|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 18:33:50   
mati
Zdravo mame. Mi opet skitali, sad mi dosla pa izvela Matu u setnju. Proslog puta se naljutila jer mm nije dozvolio da ga vodi na vikend u selo. Jos se nije odvojio, jamislim da je pravo vreme, cak i kasnimo, ali mm nikako ne dozvoljava...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:06:54   
doktorkakristal
zdravo mame ja sad sa folklora
MATI po meni je odvajanje korisno i za razvoj dece,nauce da budu samostalniji i da ne zavise od roditelja,moja Dora uveliko vikend provodi kod mojih

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:15:40   
Torbica
Mi smo proveli popodne kod Didy, bas nam je bilo lepo. Decica se izigrala, jedva sam ih izvukla napolje, ne bi oni ni spavali ni nista, samo bi se igrali. A i mi lepo procaskasmo. Zivela RR! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:24:09   
Sanjica26 RR
Ziveo vikend! user posted image user posted image Sad pijemo mm i ja somersby i gledamo film..Deca spavaju.
Mojoj Sofiji je izasla alergija po telu zbog trodnevne temperature.U nedelju imamo goste zbog useljenja, pa cu svasta lepo da pripremim.


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 5.9.2014 21:27:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:26:05   
doktorkakristal
sanjice uzivajte ,jel Sofiji bolje?

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:31:22   
Sanjica26 RR
Bolje joj. Homeopate rece da joj je imunitet mnogo bolji nego ranije. Nastavili smo sa lekicima. Jos je rekla da ima jos slina. Neverovatno.
Danas sam je ostavila sa dadiljom povratila je u mlazu. Gomilu slina je izbacila. Tako se i pretpostavilo da ce biti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:38:12   
doktorkakristal
treba vremena da se imunitet stabilizuje,bice to ok,ljubi nam drugaricu,vidim slike na fejsu ko medic je

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:39:26   
mamin mish
Dobro vece mame evo ja sa posla.
Teodora je otisla za vikend kod babe i dede tako da smo mm i ja sami.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:39:49   
mamin mish
Sorry. Kuckam sa telefoma pa mi duplira postove.
user posted image

< Poruku je uredio mamin mish -- 5.9.2014 21:42:59 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:41:28   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

Mi smo proveli popodne kod Didy, bas nam je bilo lepo. Decica se izigrala, jedva sam ih izvukla napolje, ne bi oni ni spavali ni nista, samo bi se igrali. A i mi lepo procaskasmo. Zivela RR! user posted image


Torbice, draga. user posted image I mi smo baš uživali, ali mi nekako kratko bilo vreme, proleti mi svaki put s tobom. user posted image Zaboravila si knjigu. user posted image Imamo razlog da se opet družimo. user posted image A i dečica su se baš fino igrala.
Moji još ne spavaju, smeju se u krevetu, a ja jedva gledam na oči. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 21:45:25   
Torbica
Sanjice, zvuci dobro ovo sto pises! user posted image
Mamin mishu, uzivajte!
Ja nastavljam sivenje-maniju...

Diiiiidy! user posted image Bas sam biser! Proletelo i nama, ima dana, blizu smo! user posted image Moji su se onesvestili pre nekih sat vremena.

< Poruku je uredio Torbica -- 5.9.2014 21:48:09 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 22:15:07   
superm
Dobro vece mame! Mi smo bili napolju do 8.30user posted image . Imamo divno drustvo u kraju, roditelji se druze, deca... ma, milina!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 22:19:56   
emicaa
Veče mamice,ja večeras malo raduckala i vratila se baš kad je Dora krenula na spavanje,ne mogu vam opisati radost kad me ugledala pa sam je morala uzeti malo izljubit a kad je mm ponio u sobu gleda u mene i suze kao kruške...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 22:24:33   
Dada81
Dobro vece i od mene!
Beba spava,David se danas naspavao,sada malo dosadjuje,a sutra na puuut.
Superm,to je retkost i bas je lepo. Torbice,Didy user posted image kako bih ja rado nekoga od vas videla u zivo,a ne na fejsu,npr.
Sanjice,super sto je to izbacila i sto je boljeuser posted image
Misu,lepo je to opustanje,deca se vole,meni bi bilo neobicno,ali je i dobro za sve malo odvajanja. Mati,bice i toga,nekoj deci treba vise vremena i postepeno.
DKristal user posted image za lepu aktivnost i Torbice takodjeuser posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 5.9.2014 22:25:51 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 22:25:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Torbica

Mama Elena, mozes slobodno da je zoves Ljisha! user posted image

user posted image Slobodno.

Dobro vece mame. Moji naravno spavaju.Ja ringerajisem i svasta nesto. Nego bicu malo off ali moram ovde ljudi moji ja nisam prala kosu skoro nedelju dana. Oprala sam je u nedelju i uopste mi nije kriticna kosa. Niti me svrbi skalp ni nista. Ladno oprala sam kosu samo jednom od kad sam stigla s mora. eto sta ucini slana voda i sunce. Ja sam srecna kao mali majmun. Necu kosu da perem do nedelje opet ahahaha...Izdrzacu, jedino ako bas krene da me svrbi glava.

Ja danas skuvala u nadi da cu imati i sutra rucak kad ono trt. Sve pojeli. sta cu kad tako dobro kuvamuser posted image .

Sutra ce da padnu neki kolaci, hocu curu da razmazim malo, i opet cu praviti nesto sto bas voli. Mm sutra radi. Iskreno nekako mi to olaksanje konacno da budem solo sa D da nas dve sebi organizujemo lepo dan akad je on kuci vecito me remeti, te i njemu moram da titram kao bebi i iskreno ne stignem toliko da se bavim D kad je on kuci ali dobro onda on naravno preuzima. Navikla se da je taja sa njom zbog njegovog godisnjeg pa bas mislim da joj je tesko palo sto ove nedelje on radi veceras je trazila njega za uspavljivanje (jer je obicno on uspavljuje a ne ja) a on se komirao jadan od umora pre nje, pa je morao da se probudi ceru da uspavauser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
5.9.2014 22:52:24   
Torbica
Kod mene u kuci booomba. Ne znam gde je veci haos. Da li ove raspakovane masine i brdo diivnih materijala... U dnevnoj na ugaonoj vesa za sklapanje, to ce cera sutra lagano. Smesna bude, kaze, mama, mogu malo da slazem, pa malo crtani. Ma naravno, slozi ga i za tri sata, samo ga slozi, uopste me to ne tangira.. Kuhinjaaa, da ispakujem ciste sudove (i to mi pomogne samo sto to bas voli, ali danas smo skitale pa nije), da upakujem prljavo, i mlekce da skuvam. Kupatilo moram veceras da oribam.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 0:11:16   
Mala Elena
Laku noc zeneeee ! Preumorna sam .

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 0:19:52   
Torbica
Laku noc i da se sve naspavate, odmorite i uzivate u vikendu!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 8:24:22   
mirkam
Jutro mame..
Nesto se slabo druzim sa vama u poslednje vrijeme, al nekako nemam vremena.M mi u poslednje vrijeme pomjerio i spavanja i obroke i aktivnosti tokom dana, pa sad pokusavam da se uklopim u njegov raspored user posted image Evo jutros jos spava...
Kod nas prohladno, kisa, ma bas sugavo. Idem danas da mu kupim neku jesenju garderobicu, bas nista nema. To sto je dobijao ili mu je malo ili ogromno, a ono sto je imao je naravno prerastao...Ne znam ni sta da mu kupim, vidjecu, valjda neke duksice tanje i deblje...ma nemam pojma ni zbog ovog ludog vremena kako da ga oblacim.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 8:45:53   
superm
Dobro jutro! Bas sam se ispavala, evo rastezem se uz prvu user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 8:55:31   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mi smo imali muke nocas sa njenim stomacicem, i to bas dugo. Eto ti pojede dve plazme i u mekdonaldsu pomfrit i eto ti problema. Juce sam je vodila u igraonicu u Big i trt mrt kad eto ti pola 7 uvece ijuuuu vecera i pitam mm sta cemo da joj damo za veceru ajd kao pomfrit. Aha VISEEE NIKAD!!! Kad poraste i sama bude mogla da ode na te gluposti neka ide, od mene to vise dobiti nece. Jadna se bas namucila sa gasovima, urlala je sat vremena. Pitam je da li te boli stomak i ona kaze DAaaa i kad je ispalila rafal mila majko.
Plazmu joj ne dajem vec dugo dugo ali juce se ogrebala zenska i to samo za dve plazmice i eto ti problema. D je prosto dete koje MORA da jede zdravo i nema druge. Ne moze ona da jede gluposti, em nije navikla em nema sta ni da se navikava kad je to sve stalno muci. Znaci mrtva sam umorna, spavale smo do malo pre zbog nocasnjeg prekida i dranja

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:07:48   
doktorkakristal
jutro mame user posted image umesto da se naspavam ,Dora je kod mojih,ja se rano probudila ,grrrrrrrrrrr

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:35:36   
Mala Elena
Dobro jutro i od mene! Malo sam se kasnije ukljucila ali ne smetauser posted image
Jel ste se odmorile ? Ja onako....Doktorka, sta bih dala da sam sama, ne bih se budila user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:40:08   
doktorkakristal
MALA ELENA cini ti se

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:54:36   
mamin mish
Dobro jutro zene.
Doktorka kod mene ista situacija Teodora kod sveki , muz radi a ja. umesto da odmqram vec oprala masinu vesa. i sredaila njene igeacke. Sad pijem kafu i razmisljam sta dalje.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here