|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:13:19   
Anoniman
A jao ja gledam svoje stare postove i toliko sam tuzna sto sam izgubila svoj stari pasword :) a toliko lepih slika i postova imam i pricu o porodjaju :( eh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:30:02   
Lota

IZVORNA PORUKA: megi85

Lota draga kako si ti,imas li nekih simptoma i javi sutra kako je prosao uz?
Ja na prvi uz idem za 7 dana i ne mogu docekati da vidim je li sve u redu i da se konacno preselim u trudnicke teme pa da vas Lota i ja zajedno sve povucemo odavdeuser posted image
Sve vasuser posted image


megi draga user posted image , javljam se posle UZ. Zakazan je popodne izmedju 5 i 6. Osecam se odlicno, i u prethodnoj trudnoci sam se tako osecala, radila sam do 20 dana pred porodjaj, pa se nadam da cu i ovog puta biti iste srece.

Kiskum, osetljivost jeste simptom trudnoce, ali i majcinstva, definitivno. Mene sve zivo sad pogadja, neuporedivo vise nego ranije.

bubice, mora da postoji mogucnost da dobijes novu sifru i da pristupis starom nalogu.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:41:09   
jabudic

IZVORNA PORUKA: gospodjica_bubica

A jao ja gledam svoje stare postove i toliko sam tuzna sto sam izgubila svoj stari pasword :) a toliko lepih slika i postova imam i pricu o porodjaju :( eh user posted image


Bubice, možeš da ideš na password recovery, ukucaš mejl adresu i pošalju ti drugi. Posle mijenjaš kako hoćeš. I ja sam bila zaboravila.
Naravno, ako se nicka sjećaš user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:41:16   
Anoniman
Lota zelim ti da se posteno isplaces od srece kada cujes srculence svoje mrvice user posted image

ne znam sto se tice sifre kome bih se obratila user posted image nemam sifru emaila ... :(

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:13:18   
mamica3
jutric za sve,
necu vas puno smoriti,zanima me da li neka pila dabroston zbog ciste,ja jesam ovaj mjesec jer mi prosli poslije klomifena ostala cista,mozda se sjecate ja imam cikluse na 26d a danas je 33dc jos koze nema..znam da dabroston pomjeri al da me bas ovako zezne uzas,jednom sam ga davno pila al sam dobila na vrijeme za nisam bila sve ni popila...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:16:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: gospodjica_bubica

Lota zelim ti da se posteno isplaces od srece kada cujes srculence svoje mrvice user posted image

ne znam sto se tice sifre kome bih se obratila user posted image nemam sifru emaila ... :(


Piši privatn poruku Lesici

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:19:52   
buba.marica
jeeeeej uspela saaaaam user posted image povratila sam sifru mm se set__io sifre emaila :) pa eto nema vise gospodjice_bubice , buba.marica is back ! user posted image user posted image

< Poruku je uredio buba.marica -- 13.1.2015 11:22:08 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:31:20   
Modessty
Bubo bilo bi dobro da zatvoriš taj novi profil. Da ne praviš duple profile. Javni Lesici koji želiš da zadržiš a koji da se briše

Mamice ja sam pila dabroston ali zbog održavanja trudnoće. Nije mi pomogao. Imala spontani pa mi se nakon prekomerne doze dabrostona poremetio i ciklus i baš mi je bio haos. Ja inače jako loše reagujem na sve te hormonske preparate. Meni je pre nekoliko godina Klomifen i to ona najmanja doza napravio haos da sam se jedva oporavila. Tako da oprezni sa Dabrostonima i porgesteronima


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:31:50   
buba.marica
Vazi javljam odmah ... izvinjavam se na konfuziji user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:38:54   
mamica3
Modessty,hvala puno,ja sam samo jednom pila da potpomogne nakon klomifena i tada sam dobila normalno na vrijeme,a sad je haos,vjerovatno ce me i grudi prestati kad dobijem,cekacu jos malo ako ne dodje dr

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:42:16   
Kiškum
Modesti, da li ti je Klomifen produžio ciklus? (ja zapela ko Švabo tralala) user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:46:20   
mamica3
kiskum ako ti nesto znaci moje misljenje i iskustvo meni je stizala ko sat za vrijeme uzimanja klomifena,jednom je zaostala al tad je bila T koja je otisla..ja ti drzim fige da budu user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:49:26   
Kiškum
Hvala ti, draga user posted image Naravno da mi znači tvoje iskustvo. Samo mi je jutros pala temperatura i boli me stomak, pa očekujem M.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:55:12   
mamica3
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 11:58:16   
Modessty
Kiškum mene ne uzimaj za primer! Kod mene sve naopako bilo! user posted image Od prvog uzimanja klomifena i bockanja Pregnilom nastao haos. Imala užasne bolove i krvarenje u vreme kad je trablo da bude menstruacija, ali dr na Uz reko da nije bilo ciklusa već da se nešto tu poremetilo. Imala perzistetni folikul, koji je pukao i krenula menstruacija tek mesec dana nakon toga, pa je isoalo da je sledeća menstruacija došla tek nakon skoro tri meseca. Dr odmah rekao da z amene nije Klomifen i da ne sme više da mi ga daje. Tako krenuh na HSG i nakon toga ostadoh trudna sa Danilom.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:03:05   
Kiškum
Znači, može i da pukne folikul i da sve naizgled bude dobro na UZ, a da je u suštini sve zeznuto? user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:06:26   
Modessty
nije pukao folikul tada već nastavio da raste. i pukao tek nakon skoro mesec dana i više. Tako nekako
više se i ne sećam tačno. Al znam da od tada za mene - klomifen nikako!
Sad mi više i ne treba user posted image Od mene je dosta

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:10:13   
Kiškum
Hvala, Modesti user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:17:41   
Modessty
ma nema na čemu! user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:33:00   
Kiškum
Drage moje i najdraže, vidite li što ja vidim? Ili me moje oči varaju... Pune su mi oči suza, ne vidim ništa...
user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:40:44   
Anoniman
kiskummmm nazjezila sma se user posted image user posted image ja je vidimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiškum)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:41:09   
Anoniman
cestitam dragauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:42:29   
Kiškum
Hvala ti, i ja vidim a ne verujem, bleda je. Sva drhtim...

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:44:35   
Valerie
jeeeeeee znala sam bravoooo user posted image user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 12:49:39   
eca89
Kiškum, ja je takodje vidim i cestitam tiuser posted image !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here