|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 1 god.
14.8.2012 15:57:51   
Anoniman
Mi imamo svašta nešto. Za rođendan smo dobili Chicco muzički stočić (isti ovaj iz prethodnih postova, samo druge boje) i njega Žaba obožava. Sad već zna da traži da joj neko okrene ili pokuša sama da okrene ploču kad hoće da slaže kocke. Kocki je malo u paketu ali se zato na tom stočiću mogu slagati i one Clamy mekane kocke koje odavno koristi i voli. Dobili smo i Chicco farmu (model sa slike gore) i stvarno je super. Još je mala da bi razumela šta je šta ali zna da stiska, zna gde je šta i naravno najviše voli medu na kome su pesmice. Ovih dana smo ponovo rehabilitovali Kucu Sveznalicu koga je dobila za prošlu Novu Godinu, pa je par meseci bio na godišnjem odmoru i sad se opet igra sa njim. Pritiska, zna gde su tasteri, igra uz pesmice i nosa ga okolo, pa mu nudi svoju flašicu i cokće za njega, hrani ga i poji. Lopte svih veličina, boja i materijala su joj zanimljive, može satima u dvorištu da trčkara za istom, zna da šutne, zna da se dobacuje.

Ovo jako voli i nikad joj ne dosadi: user posted image

Najnovija zanimacija su nam flomasteri. U Aksi sam kupila BabyMarkers, za decu preko jedne godine, imaju zaopljen vrh i perivi su. Sa garderobe se skidaju pranjem, sa stola i sličnih površina mokrom krpom a sa kože vodom ili vlažnom maramicom.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Igračke za dete od 1 god.
16.10.2013 15:44:07   
lesica
Evo ideje kako da zabavite decu, a da ne dajete novac
KLIK


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Igračke za dete od 1 god.
7.11.2013 14:58:05   
MTS064
Trenutno najzanimljivija igracka, pored naravno lopti svih boja i velicina, su oni krugovi sto idu jedan na drugi razlicitog precnika. I naravno, bil sta sto se gura ili se vuce, pa tako i obicna motka od briska ili metle je super stvar.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 14:08:42   
mila83

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Evo ideje kako da zabavite decu, a da ne dajete novac
KLIK



Odlicne ideje Lesica ! Dosta toga smo mi vec radili ! Prava uzivancija!
Evo moja Teodora je sad na pola 10.meseca, i njoj a i klincima kada su bili bebe ,su puno bile zanimljive "igracke"koje mi sami pravimo, tipa plasticna flasa,a u njoj plasticni cepovi raznih boja,flasu dobro zavrnem da ne moze beba da skine cep i zna bas dugo sa tim da se zanima..pa sa raznim materijalima, da opipava i drzi medju prstima...uvek dajem prednost takvim stvarima pa tek onda pravim igrackama.
Danas ima veliki izbor igracaka za bebe i malu decu,treba samo biti pazljiv prilikom izbora,bezbednost deteta je na prvom mestu.


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 14:17:07   
vikiveki
Lesice to je odlična ideja...mi smo prošle god pravili jednu takvu kućicu,ali su je deca brzo razvalila,jer se nisu samo moja deca tu igrala,nego i njihovi drugari

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 14:27:59   
mila83
Ja cesto koristim karton,pravili smo i kucice, i grad od kutija, autice,krevetice,a zadnje smo pravili ves masinuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 14:33:34   
vikiveki
jedina mana tim zanimacijama od kutija što se brzo iscepaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 14:37:18   
mila83
Jeste,ali i interesovanje dece za njih taman toliko i traje.a vole oni i onda ponovo da prave sa mnom,pa bude uvek lepse,imaju razne ideje i zelje..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 16:28:57   
veselicaa
Bas kreativno Mila,svaka cast user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 17:13:17   
mila83
Hvala,nismo se potrudili bas da je ukrasimo,to je bilo nesto brzinski user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Igračke za dete od 1 god.
5.7.2015 18:26:46   
vikiveki
Postavljamo i mi kada napravimo nešto novouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Igračke za dete od 1 god.
6.7.2015 11:35:36   
mila83
Ajde, volim da razmenjujem ideje,znaci nesto sto i bekana od godinu dana moze user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Igračke za dete od 1 god.
15.4.2016 22:55:43   
SunFlower
Niko nije ovde dugo pisao, a bas mi trebaju ideje.
Ljudi moji, moju devojcicu apsolutno nikakve moguce igracke ne interesuju. Mislim, igracke kao prave igracke za decu. Uglavnom se zabavlja nekim glupostima, da otvara i zatvara kreme, kutijice, tegle sa poklopcima to je glavno, uzme moj novcanik (fuj znam, al sta cu), pa vadi kartice, papirice, vraca, pa opet vadi...ili da joj dam neku flasicu i neke sto sitnije moguce gluposti, pa ona to redja, pa vadi...moblini naravno ali nikako neki stari, nego bas ovi novi sto mi koristimo...lap top takodje imamo dva decja, super su, ma kakvi, nju zanima samo ovaj pravi, nas...
Igracaka imamo milion, svih mogucih vrsta, nijedna je ne zanima, a i sto uzme, do je minut-dva i cao... pesmice, crtani, takodje je ne inzeresuje....
Navise je interesuje da visi meni o noziuser posted image
E da voli da se pentra na tobogan, po sto puta, penjanje uopste obozava, samo se negde pentra. Ali to mi ne treba, ja hocu nesto da je zainteresuje da mogu da jedem bre ko covek.
Jesu li i vasa deca ovakva? Cime se zanimaju?

Ovo sa kutijama je super ideja, mislim da bi moglo da posluzi, sutra obavezno probam

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Igračke za dete od 1 god.
16.4.2016 0:17:27   
choopa choops
Sve te razumjem user posted image

I voli da vadi flomastere i bojice iz ćerkine pernice, i onda traži svesku "da piše". Nema omiljenu igračku, niti joj neka može držati pažnju. Kupili smo joj za Novu godinu onog kao delfina što sam duva balončiće i to voli da gleda i hvata. Voli ljuljašku i tbogan, da se penje trideset puta (pri tom još ne hoda pa da radi to sama, meni se kičma raspada user posted image ). A noćas se zaigrala sa šoljom i kašičicom - "muti palačinke" user posted image Uglavnom rastura u sve šesnest, vadi karte, domine, šnalice od L, sakriva nam daljinski, telefone ubacuje u neki autić i takooooooo. Nemam pametan savjet.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Igračke za dete od 1 god.
16.4.2016 8:30:29   
SunFlower
Ja sam mislila kad prohoda kao bice lakse, ahaaaa, kako da neuser posted image ona hoda vec mesec ipo, i to bas stabilno, moze da radi i ide gde hoce, ali jok, ona se povampiri nacisto. Mislim ok izlaze joj zubi (zali boze gledati je u vilice, ko zive rane) ali brate mili!
Sin mi nije bio takav, bas je bio zahvalan, i on je bio nemiran ali igrao se sa igrackama bas puno i non stop smo kupovali, sa svime se igrao. Autica samo imamo 500+.

E da za hitne slucajeve, dam joj rolnu wc papira, i ona cepka listic po listic, dok sve ne iscepka, to obozava. I da vadi vlazne maramice takodjeuser posted image
Ja cu njoj umesto igracaka paket wc papira i vlaznih maramica, i bog da me vidiuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Igračke za dete od 1 god.
7.9.2017 23:45:09   
mama Jo
Super su sve vrste kocki, a i lopte raznih oblika i dimenzija... mislim da su im omiljene muzicke igracke... i super ako je zvuk povezan sa radnjom...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Igračke za dete od 1 god.
8.9.2017 9:06:14   
krin 40
Mog D nervira trenutno zvuk igračkiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Igračke za dete od 1 god.
8.9.2017 9:09:29   
mama Jo
Hahaha 😂😂 a realno ima nekih sa iritirajucim zvukom.... uziva u tisini, milina 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Igračke za dete od 1 god.
8.9.2017 9:10:44   
krin 40
Da baš imauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 0:52:10   
mama Jo
Imate li predlog za neko vozilo a da nije ona guralica kao autic sto se nogama odbacuje, i da nije ono cudo za prohodavanje...
Idemo kod kumica na rodjus prvi, volela bih nesto tako malo vece da mu uzmemo a ne znam ni sama sta... u glavi su mibta vozila, ova dva pomenuta vec ima...
A ns bih bas sad da mu kupim nesto sto ce tek za godinu ili dve koristiti, nego nesto sto uskoro dolazi na red....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 1:09:09   
Srecko47E
Auto na daljinski ili motor.
Mi smo dobili tacnije nasledili ova i beba uziva.
Bukvalno od kako je krenuo da sedi

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 9:47:55   
Mala Elena
Pa onda jedino ovo sto je Srecko navela. Ja sam poklanjala biciklo guralicu, mi smo isto dobili autobus guralicu, mada je to kasnije koristila .

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 9:49:52   
MasnaMasnica
Mi smo juce uzeli Nori za rodjendan auto. Oni su svakako od 3g.user posted image

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 11.11.2017 9:53:36 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 10:07:37   
Mala Elena
Bas je lep! user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Igračke za dete od 1 god.
11.11.2017 12:46:00   
Anck Su Nmaun
Divan jeeee!
Pa ako je na daljinsko moze i ranije.
V ima isto ( samo Mini Moris user posted image ) al ne kapira da treba gas da drzi gas ga zato seke vozaju . On voli da ga gura i majstorise oko njega user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here