|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:45:02   
Anoniman
Do 3 godine je jasleno.

Imaš vrtić kod mašinske škole, velik, i sa druge strane Bulevara, iza pekare Evropa, kod parkinga. Ne znam kakvi su.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:47:55   
jance
Isi, mislim da je vrtic u Marodicevoj tu negde gde ti treba, pricala sam o tome nesto sa NM u temi Radosno detinjstvo... a ima i onaj bas preko puta Betanije, al o njemu nista neznam, dal ima jaslice, kako se zove i tako to. inace i ja majstora prijavljujem tek u ponedeljak, tako su mi rekli, da pre toga ne mogu da predam papire...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:48:51   
jovicaa
sta je montesori program?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:53:43   
jovicaa
jance izvini sto cu biti ovako indiskretna ali sto malenog tako rano dajete u jaslice?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:56:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

sta je montesori program?

KLIK

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:57:45   
Anoniman
Ima u Branimira ćosića, tačno preko puta Betanije, ima jasleno, ali je tamo velika gužva. Ima u Marodićevoj, ima u Save Kovačevića dva vrtića, ima u Gagarinovoj ali za taj ne znam tačno gde se nalazi. Ima iza elektro škole, ali taj nema jasleno. I,a na bulevaru jaše tomića, između ž. stanice i pk. To je to što ja znam u tom kvartu.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 23:10:59   
jance

IZVORNA PORUKA: jovicaa

jance izvini sto cu biti ovako indiskretna ali sto malenog tako rano dajete u jaslice?


iskreno, ne dajem ga, samo ga poslovicno "ubacujem na spisak" sada kad vec sredjujem papirologiju. mm nije prijavljen, ja ne radim, sanse da nas prime su minimalne. a da bi volela da ide, ja bi stvarno volela. prvo, zbog mene same, jer trebam da se porodim pocetkom februara, a pomoc imam oko njega osim od mm maltene nikakvu, pa bi mi puuuno znacilo da nebude kuci to pocetno vrem. a drugo, on je dete izuzetne nagomilane energije koje je vec pocelo da ludi medju ova 4 zida, izdrzi najvise 45min u kuci, pa onda ide napolje i tako u krug. cesto puta samo zbog njega palimo kola jer on ludi jer mu je sve u kuci i okolini dosadilo. a ima i jos nekoliko razloga, al ne zelim ni da zalazim, mnogo mi je tesko kad znam kolike su nam sanse da ga ubacimo... jedino i iskljucivo preko veze.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 8:40:52   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ima u Branimira ćosića, tačno preko puta Betanije, ima jasleno, ali je tamo velika gužva. Ima u Marodićevoj, ima u Save Kovačevića dva vrtića, ima u Gagarinovoj ali za taj ne znam tačno gde se nalazi. Ima iza elektro škole, ali taj nema jasleno. I,a na bulevaru jaše tomića, između ž. stanice i pk. To je to što ja znam u tom kvartu.


ja sam isla u taj preko pura betanije,bas su ga prosirili,ali tamo je bas guzva i ne bih volela tamo da ide jer nemaju vremena da se posvete deci.
znam kojih sve vrtica ima u okolini,mislila sam ima li neko preporuku gde nije guzva,da su manje grupe dece i da su dobri vaspitaci ili mnogo trazimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 9:59:51   
Anoniman
Ovaj gde N ide je savršen po tvojim kriterijuma, ali tamo možete tek dogodine. Ja ne bih preporučila samo ovaj u jaše tomića, videla sam decu kako se provlače kroz spoljne rešetke u dvorištu a vaspitačicama ni traga ni glasa, a od rešetki do puta je metar daljine. Možda se to desilo samo tad, možda se to dešava svuda, ko zna, ali eto, ja sam to videla, živim na 2 metra od vrtića, i nikad ne bih prebacila dete tamo.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 12:05:30   
New Mom
Isi, moja KL ide u Palčicu (taj u Branimira Ćosića). Imaju 2 jaslene grupe po 24 dece, svaku grupu vode 3 vaspitačice. Koje su... onako. Mada realno, Kaća je često bolesna pa nisam potpuno baš upoznata.
Ima, kako ti jance reče, ovde u Marodićevoj jedan vrtić i iz ove perspektive sad mi žao što nisam to navela kao prvu opciju. Manji je, okolina tiha, nekako mi lepše deluje.
U Save Kovačevića imaju 2, kumica ide u jedan i vidim da su baš zadovoljni, pogotovo stavom vaspitačica.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 17:01:06   
isidora88
NM i ja se najvise dvoumim izmedju tog u marodicevoj i s.kovacevica,mada mislim da ce pre u marodicevu,to mi je blizeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 17:11:36   
Olga75
Isidora , primili su ga vec u vrtic ?
Mi krecemo od ponedeljka ponovo user posted image
mada vec sam sva user posted image zbog jeseni i virusa al ajde user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
30.8.2012 17:16:19   
isidora88
nisu treba da odemo kad mm dodje sa terena da predamo papire,ali imamo vezu pa cemo videti gde je najmanja guzva da ga ubacimo,navodno nece biti problema,e sad videcemo za neke 2 nedelje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 16:26:36   
bubulence
jance ako nemas jako jaku vezu ni ne pokusavaj da ga upises.
imam u okolini nekoliko koleginica i prijatelja gde su oba roditelja zaposlena a nisu uspeli da dobiju jasle, cak iako su zaposleni u drzavnim ustanovama (npr ona profesor, on policajac, ili druga varijanta ona policajka a on med. laborant, ali nebitno).
meni je jedna poznanica moje drugarice inace vaspitacica, rekla da se ne trudim da konkurisem ako nemam vezu, posebno u ovom drugom krugu, tako da smo nasli dobru vezu i izgleda da cemo dobro podmazati da bi je primili...
najvise pohvala sam cula za vrtic u Save Kovacevica 14, kazu da je savrsen, od izgleda do higijene i vaspitacica, zatim u istoj ulici ali br 7, nama odgovaraju oba jer smo udaljeni nepuna 3 min od tih vrtica. a na spisak smo stavili jos i Jase Tomica i Branimira Cosica mada mi je bitno da je bilo gde prime pa cemo posle da se premestamo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 21:15:13   
New Mom

IZVORNA PORUKA: bubulence

jance ako nemas jako jaku vezu ni ne pokusavaj da ga upises.
imam u okolini nekoliko koleginica i prijatelja gde su oba roditelja zaposlena a nisu uspeli da dobiju jasle, cak iako su zaposleni u drzavnim ustanovama (npr ona profesor, on policajac, ili druga varijanta ona policajka a on med. laborant, ali nebitno).
meni je jedna poznanica moje drugarice inace vaspitacica, rekla da se ne trudim da konkurisem ako nemam vezu, posebno u ovom drugom krugu, tako da smo nasli dobru vezu i izgleda da cemo dobro podmazati da bi je primili...


Ovo uopšte ne mora da bude tako! Mi uopšte nismo imali vezu ni recimo kumovi za ćerku, a upali smo iz prve i to u vrtiće koji su bili prva želja.
E da, taj na br. 14 je gde mi kumica ide, prezadovoljni su.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:11:53   
bubulence
onda bih rekla da ste imali mnooogooo srece jer ne vidim sta drugo moze da bude objasnjenje da dete zaposlenih roditelja koje isto ispunjava apsolutno sve uslove ne bude primljeno ni u jedan od 7-8 do 10 navedenih vrtica..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:21:28   
isidora88
mm je zaposlen a ja redovan student, da li se i mi vodimo kao prioritet ili sta? nasli smo vezu ali da ne cimam ljude ako ne mora jer ovim ljudima ipak treba i iskesirati za to sto ce da ga ubace u vrticuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:22:24   
New Mom
Vidi na temi Radosnog detinjstva, ŠareniVrabac je pisala o tome (ona je student), Aleksa je primljen.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:22:52   
Anoniman
Isidora, isto je bilo kod nas, mm zaposlen, ja student, vodili smo se kao da smo oboje zaposleni, tj oni studente zavode sa istim brojem tih bodova kao zaposlene. Mi nismo imali vezu, nismo dobili željeni vrtić, ali smo upali.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:28:02   
bubulence
cak mislim da ces kao student imati prioritet...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:31:20   
isidora88
e super ondauser posted image
pokusacemo tako pa ako ne uspe zvacemo koga vec trebauser posted image
samo sad je pitanje da li uopste ima mesta jer ni u aprilu nije imalo skoro nijedno.
inace sam za taj u save kovacevica cula sve najbolje samo mi malo daleko,ja sam na grbavici,moj tata je u b.cosica, zato i gledam taj deo jer bi ga on verovatno cesto kupio iz vrtica i dovodio kuci,samo kako cu na zimu po onoj hladnoci da idemo skroz do tamouser posted image ,auto jos nemamo, a za taksi mi je skupo da dajem svaki dan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:34:31   
bubulence
spavace kod dede ponekad a mama i tata ce taman moci malo da se opuste user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:40:02   
isidora88
bubulence dala si mi odlicnu ideju user posted image
mada jos se nismo razdvajali,odoh da nadjem temu o tome kada dete prvi put da prespava bez roditelja,ako neko zna kako se zove tema molim link user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:41:31   
bubulence
moje dete vec 3 nedelje spava bez roditelja, osim vikendom, i uopste joj ne nedostajemo user posted image , cak nas iskulira kada odemo po nju i daleko je teze nama nego njoj ali cemo o tome u drugoj temi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.9.2012 22:51:45   
SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: bubulence

cak mislim da ces kao student imati prioritet...

nema se prioritet, ali se dobija isti broj bodova kao za zaposlene roditelje
inace ni mi nismo imali vezu, moje misljenje je da se mnogo lakse upisu deca rodjena izmedju 1.marta i 31.avgusta, nego deca iz druge polovine godine jer se grupice tako formiraju... tako je za mog aleksu bilo npr kod nas u kraju u 8 jaslica u proseku 15 mesta (rodjen je 6.marta), a za komsije (rodjeni 20 dana pre) svega 15 mesta u gradu.... nama je ispalo super, ali nije posteno, ne biraju deca kada ce se roditi

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here