|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 6:51:40   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Mi smo budne a D je mucila tiba pa se ranije probudila i kakila. Eno je opet na nosi. Nije proliv ali je bas mucilo. Ma sinoc je moja mama smotala pitu sa kajmakom pa valjda od te masnoce i ja sam vec tri puta bila u wc-u.

Odoh mame da smislim sta cemo frajla i ja danas da obucemo za vrtic. Joj moracu o tome da mislim uvece pre spavanja al ne da mi se iskreno. Racunam ionako uvek dovoljno rano ustanem pa imam vremena, ali ako krenem da radim...

Odoh da mi cera ne bude sama. Pozdrav mame

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 6:56:29   
Mala Elena
Jutro! Nije bas dobro ali svanulo je. Ta briga oko toga sta ce mala da obuce nije nista , neka obuce bilo sta , neka su deca samo ziva i zdrava.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 7:02:04   
Misha i Ljisha
Mala Elena ne brini bice sve ok. D se jednom bas posteno razbila kad je prohodala, rekli su nam da imamo srece sto nije bilo za sivenje. Nezgode se desavaju, nece se oni toga ni secati ostaje samo trauma nama roditeljima.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 7:25:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofija nema vise temperaturu. Cele noci je plakala. Izgleda je bole desni. Mazao joj mm, pa bas krene da jauce.
Mama ide danas. Mrtva sam umorna od nespavanja. Teodora je zbrisala u vrtic.
Ljiso, Teodori od uvece spremim sta da obucem i onda sam mirna. Ne mora mm da me budi kad je sprema. Trebalo bi sebi od uvece da spremim stvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 7:38:27   
doktorkakristal
jutro mame user posted image ,ja se probudla u 6 user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 7:57:29   
mirkam
Jutro i od mene..
Ja sam ovih dana bas nesto preumorna, nemam pojma sta mi je , stalno nesto kao malaksala, nemam snage...mozda i od ovog vremena.
M evo sjedi i glodje telefon user posted image Cudo jedno kako ova danasnja djeca vise vole sve te nekakve "tehnicke" stvari vise nego igracke. Moj M se zabavi duze od 30 sekundi jedino sa daljinskim, mobilnim i sl, igracke uzme, pogleda sa svih strana i odmah baci i ljuti se user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 8:15:00   
Klarita
Dobro jutro i od meneuser posted image Pobesnela sam sinoc, okupala sam decu ranije sa ciljem da ih ranije strpam u krevet i malo uvedem red, kad ono malo se zainatilo nece pa nece da spava place kad ga spustimo u krevetac, miruje u ljuljasci u dnevnoj sobi ...uspavao se u istoj u 23i20user posted image Ostavila bih ja njega u krvetac ali pocne da histerise, pa iscupa ogradicu, uvije se u carsaf, kida se...kako ga vratim u dnevnu sobu tako se smiri i gledao sa mnom one glupave serije na fox life nije se mrdao. Meni para izlazila na usi. Mm kulirao i molio me da legnem da odmaram da ce ga on paziti, nikako da shvati covek da meni treba mir i tisina a ne samo spavanjeuser posted image I onda pomislim spavace dugo ujutru, on hop u 5i30...sta mu bi, ne znam...eno spava sad.
E, sad kad vam se izzalih, idem da skuvam kafu drugarici koju ocekujem svakog trenutkauser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 8:21:27   
serpica
Klarita draga a sto za pocetak ne prebacite krevetac u dnevnu sobu,cisto da vidis ima li vajde.Ja imam problem sto moj nece samnom u krevet da spava,cim ga spustim pocne da vristi,spava samo u krevecu.Bilo bi mi lakse posto se budi nocu da bude pored mene da ne ustajem stalno pride on ima svoju sobicu odmah do nase ali nece decko...nego da ga ne ureknempuj puj spava sada po celu noc od kako su nam izasli zubici.
Ja ga uspavam oko 21:30h najkasnije nekad ranije nekad i maloo kasnije,valjda dok ne uhvate ritam,ne znam.
btw dobro jutro..zaboravihuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 8:27:17   
Modessty
Dobro jutro mame!
ja ništa nisam spavala noćas. Nikola je jedno dva sata bio budon, negde od 2 do 4h. Mazala mu gel na zube, šetala ga po sobi, stavljala ponovo u krevet... Jedva se nekako na kraju uspavao! I sad sam ko kreten. Spava mi se užasno!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 9:13:05   
mamin mish
Dobro jutro mame.
Ja pijem kafu i razmisljam idakle da krenem sa spremanjem. Rucka imam pa sam resila da im danas napravim gomboce. Davno ih nisam pravila.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 9:15:05   
Torbica
Jutro i od mene!
Ljisho, moja smizla uvece odabere sta ce obuci a decacima spremim.. Nema sanse da bih mogla ujutro, to bi bilo strasno.... Ovako na miru... bez tenzije. Ma samo da nema nervoze, sve je onda pesma.
Mi smo legli u 1 i 30 a ustali u 6 i 30...


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 9:19:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mamin mish

Dobro jutro mame.
Ja pijem kafu i razmisljam idakle da krenem sa spremanjem. Rucka imam pa sam resila da im danas napravim gomboce. Davno ih nisam pravila.



jaoooo gomboceeeeeee oću ja malo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 9:38:46   
mamin mish
Ajde ajde. Dobro mi dosli i posluzite se. Ja i ovako pravim kao za cetu vojnika. Bice dovoljno ta sve.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:12:09   
emicaa
Nama jutros bila sestra od mm sa curicom pa su se njih dvije ispuzaleuser posted image ,izvrištale a nas dvije uživale uz kaficu i trač partiju,nismo dugo tako mogle

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:15:11   
doktorkakristal
moje dete se naviklo da spava sa nama,valjda ce prestati do polaska u skolu user posted image
EMICE jesi li bolje ?


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:20:03   
Klarita
Serpi, nije mu gust da lezi, nego da bude u polusedecem polozaju ili da se nosa po sobi i razgleda. A, tako mu je bilo divno na moruuser posted image i nama i njemu...opet nece da spava preko dana kako treba, uvece se tesko uspavljuje...nego, dovescu ga u red ja vec.
Sve vas user posted image Idem da ga presvucem pa se vracam.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:22:16   
emicaa
Kašljem i dalje ako na to misliš,po cjelu noć izlazim iz sobe da se iskašljem kao čovjek.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:27:06   
doktorkakristal
EMICE proci ce mene je drzalo nekih sedam dana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 10:49:54   
Torbica
Ovo vreme mami na spavanje, samo sto ja nikad ne spavam danju. Bice ovo dug dan...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:15:57   
mati
Zdravo mame.Mi iskisli ki misevi. Drugarica iz vrtica nas zvala da setamo, bas je bilo lepo vreme,jos se natovarili i trotinetima,haos... Ali zato kisa lije a decica se raduju, nemajupojma sta nas snaslo...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:34:12   
doktorkakristal
MATI i mi smo pokisle danas ,taman stala kisa i ja da ugrabim da skoknemo da platim kablovsku da je ne iskljuce kad poce kisa i ja sa sve kolicima i Dorom po kisi,gledaju me ljudi dal sam normalna,al sta cu morala da zavrsim to

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:36:29   
mati
Doco, nikako da se poklopimo. Jer ste porasle? Jao mi i nasa kuknjava grupa.
Makod nas nije ni padala kisa,bas bilo lepo vreme. Mi izasli, malo prosetali i kad je zapucalo... Evo sad opet nema.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:38:48   
doktorkakristal
MATI jesmo i sada je sve mnogo lakse,ma kad se setim samo ,jesmo bili neka specificna grupa,kako si ti,slusaju li deca

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:51:59   
mati
Ma slusaju,kad nece, slusam ja njih.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
4.9.2014 15:52:06   
Torbica
Ja leskarim a klinci se zagledali u crtani..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here