|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 12:19:51   
Mala Elena
Dobar dan!
I E se nije naspavala , vec krizira !
Mirkam , to je divno , uzivaj !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 12:25:13   
Misha i Ljisha
D spava, ja kuvam, standard kod nas. Isle smo u duuuuuguuuu setnju kroz velike barustineuser posted image , prasica se do dupeta umazala blatom. Isle smo do komsija da vidimo gice i tako vratile se i uzivancija. Posle rucka opet napolje u akciju idemo

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 12:46:16   
QueenJ
Pozdrav i od nas! Odosmo u lutnju! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 14:35:10   
mirkam
Hvala vam cure user posted image
Kod nas kiša od jutros a nije hladno.Ma skroz je bzv vrijeme.
Popodne idemo kod hirurga,M ima bruh pa da dogovorimo da ga konačno operisemo.Sve sam to odlagala,a dobio je bruh sa mjesec ipo dana,al sad stvarno moramo to završiti,dok ne počnem da radim.A i bolje dok je manji.A frka mi je jako..Jel imamo neku temu o tome,da vidim kakva su iskustva,kako teče oporavak i sl ?

< Poruku je uredio mirkam -- 5.11.2014 14:36:01 >

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 16:04:14   
dijana1*
http://www.ringeraja.rs/forum/Bruh_(kila)_kod_dece/m_40248/tm.htm
Mirkam imamo ovu temu.
Jao mrva mala, kako je to dobio? user posted image
K spava, mm otisao po V u vrtic pa ce u skitnju. Danas sam se lepo odmorila.user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 16:15:03   
emicaa
Ja sam ga već dva puta operisala,sad imam mrežicu.
E koji sam baksuz,T pokušavala nešto u sobi svući i omakne joj i padne na ledja,ja potrčim prema njoj da je uzmem okliznem se i padnem i ja,koljena su mi plava i malo natečena jedva hodam a boli me i mišić na ruci,hvala Bogu ona se nije udarila samo se prepala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 16:17:33   
Mala Elena
Mirkam , otkud njemu bruh? user posted image
Dijana, blago tebi, oci su mi na pola koplja ceo dan. Bile smo do slatke kuce , nakupovala sam na meru i "bez mere " user posted image sve i svasta .

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 16:30:17   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mirkam

Hvala vam cure user posted image
Kod nas kiša od jutros a nije hladno.Ma skroz je bzv vrijeme.
Popodne idemo kod hirurga,M ima bruh pa da dogovorimo da ga konačno operisemo.Sve sam to odlagala,a dobio je bruh sa mjesec ipo dana,al sad stvarno moramo to završiti,dok ne počnem da radim.A i bolje dok je manji.A frka mi je jako..Jel imamo neku temu o tome,da vidim kakva su iskustva,kako teče oporavak i sl ?

Ja mislim da ima tema vezana za kile kod dece a Mati je skoro otvorila temu koja se tiče operacije kile ali kod nas, odraslih.Inače i ja sam mom srednjem sinu morala operisati kilu ali to u 4 godini životaa jetrva je operisala njenog sina isto kao i ti aaamirkam dok je bio još beba.Potraži ja mislim da postoji tema koja se tiče operacije kile kod male dece
Inače ja sam skoro došla sa posla,spremila ručak i sada treba da idemo kod prijatelja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 16:40:46   
mirkam
Evo čekam kod hirurga,došla sam sat vremena ranije da uhvatim red a mm će M dovesti u 17h kad dr počinje da radi.Već je gužva.
On je kilu dobio valjda od plača sa mjesec ipo dana,imao je jake grcice i nenormalno je plakao.A on inače nikad nije "normalno" plakao,nego se nateze i dere iz petnih zila (i sada tako plače kad plače).Umirem od straha.Ova sestra kod koje sam predala uput vidjela da mi je frka,pa me smiruje kako to nije ništa strašno,dva dana se samo ostaje u bolnici itd.Al nije me smirila.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 18:48:37   
Klarita
Mirkamuser posted image javljaj kako ste prosli...
Kako ste mi mamite? Nis' nisam ciitala, sve ulicem na brzinuuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 20:32:19   
Torbica
Samo brzinski da vam mahnem! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 20:43:12   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: mirkam

Evo čekam kod hirurga,došla sam sat vremena ranije da uhvatim red a mm će M dovesti u 17h kad dr počinje da radi.Već je gužva.
On je kilu dobio valjda od plača sa mjesec ipo dana,imao je jake grcice i nenormalno je plakao.A on inače nikad nije "normalno" plakao,nego se nateze i dere iz petnih zila (i sada tako plače kad plače).Umirem od straha.Ova sestra kod koje sam predala uput vidjela da mi je frka,pa me smiruje kako to nije ništa strašno,dva dana se samo ostaje u bolnici itd.Al nije me smirila.

Bice sve ok,citala sam i ja dosta o tim kilicama jer je M.pedijatar napipao kilu kada je M.imao dva meseca,po hitnom postupku sam uspela da obavimn pregled i ultrazvuk u Tirsovoj i nista nije imao..toliko o tome da su svi pedijatri dobri..Ali sam eto sticajem okolnosti citala dosta i ne brini stvarno je rutinska operacija i brzo ce proci,verujem da si uspanicena i ja sam bila na sam pomen zato sam i citala ne bih li se smirila..pozdrav..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 21:08:53   
QueenJ
Mirkam, nadam se da će sve proći kako treba. user posted image
Mi smo danas prošetale. Po podne se nešto unervozila, plakala je, nisam mogla da je smirim. Trpa ruke u usta. Ubijte me ako nisu zubići... A zar nije rano? user posted image
Probala je malo supice dečje iz kesice. Još sam malo i razblažila sa vodom. Oduševljena je! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 22:02:04   
doktorkakristal
da se pohvalim Dora je prohodala user posted image ,ja prala sudove u kuhinji ona se izula bosa i zove me mama,ja pogledam ona stoji u hodniku i lepo dodje do mene,vec se duze vreme pustala po par koraka ali sad bas ide bez pridrzavanja,divno je videti kako rastu bas sam srecna
bili smo danas sa drustvom u parku posle u igaonici Dora je bila super nije ni gledala gde sam ja igrala se i slusala vaspitacice,ja sam na miru popila kafu,moracu ovo cesce da praktikujem ionako mi je ta igraonica u komsliluku i bas je prilagodjena bebama i manjoj deci user posted image ,pricam sa vaspitacicama posle i kazu da se odmah primeti kada je dete naviknuto da se ostavlja,od dve prijateljice koje su bile sa mnom jedno dete je bas plakalo pa je morala ona uci unutra,posle se i ovo drugo rasplakalo,Dora ih samo u cucu gledala
MIRKAM znam da si uplasena to je normalno majka si,ali ne brini to je manji zahvat i nije nista strasno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
5.11.2014 22:08:59   
Klarita
Doco, bravo za lepojku, bravouser posted image user posted image user posted image sad mi proradise leptirici u stomaku kad se setih kako je meni bilo kad je K prohodala, duse nase mile, uzivaj u ponosu

QueenJ, kakva bre supica razblazena?user posted image A, nije rano za zubice...bas ta faza pocinje sa trpanjem rukica kad ce ti sve "savete'' reci da ti je dete gladnouser posted image nema pravila, N balavi i trpa rukice cini mi se od mesec dana...nekad mu kao s cesme jure bale, a nekad nema, ali zuba nikako nemauser posted image grize sve oko sebe, trpa sve, jadnicko

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 0:45:20   
mati
zdravo mamike...
Poslala sam Matu kod svekija, kazem poslala jer mm nije bio za to. Imacemo goste, tamo je hladno... I milion nekih razloga...
Doco bravo za Doricu...
Mirkam user posted image normalno je da brines i da si uplasena. Prelistaj temu stavila je Dijana link. Ja sam dosta citala o tome, usput trazeci nesto za moj problem... I deca je uglavnom dobijaju kad su bas mala, tj u vreme grceva kad placu i naprezu se puno. To je dr rutinska operacija, a on je mali brze zarasta koza i nicega se nece secati. Eto ja kao da te utesim a i ja ovako matora prpam pa ne znam gde bijem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 6:31:20   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. se povampirio sa mnom, evo ga tu setka se, i brblja, ne zaklapa user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 6:49:22   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Moja nocas katastrofa spavala. Prebacila sam je kod nas u krevet i na kraju sam ja otisla da spavam kod nje u krevetacuser posted image , tj ne kod nje u krevetac vec u njen krevetac a nju sam ostavila sa tatom na velikomkrevetu. Mm se probudio i onako u cudu "sta radis ti tu?"user posted image aman ne mozes spavati od nje koliko se okrece, kao da ima propelere u guzici.

I tako eno cujem je vec je dozivala mama. Jao mogla je jos malko da produzi.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 7:25:41   
mirkam
Jutro mame.
Djevojke hvala na ohrabrenjima user posted image
Ova dr sto ga je pregledela juce sva odusevljena kako je to sve super, klasican primjer preponske kile, ma nije to nista user posted image
U glavnom, rekla mi je da treba da se operise (sto sam i znala), da danas dodjem na odeljenje kod glavne sestre da mi ona kaze sta je sve neophodno da se odradi od nalaza i da zakazemo termin za operaciju. Eto, idem kasnije da to sredim.
M u poslednje vrijeme place cim neko nepoznat krene da ga dodirne, a nedaj Boze da ga neko uzme.Tako je o juce vristao kad ga je dr pregledala.
Peace, citala sam i ja po nesto o kilama, a sve me strah da ne naidjem na nesto sto ne valja, pa bas oprezno citam user posted image
Ne mogu ni da se radujem ovom stanu novom koliko me opteretila ta operacija.A znam, znam da je to maltene rutinsi i da nije komplikovan ni oporavak ni nista ali dzaba, nervoza pa nervoza.
Doco, bravo za Doru, dusa mala user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 7:52:02   
emicaa
Doco bravo za djevojčicu user posted image
Mene glava boli,dobila sam,kiša pada,baš je sve fuj.
Prekosutra mi T ima rodjendančić,ne mogu da vjerujem da je prošla godina user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 8:17:44   
little_one
Jutro mame!

Doco, bravo za Doru, sad ako je i ostalo nesto viska ima da sleti s tebe kad se razletis za njom, sad ce svuda da je bude! user posted image

Mirkam, nemoj da se plasis, to je bas rutinska operacija za bebe, bolje ce se sad i oporaviti, mislim lakse, a nece se sjecati niceg. Jedna moja drugarica je vodila sincica sa 4 mjeseca da operisu to, i sad se vise nista i ne zna da je radjeno ikad.

Misho, pa kad te dijete i iz kreveta istjeralo user posted image

Emice, prodje godina ko nista, evo meni prodjose 2 kako sam rodila ANdreu, a ova mala vec 7 mjeseci skoro...prebrzo leti...a dok se cekalo na bebu nikad dan da prodje.

Kod nas je noc prosla relativno dobro. Juce je Aleksandra imala tri super dremke po sat i po vremena i to je prvi put za njenih 7 mjeseci da je lijepo spavala preko dana sa tim duzim periodima sna....obicno kad odspava 45 minuta u jednoj dremci ja sam na konju...skoro da nisam znala sta cu od slobodnog vremena juce. Inace, juce sam isla kod dr da vidim za terapiju za stitnu, moracu i na ultrazvuk, dr misli da ovaj moj "cvor" za koji sam mislila da je narastao da je u stvari cista...vidjecemo iduce sedmice o cemu se radi jer je bas primjetno sada na vratu.

Andrea u vrticu, Aleksandra zaspala a vrijeme je opet katastrofa, citavu noc je vjetar bio i jutros se natmurilo nebo. Kisa ce i kod nas. I pojma nemam sta cu danas da kuvam...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 9:30:51   
Klarita
Dobro jutro i ovdeuser posted image

Mirkam, drz' se, nije lako, ali bar znas da je rutinski i da je sve lagano i briga manjeuser posted image

LO, a kao da smo juce bile u temi trudnicauser posted image

Kod nas lepo vreme, ako nas ne zezne neki gost ili pune korpe vesa za peglanje, mogli bi u setnjuuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 10:09:43   
QueenJ
Bravo, Dora! user posted image
Klari, supica je u početku bila čudna. Gledala me kao da me pita-kakvo ti je bre ovo mleko? user posted image E, posle 4-5 kašičica, sve je bilo super.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 11:34:42   
ivaMark
Zdravo mame i drugari user posted image
nikako da sednem i napisem koju rec.

Kristal, bravo za devojcicu... Srce malo, jos te zove da se pohvali.

Mirka, bolje sada nego kasnije da ga operisu, moj sestric ima pet i po godina i sestra nikako da se namoli da ga odvede na operaciju.

LO, nisam u toku, kakav "cvor" cista?

Moji su napokon prestali da slinave, doduse ne skroz, J kaslje ujutru, nemam pojma od cega, mozda suv vazduh... a mali i dalje stenje user posted image On je divna beba, samo coka i spava, place samo kada se ne ispodriguje lepo pa javlja da ga ponovo drzimo i kada ne dobije sisu istog trenutka, nocu se budi jednom oko 4-5h coka i zaspi. J nema miraaaaaa, prica non stooop nesto, samo je mi razumemo koji smo svakoga dana sa njom, jos uvek ne prica ono stvarno user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 11/14 [chat]
6.11.2014 11:41:57   
little_one

IZVORNA PORUKA: ivaMark

LO, nisam u toku, kakav "cvor" cista?



Stitna mi je odlucila da nece vise da bude u stanju pripravnosti, mirovala je zadnje tri godine koliko je kontrolisem, taj svoj cvoric i hormone a sad je taj cvoric porastao a hormoni mi poludili, tsh mi otisao na 12. Sve u svemu, dobro sam i skapirala da se nesto desava pa provjerila.

Joj Iva, uzivaj jer ti je bebica tako dobra, ja sam se nauzivala sa Andreom, sa Aleksandrom je doslo sve na naplatu. Doduse sve je bolja i ona, cak i odspava a ja primjecujem kako imam vise vremena, posebno jer je Andrea u vrticu.

Inace, nisam hvalila Andreu, uce ih u vrticu kako sami da skidaju i oblace gacice i hlacice i sad je sva bitna, sama to radi user posted image A Aleksandra je pravi mali vrtiguz, hoce da puzi, al kako se dize na koljena da puze tako bi isla i stepenicu dalje da stoji i pravi most pa obicno tako zavrsi na nosu. A cim joj nesto ne ide kako je zamislila tako glasno kuka (ne place bas kuka onako kenka jer se ljuti) pa sam joj pripisala dijagnozu hronicnog kenkivitisa. user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here