|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 20:29:55   
serpica
Nato prosli put te nisam povukla iz crtica a sad zvanicno obecavam da hocu i to prvom prilikom,ali pre toga moras da dodjes da popijemo kafu,sednes na moje mesto i etoo bebe..tako je i Jole uradila,a posle nje Daca,ja sam na zadnjem druzenju sela na Anino mesto i eto,ima tu necega.
Anita za tebe i trojke poseban user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 20:37:09   
Anoniman
A mene da vucesuser posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 20:55:39   
nata11
Moze Serpi moze user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:00:43   
serpica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

A mene da vucesuser posted image




I tebe,naravno,nisam te zaboravila,zajedno cu,ssa obe ruke user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:07:11   
milicicak
Usla sam na RR bukvalno samo na sekund da vidim da li ima vesti od Serpice za betu :) Serpice, zeno, ja ti se divim :) cestitam i laku i bezbriznu trudnocu ti zelim :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:11:13   
serpica
Milicicak draga,hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:16:10   
jovicaa
cestitam serpice, svaka castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:41:31   
madre
serpiiii, bravo majstore!!! ti si mi jedan od pozitivnijih likova na rr, odusevljavas me svojim stavom koji te je i doveo do trudnoce! osetila sam koliko zelis too i ostvarilo ti se, neka ti je sa srecom... sada uzivajuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:43:57   
Bekolino 25
Serpi draga zelim ti zdravu i lepu trudnocu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 21:51:31   
doktorkakristal
SERPI bravo user posted image svaka ti cast da sve bude kako treba javljaj kako ce muz da reaguje ,jos bolje slikaj ga pa nam stavi sliku user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:04:18   
mtajcica83
Serpice, zeno pa cestitam ti ,svaka ti cast!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:05:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

SERPI bravo user posted image svaka ti cast da sve bude kako treba javljaj kako ce muz da reaguje ,jos bolje slikaj ga pa nam stavi sliku user posted image




Ovo obaveznouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:07:17   
17 joka
ma da snimis samo Šerpi gledaj da covek sediuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:08:25   
serpica
Moja velika zelja,vasa podrska i lepe reci i zalfija i vitamin D ucinili su da se sad osecam...malo je reci srecna. Ljubim vas sve, ne znam kako cu vam se oduziti za sve user posted image user posted image ovakvu pozitivnu energiju i sve sto ide uz to odavno nisam osetila. Hvala vam do neba.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:09:23   
megi85
Serpi draga cestitam od srca zelim ti laku user posted image i sad uzivaj zasluzila si a nas ostale vuci odavde najjace sto mozesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:11:41   
madre
madr fakr, zalfija, to je touser posted image idem sutra da kupim zalfijuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:12:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: madre

madr fakr, zalfija, to je touser posted image idem sutra da kupim zalfijuuser posted image



i vitamin D obaaaaaveznoooouser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:15:47   
madre
to vec dugo pijemuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:18:26   
17 joka
Madre,Nata, i UM sad na redu za trudnicke temeuser posted image

Šerpi kako nedati podrsku i snagu nekom kao sto si ti divna zenouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:19:42   
serpica
Smejte se vi samo ali zalfija je zakon,tako mi uspelo i sa Tomom tako i sad,i naravno vitamin D,sve ukupno me iskostalo manje nego vadjenje bete,majke mi.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:28:13   
anita

IZVORNA PORUKA: serpica

Moja velika zelja,vasa podrska i lepe reci i zalfija i vitamin D ucinili su da se sad osecam...malo je reci srecna. Ljubim vas sve, ne znam kako cu vam se oduziti za sve user posted image user posted image ovakvu pozitivnu energiju i sve sto ide uz to odavno nisam osetila. Hvala vam do neba.user posted image


Serpi mi smo bile tu samo da te bodrimo i da te podrzimo.
Ljubim te punoooo i saljem ti user posted image .

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:47:10   
belst
serpica draga, čestitam od sveg srca, neka sve prođe saaaavršeno, nadam se da ćemo ti i ja uskoro čavrljati na temi mame po 4.put ! user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:48:12   
madre
belst, kako vi napredujete?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:52:59   
belst
madre, ovaj ciklus O došla izgleda malo ranije (11 DC), tako da user posted image NE očekujem 09.10., inače prošli mjesec sam imala biokemijsku pa ne znam kako će to sve izgledati ovaj mjesec, mada sam pročitala puno sikustava kada se nova trudnoča dogodi odmah nakon biokemijske...user posted image . Pokušavam ovaj put ne misliti previše o ničemu bar jos jedno tjedan dana, akcija odrađena, BT polako narasla , sada cekamo...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 22:56:46   
madre
ispratila sam za biohemijsku prosli mesec... dobro, uradili ste sve sto je u vasoj moci, sada cekamo i navijamouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu belst)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here