pisi nam kad imas vremena

Jole, pisah u kafani, ali evo i ovde cu, K od jutros nema temperaturu, videcemo, ja ipak uvela AB na svoju ruku, mislim da mora i da sam je odvela isto bi dobila,a inace kruze tri neka tipa virusa jer sam se cula sa vaspitacicom...kako god kod nje je garant u pitanju eserihija podmuklica podmukla, jer se danas pozalila da joj maaaaalko vruce kad piski, tad sam prelomila sa AB.

I N je nocas slabo spavao sto je za njega neobicno, jes' da se kasno uspava, ali kad se uspava, spava bez budjenja do 7-8 nekad i 9h.

Dijana, kako je Kosta danas?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 19:29:07   
Mala Elena
Mame, dobro vece od mene! Navalila sam na kolac. ..user posted image kasnije cu tek biti u prilici da vas posluzim user posted image
Kod nas seva, grmi u daljini... sutra planiramo da idemo o mojih, ako ne bude lose vreme.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 19:55:24   
Torbica
Cao mamike,
Dijo nadam se da ce brzo proci. Ako ga boli zeludac ili creva, paracetamol tu ne deluje, sasvim je drugi mehanizam bola. Tu ide spazmolitik, kao buskopan sto je.
Malo da predahnem pa moram sto cuda da procitam, decica dzonjaju, mm otisao po nesto, a ja se nadam da necu zaspati nad knjigom kao sinoc, sramota...
Sutra imam Modul 2 pozitivne discipline od 10-16h... Zao mi je sto necu biti sa decom, ali i to je radi njih, pa se tesim. Ljubim vas

Klarita, grlimo princezu i da brzo prodje!

< Poruku je uredio Torbica -- 26.9.2014 19:56:00 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 20:06:25   
branki*
torbi,neobicno bez tebeuser posted image svratis samo na kratko...ali,adobro,samo ti uci i radi,to je bitnije.
sad da citam sta ste pisale,procitah samo ovaj poslednji post.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
26.9.2014 20:09:55   
Mala Elena
Torbice , kako ide ucenje ? Setih se tebe pre neki dan, videh reklamu za novu seriju "Urgentni centar". user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here