|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 11:18:29   
Mala Elena
Mirkam isto kod nas za loptu, ali kupice njoj mama, ne znadoh da je to toliko zanimljivo user posted image
Ljiso super. Vila sam za neki hlorofenikol da je dobar za oci, kapi.
L .O. ja njoj nista ne mazem a mozda bi trebalo...grize sta stigne, ako nema sta onda kida svoj rukav ! Pa kad promasi isisa ruku, pa dobije malu sljivicu na ruci . Ja sve cekam taj zub a on nece pa nece user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 13:08:47   
emicaa
Hahaha joj mod koja si ti kraljica user posted image
Imamo mi za zube one biljne kuglice pisala sam već a ima i neki gel samo on i ne pomaže baš puno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 13:14:18   
Misha i Ljisha
Mame nalaz urina uredan, iliti STERILAN aman ja nemam pojma kako tako isprepadaju narod kad napisu leukociti eritrociti i malo bakterija a onda nalaz STERILAN, al kazu kontaminira se bocica prilikom uzimanja uzorka pa je normalno. A ja joj vec ukljucila i caj od persuna hahaha i pije ga i trazi jos, hahahha...Jadno li je ovo moje dete sa mnom. user posted image

Mozda cu imati neke goste kad D ustane, moram ruckic da joj spremim. Mm i ja imamo od juce. I tako. Sve superiska. Jao jako sam srecna pretrnula sam iskreno dok nije bio gotov nalaz

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 13:43:30   
little_one
Misho moja, znas da ti ja ne bih rekla ono sto ne mislim, al ja stvarno vjerujem da tvojoj curi ama bas nista ne fali, osim malo da joj se mama iskulira i opusti user posted image to sto je bledja, ma to nista ne znaci...evo ja sad radila kks pored hormona, dr mi rekla da sam strasno blijeda i lose joj izgledam user posted image pa da vidimo kako sam...a meni hgb 150. A meni je i Andrea skoro stalno blijeda, nju su vanredno vjecito slali na bockanje da vide kks i uvijek bude super, i jak joj je hgb a ona i dalje blijeda...a normalan nalaz urina uvijek bude 2-3 le i nesto bakterija, plocas_tih epitela i to se vodi kao normalan nalaz. Tako da, opusti se malo, mozda i Dunja osjeca svu tu tvoju nervozu oko jela pa se ni njoj ne jede...a i doslo je vrijeme da je sve drugo interesantnije od klope.
A i ukljuci je sto cesce da jede s vama, vasu klopu, ja sam jedva ustimala, al sam ustimala da ruca i sa nama u pola 6 kad mm dodje kuci s posla.
Veliki user posted image za tebe i tvoju curu.

< Poruku je uredio little_one -- 3.11.2014 13:45:45 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 13:47:40   
Misha i Ljisha
LO user posted image zaboravih da napisem da mi dete u poslednja dva dana jede kao mecavauser posted image hahahaha...A njoj je kks fantazija, dr stalno kaze da smo joj napumpali krvnu sliku fest i da ona zena nema takvu krvnu sliku. Neka vala, samo da ja prestanem da brinem. Ja se najvise oko hrane i brinemuser posted image . Bas sam pisala tamo u bracnim problemima, mm je bas nezgodan za hranu pa brinem za njega sta ce jesti a onda sta ce ona a ja jedem ostatkeuser posted image i od jednog i od drugog hahaha...Dobro je da je pocela da jede jer bih ja na kraju imala 200kg zbog silnih ostataka ahahah...


o da da ja uvek gledam da ona rucka sa svojim tajomuser posted image . Dok je radio letnje radno vreme do 14h nam je bilo idealno a sad nam je 15h malo kasno za rucak, ja ponudim pa ako nece onda cekamo njega.


< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.11.2014 13:49:48 >

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:02:52   
dijana1*
Ljiso bravo za lepoticuuser posted image a sada da se mama malo opustiuser posted image
Kosti pluca cista , kaze dr da he pun sekreta ali da je sve visoko. Uglavnom da redovno cistimo nosic i dobio je panklav.
Ja sam sva nikakva treba da dobijem, bas sam slimljena.
LO zvala sam danas vrtic i rezervisala kartu za Vuka taki da i on ide u petak.user posted image hvala sto si mi javila.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:04:04   
little_one
Moja cura ruca u vrticu ili u isto to vrijeme i kuci ako ne ide u vrtic i onda jos ima uzinicu, nesto sitno, i onda oko pola 6 ruca sa nama i onda uredno vecera oko pola 8 user posted image Jeste da tu ne govorimo o kolicinama ali nekad pojede vise, nekad manje, uglavnom gledam da budem zadovoljna koliko je pojela kroz citav dan...iskreno, ne pravim frku oko kolicine, vec oko kvaliteta hrane.


Tako da, nemoj opet da te pitam sta sam ti rekla user posted image nek ona jede i mete, to je bila fazica neka.

Dijana, mislila te zvati danas za set_nju, al vidjela da si kod dr sa malim pa odustala. Bitno da je ok, sijeci mu crnog luka uz krevetac da dise, izvlaci slince i bice to ok.

A super za ulaznicu, zao mi je sto necu ja voditi Andreu, mm ce, a ja cu biti kuci sa Aleksandrom. Ona ce u to doba u carstvo snova, a vjerujem da ako bude iole dosadno na toj predstavi, da ce i Andrea da zaspi, i njoj je tu negdje vrijeme za spavanje. Malo mi je kasno pola 8 navece za predstavu, ali sta je tu je.

< Poruku je uredio little_one -- 3.11.2014 14:06:33 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:08:35   
Misha i Ljisha
Dijanauser posted image procice.

Lo i ja isto vise pravim frku oko kvaliteta a ne kvantitetauser posted image . Zato sam i gledala da ono malo sto pojede bude bar zdravo. I hvala Bogu eto krvna slika joj je ok ja verujem zahvaljujuci tome. Da je jela kiki bombone sto joj je moja mama nudila sigurno joj kks ne bi bila takvauser posted image


(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:22:46   
tijana86
Zdravo drage moje. Nekada sam bila ovde veoma aktivna . Nije me bilo bas dugo pa vise od godinu dana. Ali evo dobila sam telefon , hvatam wi-fi i eto vec mesec dana vas citam i pokusavam da se uhodam u teme i razgovore. I vidim da sam dosta propustila, ali dobro sada sam tu. Vidim ima i dosta onih sa kojima sam bila bas bliska ali ima i puuuno novih. Nego dobro polako pa cu se opet uhodati i biti ZAVISTNA od RINGERAJE i foruma bas kao nekad. Ljubim vas i pozdravljam sve i znane i neznane.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:40:16   
veselicaa
Zdravo Tijana ako ti je 86 godiste onda smo generacijauser posted image .

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:50:50   
dijana1*
Ma samo da ruckaju , Vuk kada kaze bljak necu to pritisak mi skoci na 200user posted image
LO jeste malo kasno ali verujem da ce Vuk izdrzati. A tetama svaka cast na hrabrosti da ih tako male vode tako kasno i tako dugouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 14:55:56   
mirkam
Ljiso user posted image za nalaze i za ruckanje naravno.
Bila sam da kupim istu loptu kao što je ona kojom se sinoć odusevljavao user posted image Pukla sam potpuno,ako nastavim ovo da radim gdje god se njemu nešto svidi,ima da bankrotiramo za tri dana user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 15:01:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mirkam

Pukla sam potpuno,ako nastavim ovo da radim gdje god se njemu nešto svidi,ima da bankrotiramo za tri dana user posted image


Haha ja cesto kazem da imamo vise igracaka nego vrticuser posted image user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 15:13:27   
Mala Elena
I ja vec imam previse zvecki user posted image
Isli smo u setnju , nece u kolica , vristi ! U rukama sam je setala , opasnica !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 16:53:34   
tijana86
Super da to mi je godiste

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 18:57:52   
Torbica
Poljubac svima!
Moje najmladje dete nesto kasljuca ali inhalacije spasavaju i ocekujem da do vikenda bude tip top, nosic propiramo, on je odlican, lepo jede i dzonja. Ja sam se umorila danas, ali onaj pozitivni umor, super mi je bilo na poslu.
Evo decica pogricka zu-zu za veceru odoh da ih stavim na spavanjac. user posted image
Tijana, secam te se, dobro dosla nazad!
Ljisho, ekstra, tako sam i mislila.
Sanjice user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 3.11.2014 18:58:38 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 20:51:12   
little_one
Tijana i ja te se sjecam, dobrodosla nazad user posted image

Moja Andrea se naprasno pocela da plasi lava, lava zamislite....pokazuje na dnu stepenista da je lav i sve bjezi da se krije..zar nije malo rano za te strahove...i cini mi se da je nastupila malo zakasnjela ljubomora na seku, sve je cesce oponasa, hrani svoju lutku, presvlaci svoju lutku, sve kako ja radim tako i ona...a bebu cas do neba obozava, grli, ljubi a u drugom momentu je nekako kao "slucajno" pricepi, pocupa...ne vicemo na nju, trudimo se da ignorisemo to a da je na neki nacin upozorimo da bude njeznija....valjda ce je proci ta faza...user posted image

ALeksandri su desni bas otekle, cini se da ce brzo donji kecevi, em grize ko malo kuce, em je nervozna, em se nadam da ce sto prije da izlete i da malo iskuliramo od njenog hronicnog kenjkivitisa.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 21:01:50   
Sanjica26 RR
Covece nikako da ozdravim. Vise mi je muka od prehlada. Sve me zivo boli. Moracu da drmnem jedan febricet i u krevet.
Mm i Teodora treba da se vrate sa gimnastike. Pravila mu je scene. Pomerio joj je flasicu i ona je udarila u plac. On nikad nije zbog nje besan, ali sad je rekao da ce da joj odrzi bukvicu. Bas je razmazena. Vec drugi dan me tera da je hranim.
Sofija od pola osam spava. Znate onog Carlija decaka sa baby tv-a sa brojevima. Pevam joj tu pesmicu i okrece se prema tv-u. Danas sam joj pustila na you tube cici od srece. Posle je plakala sto se pesmica zavrsila. user posted image
Lo nije rano za strah. Pa, nama se Teodora u tom periodu plasila raznih stvari. Sofija je vec pocela da se plasi. To mi je bas rani.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 3.11.2014 21:04:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 21:08:16   
little_one
Sanjice, ozdravljaj, u krevet i preznojavanje, pa kako znas i umijes user posted image

A vidis, ja sam mislila da to dolazi malo kasnije...mislim, lijepo je znati da joj masta zivo radi, al nekako nisam ocekivala da na neocekivanim mjestima trazi neke zivuljke user posted image srecom, jos uvijek nema izmisljenog prijatelja, ne znam kako bi se izborila sa jos jednim dvogodisnjim djetetom user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 21:48:19   
ivekpivek
helooo zene ,moj ima samo 5 zubica ,dam mu nekad panadol beby i calgel ,
srednji moj deckic imao popodne temp 38,5 dala mu sirup nadam se da nece imati nocas ,cjeli dan se igrao i odjednom kaze da je umoran ja ga pipnu kad on vruc ,a sto je najgore sama sam sa djecom muz mi na terenu ,,,jao ,jao
moj razlog sto me nema cesto kao prije je taj sto mi ovaj mali treci previse uzima vremena najvise oko njega , kuca ,i sve ostalo ,navecer kad i mogu uci malo udem na face ,il se sa muzem malo razbacamuser posted image user posted image ,il odem i ja leci umorna skakajuci cjeli dan oko njih sviju

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 21:48:51   
dijana1*
Moji spavaju od 9 h. Tek sada sam sve spremila i ocistila i plus dobila. Raspadam se. A noc ce biti vesela, osecamuser posted image
LO meni se Vuk pre mesec dana prvi put bas uplasio. Dete odjednom pocelo da place i riga da nece da spava sam. Kao u sobi ima strasno cudoviste. A u tom periodu kao sto je Andrea je imao zamisljenog prijatelja. Jaooo ne mogu da se setim sada kako se zvao. Bas cu pogledati u temi. Mislim da sam pisala.
Sanjice da sto pre ozdravis.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 22:45:19   
little_one
Pa da Dijana, i ja bih pomislila da ti strahovi dodju tu negdje u V uzrastu, ne sa 2 godine, isto vezem i za nevidljivog prijatelja...obozava uloge, to mi je super, voli da se pretvara dosta i oponasa, al to mi je ok za njen uzrast.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 23:21:23   
mati
Zdravo mamike...
Samo da vam mahnem pa odo da pravim rolate. Sutra imamo prvu turu gostiju vec oko 12h, pa drugu oko 18h tako da ce biti turbo dan. Ukrasavanje torte sam ostavila za sutra.
Casticemo se cim stignem.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
3.11.2014 23:23:14   
Mala Elena
Dijo , bitno da se vise ne plasi. ..mozda je video neku strasnu scenu na tv-u.
Mi pomerili kupanje za 22h , ne znam koliko je pametno , isprobavam . Odoh...
Ovo bese otkucano pre sat ipo. Baguser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
4.11.2014 6:19:51   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se budio citavu noc. Ajd sto se budio, nego mi svaki put zavali nogu u glavu.
Skontala sam da kad hoce da se mazi sa mnom, dodje kao macka i trlja svoju glavu o moju user posted image Ili mi se unese u facu i pukne glavom o glavu, njemu to fino interesantno, a nije ni malo nezan, pa me zaboli.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here