|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:08:46   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Soso, nadam se da cu ja do 2020 bar jedno uspeti da dobijem


Dace Bog da i pre toga dobijes. user posted image
Ja vise ne smem da se nadam, a vala ni da pokusavam. Nakon svih ovih pobacaja nesto vise nisam sigurna sta je mi je pametno ciniti.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:12:47   
17 joka
Soso jesi li radila ona ispitivanja imunologije , genetike? znas na trombofilije itd?

odmori jedan izvesni period pa polako kreni, neznam jesi li koristila Utrogestan? nesto vidi proveri sve pa u narednu borbu

bitku dobija onaj ko se boriuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:15:30   
Sosa Mena
Jesam sve i sve je uredu. A ponovo nesto nije. Pila sam utrogestan sa Manjom to mi je sad i zadnji put kad sam lezala u bolnici preporucio nacelnik da uradim i u sledecoj trudnoci. Samo da skupim hrabrost za ponovni pokusaj.
Manju sam dobila Bozijom voljom , nadam se da cu ponovo dobiti blagoslov da rodim. Ako ne Bog zna zasto to moram tako da bude. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:19:11   
17 joka
pa da utrogestan bar dok prodje taj rizican period

uspece sledeci put dace Bog user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:21:59   
anita
Devojke zelim Vam da sto pre ugledate svoje crtice. Navijam i drzim Vam fige. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 15:33:21   
7marii
user posted image user posted image Serpiceeee pa cestitam od user posted image tek sad videh
Ja cekam user posted image ,bolova nikakvih nemam a ni bilo kakvih simptoma user posted image . tako da se nadam da nece da porani,moze samo da zakasni user posted image
sve vas user posted image


< Poruku je uredio 7marii -- 29.9.2014 15:34:14 >

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 16:55:06   
mamica 91
Serpice user posted image user posted image svaka cast, zelim ti da sa uzivanjem izneses trudnocu do kraja...A ja ne smem da dolazim vise u ovu temu, odma mi se probudi zelja za jos jednim detencetom, ali mislim da mi je ipak potrebna mala pauza user posted image ili ne user posted image nisam pametna, bezim odavde bar dok V ne napuni godinu user posted image user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:01:53   
serpica
Ko zna jos koliko cu puta da vam se zahvalim sto ste pruzale takvu podrsku da nemam reci.Vi ste vise verovale nego ja,ja sam se nadala a vi ubedile da je to,to.Ljubi vas Serpi i da me sto pre stignete.user posted image bicu ja tu do srede da jos jednom potvrdim stanje a onda odoh u T.teme...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:06:10   
tijatija
serpi user posted image cestitam ti draga user posted image user posted image
svaka cast zeno !!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:06:34   
Kiškum
Sanjam noćas da imam detence, tek kao prohodalo, kovrdžavo, čupavo i debeljuškasto. I kao uzmem ga ispod miški i podignem iznad glave a ono se smeje, ne prestaje. Probudim se i lepo osetim kao da su mi dlanovi još topli od tog deteta.
Došlo mi da sednem i sita se isplačem!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:07:13   
Sanjalicaaa
Serice cestitam! Uzivaj u trudnoci user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:08:26   
Štetica
Serpice cestitam,bas sam se obradovala. A sad lepo pakuj se i u trudnicke teme. Krevet spremljen,prasina obrisana,user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:18:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: tijatija

serpi user posted image cestitam ti draga user posted image user posted image
svaka cast zeno !!!




Tijo user posted image vidi ko mi kaze,pa ja se tebi divim od kad sam na forumu,rekoh nekad negde,sticuce te do kraja godine,..
Stetice draga.hvala za krevet,cekacu i sredu da jos jednom potvrdim,a onda svecano kucam na vrata....T.teme

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:19:28   
Žapkić
Šerpice user posted image Ljubim te puno, dušo draga!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:22:34   
amelia
Serpiii cestitam ti user posted image user posted image zelim ti laku trudnocu, hajde sad vuci sve nas ovde user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:23:54   
serpica
Zapkic hvala user posted image sad da sacekam sredu,pa onda prvi uz i da malo odahnem,verujem da ce sve biti ok,ali sam opet u nekom grcu,ne znam zasto...ali eto,uvek sam bila takva.
amelija hocu vucem vas sve zamnom...user posted image
btw mm jos uvek ne zna user posted image ne zna niko sem vas ovde.

< Poruku je uredio serpica -- 29.9.2014 17:25:02 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:29:06   
Jole84
Šerpi crći ću od tebe što još mužu nisi rekla user posted image user posted image jedva čekam reakciju user posted image
Soso user posted image user posted image brzo da se pridružiš Šerpici, da zajedno trudnujete!

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:31:27   
Žapkić
Aaaaaa, pa ja ne znam da nisi rekla muu!!!!user posted image user posted image user posted image Jooooooooj, ti si kraljica , majke mi!!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 17:40:44   
17 joka
Šerpi ceka sredu da bude skroz sigurna ,ma mogu zamisliti kako ce covek biti iznenadjen

Tija,Šerpi,Torbi, NM vi ste moji idoli i sve zenice sa velikim bogastvom decice u svom domu, svom raju na zemlji

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 19:37:52   
serpica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Šerpi ceka sredu da bude skroz sigurna ,ma mogu zamisliti kako ce covek biti iznenadjen

Tija,Šerpi,Torbi, NM vi ste moji idoli i sve zenice sa velikim bogastvom decice u svom domu, svom raju na zemlji




Joko ko zna dal cu i tad da mu kazem,mislim da ce da padne u nesvest,jedva je izdrzao prosli porodjaj..Mod zna,zvala ga je na svakih pola sata user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 19:43:14   
17 joka
user posted image joj mogu da zamislim, boze veruj mi da sam bas srecna zbog vas, danas si mi bas ulepsala dan inace sam citav user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 19:44:37   
Trcosava
Meni samo nije jasno kako bre ne provali da begaš iz kuću za betu? user posted image

Ja to ne bi ogla da krijem od mm, ja ga ušlogiram još dok je u krevetu i polu snu. I kako bre pravi ga a ne pita da li ti kasni? Ili ga lažeš da ne uzimaš pilule? user posted image

Biće sve ok Šerpice user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 19:57:09   
serpica

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Meni samo nije jasno kako bre ne provali da begaš iz kuću za betu? user posted image

Ja to ne bi ogla da krijem od mm, ja ga ušlogiram još dok je u krevetu i polu snu. I kako bre pravi ga a ne pita da li ti kasni? Ili ga lažeš da ne uzimaš pilule? user posted image

Biće sve ok Šerpice user posted image




Trco mm radi va grada i polazi na posao u 6h,meni je lab na 5 min kolima pa ja odem u 7h user posted image njega nema deca spavaju,mama mi je tu pa ih pripazi,a ona nista ne pita. E sad kako ga pravi, mi nikad nismo koristili zastitiu,imamo onu rikverc metodu on zna da cu da rodim ma koliko puta ostala trudna,i nije on protiv dece vec se plasi za mene,,bar tako kaze user posted image Pita me u krevetu,jel nisu opasni dani ja kazem nisu i takoooo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 20:04:39   
anita
Serpi on misli na tebe i tvoje zdravlje. user posted image
Ali ti si zena zmaj user posted image . Izguraces to kako treba. user posted image

< Poruku je uredio anita -- 29.9.2014 20:06:26 >


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
29.9.2014 20:26:12   
nata11
Ja samo da user posted image majku hrabrost.

_____________________________





(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here