|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
9.11.2011 13:09:00   
Odri Hepbern
Placljiva zovi apoteku Sveti Sava, oni obicno imaju ono sto ne moze nigde da se nadje. A ako ne nadjes onda nadji neki spisak na netu pa redom zovi apoteke. Cini mi se da je nestasica pregnila.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pregnil
10.11.2011 10:48:41   
zivana019
Jasam iz Zaječara u Timočkoj krajini ne može da se nađe PREGNIL.
Da li neko zna gde ga ima u Srbiji?

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pregnil
10.11.2011 10:55:53   
Alexis79
Ima u Kg-u u apoteci gde sam radila od 1500 iu i kosta 147 din.
Ja mogu da ti kupim i posaljem ,ali je problem sto bi on trebalo da se prenosi u frizideru .

Ako ti to nesto znaci javi.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu zivana019)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pregnil
10.11.2011 11:13:53   
zivana019
hvala puno, javiću ti kad se vratim sa UZ u subotu da vidim da li i treba. Nažalost HCG je počeo da mi pada!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pregnil
10.11.2011 14:02:28   
mida
Jasam iz Zaječara u Timočkoj krajini ne može da se nađe PREGNIL.
Da li neko zna gde ga ima u Srbiji?

pregnila vec mesecima nema kod nas, ja sam ove nedelje sve moguce apoteke u Bg kontaktirala, nisu imali.
U jednoj sam nasla predanol 5000 koji je zamena za pregnil, kada sam doktoru pokazala injekciju rekao je da moze i juce sam je primila. Iskreno, jos uvek ne znam nikoga ko je primio predanol. To je nemacki lek, ima isti sastav kao pregnil.

(odgovor članu zivana019)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Pregnil
10.11.2011 17:31:23   
zivana019
Doktor mi je već rekao da pregnila nema u većim gradovima. šansa su mala mesta. nisam znala za zamenu, pitaću u subotu kad odem na U.
Poludeću, nemam pojma šta se dešava! Ciklusa još uvek nema dr je rekao da ne prekidam terapiju. Pretražujem danima forume, nema nikog sa sličnim iskustvom. Inače imam devojčicu od 13 godina za drugo dete se borim skoro 4 godine.

(odgovor članu mida)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Pregnil
31.12.2011 8:18:22   
hanka
Ako nekom treba pregnil posle 03.01.neka mi posalje pp.Juce mi je donela kuma iz Austrije 2 kutije,za sebe cu zadrzati jednu,ova druga mi je visak

(odgovor članu zivana019)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Pregnil
6.1.2012 23:45:54   
Boki Despotovac
Imam pregnil 2 komada ako nekom treba neka se javi(meni više ne trebaju).

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Pregnil
16.1.2012 21:05:21   
munjamekkvin
I nama je preteklo nešto Pregnyl-a. Transportovan je i čuvan u frižideru, a rok trajanja mu je do aprila 2014. Neka se javi na pp ili e-mail kome treba. nenadarsic75@gmail.com

(odgovor članu Boki Despotovac)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Pregnil
26.1.2012 10:52:01   
*Maki*
Boki,imas p.p.


Molim sve one koji znaju gde mogu da kupim Pregnyl ili vam je ostalo da me kontaktiraju,treba da radim inseminaciju a nema ni pregnila ni klomifena,razocarana sam skroz user posted image


< Poruku je uredio *Maki* -- 26.1.2012 10:58:14 >

(odgovor članu Boki Despotovac)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Pregnil
26.1.2012 12:03:59   
NinaR
Maky ja sam klomifen jedva nabavila i to u Sremskoj Mitrovici. Inace zivim u Pancevu. Nema ga ni ovde ni u BG-u. Ako imas nekog u Sremskoj M.neka ti posalje. Nisam znala da je nestasisca Pregnyla. Meni ce izgleda trebati za koji dan,tako da i ja moram da krenem u akciju trazenja.

Srecno!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Pregnil
26.1.2012 12:46:03   
Modessty

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Boki,imas p.p.


Molim sve one koji znaju gde mogu da kupim Pregnyl ili vam je ostalo da me kontaktiraju,treba da radim inseminaciju a nema ni pregnila ni klomifena,razocarana sam skroz user posted image



Ima ga u Nišu, tj može da se nabavi preko apoteke Dona. Mislim da ne postoji leko koji oni ne mogu da nabave. Moja drugarica ga je kupila prošle nedelje. Šaljim ti tel u pp

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Pregnil
26.1.2012 17:56:05   
munjamekkvin
Majo, ostavio sam Vam broj telefona na e-mail. Javite mi se da se dogovorimo oko preuzimanja.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Pregnil
26.1.2012 22:08:26   
hanka

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Boki,imas p.p.


Molim sve one koji znaju gde mogu da kupim Pregnyl ili vam je ostalo da me kontaktiraju,treba da radim inseminaciju a nema ni pregnila ni klomifena,razocarana sam skroz user posted image



Maki imas pp

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Pregnil
28.1.2012 1:25:33   
*Maki*
Zahvaljujem se svima na informacijama,
posebno tebi draga Hanka i tebi Nenade sto ste mi dali nadu i sansu da putem inseminacije dobijemo bebu koju dugo iscekujemo...nemam reci,divni ste...HVALA

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Pregnil
28.1.2012 8:05:34   
hanka
user posted image
Sve za bebe user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Pregnil
13.3.2012 13:55:11   
Ognjenka
Iscitala sam celu temu ali mi nesto jos uvek nije jasno. Naime treba mi pregnil od 5000 za sledeci ciklus (slobodna procena dr, posle folikulometrije), rekao da za svaki slucaj nabavim 10 000. Ali, danas mm u apoteci sv. Sava nasao samo od 1500 jedinica pa je kupio 7 ampula. Da li je to ok?
Da li 5000, 10000 ili 1500 oznacavaju kolicinu leka ili jacinu?

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Pregnil
14.3.2012 10:11:01   
jbojana1980
Ognjenka, i meni je dr jednom rekao da kupim od 5000 jedinica ili 3x1500 ako ne nadjem... ja sam u jednoj apoteci u nisu kupila pre nedelju dana od 5000 ali im retko stize

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Pregnil
14.3.2012 10:27:11   
Ognjenka
Hvala jbojanauser posted image
Nema ni u Beogradu, juce nadjoh samo od 1500 IJ, pa sam se pitala da li mogu da kupim. Dr. nisam mogla da nadjem da pitam.
Taman, kupili smo 7 ampula, rekoh bolje i tako nego nista, uvek mogu nekom da dam. Ali ovo me bas raduje, znaci moci cu da iskoristim.

< Poruku je uredio Ognjenka -- 14.3.2012 10:32:04 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu jbojana1980)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Pregnil
19.4.2012 17:06:49   
ivannna
meni nesto nije jasno pa ako neko zna odgovor-
skontala sam da pregnil utice na sazrevanje folikula i njihovo pucanje u roku od 36h,e sad,ako poredimo 2 folikula-1 folikul je bas bas pred pucanje i jedan koji treba jos malo da sazri i pukne,da li pregnil utice da ipak oba folikula sazru i puknu u isto vreme,tj nakon tih 36h?

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Pregnil
19.4.2012 18:45:22   
*Maki*
Folikuli nemaju standardnu velicinu kada pucaju,neki ce puci kada dostignu 23,neki 24,neki 25 i td. nema pravila,bitno je da folikul bude u rasponu od 18-24 mm jer se smatra da je tada jajna celija u njemu kvalitetna.Primila sam pregnyl mnogo puta, u toku 3 IUI koje su mi radjene na primer kada bih primila pregnyl folikuli bi pucali posle 36 sati od primanja a uvek mi je davan kada folikuli dostignu velicinu 19-20 mm.Za vreme od 36h pregnyl utice povoljno na sazrevanje jajnih celija,a i folikulcici porastu taman koliko treba.Pucaju dakle i ti koji su ciljani za oplodnju kao i oni koji su bili manji,zbog toga je jako bitno da se posle stimulacije Klomifenom obavezno da pregnyl kako bi svi stvoreni folikuli popoucali da ne bi doslo do stvaranje cisti. Ljubuser posted image

< Poruku je uredio *Maki* -- 19.4.2012 18:46:01 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Pregnil
19.4.2012 21:36:17   
ivannna
hvala Maki puno !!!!user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Pregnil
20.4.2012 12:11:38   
*Maki*
Nema na cemu draga moja,i nemoj puno da mozgas nego lepo uzmi neku knjigicu ili lagano u setnjicu i uzivaj,sada ti je to najpotrebnije user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Pregnil
20.4.2012 15:23:13   
ivannna
user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Pregnil
17.5.2012 19:55:47   
Dina 28
Ako nekome treba Pregnil od 1500jedinici neka se javi.ostalo 2 kutije.

_____________________________

Strpljen-Spasen

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here