|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 17:19:48   
Didy
Čestitam, Nikasa! user posted image Uživaj u trudnoći!
Hvala, Mod. user posted image Sve je ok, nigde mi se nije žurilo, nema potrebe da se izvinjavaš. user posted image
Dačo, ja sam isto mislila da nije baš željena trudnoća. Ili ti se vremenom dopalo s nama u crticama, pa postala željena. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 17:24:18   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: madre

kiskum, izgleda da je doslo vase vremeuser posted image



Ih, koliko bih volela... Ali posle silnih razočarenja ne verujem dok mi stomak ne bude pod bradom. Pitala me Maslačak juče kako se osećam, a ja sam joj rekla sve osim trudno, nemam nijedan jedini simptom, naprotiv, osećam se kao da ću svakog časa dobiti. user posted image


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 17:29:01   
Kiškum

IZVORNA PORUKA: mamica3
kiskum ja sam kako znas u vise navrata pila klomifen i nikada mi nije kasnila,zato mislim da bi ti mogla vidjeti user posted image


Hvala ti na ohrabrenju, draga user posted image
Ipak ću sačekati još koji dan. Ja zaista nemam više snage za negativne testove. Ne znam zašto, glupo je, ali je meni ipak nekako lakše da dobijem nego da vidim negativan test.

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 19:27:06   
Lisa Simpson
Nikasa user posted image user posted image user posted image . Kiškum bravo i za tebe, karakter si ne viđen još na crticama user posted image , a gde si srela Maslačak ja je odavno nisam videla na forumu.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 19:49:51   
Kiškum
Pisala mi je na temi Klomifen.
Nisam ja, draga, nikakav karakter, ostale crtice to znaju, ja sam naručivala po sto ovulacijskih i trudničkih testova sa Ibeja i radila test već 10dpo, ali je moj muž rešio da to ne može više da gleda pa smo imali okršaj kad mi je sakrio testove user posted image


_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 19:59:10   
madre
pa majku mu sad je pravo vreme da ti dauser posted image kasni ti, zeno, daj te dve crte da se radujemouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:08:25   
Kiškum
Otišao je jutros službeno u Niš, vratiće se sutra, dotad ću se strpeti makar crkla pukla! user posted image
Kako ja vas volim, moje crtke user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:24:03   
Tanjica81
Drage moje samo da vas jako user posted image user posted image user posted image

Kiskum mislim na tebe...

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:30:09   
megi85
Nikasa cestitam od srca i zelim ti skolsku trudnocu.
Kiskum draga nemoj nas jos dugo drzati u neizvjesnosti nego sto prije radi testic,ja sam kupila obicnu baby rapid trakicu i 30.dc bile su dvije jasno vidljive crtice tako da ne odugovlaci dugo a mi svi cekamo i navijamouser posted image
Ja prekosutra ulazim u osmu nedjelju i super se osjecam jedino sam neku prehladu pokupila ali borim se nekako.
Lota draga kako si ti,imas li nekih simptoma i javi sutra kako je prosao uz?
Ja na prvi uz idem za 7 dana i ne mogu docekati da vidim je li sve u redu i da se konacno preselim u trudnicke teme pa da vas Lota i ja zajedno sve povucemo odavdeuser posted image
Sve vasuser posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:33:42   
Kiškum
Ako sad cmizdrim čitajući vaše poruke, pa se onda smejem posle toga, računa li se kao trudnički simptom? user posted image user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:46:51   
Lisa Simpson
To megi to nam trebauser posted image , držim fige za UZ. Ne znam Kiškum šta da ti kažem ja kad sam bila user posted image , u jedinoj koja je nešto trajala valjala, plakala sam na reklame za mobilnu telefoniju- STRAŠNO!!!user posted image

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 20:47:26   
Valerie
kiskum navijam jako user posted image cekamo najlepse vesti! i naravno da je simptom, ko cmizdri zbog postova user posted image
ja sam plakala ko kisa jer je mm kupio jelku bez busena - ubili su jelkuuuu. pa je vratio na pijacu... bolje da ne pominjem user posted image
grlim vas!


< Poruku je uredio Valerie -- 12.1.2015 20:55:36 >

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 21:03:16   
madre

IZVORNA PORUKA: Kiškum

Ako sad cmizdrim čitajući vaše poruke, pa se onda smejem posle toga, računa li se kao trudnički simptom? user posted image user posted image

jasta jeuser posted image
nego, mani se tih simptoma! i ti kazes da se ne oseccas trudno, sta ti znas kako se oseca trudna zena, mozda se bas oseca tako kako se ti sada osecasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 21:16:24   
Kiškum
Jeste vala madre, u pravu si user posted image Evo sad opet talas smejanja user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 22:52:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: Valerie

kiskum navijam jako user posted image cekamo najlepse vesti! i naravno da je simptom, ko cmizdri zbog postova user posted image
ja sam plakala ko kisa jer je mm kupio jelku bez busena - ubili su jelkuuuu. pa je vratio na pijacu... bolje da ne pominjem user posted image
grlim vas!





ja sam plakala zbog postova,tacnije zbog jednog kad je nasa draga Lesica stavila sliku sa uz ja se isplakah ko kisa...mislim da mi je tad Wiv prva rekla "ma ti si trudna samo tako" i bih ubrzo sam saznala posle tog plakanja.
tako da plakanje jeste simptom i te kako...vucem vas sve da nam se sto pre pridruzite user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
12.1.2015 23:55:48   
Dača
Madre, Didy, zeljena je treca trudnoca, ali nije bas sada planirana. Ove se godine planiramo preseliti u Austriju, ne bih bas isla sa trudnocom dok ne predjemo u Bec svi.
Ali ja sam se crtica pozeljela, i da sam trudna, bila bih luda od srece user posted image
Izgleda da tu ima i prehlade i svega, ipak nisam godinu dana hlace obukla user posted image
user posted image jos nema, ja se nekako tupo osjecam, nema iscjetka, nema nicega. Boli me sve i dalje. Nema jos uvijek nista.
Mada znam da bi mi test bio 100%pozitivan na 28 DC da jesam trudna user posted image Prosli sam pozitivan test imala na 26 DC.

_____________________________

Čuvaj moje srce...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 8:46:29   
Anoniman
Dobro jutro čekalice user posted image
Bravo Nikasa user posted image

Potpuno sam sigurna da smo uboli ovulaciju sinoć i osećam se nekako optimistično posebno user posted image Radila sam testove nekoliko dana pred i crta je bila sve deblja a onda su me juče opako boleli jajnici i iscedak je bio "školski ovulatoran " :) nadam se jakooo jakooooo

(odgovor članu Dača)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 8:54:53   
Kiškum
Dobro jutro, drugarice.
Meni jutros pala temperatura... user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 9:04:11   
Anoniman
Kiškum meni je to merenje temperature uvek bilo traumatično kada god želim da pogledam u toplomer i ja sam testo manijak kao i ti user posted image Ja koliko znam bazalna temperatura nije nužno povišena ?

(odgovor članu Kiškum)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 9:35:38   
Kiškum
Nije nužno ali ne bi smela da pada. Pad u bazalnoj je nagoveštaj da veštica stiže. user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 9:40:33   
Modessty
žene bre pišite mi datume!

Ne mogu da vas pohvatam ko kad treba ili ne treba da dobije

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 9:41:40   
Kiškum
Modesti, draga, ti si u Nišu?
Tamo mi je muž, reci mu da mi vrati testove!!! user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:01:00   
Modessty
kiškum jel da ga malo onako edukativno premlatim il samo da ga fino zamolim?! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:04:44   
Kiškum
Mlatni ga onako rođački, od srca user posted image

_____________________________

Za sreću je potrebno makar troje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice 01/15 [chat]
13.1.2015 10:10:57   
Anoniman
Ako je poludeo kao mm nikakve batine ga neće naterati da vrati te testove user posted image user posted image
Kiškum jeste nagoveštaj ali apsolutno ne mora da znači ...veruj mi

(odgovor članu Kiškum)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here