|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:38:06   
branki*
serpi,zeno,svaka cast,eto cetvrte bebice na putuuser posted image srecno i da ti bude lepa i laka trudnocauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:38:30   
Modessty
Šerpi ovo smo tvoj muž i ja

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:40:47   
Sanjalica1980
Serpi,ovo je divna vest user posted image

Ceeeestiiiitaaaam user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:42:26   
serpica
Mod user posted image user posted image hvala vam zene,nadam se da ce sve da bude ok,ko da doceka jos dve nedelje do UZ.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:44:49   
Jole84
Šerpi čestitam legendo user posted image user posted image user posted image nek ti je laka trudnoća, baš si mi ulepšala dan user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:45:45   
Maslacak15
Serpi draga cestitam user posted image user posted image user posted image . Zelim ti bezbriznih devet meseci. Svaka cast !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:45:54   
cockic
Serpice ti si divan primer u danasnje vreme,stvarno svaka cast user posted image i cestitam ti jos jednom user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:47:34   
World
Cestitam user posted image user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:50:20   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Serpi draga cestitam user posted image user posted image user posted image . Zelim ti bezbriznih devet meseci. Svaka cast !




Maslacak jel to znaci da je beta ok za dan ciklusa,ja bih trebala da dobijem za dva dana pa ako tad ponovim betu bice oko 150 sto je ok jel da?
Izvinjavam se.uzbudjena sam,pa mi je sve onako user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 9:53:35   
daca77
Serpi, cestitam od srcauser posted image user posted image user posted image
A pridruzujem se Mod i tm...sta da radim, kad sam takvauser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 10:16:13   
emicaa
Šerpi user posted image mnogo sam srećna zbog tebe -vas.A za dvije sedmice da i vidiš na uz svoju veliku ali još malenu radost user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 10:49:58   
vonavoj
serpice,divno! cestitam jos jednom ovde i zelim ti trudnocu kao moju,sad!user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 10:52:33   
Anoniman
Serpi cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 10:52:44   
anita
Serpi divna vest za pocetak dana. Bas si me obradovala. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 11:02:09   
17 joka
Šerpi, user posted image user posted image user posted image user posted image

to je to znala sam presrecna sam, ponovi betu i u sreduuser posted image

Cestitam ti od srca, da sve protekne dobro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 11:09:21   
Kiškum
Šerpi, čestitke od srca! Vuci nas sve za nos!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 11:43:25   
serpica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 11:49:50   
wivern
Ooooo kakve sjajne vesti za pocetak dan, Cestitaaaaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 11:51:33   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: branki RR

serpi,zeno,svaka cast,eto cetvrte bebice na putuuser posted image srecno i da ti bude lepa i laka trudnocauser posted image user posted image


Stvarno Serpice svaka castuser posted image user posted image user posted image nekima je danas mnogo i jedno dete ... Zato ti skidam kapu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 13:28:58   
Sosa Mena
Draga moja Serpice cestitam jos jednom. Pa da krstavamo sledece godine user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 14:01:22   
Tanjica81
Cestitam Serpice! Seli se u Tteme,a nas vuci odavde... user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 14:38:31   
tatjan@
Cestitam Serpice user posted image user posted image user posted image
Nego koliko ste dugo pravili ovo 4 bepce? Nije valjda iz prve?? user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 14:56:23   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Draga moja Serpice cestitam jos jednom. Pa da krstavamo sledece godine user posted image user posted image




Dace Bog,user posted image da mi se uskoro pridruzis user posted image
Tatjana,avgusta sam bila kod dr i rekao mi da moze,krenuli odmah taj mesec i nista,ali evo u septembru uspeli,znaci iz druge user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:02:26   
Sosa Mena
Serpi ja cu 2020 user posted image Tad mi je povoljna godina user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:05:15   
17 joka
Soso, nadam se da cu ja do 2020 bar jedno uspeti da dobijem

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here