|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
4.5.2011 12:27:47   
sandrina 85
user posted image user posted image user posted image
javi se kad zavrsis user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.6.2011 19:40:06 >

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Klomifen
12.6.2011 15:33:14   
crna ruza
meni je doktorka ovog mjeseca dala klomifen i inekciju pregnyl od 5000.ali mi je rekla da imam odnose nakon 12 h primanja inekcije, a na net-u vidim da treba nakon 30-36. pa jeli moguce da je ona nesto promasila ili user posted image ?

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Klomifen
12.6.2011 16:05:44   
plačljiva
Ja sam isto bila stimulisana klomifenom,ali mi je dala pregnil 12 dc,i sutradan,znači posle 24 h mi uradila IUI...

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pregnil
12.6.2011 19:52:30   
Nensi*
Nemojte menjati naziv teme,odgovarajte dalje na moj post.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pregnil
16.6.2011 13:01:40   
crna ruza
eh, pa sad da pisem opet za pregnil na ovu temu ili sta?user posted image
zanima me jos jedno pitanje ako neko zna

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pregnil
22.6.2011 11:33:05   
iva80
...Pregnil....
pitanje: da li je bilo vas koje nisu imale nikakve bolove u stomaku nakon primanja Pregnila, a ipak im je pukao folikul?
user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pregnil
22.6.2011 17:37:48   
crna ruza
eh jeste i mene upravo to pitanje zanima user posted image
ajde nek nam neko kaze ko zna user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pregnil
22.6.2011 20:54:04   
iva80
Evo ja da odgovorim na moje pitanje- s obzirom da sam se upravo vratila od moje ginekologice i UZa, a u slucaju da nekada neku bude interesovalo...
Nakon dobijenog Pregnila, uopšte ali uopšte me nije boleo stomak, a pukao mi je folikul  user posted image   user posted image   user posted image   mada, ja taj 'nebol' prepisujem Virku, jer ga pijem vec vise od mesec dana (i predhodna menstuacija mi je bila skroz bez bolova!)
user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pregnil
22.6.2011 22:33:35   
crna ruza
hehe e hvala ti i na mom odgovoru user posted image
sad sam malo mirnija, mene nije boleo stomak, ali nije bas da me nije boleo, nesto pomalo cudno sam se osecala, boluckalo.
sad jel ti treba da cekas? eh izvini imam puno pitanja, ali meni je prvi put i neznam nista o ovom user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pregnil
30.6.2011 18:58:43   
crna ruza
zdravo, zanima me dali se nekom desilo da ima bolove 6-7 dana nakon primanja pregnyla, bolove u jajnicima ,probadanje u stomaku, bolne bradavice i pomalo grudi?
jel su nekoj mozda ovo bili simptomi trudnoce?

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pregnil
21.10.2011 22:32:09   
JANA S
cao,vidim da dugo nije bilo nikoga na ovoj temi ali mi treba pomoc pa ako nesto neko zna neka pise. dobila sam pregnil 13 dc pre toga je bio klomifen, folikul je bio 18mm na levom jajniku a na desnom manji od 15mm . levi jajnik me je boleo sve do god nije folikul pukao, ali proslo je 5 dana kako sam primila pregnil i danas je poceo da me boli desni jajnik, pa bol je kao kod ovulacije. da li je moguce da je to porastao onaj od 15 ili imam neku upalu.  ja sam sad skuvala malo caja od virka pa ce mi valjda pomoci,nadam se da nije nista strasno...user posted image user posted image

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pregnil
21.10.2011 22:46:31   
JANA S
joj nema nikog user posted image

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pregnil
21.10.2011 23:01:07   
degu
Jana moguće je, bilo je više folikula, ipak si bila stimulisana.
Pogledaj malo i temu folikuli, možda još nešto nađeš. U svakom slučaju, ne verujem da je upala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pregnil
21.10.2011 23:51:34   
World
hm.. nista nisam saznala.... jano, i ja sam htjela da vidim ima li neko sa slicnom situacijom, s tim sto sam ja pregnil primila prije 9 dana... i danas me lijevi jajnik ubi.. pa nemam pojma da li to ima neke veze sa pregnilom uopste?!
inace me od iui bolucka stomak stalno, ali nije bilo strasno, medjutim me danas jajnik tako probada da ne znam sta cu.. a onda se ta bol nastavlja jos i po dnu stomaka...
a dan nakon primanja pregnila me stomak isto zabolio, ali tada mi je bila O vjerovatno... a sada nemam ideju zasto me boli?!

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pregnil
22.10.2011 16:43:16   
JANA S
valjda je bilo jos folikula, nadam se da je i kod tebe ta situacija i da nije nista strasno. danas me malo manje boli,ne osetim tako desni jajnik kao juce, ali ceo dan se nalivam sa virkom i mislim da mi pomaze,skuvaj i ti malo caja ako imas... hvala vam na odgovoru

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pregnil
23.10.2011 15:55:13   
JANA S
eee pa danas ne boli, pa skoro ni malo,izgleda je bio jos jedan f. mi smo sinoc za svaki slucaj muckali xe xe

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pregnil
26.10.2011 13:30:25   
meyo
a jel mi neko moze reci daje li se u prirodnom ciklusu pregnil kako bi se osiguralo pucanje ili cisto puste tako... pa prate??

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pregnil
26.10.2011 13:33:37   
malenac76
to dr ocijeni jel potrebno ali nakon sto ti isprati bar jednan ciklus folikulometrijom..nekome folikuli prerastaju i njima treba pregnil ... nema potrebe za pregnilom ako sami lijepo puknu

kad je stimulisana ovulacija onda obavezno daju pregnil jer ima vise folikula pa da budu sigurni da su svi pukli

< Poruku je uredio malenac76 -- 26.10.2011 13:34:16 >

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pregnil
2.11.2011 11:51:35   
meyo
ja primila danas pregnyl.. ne znam dozu 1000 ili 10 000 kako idu znam da nije 5000..
e sad kad odnos dal nakon 12 sati ili nakon 36 ili stalnouser posted image
ona je rekla da je folikul funkcionalan endometrijum troslojan i savrsen i da ne zna zasto ne puca pa da bi osigurala pucanje dala pregnyl..
sjuta da dodjem da pogleda jel pukao..

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pregnil
2.11.2011 11:54:41   
malenac76
meyo user posted image
i mene buni sve to sa pregnilom i pucanjem folikula ..ja primam pregnil danas u 2 - 10 000 jedinica , a IUI mi je tek u petak u 11h - 45h nakon pregnila

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pregnil
2.11.2011 11:57:50   
Sanjica26 RR
Mayo sigurno ces osetiti bol kad bude pukao. Cim sam taj dan primila posle par sati sam osetila bas jak bol. Sto znaci da se desila ovulacija.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pregnil
2.11.2011 12:01:41   
meyo
pa ne znam evo cekat cu i vidjet kako dalje..
a problem je kod nas i malo losija pokretljivost... al ajd ja se i dalje nadam da ce se mozda naci jedan ali vrijedanuser posted image
al me buni zasto dr. ocekuje sjutra kad dodjem kod nje da ga ne bude..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pregnil
3.11.2011 15:39:06   
meyo
pukao sinoc i to ovjerili
potvrdjeno jutros na Uz jos jedno muckanje danas... i nadam se crticama valjda ..
ako i ne bude danas dr. kaze nema veze.. bitno je za sinoc tacno na 12 sati od primanja pregnyla

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pregnil
7.11.2011 19:10:23   
meyo
jos cemo smrsat od pregnila user posted image

KLIK

sory sto smaram necu vise ovdje pisat..al ovo moradoh postaviti

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pregnil
9.11.2011 11:10:42   
plačljiva
Da li znte gde ima da se kupi pregnil u Bgd?user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here