|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:02:39   
World
Valjda se podrazumijeva da ce pozvati roditelje?? Roditelje novcano kazniti, a nasilnu djecu ispisati iz vrtica momentalno, nema tu sta da se raspravlja.. hajde da se dvoje djece potuklo, desava se.. ali ovo je strasno, divim ti se kako si to uopste i podnijela, ja imam utisak da bi ih samljela sve momentalno... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:13:31   
Olga75
draga ne pitaj kako sam podnela user posted image posle deranja na vaspitacice sam popila bromazepam
u ponedeljak cu da zahtevam svasta samo cu da stavim na papir da ne zaboravim od besa user posted image
evo je srce moje zaspala , sve se pita sta je kriva kad su je sutali user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:27:28   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: World

Valjda se podrazumijeva da ce pozvati roditelje?? Roditelje novcano kazniti, a nasilnu djecu ispisati iz vrtica momentalno, nema tu sta da se raspravlja.. hajde da se dvoje djece potuklo, desava se.. ali ovo je strasno, divim ti se kako si to uopste i podnijela, ja imam utisak da bi ih samljela sve momentalno... user posted image


Slazem se sa World, ovo bih definitivno trazila. Zar Marija u ponedeljak treba sa strahom da ide u vrtic? Zbog koga? Zbog nasilnika koji se slobodno setaju vrticem? A neeeeee neeee, ispis odmahuser posted image
E sada sam se iznerviralauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:32:32   
Trcosava
Sve ono što je Lesica napisala plus podebljano od World. Ispis i žigosanje nasilnila. Novčana kazna roditelja.

Ja sam neko sa puno razumevanja za vaspitače, ne mogu da skapiram kako ih nisu sklonili.

I još bi tražila verovatno i odštetu za pretrpljeni strah i da plate psihologa koji bi mi dete lečio. Olga ljubi zvercicu ujutru

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:35:38   
branki*
ja ne znam da li mogu da se ispisu iz vrticauser posted image mislim,ne znam koje su kazne i sankcije obzirom da su mala jako deca..nisam nikad cula za tako nesto u vrticima,jesam u skoli...strasno.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:43:38   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Olga RR

draga ne pitaj kako sam podnela user posted image posle deranja na vaspitacice sam popila bromazepam
u ponedeljak cu da zahtevam svasta samo cu da stavim na papir da ne zaboravim od besa user posted image
evo je srce moje zaspala , sve se pita sta je kriva kad su je sutali user posted image

Obavezno papir kao podsetnik, a ja cu da ti napisem sve sto saznam od tetke.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:45:16   
dijana1*
To je ozvbiljan problem. secam se kada sam isla u skolu , mislim da sam bila drugi razred, dve devojcice su me svaki dan tukle. Niko nije reagovao. cekale su me posle skole i nisam smela ici kuci. Dan danas se secam toga i secam se straha koji sam osecala. Tada se vec uveliko zaratilo ali posto su druge nacije odeslile su se sa roditeljima. Taj dan sam slavila kada sam cula da su otisle.
Po meni najgore sto moze da se desi jeste da roditelji dignu frku par dana, da se ukljuci milijardu socijalnih radnika ali Marija i ti decaci i dalje ce biti u istoj grupi i u kontaktu. Zato da bi se M osecala sigurnom treba zahtevati da se decaci ispisu iz vrtica.
Pa mislim da bi im napravila pakao od zivotauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:45:52   
Bibilib
Mogu samo da kazem da je doslo strasno vreme na ovoj Zemlji... Da covek nije siguran da posalje svoje dete u skolu,to je zalosno ali u ovoj nasoj drzavi nema zakona a da ima mnoge bi stvari bile drugacije.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:49:30   
Trcosava
Ako ne postoji opcija ispisivanja, onda prebacaj problematicnih u druga obdaništa i nikako zajedno. Na žalost danas su prava deteta mnogo visoko i strah me da ništa neće biti preduzeto. Još mi u glavi ona priča o klincu koji teroriše kompletan razred i kao ne mogu da ga prebace. Uf Olga, samo se drži user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:55:13   
Ana RR
Oldži, sve znaš, samo trezveno u ponedeljak da ništa ne zaboraviš. Ja sam za radikalne mere kad su ovakve stvari u pitanju, ionako je u ovoj zemlji sve otišlo u peršun, samo nam fali delikvencija iz vrtića.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:56:54   
Bibilib
Ja mislim da bih prebila te male nasilnike...ne bih mogla da se suzdrzim...tako bi im lupila po par samara da neznaju gde im je dupe a gde glava pa nek odgovaram...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 22:58:41   
Peace*
Uzas! Pisem sa tel pa ne mogu duhacko, toga ima i u skolama.
Pisem kad se ihvatim kompa.
Olga, drzi se i ljubi devojcicu!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 23:03:07   
Misha i Ljisha
Citam i ne verujem. Olga to je strasno. Bas strasno. Ispis te dece odmah, ako vaspitacice ne mogu da se brinu o tolikoj grupi (sigurno ih ima preko broja kao i u svakom nasem vrticu) onda neka zaposle jos jednu ili prosto neka smanje grupe i to da bas ti decaci lepo odu iz grupe. Eto neka ostane 1. Mada ja ne bih stala dok i taj jedan ne ode. Uzasno nesto, nemam reci. Ijuuuuu pa ja bih ih verovatno izdevetala na licu mesta po cenu zatvora i maltretiranja dece i ko zna cega. Svaka tebi cast zeno. dobro si postupila i u ponedeljak ces biti informisanija i pribranija. Mozes im lepo na finjaka da prostite zene "uterati". Imas vremena da lepo smislis plan sta i kako i onda da istrajes, a dete ne bih dala u vrtic dok nasilnici ne odu. I to ne bih premestala svoje dete niposto. Mozes i novinare lepo da im posaljes. Mislim npr Sovilj iz 021 da je stvarno posten decko pa njemu direkt na mail da pises. A ako vrticu zapretis i novinarima ce da se useru, odmah im ode reputacija, vise im nijedno dete nece pohadjati taj vrtic. Uf i ja sam besna kao ris. Kako je to uopste moguce???? Mislim obicno vaspitacice ne vide podmukle radnje tipa stipanje ili ujedanje ili grebanje nesto sto traje jedan sekund i sto moze "u prolazu" pa vaspitacicama promakne. To su neke normalne situacije ali OVO, OVO je strasno. Za osudu je i vaspitacicama i toj deci i roditeljima. Nemam reci.

Ti sve lepo zapisi. I treba tako i ja to radim stalno kad mi je nesto izuzetno bitno, ma skoro pa da pisem i govor da se ne bih spetljala kad treba nesto lepo da saspem. Ljubi curu nasu lepu, nasu divnu folklorasicu. Jao srce malo, pa ona nece hteti da ide da se druzi zbog takvih idiota.

Sad mislim. Znas rano ti je dete naucilo ruznu lekciju zivota. Ko zna zasto je to dobro. Mozda Bog (nemojte me smatrati sad nekim fanatikom molim vas) ima plan i mozda u zivotu ona treba da bude opreznija sa ljudima, mozda ce joj ova situacija u zivotu pomoci u nekoj drugoj.

Ljubim vas.

PS: ja bih sad spavala pored svog deteta. Znam sigurno da bih, ja cim je slucajno nesto stresno ili pomislim da je stresno po moje dete ja nju odmah pored sebe stavim tu noc. Grli ljubi i mazi za vikend, zlato svoje.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 23:17:04   
Torbica
user posted image user posted image Nemam reci da opisem ovu strahotu....
Debelo bi me zapamtili, preduzela bih sve, ali sve sto zenice predlozise, ma sve znas. Ljubim puno malu andjelcicu i da joj se nikad vise ne priblize takvi huligani...I da zaboravi.... Jbm ti zivot....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 23:18:53   
Olga75
hvala vam drage moje na podrsci user posted image
sad sam se malo smirila , ona nije ozbiljno povredjena , nekoliko puta je prepricavala sta joj se desilo
i prica je uvek ista , sutra cu je pomalo ponovo ispitivati da budem sigurna i da mogu da rekonstruisem
a u ponedeljak idem u borbu protiv nasilja u vrticima
joj kolko me rastuzuje to , u vrticu sutiranje , ej , pa to je van svake pameti
ne zelim ni da razmisljam gde ta deca rastu kad su ves sada sa sest godina takvi
ali to nije moj problem !

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 23:30:15   
bubulence
jao Boze user posted image .
Olga uradi kako mislis da je najbolje za Mariju, znam samo da mi izvinjenje ne bi bilo dovoljno. nego obavezna kazna roditelja i dece.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: vrsnjacko nasilje
12.9.2014 23:46:20   
Dani.kv
Olga samo se mani demokratskih metoda resavanja problema. Jesi zena skolovana, al to je tvoja zvercica. Ma oci bih iskopala takvim roditeljima. Tuzba i tv. Uvek cuti ma necu da cutim

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 0:02:54   
Žapkić
Olga, a gde je bila vaspitačica?

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 0:10:40   
17 joka
Olga, user posted image slazemm se sa zenicama.

stvarno nemogu da shvatim tako mali a nasilni strasno

ja bih za svoje dete cuda napravila

ljubi zvercicu i pokusajte se smiriti a u ponedeljak u akciju

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 0:28:25   
Ivanka 75
Olga user posted image
Ovakve stvari me mnogo ljute.
Moje misljenje je da su i vaspitacice krive
1. deca ne smeju biti bez nadzora na igralistu
2. ukoliko se desi nesto odmah pozvati roditelje svih ucesnika
3. lagace svi, i vaspitacice i nasilnici, njima se ne moze verovati, samo Marija govori istinu
4,. Olga, ne odustaj, trazi odgovornost

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 0:50:36   
Žapkić
Apsolutno se slazem sa Ivankom!!!
Vaspitačice će pokušati da se "izvuku k"o masan rep", roditelji tih dečaka će braniti svoju decu, ali ti si pametna žena-znaš šta ti je činiti!!!!!!!!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 1:13:19   
Sanjalica1980
Ja citam i ne verujem. user posted image

Olga svaka tebi cast na reakciji. Imam utisak da bi ih sve isamarala iako znam da to nije resenje.

Sestrin sin je imao nekoliko situacija od 1-4 razreda i dusa me bolela sto mu nisam mogla pomoci. Sestra je tu intervenisala ali danas ne mozes puno ni da uradis ako sve ide po zakonu. Sada ima problem sa samopouzdanjem i to pokusavamo da resimo. Malo i kroz sport. Trenira kod mene vec koju godinu i vidi se napredak ali trebace jos vremena.

Nasilje mi je strasno.

Sestra i ja smo ga iskusile za vreme rata i trajalo je 5 godina. Roditeljima mnogo toga nismo ni ispricale.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 1:16:08   
dunja RR
Uh Oldžika, sada videh, uas.
Ljubu mi Zverčicu, srce malo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 8:00:26   
Torbica
Ja mislim da bih pretila tuzbom... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: vrsnjacko nasilje
13.9.2014 8:54:17   
mali_mis
Olga za tebe i Zvercicu user posted image
Skupi sve neophodne informacije, i u ponedeljak samo pametno.
Po meni su tu prvo krivi roditelji tih baraba jer ih ocigledno nisu vaspitali kako treba, i vaspitacice, pa one su tu da cuvaju decu koja su im poverena na cuvanje.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here