|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 14:33:58   
branki*
sto kaze sanjica,iznervirala sam se citajuci tekstuser posted image
dijo,ona ga iz nekog razloga ne simpatise.ili mozda tebe ne simpatise,pa onda i njega.nije u pravu ni po kojem osnovu,stiti vuka i razgovaraj sa njom,bas je ruzno ovo sto je uradila za slikanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 14:56:21   
Sanjica26 RR
Moj predlog je da to ne tolerises. Sa detetom kod pedagoga da cujes njeno misljenje za to njeno ponasanje. I da proba da ona vdi sa uciteljicom koji problem ima sa Vukom. Ako treba i kod direktora na razgovor oko promene uciteljice, tj.prelaska u drugo odeljenje.
To vec traje predugo. Za dete nije dobro da zamrzi skolu i izgubice volju za radom. Kao sto ja nisam volela skolu zbog uciteljixd.
Btw i mene je uciteljica tretirala kao dete sa posebnim potrebama. Zato sam je zamrzela. Vise je ne mrzim ali sama pomisao na to mi se gadi. Moja mama se izborila za to da me ne prebaci u posebno odeljenje. I to me je tako tretirala jer sam bila povucena i nisam iz porodica koje su na nekom vecem.nivou od mojih. I ako smo bili imucni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 15:04:48   
eca89
Koliko ja znam, ona ne smije uopšte da pokaže ili ne pokaže simpatije prem nekom djetetu, treba da je prema svima ista!
Otidji i žali se, stvarno nije ok!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 15:22:31   
IvanaSK RR
Kao što sam vec rekla u onoj temi za skolu, smeta mi prica oko psihologa. Naročito sto je dete tek krenulo u skolu i ona posle mesec dana spominje psihologa.
Nemam nista protiv, da me ne shvatite pogresno, ali mislim da preteruje.
Dijana, ja bih svejedno poludela jer to nije u svesci za komunikaciju. Sin je i sada ima, iako su stariji.
Nemoj napraviti gresku, kao ja, i da ne budes na strani svog deteta. Onako kako roditelji pricaju za svoje dete tako ga i drugi gledaju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 15:33:00   
emicaa
Di ako te slucajno popusti ljutnja do veceras onda prije razgovora sa njom jos jednom procitaj svoj post.Mene je strasno naljutilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 16:19:10   
Didy
Dijo, molim te idi hladne glave da pricas s uciteljicom. Bez ikakve ljutnje, vredjanja i grubosti. Mozda je zena zaboravila, ne verujem da postoji drugi razlog. Pitaj je iskreno i otvoreno sta se desilo. Mogla je da te pozove i da te pita o cemu se radi neposredno pre slikanja, ali mozda u tom trenu i u toj guzvi nije pomislila da treba da proveri u svesci o cemu se radi. Licno bih pozvala roditelja i pitala, pogotovo sto su oni prvaci, ali verujem da i za to ima neki razlog zasto nije. Ne poznajem nikoga od svojih kolega ko bi nesto namerno radio roditelju ili nedajboze detetu. Vidi s njom o cemu se radi, to je u interesu i tebe i tvog deteta. Ako bas bude neprijatna, onda imas razlog da ides kod pedagoga ili direktora. U poverenju, i pedagog i direktor ce pre zastititi radnika skole, nego sto ce uraditi nesto protiv njega. Samo ce se o tome pricati u zbornici i uciteljice izmedju sebe, pa cak i ako ga prebacis kod druge uciteljice, ona ce znati pricu iz ugla svoje koleginice i vec u startu gubis i kod nove uciteljice. Cak i u drugu skolu ako odes, zna se zbog cega prebacujes dete i opet ste u minusu u startu. Pisem ovo zbog tebe i zbog tvog deteta jer znam pricu iz drugog ugla. I, molim te, nemoj pred detetom ruzno da govoris o uciteljici, jer ce on shvatiti da ni on ne treba ni da je postuje, ni da je slusa, ni da je voli kad i mamu nervira, a sve to je potrebno da bi on imao dobar odnos s uciteljicom i pozitivan stav prema skoli, uopste. I to sto kazes da on u skoli nece nista da radi, a kod kuce hoce - Da li je to mozda zato sto ti s njim kod kuce radis domaci? Mozda misli da nece u skoli znati sam. Ja imam ucenika u 6. razredu koji mi nikad nije sastav napisao na casu, a kad zadam za domaci, mama mu napise. I kad sam pricala s mamom, kaze ona - Pa on ne zna sam. Pa ne zna, kad nikad nije sam ni probao. Ne kazem da je tvoje dete takvo, ali probaj da ga sto vise osamostaljujes, da zna da treba da radi i kad ne sedis pored njega, u skoli pogotovo. Ne moze on da nece u skoli da radi na casu, a da pravdas da je to zbog uciteljice. Cak i ako jeste zbog nje, opet moras s njim da pricas da ne moze dolaziti iz skole s praznim sveskama. Nemoj da mu trazis opravdanje za to. Otici ce od uciteljice, ostace negativan stav. Pricaj s uciteljicom i o tome. Budi skroz otvorena, pitaj je za savet. Sve ostalo ce vam samo naneti mnogo vise stete nego koristi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 16:48:57   
eca89
Didy, ti si izgleda prosvjetni radnik.
Sve sto si napisala stoji, ali da mu ne dozvoli da se slika, pa to stvarno nije ok, pa i ako nije donio, mogla je ona dati za njega, pa reci majci kasnije.
Nisam iz te struke, ali tako da ga odvoji od ostale djece, mislim da nije ok.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 17:00:22   
Sanjica26 RR
Ima jako losih uciteljica. Nije bas tako bajno Didy da ne bi tako uradile nase kolege. Ima jako divnih, ali ima i onih drugih. Na moje oci se desavaju takve stvari.
Slazem se da ne treba da prenagljuje Ali koliko sam shvatila Dija je vec isla kod uciteljice. Svakako je veceras roditeljski, pa nek porazgovara. A to da su pedagog i direktorka na strani uciteljice to je istina. To ce uvek da bude da brane ugled skole. I uvek to dete uzmu na zub. Nazalost, drustvo nam je lose.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 17:08:20   
Didy
Jeste malo cudno, ali nekako verujem da i za to ima neko opravdanje. Nisam razumela da li je to bilo neko grupno slikanje ili pojedinacno. Kod mog sina je bilo pojedinacno slikanje u skoli za neki kalendar koji je meni licno glupost. I kad smo pricali kod kuce, pitala sam ga da li hoce da se slika, rekao je da ne zna. Rekla sam mu da je meni to glupost, ali da ako zeli, moze da se slika, nemam nista protiv. Tog dana me je zvala uciteljica da proveri sta smo se dogovorili jer kaze da je imala neprijatnosti da se deca slikaju, a onda roditelji nisu hteli da plate, pa je uciteljica platila od svojih para. Znas, prica uvek ima dve strane. Koliko sam samo puta platila nesto iz svog dzepa za takve stvari! Mogla je i Dija da pozove uciteljicu i da je pita kad je slikanje ako je vec cula da dete prica o tome. Ja se povremeno cujem s jednom mamom, pa proverim da nema nekih novih dogadjanja u skoli koja su mi promakla. Nije ni uciteljica robot, desavaju se i njoj propusti. Mozda dete nije bilo u skoli kad je uciteljica lepila obavestenja u sveske, pa je posle zaboravila. Ne kazem da je opravdanje, ali i ona je ziv stvor od krvi i mesa, moze nekad nesto da joj promakne. Ne pravdam nikoga, ne stajem ni na ciju stranu, samo savetujem da smireno, pristojno i kulturno porazgovara s uciteljicom i otvoreno joj sve kaze. Od toga da ide djonom nema nikakve koristi niko. Ali opet to je samo moj stav. Imam i ja roditelje koji dodju na razgovor pa krenu s vrata da se svadjaju, a ja opet kazem svoju stranu price pomirljivim tonom s puno postovanja. Jer njihov ruzan nacin razgovora ipak govori najvise o njima samima i o njihovom kucnom vaspitanju.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 17:10:10   
Didy

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ima jako losih uciteljica. Nije bas tako bajno Didy da ne bi tako uradile nase kolege. Ima jako divnih, ali ima i onih drugih. Na moje oci se desavaju takve stvari.
Slazem se da ne treba da prenagljuje Ali koliko sam shvatila Dija je vec isla kod uciteljice. Svakako je veceras roditeljski, pa nek porazgovara. A to da su pedagog i direktorka na strani uciteljice to je istina. To ce uvek da bude da brane ugled skole. I uvek to dete uzmu na zub. Nazalost, drustvo nam je lose.


Mozda sam ja onda neki idealista, ali zaista ne znam nijednu uciteljicu koja je neko dete uzela na zub.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 17:14:33   
Sanjica26 RR
Didy i ja sam do skoro bila idealista i kad sam jednu skoro situaciju videla shvatila sam da nije to tako kako mi se cinilo. Mnogo sam se razocarala. Barem u zbornici cujem sve i svasta.
Mozda je kod tebe drugaciji kolektiv. Cak stavise ubedjena sam.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.2.2017 17:21:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 17:59:31   
Didy
Ne znam, Sanjice, ja sam trenutno u dva kolektiva, a radila sam i u drugim skolama, naslusala sam se prica po zbornicama, al su, po meni, uvek ucitelji i nastavnici tu bili u pravu. Ne kazem da u nasoj prosveti nema onih koji bas i nisu za taj poziv, ali roditelji su tek posebna prica. I u to sam se uverila tek otkako sam razredni staresina. Mnogo me je manje glava bolela pre toga.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 22:35:15   
IvanaSK RR
Ima svakakvih ljudi, pa samim tim i svakakvih nastavnika, ucitelja... Znam i primer gde se brani dete, jer je favorizovano.
Dijana, sta je rekla učiteljica?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 22:51:54   
dijana1*
Didy slicno razmisljamo. Koliko god da sam bila besna stisla sam zube i smirenim tonom ispitala sta se desilo.
Prvom sam je mirno pitala molim vas da mi kazete sta se desava sa slikanjem ko se slikao i zasto se Vuk nije slikao.
Pa znate njih 7-8 se nije slikalo ali ce fotograf ponovo doci da i njih uslika. Reko ta deca su bolesna imaju boginje, Vuk nije bio bolestan i redovno je dolazio u skolu, spomenuo mi je slikanje ali cekala sam obavestenje koje nisam dobila. I onda ona, kako niste dobili, evo-evo ( i lista njegovu svesku).... pa dobro nema. Verovatno mi on nije dao svesku ili je nije poneo u skolu. Reko svaki dan je nosi i imao je. Pa ona, cemaj da ga pitam i pozva Vuka a ja ga odvojila da on to neslusa. Vuce zasto mami nisi rekao za slikanje, ja sam te pitala da li je mama videla obavestenje i ti kazes da videla je. Dete samo cuti, gledamse i mislim kakva krava, njega napada. Reko uciteljice greske se desavaju ipak toliko svesaka moguce je da pogresite, mene je zabolelo sto se dete nije slikalo, stoje zbog 5 KM degradirano i sto su mu se drugari rugali. Ona opet pa sto me niste pitali u ponedeljak kada ste bili. Zamislite kada bi vas ja svaki put zaustavljala i.pitala kada ce sta biti kada mi Vuk kaze, zato postoji putujuca sveska. U principu ne zeli da prizna gresku niti da popusti bar malo, eto dete od 6 godina je krivo. Pa bar njemu da je rekla izvini. Nego da bi promenila temu jos napade kako su svi nemirni i nemoguci i pred njim kaze rekla sam deci da nece biti priredbe koju danima vec spremaju. Ja u cudu. Kao neke devojcice stalno guraju Vuka i njoj to smeta a on se naravno brani. Kao veceras cemo ozbiljno razgovarati na roditeljskom. Reko ok.
Dosso i roditeljski a ona sve najbolje o deci, nahvali ih samo tako i sebe i njih. I naravno priredba je u petak i o tome je bas pricala dugo. Ja je gledam i neverujem.
Nazalost ako progovorim i kazem sta mislim nece biti dobro za Vuka a to kao roditelj ne mogu da uradim.
Njoj smetaju "ziva" deca, ona bi da svi sede 3 sata da cute i rade a to po meni nije normalno. Jad god dodjem u skolu drveni mi i prigovara. Mnogo mi je dvolicna a to me uzasno nervira.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
16.2.2017 22:58:42   
dijana1*
Shvatila sam da se danima psihicki trosim oko uciteljice. Videla sam koliko je dvolicna i kako u sekundi moze da odglumi i da bude nezna kao andjeo ali grozna kao djavo.
Ima tu jos mnogo detalja.
Ja sam dete vaspitala da nedira drugu decu i da nepravi probleme u skoli a to da li ce da radi na casu morace malo da ga animira. Kuci hoce i moze da radi.
Didy ona mnogo galami na decu a Vuka to nervira i veruj mi da oseti da je pokvarena i zbog toga joj kontrira. Poznajem dete odlicno. Od prvog dana mu se nije svidela.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 7:54:19   
IvanaSK RR
Dijana, ne znam sta pametno da ti kažem. Zao mi je sto on ide u skolu kod takve učiteljice. On ce, verovatno, odbijati i da uci i moraces ti veci deo sa njim da radis.
Nemoj se nervirati, jer, očigledno ne mozes da promenis stvari, nažalost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 8:35:48   
vocicana
NMe sme d a zamrzi skolu, apsolutno nikako.
Dijo, znas sta, nistame ne cudi, zaista bez obzira na prosvetare kojih ovde ima, svedok sam da se desavaju favorizacije, jer i ja dok sam isla u skolu bilo ih je. Za dlaku ...ali znate on je bolji.
Meni iskreno ovo zvuci kao totalna netrpeljivost prema tvom detetu. Pa nije on iz problematicne porodice, vi ste divni roditelji, niste dzunglasi, dete je normalkno, raste irazvija se u krugu porodice gde i jesu najvece vrednosti. Znaci popizdim kada to cujem. Mislim da bi obrnuta situacija trebala da bude, mislim da ta gospodja uciteljica trebala kod psihologa a ne tvoje dete. Ja se izvinjavam i ne zelim nikoga da vredjam, ali zasto moinirati jedno dete, klinca koji je sasvim ok. Da se ne slika samo on? Zasto takvo degradiranje?!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 10:04:45   
Maraj
Di , katastrofa. Glava me zabolela od te tvoje uciteljice , a samo citam sta pises. Bas je odvratna. Mislim da treba da preduzmes nesto. Ovo je sada osnova koju on stice . Ako sada odbija skolu i rad u skoli zbog uciteljice , tako ce biti i kasnije( u 5 . 7. ili 8.razredu). Vidi , razgovaraj na kraju krajeva sa direktorom. On sad moze steci odboj prema skoli koji je kasnije ne nadoknadiv a sve zbog te dvolicne osobe

< Poruku je uredio Maraj -- 17.2.2017 10:06:44 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 10:56:05   
vocicana
Potpisujem! I kod direktora ako treba,oni ce svakako stati na stranu zaposlenog, ali bez obzira na to ne sme se dozvoliti da se dete pretvori u socijalnog invalida zato sto jedna takva sp=odoba izdvaja dete iz celine. Kkao me nije glava zabolela!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 12:08:36   
dijana1*
Didy volela bi da cujem i tvoje misljenjeuser posted image
Kucam sa tel pa je sve malo nabacano, nadam se da ste otprilike razumele.
Ima dosta toga da se pise. U principu kuci ludim ali u skoli svaki put stisnem zube i gutam knedle samo da mom detetu ne bi bilo gore. Nazalost takva je sredina.
Uciteljica stalno insistira da dodje tata i da svi zajedno razgovaramo. Ja nisam za to, jer smatram da moje dete nista ruzno nije uradilo u skoli da bi takav pritisak vrsila na njega. Ona ocekuje da muz, ona i ja sednemo i kritikujemo Vuka i objasnjavamo koliko je skola vazna. To nikako necu dozvoliti! Muz ne zeli da ide jer isto smatra da su ovo gluposti i losa organizacija uciteljice. Rekao je kada Vuk bude maltretirao decu, bacao klupe i stolice, bezao iz skole i pravio probleme e onda ce ici on u skolu, dokle god to sve bude na nivou ocena od 1-5 ja sam zaduzena za skolu. On je stvarno mirno dete u skoli, nikoga do sada nije dirao cak sta vise njega diraju i uciteljica mu govori da deci precuti pa da njoj kaze sta je bilo a ona ce ih kazniti a ja ga ucim da se brani i da ne dozvoljava bilo kome da ga maltretira. Stalno mi se zali na neke gluposti. Npr. juce mi kaze znate Helena i Sofija su dirale Vuka i bacale mu gumicu, on ustane da je uzme a one sutiraju nogom i u tom svemu ja pretpostavljam da im je nesto opsovao ili ruzno rekao.
Pre par dana su Vuk i Helena digli klupu i nosali je napred-nazad korak- dva. Od toga je uciteljica haos napravila. Meni licno to nista nije problem i smatram da je to sve za decu.
Ili npr. Majko zamislite Vuk je za vreme casa ustao i otisao do drugara da vidi kako on radi. Na to sve ja nemam komentar, pa sta ako je ustao i video.....
Ja sam bila ispred skole kada je Vuk udario glavom u prozor a ona je iz petnih zila dreknula Vuce gledas li ti ista, uopste ga nije pitala da li je dobro.
Juce njega krivi sto on nema obavestenje u svesci.
I tako dalje i tako dalje....
Pusticu jos malo ovako ako me sledeci put pozove na razgovor i ponovo bude pljuvala po Vuku pitacu je samo da li moze da mi kaze bar 3 lepe reci o njemu. Na osnovu toga cu videti sta i kako dalje.
Vidim kako sa drugim roditeljima prica ulizivacki i sa osmehom ali ti roditelji su dali neki doprinos skoli a ja nisam. Od jedne devojcice je dobra sa mamom i tetkom, od drugog deteta roditelji stampaju besplatno obavestenja, treci otac radi crkvi pa je ugostio decu u prvom polugodistu, od cetvrtog deteta tata je odstampao neke knjige i tako dalje.
I da u razredu ima hendikepiran decak koji ne moze da hoda. Vuk ga obozava sto mi pokazuje da dete ima lepa osecanja, uciteljica je Cuka poredila sa tim detetom i ni malo mi nije prijalo. Ne razumem ako je moje dete fantasticno odradilo testove za upis u skolu kako sada moze doci na nivo hendikepiranog deteta.
Zbog Vuka dosta toga trpim ali mislim da nece moci ovo dugo potrajati.
Dala sam joj predlog da mu daje zadace pa da tako zavoli skolu iako ja sa njim svaki dan vezbam ali ona ni to nece. Kaze ja ne smem da dajem zadace, sta u skole urade to je to. A vidim da ostali razredi imaju zadace.
E da i stalno proziva da se mora izjasniti da li ce pisati ekavicu ili ijekavicu. Ja joj kazem mislim da je najbolje da pustimo njega da on sam odluci. I prosle nedelje udara prstom po papiru evo evo ovde je vec pisao ekavicu. Svaki razgovor sa njom je napet. Od septembra ni jednu lepu rec nisam cula o svom detetu, malo mi je to neverovatno. Bar jedna pohvala ok vidi se da radi ali moze i bolje. Poslednji put sam joj rekla zao mi je sto niste upoznali pravog Vuka ali dete u septembru nije znalo da povuce liniju a sada pise recenice, cita, sabira i oduzima. E pa ko je ovde lud.


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 17.2.2017 12:12:20 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 12:18:39   
IvanaSK RR
Mi smo u prvom razredu imali domaci.
Tadasnja uciteljica je rekla da je skoro ceo prvi razred upoznavanje i da im tolerise i da ustanu na casu. Jednostavno, deca treba da se priviknu na skolu. Kaze, prica sa njima dosta o sedenju, setanju i razume ih.
Naravno, sad je to druga prica, treci su razred.
Oni su na početku dobili drugu učiteljicu, generalno je dobra i hoce da pomogne, osim sto je Stefanu skoro rekla da se nije poboljsao i nije potrudio i ucio, a on ucio dan, noc pa ga je to bas pogodilo. Nameravam i da joj kažem da ako moze ne upucuje mu takve reci jer on misli da je džabe ucio.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 12:27:51   
Sanjica26 RR
Mnogo treba voditi racuna kako razgovaras sa detetom. Oni to drugacije shvataju. Meni se desi npr da nekog izgrdim ( vise zbog ponasanja) onda tokom casa to isto dete pohvalim. Verujete mi da uvek to dete sto je bilo lose imas razloga i da pohvalis.Prosto je tako.
Dijana, nemam vise sta reci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 12:46:32   
dijana1*
Bravo Sanjice, bas to i mislim. Prosto nemoguce da dete nista od septembra nije dobro uradilo i nije dobilo ni jednu pohvalu. Zato i planiram plikimo sledeceg napada da joj postavim ovo pitanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 13:37:47   
mati
I mi u vrticu imamo domaci, nije nista puno, ali da steknu naviku.
Dijana jel bese iso Vuk u vrtic? Ja pos vemu ovome sto si pitala shvatam da ona misli da je savrseno u pravu i da je problem u vasem detetu, da tako ograniceno posmatra. Koliko odeljenja imate? Ja bi ozbiljno razmislila da ga prebacim u drugo odeljenje, uciteljica ne bi smela da odvaja decu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
17.2.2017 15:45:21   
IvanaSK RR
Sanjice, svaka cast. U pravu si, definitivno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here