|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.2.2015 12:31:05   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: adulence

Opet ja sa pitanjima,da li postoji mogucnost uplate doprinosa ako je firma u blokadi?!

Nema sanse!user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.2.2015 13:00:17   
vonavoj
Zvala sam firmu da vidim da li im je stiglo resenje,kaze jeste..a meni ladno nijeuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.2.2015 15:01:52   
bojanka
Znate zasto nema uplata i zasto ne odgovaraju na mail. Citam na drugom forumu, zena isla u rfzo direktno i covek joj rekao iskreno, uplate su blokirane zbog tog novog sistema obracuna od 1.feb a kad ce pojma nemaju, kao u fazonu bice ne nervirajte se,. Jedino sto moze da se uradi je da se zivka svaki dan i pita kad ce. Ali mislim da oni u stvari nemaju para ili nesto slicno i tako prolongiraju. Tako da ne nervirajte se, para nema, bice ih ali kad, mozda tek pocetkom proleca jer Srbija :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.2.2015 15:08:30   
wivern
Sjajno, bice uplata ne brinite kad vam dete krene u srednju skolu. I to ce biti taman da kupi zvaku.
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bojanka)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.2.2015 16:35:01   
bojanka
Ali bitno da kad ti kasnis drzavi za uplatu poreza ili bilo sta ide kamata. U normalnoj zemlji bi za kasnjenje mi isto dobili kamatu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 14:25:14   
branki*
covece,jos nema trudnickog...do sad je bilo oko 12. u mesecu,a gle sad koji je datumuser posted image mislim,stvarnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanka)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 15:04:43   
wivern
Branki ja cu odlepiti vise. Vidim da cu cekati godinu dana da bi mi isplatili pare. Meni jos nije legao jul, avgust i septembar.
Sledece nedelje cu da odem u rfzo sa dokazom o predatim papirima da vidim sta ce licno da me slazu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 15:08:51   
branki*
stvarno,bre,nisu normalni vise!pa,kako misle da neko zivi.od vazduha!suluda drzava totalno.necu ni da je nazivam vise drzavom,seoska komuna je bolje organizovana!
sramotauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 15:40:23   
daca77
Uh...vi se bas napatiste sa tim uplatama...ovi moji, kuc kuc u drvo, redovno mi uplacuju svakog 1.u mesecu.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 15:48:31   
dunja RR
Ja vidim sve uplate kada firmi refundiraju porodiljsko, i svakog meseca je upata par dana kasnije. Što kaže Branki, ranije je bilo oko 10., a prošli mesec su isplatili novembar, 21.1., Za decembar bi trebalo ovh dana znači, verujem da će sledeće nedelje, jer kažem, svakog meseca pomeraju za par dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 17:27:24   
bubulence
krenuli su sa isplatama, meni je danas uplaceno, malo pre mi je javila knjigovodja. sutra ce mi prebaciti na racun

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 20:04:18   
Kata90
nije valjda,i ja cekam da mi jave........

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.2.2015 21:14:44   
jess021

IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: adulence

Opet ja sa pitanjima,da li postoji mogucnost uplate doprinosa ako je firma u blokadi?!

Nema sanse!user posted image

Moguce je ako firma ima duznika koji su voljni da umesto firmi uplate na doprinose, pa se napravi neki ugovor tipa cesije.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 11:04:22   
bubulence
Zvala me je knjigovodja opet, greska, nije mi uplaceno trudnicko nego porodiljsko za koleginicu. Pa sam zvala fond i kszu da je otklonjen kvar na sistemu koji obracunava porodiljsko i to su krenuli da isplacuju a trudnicko se nadaju da ce biti pocetkom sledece nedelje... Ako lazu oni lazem i ja :-)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 11:43:35   
wivern
Znaci lazes Bubi..lazes user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 12:07:38   
branki*
covece,ovo je luda kuca!nemam volje ni da se nerviram vise..isti djavo.osudjen si na cekanje kao da je milostinja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 12:33:54   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Znaci lazes Bubi..lazes user posted image


Hihihihi verovatno

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 17:52:07   
Maraj
Evo sad javili na beogradskoj hronici da je rfzo objavio da ce trudnicama isplatiti 35% najkasnije do 10.marta

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.2.2015 19:03:14   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: vonavoj


IZVORNA PORUKA: adulence

Opet ja sa pitanjima,da li postoji mogucnost uplate doprinosa ako je firma u blokadi?!

Nema sanse!user posted image

Moguce je ako firma ima duznika koji su voljni da umesto firmi uplate na doprinose, pa se napravi neki ugovor tipa cesije.

bilo nekad,sad ne moze ni to!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 10:10:34   
jess021
Ju Von, otkad to?! Blago meni, radila sam u tako divnoj firmi da smo stalno pravili neke kombinacije za plate i doprinose zbog blokade, a i sad mi je frka da ih ne blokiraju, bar dok mi plate ne isplate, idioti!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 10:51:08   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: bubulence
queenj ti kada dobijes pare ima da otvorimo temu za cestitanje user posted image , covece koliko te zavlace

user posted image
Da ne bude da samo mračim, evo i pićence, na mene
user posted image
Bila uplata. Jedna. user posted image Al' ćuti, vredna. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 10:57:26   
jess021
Queen, super. Bitno da je krenulo.
Ja cu od ovih mojih da flipnem. Tek sam krenula sa bolovanjem, a vec zajuser posted image .

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 11:02:55   
wivern
Queen extra user posted image
mrzim ovu temu jer se osecam kao user posted image sto moram da kukam i vucem za rukav za moje pare

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 11:16:01   
jess021
Wiv, isto tako. Lepo mi je muka kad ga zovem, kao da trazim martovsku, a ne novembarsku platu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.2.2015 11:25:07   
QueenJ
Ooo, ova moja bila za septembar...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here