|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
14.4.2014 17:33:46   
Yvee
Hvala na odgovorima! Dr mi je rekla da koristim Utrogestan 200 uveče i da ako da 17. uradim betu ako do tad ne dobijem ciklus. Ništa meni ovde nije jasno. Ali, sacekacu 17.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pregnil
14.4.2014 21:19:23   
jelenar8
Yvee drzim ti palceve

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pregnil
14.4.2014 21:37:47   
Linaaaa
Cao ja sam nova ovde, veceras sam primila pregnyl 10 000 ij, danas mi je 13dc i imam dva folikula koji su 27 i 19mm endometrijum proslojan 11,5mm. Neka mi neka kaze da li je to ok? U cetvrtak opet na UZ da vidimo da li su poppucali a za 36 sati muckanje.

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pregnil
15.4.2014 0:29:11   
Štetica
Yvee nije mi jasna tvoja dr da te drzi na utrogestanu 20 dana,al aj nek joj bude. Ako si pregnil primila 27.03 do ovulacije je doslo 29-30.03,od tada se racuna 15dana za beta hcg,jer da je doslo do oplodnje beta bi bila pozitivna vec danas. 100 dr 200misljenja.
Linaaa srecno i da nas obradujes za dve nedelje. Endemetrijum je savrsen za taj dan ciklusa,taj folikul od 19mm obecava,a ja se nebih puno nadala u taj od 27,jer je"prerastao" i najverovatnije je prazan,mada nemora da znaci.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pregnil
15.4.2014 13:08:01   
jelenar8
meni jutros krenulo pravo user posted image ,od sutra pocinjem dapijem klomifen pa sve iz pocetka :(

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pregnil
15.4.2014 13:09:15   
jelenar8
Linaaaa drzim ti palceve pa da bude user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pregnil
15.4.2014 13:23:54   
Yvee
jelenar8, hvala na podršci. Zao mi je sto je to cudo opet krenulo, ali samo napred i desice se. I Stetice, hvala na odgovorima.

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pregnil
16.4.2014 0:16:03   
Linaaaa
Cao svimaaaa,ja evo cekam da me zaboli stomak,doktorka rekla da cu osetiti kada popucaju folikuli mada jos nista,radila sam test na ovulaciju crtica je bas izrazajna, sada jedva cekam cetvrtak da vidimo dali su popucali pa onda sta dalje. Da li neka ima iskustva,klomifen od drugog dana ciklusa pa zatim pregnyl? I da sve uskoro ugledamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pregnil
21.4.2014 12:58:14   
jelenar8
dame ima li novosti,ja za 7 dana idem na uz,juce sam zavrsila sa klomifenom....

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pregnil
21.4.2014 15:09:13   
Linaaaa
Koji to dan ides na UZ da nije kasno? Ja sam prvi put posle klomifena isla 10dc.

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pregnil
21.4.2014 18:18:34   
Štetica
Linaaa 8-11dan ciklusa se krece sa uz da se prate folikuli.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pregnil
21.4.2014 18:37:48   
jelenar8
Tako mi doktor rekao da dodjem ,ne znam vise ni ja. :-(

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pregnil
21.4.2014 19:39:43   
Linaaaa
Steticeznam kad se krece ja sam krenula 10dc,ali ni nije jasno za nju, zato sto je upravo zavrsila sa klomifenom a ide tek za sedam dana??? Od kog do kog dana si pila klomifen?

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pregnil
21.4.2014 19:57:40   
jelenar8
Od drugog dana ciklusa sam pocela da pijem i pila 5 dana

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pregnil
21.4.2014 20:07:42   
Linaaaa
I to znaci da na prvi uz ides 12 dc. Meni je 13dc vodeci folikul vec bio 27mm,prerasao a dva manja 19mm i tog dana sam primila pregnyl 10 000. 16DC SAM BILA PONOVO NA UZ I SVI SU POPUCALI, 3 lepa zuta tela su se videla. Dobila sam utrogestan 2x200mg i sada cekam da ugledam user posted image . Inace danas mi je 20dc,grudi su pocele da me bole da li je moguce od utrogestana?

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pregnil
21.4.2014 20:09:56   
Linaaaa
Yvee sta bi sa tobom? Jesi li vadila betu? Nvijamo za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pregnil
26.4.2014 18:03:26   
Yvee
Drage moje, ništa za sad. Vadila betu, dobila taj rezultat na mejl i bila sam nekako prazna a onda i dugo nekako besna na dr i na ceo svet i kako mi neko lepo ovde reče nije jasno zašto sam 17 dana koristila Utrogestan kad sam mogla jedno pakovanje tj. 14 dana pa betu. I bila sam besna na sistem gde ti dr kaže kupi Pregnil, kupi Utrogestan, plati betu, nekako mi je to nehumano, šta ako ostanem bez posla, novca, podrške, nekako mi je sve to okrutno... Onda sam, posle nekoliko dana od prestanka Utrogestana u velikim bolovima dobila. Neće to kod mene ići lako, pod velikim sam stresom, nezdrava atmosfera na poslu, dve operacije endometrioze, šest zoladexa pre ovog Pregnila... Malo sam umorna i izmučena i odlučila sam da na neko vreme ne mislim na metode, pregnile, plodne dane i ostale stvari. Ali sam morala da svratim ovde da vidim kako ste vi. Kad sledeći put svratim, želim da vidim svima te čarobne crtice.

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pregnil
27.4.2014 19:34:32   
jelenar8
Draga Yvee potpuno te razumem i meni je isto tako,ja sutra idem na uz pa cu da vidim sta dalje ako i sada ne bude nista rekla sam da cu da batalim sve i tablete i pregnil i plodne dane,previse je to za mene...pravim malu pauzu od svega toga

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pregnil
28.4.2014 20:52:20   
jelenar8
danas sam bila na uz,folikul mi je bio 24,5 kaze samo sto nije pukao,primila sam danas pregnyl pa cemo videti sta ce biti...

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pregnil
2.5.2014 19:35:55   
jelenar8
Linaaaa ima li sta novo kod tebe? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pregnil
3.5.2014 23:16:14   
jelenar8
Ima li koga? Ja svako vece imam povisenu temperaturu,nisam ni primetila slucajno sam izmerila,kao i veceras 37,6 ,ima li ko iskustva sa tim posle pregnyla???

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pregnil
4.5.2014 13:05:59   
Yvee
jelenar8, ako ne uzimas Utrogestan koji podize telesnu temperaturu, ta tvoja temperaturica bi mogla da znaci nesto sasvim lepo ;)

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pregnil
4.5.2014 13:14:54   
jelenar8
Ne pijem nista,ujutru mi normalna temperatura 36,6

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pregnil
4.5.2014 14:16:35   
sana.
Ja kad sam bila na Pregnilu nisam imala temperaturu moze biti stvarno nesto lepo kao sto neko rece,koji ti je dc?Uradi testic ujutro!!!user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pregnil
4.5.2014 15:00:03   
jelenar8
dobila sam 15 aprila,ja mislim da mi je rano jos da radim test,pre 6 dana sam primila pregnyl,nadam se da ce biti nesto lepo ali necu puno da se opterecujem da ne bi doslo do velikog razocarenja :)

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here