|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stene nov clan porodice
30.10.2014 12:15:37   
Shishica
Napolje, u dvoristu! Ali dok je mali ne znam sta sad dok je zima! Mozda nekako da ih nagovorim nocu da ga u predsoblje stave da ne bude jadan u podrumu sam tako mali.. ne znam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Stene nov clan porodice
30.10.2014 12:20:32   
wivern
Nato ne bi ni to nista promenilo. Kad smo udomili ovog psica bio je toliko alav i jeo je sve zivo. Sad vec bira granule i nece sve da jede...pardon, nece njegovu hranu da jede ali ono sa stola otima user posted image
Lepo ja rekoh da su manipulatori level pro user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Stene nov clan porodice
30.10.2014 22:58:49   
Štetica
Ako nedozvole u da udje u kucu,onda neku kutiju i nesto od vase stare tople garderobe,da moze da se lepo uvuce u to.
Sto se ishrane tice,izbegavajte mleko,zbog parazita,jer dok su mali neznaju da nadju travke koje bi im pomogle. Ako natapas granule mozes sa pirincanom vodom umesto mleka. Do 6meseci bi trebalo da imaju 3 manja obroka,jer su alavci pa neznaju kad im je dosta,6-12meseci 2 obroka, i kasnije jedan.
Vakcinu za besnilo nije pozeljno davati do navrsenih 10 meseci,dok im se nezavrsi razvoj kukova(neznam iz kog razloga),tablete za ciscenje od parazita obavezno 3 puta u prvoj godini zivota,kasnije na 6meseci.
A sto se vitamina tice ja licno nisam za tablete vec koktel injekciju. Recimo meni je bio problem jer je pas imao oko 20kg kao stene,pa mi je u startu trebalo 4 tablete dnevno,a nije postojala ni teoretska sansa da ga nateram da proguta.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Stene nov clan porodice
31.10.2014 8:45:17   
nata11
Wiv to ti verujem user posted image
Ja sam iz tog razloga koji spominje Stetica namerno odluzila vak. za besnilo kod ove manje. Jos uvek je nisam spricala, planiram do dec. E sad da li je to stvarno tako ili ne neznam.
Moje su u pocetku bile sa nama u kuci ali onda kada je stigla i Mica vise im je odgvoaralo da jure po dvoristu pa su pocele napolje i da spavaju. U garazi imaju kutije sa toplim stvarima i tu ih zatvaram uvece oko 9 a preko dana setaju. Moje kuce iz nekog razloga nikada nisu htele da udju u kucicu, imaju dve male drvene koje mi je napravio deda ali one sluze komsijskim mackama da se greju zimi.
Mislim da mu nece smetati da ga smestis u nekoj toploj kutiji. A ukoliko se odlucis za hodnik skloni sve cipele i papuce koje volis dok izvezba zubiceuser posted image

Evo moje Miliceuser posted image
Smeta joj blic pa sam morala da je malo pritegnem user posted image

_____________________________





(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Stene nov clan porodice
31.10.2014 17:29:56   
Shishica
Ne znam kako ni da napisem.. user posted image

Moji roditelji su iz velikog straha da mu nesto ne bude od hladnoce odlucili da ga ne donosim. Uzalud sam sve pokusala, oni insistiraju da bude na prolece.
Sve sam pripremila, ugovorila, spremila se na put sa kutijom i svim sto treba, moja sestra kesicu hrane za stence kupila, moja cerka crtez mu nacrtala...
Onda je moj tata dosavsi sa sela i primivsi vest o novom clanu protiv kog nema nista, ali misli da ce se smrznuti tako mali, rekao mi je da se urazumim i ne dovodim ga..

Javila sam da ne dolazim po decaka i osecam se kao user posted image majmun, kao pokisli idiot.. ili ne znam ni ja kako..

Sve od saveta sto ste mi davali, pisali znaci mi i upotrebicu to sve na prolece.. sve sam bas tesko primila, ne znam zasto user posted image

Nadam se da cu i ja imati kucu jednoga dana pa da imam svog rodjenog psa i da ja radim kako hocu. Sad sam kao dete kome nisu ispunili zelju. Doslo mi je da odem po njega makar pored moje dve zveri koje sam rodila imam jos jednu u stanu...ali ipak nisam bila bas toliko blesava user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Stene nov clan porodice
31.10.2014 17:30:48   
Shishica
Inace.. Milica je kao med! user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Stene nov clan porodice
31.10.2014 17:34:08   
Olga75
pa ne znam sta da ti kazem
pas nije igracka i ako jadan nema gde da bude bolje da ga ne uzimate

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Stene nov clan porodice
1.11.2014 22:39:08   
Shishica
Korisne informacije o ishrani, kolicini hrane i kako je napraviti user posted image
KLIK

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Stene nov clan porodice
1.11.2014 22:50:53   
wivern

IZVORNA PORUKA: Olga RR
pas nije igracka i ako jadan nema gde da bude bolje da ga ne uzimate

user posted image
Nato milica je secerak user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Stene nov clan porodice
1.11.2014 22:54:16   
superm

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ne znam sta da ti kazem
pas nije igracka i ako jadan nema gde da bude bolje da ga ne uzimate

Slažem se. Ja želim da imamo psa ali klinci su još mali, velika je to odgovornost. Sačekaćemo još neku godinicu.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Stene nov clan porodice
2.11.2014 18:55:57   
Shishica
Ima on gde zenice, ali ove zime tako mali.. jednostavno su se uplasili. Svakako da ne bi bio unutra dan noc i nisu hteli da tako mali bude napolju. Jedino to. Na prolece ce biti pravo vreme pa cu se radovati tada.
Do zime ce ojacati i bice lakse.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 8:24:21   
Shishica
user posted image

Nas novi clan.. stiglo prolece i on!
Laki... mada ga moji zovu Luki (kao psa kojeg smo imali pre njega.. nikako da se odviknu) i ko zna na kraju kako ce se zvati user posted image
Donela sam ga sa sve buvama i tece borba jaka protiv njih!

Ako iko zna sta valja za ovako majusno stene od 8. nedelja neka mi kaze.. Bio je poprskan sa Neostomosanom i odmah okupan (zena od koje smo uzeli stene.. ne znam ni da li je smeo biti sa tim prskan, ali nije ni stiglo da deluje pa je okupan.. neko kaze da ne sme ni da se kupa do tri meseca), a mi smo ga prasili praskom protiv buva i hvatali ih i ubijali... uzas..

Postoje i praskovi i pene, sprejevi, ampule i ogrlice i sve po nekoliko vrsta i vise ne znam sta bi smeo i sta je najbolje. Cene su paprene za ono sto ljudi hvale, prosto ne verujem da nema nista jeftinije, a da deluje!
Jedino sto 99.9% njih hvale je Virbac ogrlica Preventef... kosta oko 1200 ili malo vise i traje navodno oko .. mislim 4.meseca, a duga je preko 60.cm i ne znam da li mogu da je podelim na dva dela i koristim iz dva puta???!!! I to kada poraste malo, sada ni ne smem da je stavljam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 8:26:47   
Shishica
I pre dva dana trazila sam i nisam videla vise ni jednu na njemu nakon sto sam jednu slogiranu ubila i sada samo mislim kako su poskakale sa njega i kako ce skociti nazad.. i kako ce da se mnozeee.. A doveli smo ga 11.04.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 8:37:47   
emicaa
Mnogo je sladak,sad kad počne grickati i trčkarati bez cilja,tad su najzanimljiviji.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 8:54:43   
Shishica
Bice svasta dok ga ne naucimo, ako uspemo da ga naucimo! Samo se bojim da ga neko ne ukrade.. ima toga po nasem kraju..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 9:50:14   
wivern
Shishice neostomostan ti je bezbedan, sa njim mozes da prskas i po kuci i dvoristu. Ja inace nisam pristalica ogrlica, meni se nisu pokazale kao dobre. Sa vucijakom nisu delovale dalje od vrata (imao je dugu dlaku i dosta poddlake) a kod shar-pei ja mu je izazvala uzasnu alergiju (oni su inace alergicni na sve i svasta).
Ne valja samo da ga cesto kupas, ali nece biti problema sto si ga to jednom okupala. Preslatko je stene, prava mrvica user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 10:45:43   
superm
Meden je, lici na Dzek rasela!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Stene nov clan porodice
17.4.2015 14:07:41   
nata11
Prelep je. user posted image Ima za male pse prasak za buve mada sam ja moje u tom uzrastu prskala i onim klasicnim puderom za odrasle pse. Kupanje slobodno, nece mu biti nista.

_____________________________





(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here