|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 11:28:32   
Modessty

IZVORNA PORUKA: buba.marica

i ja sam radila glupavi test danas i naravno negativan je .... user posted image


trebalo bi da sačekaš još nekoliko dana pa da ponoviš ako ne dođe do ciklusa. ja sam čekala da prođe skoro 10 dana od očekivane m! user posted image Ali to sam ja. Meni treba mnooooogo da se nateram da uradim test

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 12:18:16   
buba.marica
jao modesty i ja sam cekala 9 dana prosli put ali sam bila na moru pa mi i nije bilo tesko da odvratim misli :( sad da poludis.
Ali inace imam osecaj da od ovog meseca nista, mislim da ce sosa biti u pravu :D da zamuckamo mi fino pa da u martu bude neka Marta :Duser posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 12:54:06   
Sosa Mena
user posted image Ma daj Boze da nisam upravu. Ali ni mart nije daleko. Sad cu da postavim svoj graf u bazalnoj pa koja se razume neka ga pogleda. Ovo mi je prvi put da pratim.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 12:55:26   
vonavoj
Adulence,user posted image user posted image cestitam!! Zelim ti skolsku trudnocu!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 13:59:41   
Lota
adulence cestitam user posted image . nek ti je laka trudnoca!
Puno lepih vesti na kraju ovog meseca. Izgleda da je praznicna atmosfera urodila plodom user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 16:35:09   
BubaBubica
Buba marice, kako si danas? Jel user posted image još nema? Nema je ni kod mene user posted image Krsta me boluckaju, a jajnici kao da mi ih neko izvrće unutra. Bazalna i danas 36.9. Meni inače lutealna faza traje 12 dana, tako da danas ili sutra bi trebalo da krene... Ako nisam trudna. Mada po temperaturi vidim da baš i ne planira da krene. Čekamo i dalje.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 17:36:53   
buba.marica
ja sam danas ista kao i juče i preključe, nervozna i loše raspoložena, sve me nervira što za mene nije baš karakteristično...
ali mislim da sam sebi nabila preveliku tenziju i planiram da se iskuliram što pre.
Jutros su me bolela krsta kao da će krenuti svaki trenutak , onda je prestalo, čini mi se da se sekret blago zamutila i da je neke kremkaste boje user posted image , radila opet test ponovo popodne i opet - . user posted image
Nisam merila bazalnu ... Od poslednjeg odnosa prošlo 15dana . ma bez veze sam ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 18:22:51   
serpica
Buba marice a da odradis betu cisto da budes sigurna,mozda je za test stvarno rano koliko god bili osetljivi,meni je beta najsigurnijauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:03:15   
Didy
IZVORNA PORUKA: adulence

Drage moje evo ja da se javim,test pozitivan,u cetvrtak u 14h idem na pregled i nadam se da je sve kako treba....


Adulence, divne vesti! Čestitam! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:14:39   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: buba.marica

ja sam danas ista kao i juče i preključe, nervozna i loše raspoložena, sve me nervira što za mene nije baš karakteristično...
ali mislim da sam sebi nabila preveliku tenziju i planiram da se iskuliram što pre.
Jutros su me bolela krsta kao da će krenuti svaki trenutak , onda je prestalo, čini mi se da se sekret blago zamutila i da je neke kremkaste boje user posted image , radila opet test ponovo popodne i opet - . user posted image
Nisam merila bazalnu ... Od poslednjeg odnosa prošlo 15dana . ma bez veze sam ...



E buba.marice u istom smo sosu, sledeći život hoću da sam muško, a ne da analizirama kakve su mi grudi, sekret, gde me svrbi, boli, kakva mi je psiha (a ona konstantno out-u), kakva mi je temperatura, dal mi se pomerio razdaljakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:14:52   
buba.marica
serpice i meni je iskreno najsigurnija ... ali pokusacu da se malkice iskuliram pa da vidim hoce li doci jos danas i sutra user posted image
ako ne onda idem pravac laboratorija user posted image


lisa user posted image dakle izmamila si mi osmeh hahah isto zelim, ako mnogo trazim evo recimo da sam muski mrav ili glista ili sta god samo da ne buljiv u ove testove kao mentol .... i sve sto uz to ide dodatno

< Poruku je uredio buba.marica -- 28.1.2015 19:16:01 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:20:16   
Lisa Simpson
To ti kažem, u istom smo sosu, meni danas 15dpo, pa sam user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:28:31   
buba.marica
upravo je procurela glupava user posted image .... idemo u februar ...

a ti Lisa obavezno da nas obradujes ovaj mesec sa user posted image da mi bude lakse user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 28.1.2015 19:30:31 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:41:03   
Lisa Simpson
Teško draga, meni jutros temp pala, test kad sam radila bio negativan, nemam simptome T. Sve skupa mršava rabota. Biću skromna, evo bar nek dođeuser posted image da pokrene novi krug.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 19:44:43   
buba.marica
evo i ja da budem skromna ... ako mogu da prespavam do ovulacije pa napred user posted image user posted image sad ne znam sta mi je gore :D

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 20:10:06   
BubaBubica
E buba.marice, Lisa, sledeći mesec da se potrudite! Možda ću i ja sa vama user posted image Kod mene stanje isto, pravim kolačiće, kuckamo se kasnije!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 20:10:33   
madre
ja kada bih mogla da prespavam od ovulacijeuser posted image to mi nekako teze pada, ta neizvesnost...
kada bih spavala do ovulacije, mislim da bi to bilo previse snauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 20:27:52   
buba.marica
u pravu si madre onda ipak od ovulacije :) nisam ni sama sigurna sta je ludje user posted image user posted image

bubice cekaj ti jos malkice i pravi kolacice , mozda nismo u istom sosu ovaj mesec pa nas povuces za noseve user posted image


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 20:49:30   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Kiskum, ja sam za to ako se ti osecas spremnom samo napred. Ako je organizam nespreman prosto nece doci do trudnoce u tom ciklusu... Glavu goreuser posted image

Maslačak, ama spremna sam nego šta, ja bih sutra opet počela user posted image

Čestitam na crticama koje sam propustila user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 20:56:47   
madre
verujem da si spremnauser posted image nisi nam pisala detaljno sta se izdogadjalo, ali mozda te muci da o tome pises, tako da nema vezeuser posted image ja sam juce radila hormone 3dc, stavih tamo u temuuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 28.1.2015 20:59:52 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 21:13:15   
buba.marica
kiškum user posted image u akciju sada user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 21:26:29   
Sosa Mena
Dobro vece lepotice. user posted image

Kod mene poplava od belog sekreta. Ne mogu da vam opisem u kojoj je kolcini to malopre izletelo iz mene. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 22:46:35   
Kiškum
Madre, napisala sam ukratko na 31. strani, ne znam da li si videla user posted image
Soso, tebi beše prošla ovulacija? To poplava 'oće kad se sprema.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 23:30:23   
Sosa Mena
Jeste prosla je odavno. Ma nije ovo taj sekret. Ovo je gust beo tipican za drugi deo ciklusa ali danas bas ide obilno.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
28.1.2015 23:32:14   
buba.marica
jao ja sam se pogubila sa tim sekretima, više pojma nemam kad ide koji :) potpuno sam zaboravila i otupavela, verovatno i ne ubodoh ovaj mesec zato user posted image user posted image
Moram da se edukujem brzo do ovulacije user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here